Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

En İyi Medyum Hoca Kimdir? Yorumları ve Şikayetleri

En iyi medyum hoca kimdir, neler yapabilir? Medyum hoca hakkında bilgiler yazımız içerisindedir.

 En İyi Medyum Hoca Kimdir? Yorumları ve Şikayetleri

Manevi ilimlerde en iyi medyum hoca, özellikle isteklerine ruhani uygulamaların vesilesi ile sahip olmak isteyen kadın ve erkeklerin yardımına başvurduğu ruhani kişiliktir. Bilindiği üzere içinde yaşadığımız maddi alemin yani dünyanın bir de manevi boyutları vardır. Manevi ilim kitaplarında hatta kutsal dini kitaplarda da sıklıkla bahsedilen manevi dünyada etkin bir şekilde birtakım uygulamalar yapan medyumlar, yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlerde birbirlerinden farklı çalışmaları hayata geçirmiştir. Günümüzde en iyi medyum hoca kimdir sorusu ile pek çok kişinin internet üzerinden araştırma yaptıkları görülmektedir. Medyum hocaların yardımına başvuran kişiler, alanında gerçekten deneyimli ve yüksek ilmi becerilere sahip medyum hocalar sayesinde kısa sürede isteklerine kavuşabilme fırsatına sahip olmaktadır. Ancak medyum hoca yorumları ve şikayetleri de internet üzerinde en sık duyduğumuz ve gördüğümüz tabirler arasında yer almaktadır.

En iyi medyum hocalar hakkında detaylara geçmeden önce, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu tür manevi çalışmalarda aktif bir şekilde yer alan medyum hocaların kimlerden oluştuğuna ve medyumluğun nasıl bir iş olduğuna açıklık getirmek gerekmektedir.

Kısmet açma duası nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Medyum Nedir? Medyum Hoca Kime Denir?

Günümüzde medyum denince halkın aklına ilk olarak fal bakan, büyücülük yapan, geleceği gören ve hatta olumsuz duygular uyandıran kişiler gelmektedir. Fakat esasında medyumluk tanımı bambaşka bir anlam ifade etmektedir. Medyum kelimesi Latince kökenli bir sözcüktür. Esasında herkesin doğasında sezgilerini ve 6. hislerini kullanmak gibi yetenekleri bulunsa da medyum olarak adlandırılan kişiler, bu yeteneklerini çok üst düzeyde kullanabilen ruhani yönü kuvvetli zatlardan oluşmaktadır.

Ruhçuluk bilimi ile yakın ilişkili olan medyumluk, gerçek kavramı itibarıyla gelecekten bilgi almak ya da kahinlik yapmak anlamına gelmemektedir. Medyumlar sadece eterik dünya ile yaşanılan maddi dünya arasında bağlantı kurabilme yeteneklerine sahip manevi yönden gelişmiş yeteneklere sahip kişilerdir. Medyumlar bu bağı kurarken, dünyaki yaşamsal faaliyetlerinin neredeyse durma noktasına geldiği trans yöntemini kullanmaktadırlar. Trans yöntemi ise tüm yoğunluğunu verip beyin enerjisiyle düşündüğü konuma odaklanarak, karşısındaki kişinin ya da bir nesnenin hem gizemli hem de sıradan insanlar tarafından bilinmeyen hallerini anlama çabasıdır. En başarılı medyum hocalar, bu sebeple trans yöntemini çok ciddi şekilde kullanabilen, diledikleri zaman boyutlar ötesi yolculuklar ile manevi dünyadaki varlıklar ile iletişim kurabilen kimselerden oluşmaktadır.

Medyum Hocalar Nasıl Transa Geçer?

Medyum, ruhlar alemi ile doğrudan veya dolaylı olarak iletişime geçerek, zaman ve mekandan bağımsız olarak hiçbir nesne, su veya tarot gibi eşyalara ihtiyaç duymadan canlılar ve ölüler arasında iletişim kurabilen kişilerdir. Bu iletişime geçme olayı çoğu zaman bilinçli olarak icra edilen birtakım ritüeller ile gerçekleşmektedir. Ancak kimi zaman da doğuştan yeteneklere sahip olan bu özellikteki kişiler kendi istekleri dışında tesadüfen veya diğer boyuttan iletişim kurulması üzerine dünya dışı varlıkların bulunduğu alanla temasa geçebilmektedir.

Gerçek medyum olarak yetiştirilmiş ve ömrünü bu tür manevi çalışmalara adamış kişiler, trans işlemleri sırasındayken kısa bir süreliğine de olsa bedenlerini terk edip eterik bağ ile yoğunlaşarak transa geçebilmektedir. Bu yoğunlaşma yani fokuslanma süresince zamana ve konuya tamamen odaklanabilmektedir.

Bu sayede bedenlerinin ötesine yani maddi dünyanın kapılarını aralayarak ruhlar aleminin varlıkları içinde vücut bulabilmektedirler. Ancak bu işlemler sırasında dünyada yaşamlarına devam eden bedenleri neredeyse durma noktasına gelecek kadar enerji tüketimini azaltmaktadır. Medyum hoca transtayken normal bir insanın nefes alış verişine göre onlarca kat daha az soluk alır ve kan dolaşımı yavaşlar. Bu yüzden özellikle internet üzerinde sık sık en iyi medyum hoca kim sorusu gündeme getirilmektedir.

Medyumların Yetenekleri Nelerdir?

Spiritüalistlik yani ruhçuluk alanına göre medyumluk yeteneğine sahip olmak kesinlikle bir hüner değildir ve bu yeteneğe doğuştan sahip olan kişiler, sahip oldukları bu özel konum itibarıyla kendilerini diğer insanlardan üstün görmemelidir. Bu sebeple gerçek medyumların pek çoğu insanlara mümkün olabildiği kadar yardımcı olabilmek için bu özelliklerini faydalı işler için kullanmaya özen göstermektedir. Kişilerin bu yeteneğini çıkarları için veya başka birilerini kötü emellerini yerine getirmek için kullanması halinde o kişinin medyumluktan ziyade büyücü olması söz konusu olmaktadır.

Her ne kadar günümüzde medyumlara modern falcı olarak bakılsa da esasında bu durum gerçek medyumları ciddi anlamda rahatsız etmektedir. Buna ek olarak Türkiye’nin en iyi medyum hocası da dahil olmak üzere bütün medyumlar, sahip oldukları yeteneklerin gelecekten bilgi almak için kullanılmasını tasvip etmemektedir. Bununla birlikte medyumlar eğlenmek, maddi çıkar sağlamak, gelecekten bilgi almak gibi kalitesiz iletişim yapıldığı ruhsal irtibatlara da kendi aralarında “abes irtibat” adını vermektedir. Medyumların genel itibarıyla sahip oldukları yetenekler şunlardır:

 • Normal insanların aksine diledikleri zaman dünya dışındaki varlıklar ile doğrudan veya dolaylı olarak iletişim kurabilirler.
 • Bir kişinin üzerinde bulunan ve norma bir bakışla görünmeyen manevi kalkanların, (uzak doğuda çakra adı verilmektedir) ne derecede sağlıklı, ne derecede zarar görmüş olmalarını kişiye bir bakışla kapsamlı inceleme yapmadan görebilirler.
 • Manevi yönden zayıf durumdaki kişilere musallat olan cin, iblis ve benzeri kötü niyetli varlıkların kişinin üzerindeki tüm olumsuz etkilerini tespit edebilirler.
 • Manevi yönden yardıma ihtiyaç duyan kişilere faydalı olması için, dünyada ve diğer boyutlarda etkili çalışmalar ve ruhani uygulamalar düzenlerler.
 • Vefk, tılsım gibi adlandırılan dua uygulamaları ile kişinin manevi yönden huzura kavuşması ya da kendi geleceği önüne koyulan ruhani blokajların kaldırılmasını sağlarlar.
 • Büyü ve nazar gibi ruhsal ve hayati önem taşıyan konularda farkındalık sağlayacak uygulamalar gerçekleştirirler.
 • Havas ve ledün ilimleri olarak bilinen manevi uygulamalarda derin bilgi sahibi olmalarının yanı sıra dünya dışındaki varlıklardan hem geçmişe hem de geleceğe dair önemli bilgiler alabilirler.

En İyi Medyum Hocaların Özellikleri Nelerdir?

Mistik güçleri ile dikkat çeken medyumlar, olayların altında yatan gerçek nedenleri hiçbir çaba sarf etmeden görebilen kişilerdir. Doğuştan yetenekli bu kişiler, ruhani varlıklar ile gerektiği durumlarda iletişim kurabilen ve bu sayede insanlara istedikleri konularda ellerinden geldikçe yardımcı olmaya çalışan ruhani kişiliklerdir. Büyü bozma konusunda çok ciddi yeteneklere ve özelliklere sahip olsalar da ne yazık ki aralarında bazı şuursuz kişiler, yeteneklerinin gerçek gücünün bilincinde olmadan kendileri veya başkalarının istekleri doğrultusunda büyü uygulamaları yapabilmektedir. Bu büyülerin manevi dünyada pek çok tehlike ve zarar içerdiği unutulmamalıdır. En iyi hocalar medyumlar birtakım özelliklere sahip olmaları ile öne çıkmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir:

 • Dinler ve kutsal kitaplar üzerine eğitim almış, manevi yönden kendini geliştirmiş kişilerdir.
 • Küçük yaştan itibaren yeteneklerinin farkında olan ve hayatını bu alana adamış kişilerdir.
 • İbranice, Süryanice, Arapça gibi pek çok dili yazıp okuyabilen farklı dilleri öğrenen kişilerdir.
 • Havas ve ledün ilimleri konusunda bilgi sahibi olmalarıyla hangi büyünün ne amaçla kimler tarafından yapılabildiğini öngörebilen kişilerdir.
 • Farklı boyutlar ve varlıklar ile rahatlıkla iletişim kurabilen kişilerdir.

Sonradan Medyum Olunur Mu?

Medyumlar normal yollar ile ulaşılamayan bilgilere, özel yeteneklerini kullanarak erişebilen ruhani zatlardır. Bu kişiler, insanların günlük hayat isteseler de yapamadıkları tüm uygulamaları kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde yerine getirebilmektedir. Dolayısıyla medyum olabilmek için öncelikle doğuştan  gelen bazı yeteneklere sahip olmak gerekmektedir. Ancak bu yeteneklere sahip olmak tek başına medyum olmak için yeterli değildir. Günümüzde en başarılı medyumlar arasında gösterilebilecek yeteneklere sahip olduğu halde bu yeteneklerinin tam olarak farkında olmayan manevi yönü yüksek insanlar da bulunmaktadır. O yüzden medyum olmak için bu yeteneklerin farkında olmak, bu yetenekler üzerine yoğunlaşmak, yıllar belki de bir ömür sürebilecek manevi çalışmalara kendini adamak gerekmektedir.

Medyumlar kalp gözü olarak halk arasında tabir edilen ancak gerçekte altıncı his şeklinde ruhçulukta tanımlanan özellikleri gelişmiş kişilerdir. Dolayısıyla bu özelliğe sahip olmak daha sonradan eğitim alarak ortaya çıkarılabilecek bir durum değildir. Zaten var olan ve doğuştan gelen özel yeteneklerin, yine deneyimli ruhani önderler eşliğinde geliştirilerek medyum olmak mümkün olmaktadır.

Tırnak yedirme büyüsü nedir? Detaylar yazımızdadır.

Medyum Hocalara Nereden Ulaşılabilir?

İlim ve irfan sahibi medyum hocalar, genellikle Allah rızasını kazanmak için özel yeteneklerini kullandıkları için çoğunlukla kimliklerini gizli tutarak insanlara tam da ihtiyaç duydukları anlarda birtakım müdahalelerde bulunup çalışmalar yapmaktadır. Fakat günümüzde başarılı şekilde faaliyet gösteren pek çok medyum da insanların kötü durumdan kurtulmalarında etkili çözümler ortaya koymak ve faydalı olabilmek için insanlara çeşitli yerlerden kendilerine ulaşma imkanı tanımaktadır. Kötü enerjilerin giderek dünyayı sardığı bu günlerde medyum hocalar da kendi ellerinden geldikçe manevi çalışmalar düzenleyerek kötü durumda olan kişilere yardımcı olmaya devam etmektedir. En iyi medyum yorumları hakkında internet üzerinde pek çok uygulama bulunduğu görülmektedir.

Medyum Hocaların Faydaları Nelerdir?

Medyum hocalar, tüm semavi dinler tarafından kabul gören gizli ilimler olan havas ve ledün ilimlerinde belirli bir yeteneğe sahip olarak manevi alanda çalışmalar yapan kişilerdir. Medyum hocaların insanların hizmetine sundukları yetenekleri çoğunlukla olumlu çalışmalardan oluşmasına rağmen bazen de büyü gibi tehlikeli çalışmalarla da vuku bulmasına neden olabilmektedir.

Medyumlar gizli ilimler, din konuları ve tılsım hazırlama gibi konularda bilgili ve tecrübeli sahibi olduğu için bu uygulamaları zorlamadan yapabilmektedir. Fakat bu konularda tecrübe ve yetenek sahibi olmalarına rağmen manevi yönden yetenekli kişiler büyü yapma, büyü bozma ve tılsım hazırlama gibi konularda etkili sonuçlara ulaşmaktadır.

Medyumdan Bakım Hizmeti Almak Tehlikeli Midir?

İnternet üzerinde medyumlar hakkında araştırma yapan kişiler , en iyi medyum şikayetleri konularını da dikkate almaktadır. Özellikle kendi üzerlerinde veya sevdiklerinde büyü ya da musallat gibi vakalardan şüphelenen kişiler, medyum hocaların yardımlarına başvurmaktadır. Bu kişilerin gerçek medyumlardan yardım almasından önce mutlaka bakım yaptırmaları tavsiye edilmektedir. Çünkü büyünün gerçekten olup olmaması, varsa hangi büyü olduğunun tespit edilmesi, büyü bozma işlemlerinden önce mutlaka icra edilmesi gereken çalışmaların ana kaynağı olmaktadır. Bu sebeple güvenilir medyumlara müracaat eden kişiler, bakım hizmetleri ile kendi üzerlerinde veya sevdikleri kişiler üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilmektedir.

Günümüzde internetin sunduğu imkanları da kullanabilen deneyimli ve manevi ilimlerde irfan sahibi medyumlar, şehirler arasına ve hatta ülkeler arasında bile başarılı hizmetler verebilmektedir. İnternet üzerinden görüntülü görüşme imkanı ile medyum hocalar kişinin üzerinde büyü olup olmadığını tespit edebilmektedir. Bu sayede büyüden şüphelenen kişilerin oturdukları yerden büyü bozulması için gerekli adımları atabilmek için ilk adımı başarılı bir şekilde geçmiş olmaları mümkün olabilmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Hoca ve Alim Birinden El Almak Ne Demek? Her İsteyen El Alabilir Mi?

hocadan el almak
Alim ya da hocadan el almanın tanımı, günümüzde manevi ilimler ile ilgilenen herkesin merak ettiği konulardan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

kahve fali ritueli nasil yapilir
Kahve falı ritüelinde fincanın ve tabağın yorumlanması için öncelikle kahve pişirme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz