Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi? Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, Çözülür?

Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi? Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, Çözülür?

Papaz büyüsü bozulabilir mi? Papaz büyüsü nasıl bozulur? Papaz büyüsü varsa belirtileri nelerdir? Gerekli bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi? Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur, Çözülür?

Papaz büyüsü bozmak genellikle üzerinde papaz büyüsü olduğunu düşünen ya da bir medyum, hoca tarafından üzerinde büyü olduğu söylenilen kişilerin başvuracağı bir yöntemdir. Ayrıca papaz büyüsü yaptırmış bir kişi de daha sonra bu büyüyü bozdurmak isteyebilirler.

Papaz büyüsü yapılabilecek en büyük kara büyülerden biridir ve etkisi çok uzun süre kalır. Kara büyüler arasında olan bu büyü kişinin üzerinde yoğun etkileri olan bir büyüdür. Bu yüzden de üzerinde büyü olan biri papaz büyüsü bozdurmak için medyumlara danışır ve üzerindeki bu kötü enerjiden, büyüden kurtulmak ister.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü kara büyüler kategorisinde yer alan oldukça güçlü ve etkisi ağır büyüleri kapsamaktadır. Birini aşık etmek için, kendine bağlamak için, cinsel bağlılık ve tutku için, kısmet açmak için, kısmet kapatmak için, birini birinden soğutmak ve çiftleri ayırmak için papaz büyülerinden yararlanılmaktadır.

Bu büyünün bazı kişiler için ismine bakılarak yalnızca papazlar tarafından yapıldığı düşünülmektedir. Fakat öyle bir şey söz konusu değildir. Tüm dünyada hakim olan ve her dinden insanın yaptırdığı bu büyü medyumlar tarafından yapılmaktadır. Tabii bu bir kara büyüdür ve dikkatli olunmalıdır. Papaz büyüsü yapmak öyle çok kolay bir şey değildir. Çok güçlü enerjilere sahip olan bu büyü alanında uzman olan medyum ve medyum hocalar tarafından yapılmalıdır.

Muhabbet büyüsü yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü yapımı oldukça zordur. Yapımı kadar bozulması da çok zordur ve mutlaka iyi bir medyum tarafından bu işlemler gerçekleştirilmelidir. Papaz büyüsü en güçlü ve en etkisi garanti olan büyüdür. İyi bir medyuma yaptırıldığı sürece kısa sürede büyü kendisini göstermektedir.

Papaz büyüsü direkt olarak büyü yapılan kişinin zihnine ve bedenine etki etmektedir. O saatten sonra kişi kendi düşüncelerini, hislerini ve davranışlarını kontrol edemez. Fakat kendi üzerinde bir büyü olduğunu da fark etmez. Bin evi zihnini başkası yönlendirmektedir. Papaz büyüsünün etkileri en az 3 gün, ortalama 3 hafta içerisinde kendisini güçlü bir şekilde göstermektedir.

Papaz büyüsü farklı şekillerde yapılabilmektedir. Örneğin papaz büyüsü uzaktan yapılır mı diye bir soru bulunmaktadır. Papaz büyüsü genellikle uzaktan yapılan bir büyüdür ve büyü yapılacak kişiden alınan saç, kıl, tırnak, deri gibi şeylerle yapılabilmektedir. Bazen muska, tılsım ve vefk kullanılarak da bu büyü yapılır. O zamanlar büyünin büyü yapılacak kişiye yakın olması istenir.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü etkileri büyüye göre değişiklik gösterir. Bu büyünün en büyük amacı kişinin zihninin içine girmek, onu psikolojik ve bedensel olarak yönlendirmektir. Büyü, özellikle de medyumun cinleri aracılığıyla kişinin zihnine ulaşarak ve onu etkileterek yapılır. Yani kişi bir anda kendini büyüyü yaptıran kişi aşık olarak da bulabilir, bir anda evli olduğu kişiden soğuyup uzaklaşabilir ya da kısmeti bir anda kapanabilir. Bunların hepsi büyüye göre değişiklik gösterir.

Papaz büyüsü nasıl etkiler sorusu büyüyü yapan kişiye göre ya da büyünün yapılış biçimine göre de değişiklik gösterebilir. Bunlar çok büyük ve güçlü kara büyülerdir. Fark edilmediği sürece etkisi bir ömür sürebilmektedir. Bunun için öncelikle büyünün yapılmasını istediğinizden ve niyetinizden emin olmanız gerekir. Tereddütlü olmanız ya da büyüye inanmamanız kötü enerji doğuracaktır. Bir diğer etken de büyüyü yapan kişidir. İyi ve güçlü bir medyum büyünün en iyi şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Papaz büyüsü medyum hocanın da etkisinin oldukça büyük odluğu bir büyüdür.

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılmaktadır?

Papaz büyüsünü anlamak oldukça zordur. Bu büyüler kişiyi doğrudan zihinsel olarak etkilerler ve etkisi çok çabuk görülmektedir. Yani büyünün yapıldığı kişi kendisinde var olan değişikliği öyle hemen anlayamaz ya da fark edemez. Direkt olarak zihinsel ve bedensel olarak büyünün etkisi altındadır. Yani yapılan bu papaz büyüsü yalnızca kişinin çok yakınları tarafından anlaşılabilmektedir. Ki o da her zaman mümkün değildir.

Başta da denildiği gibi papaz büyüsü kara büyü sınıfına girmektedir ve kara büyüler kolay kolay anlaşılmaz. Hatta bazı güçlü medyumların yaptığı büyüleri yalnızca kendisi görebilir, yıldızname fallarında da çıkmaz ve başka medyumlar da göremez. Fakat bazen büyü yapılan kişinin çevresinde olanlar kişideki ani değişiklikleri fark eder ve eğer inanıyorsa onda büyü olduğunu düşünebilmektedir. Böyle durumlarda o kişi papaz büyüsü bozdurma yoluna gitmek ister.

Bir Kişide Papaz Büyüsü Varsa Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü belirtileri normal büyü belirtilerinden biraz daha zor anlaşılan belirtilerdir. Eğer kişi şanslıysa büyünün insanlar tarafından anlayabileceği bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Fakat büyünün kuvvetine bağlı olarak direkt kişi psikolojik olarak etkilenebilir ve bunu normal hayat seyrinde yaşayabilir. İşte o zaman büyü olup olmadığını anlamak da zor olacaktır.

Papaz büyüsünün belirtileri arasında aşağıda bulunan birkaç belirti bulunmaktadır. Büyü yapılan kişi bunlardan hepsini ya da birkaçını mutlaka taşır:

 • Papaz büyüsü yapılan kişi daima yorgun ve halsizdir ve sürekli uyumak ister
 • Papaz büyüsü etkisi altında olan bir eş, eşinden ve evinden uzaklaşır. Evlilikleri boşanmayla sonuçlanır.
 • Büyü altındaki kişinin işleri rast gitmez, hayatında aksaklıklar olur,
 • Papaz büyüsü yapılan kişide ani durum ve duygu değişiklikleri gözlemlenir.
 • Kişi normalde olduğundan farklı bir kişi haline dönüşebilir. Bu tamamen büyüyle alakalıdır. Hiç yapmayacağı şeyler yapabilir ya da hiç sevmediği şeyleri, kişileri sevebilir. Ya da bunların tam tersi şeklinde etki gösterebilir.

Papaz büyüsü belirtisi görülen bir kişi için direkt olarak iyi bir medyuma danışılmalı ve papaz büyüsünden kurtulma yöntemleri denenmelidir.

Papaz Büyüsü Bozdurulabilir Mi?

Papaz büyüsünden kurtulmak isteyenler bu büyünün bozulup, bozulamayacağını merak ederler. Papaz büyüsü için tüm dünyadaki en güçlü ve en etkili büyü denilmektedir. Bu da büyünün yapımı kadar bozulmasının da zor olduğunu bizlere göstermektedir. Fakat papaz büyüsü kaldırmak mümkündür, yani bu büyü bozulabilir.

Papaz büyüsünü bozdurmak için önce büyünün varlığından emin olmak gerekir. Bunun için ilk olarak yukarıda bahsedilen etkilere bakılabilir. Tabii en doğru cevabı iyi bir medyum verecektir. Alanında iyi bir medyumla bir kişide büyü olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Bazı kişiler de yıldızname falı ile buna bakıp, büyü olup olmadığını görebilmektedir.

Papaz Büyüsünü Kimler Bozabilir?

Papaz büyüsünü kim bozar sorusu genellikle medyumlar ve hocalar olarak cevaplandırılır. Papaz büyüsü daha önce de sık sık söylendiği gibi çok güçlü bir kara büyüdür ve bu büyüyü yapan kişinin enerjisi, büyüyü yapma şekli, ettiği dualar ve yapığı tılsımlar gibi şeyler büyüyü daha da güçlü hale getirmektedir. Bu nedenle de büyüyü yapan kadar güçlü biri bozmalıdır. Papaz büyüsü yapan tüm medyumlar aynı zamanda büyüleri bozabilmektedir de.

Papaz büyüsü çözmek için öncelikle büyünün nasıl yapıldığını bilmek gerekir tabii bunu bilmek öyle kolay olmayacaktır. Bunun için de iyi bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Papaz büyüsü yalnızca enerji, dua ve ritüellerle yapılan bir büyü değildir. Papaz büyüsü tılsım, vefk ve muska gibi şeylerle de yapılabilmektedir. Mesela eğer birine muska gibi bir yazıyla, dualarla büyü yapılmışsa ve bu muska kişiyle alakalı bir yere saklanmışsa öncelikle muskanın nerede olduğunu bulmak gerekmektedir. Bazı büyülerde muska bulunup etkisiz hale getirilene kadar büyü ortadan kalkmamaktadır. İyi bir medyum muskanın yerini tespit edebilmektedir.

Medyumlar gibi hocaların da büyü bozanları bulunmaktadır. Bu hocalar dualarla, surelerle ve Kur’an-ı Kerim yardımıyla papaz büyüsü çözme işlemi yapabilmektedir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü kaldırma işlemi yukarıda da bahsedildiği gibi medyumlar ve hocalar tarafından yapılmaktadır. Büyünün yapım aşamasında olduğu gibi kaldırma aşamasında da bazı dualar, tılsımlar, sureler gibi şeylerden yararlanılır. Papaz büyüsünü bozmak için mutlaka medyum yardımı alınması tavsiye edilmektedir. Bu medyumun da işinde iyi biri olması gerekir. Çünkü bunlar güçlü enerjileri kapsayan büyülerdir. Yanlış bir şey yapıldığı takdirde kişiyi daha kötü etkileyebilme ve hatta olayları bambaşka hale getirme imkânı da bulunmaktadır.

Birçok medyumun papaz büyüsü yaparken büyünün içerisine bir kilit koyduğu bilinmektedir. Bu kilit bir nevi büyü bozulacağı zaman kullanılacak olan bir kilittir. Büyüler yapılırken içlerine büyülerden korunmak için bazı tılsımlar eklendiği gibi kilitler de eklenir. Tabii her medyumun büyü yapma şekli farklı olduğu için bu her papaz büyüsü için söylenememektedir.

Her medyum kendi büyüsünü kolaylıkla çözebilmektedir. Eğer yaptırılan büyüden pişman olunduysa ya da artık kaldırılmak isteniyorsa büyüyü yapan medyuma giderek büyüden kolayca kurtulmak mümkündür. Başka bir medyumun yaptığı büyüyü bozmak daha meşakkatli olacaktır. Bu medyumlar ters dualar ederek, yeni tılsımlar oluşturarak ya kendi özel yöntemlerini kullanarak bu büyüleri bozabilirler.

Kara sevda büyüsü nedir, nasıl yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Evde Bozulabilir Mi?

Papaz büyüsü evde bozmak en sık sorulan ve araştırılan konudur. Eğer bir kişi kendisinde büyü olduğunu düşünüyorsa ya da şüpheleniyorsa evde kendi kendine bu illetten kurtulmak isteyebilir. Bunun için de en iyi yöntem Allah’a sığınmak, dualar etmek olacaktır. Medyumların uyguladığı papaz büyüsü bozma yöntemleri evde uygulanabilecek yöntemler değildir. Öncelikle bunun için gerekli yetenek ve güç zaten normal insanlarda bulunmamaktadır.

Eğer kişi kendisine ya da birine büyü yapıldığından eminse ya da emin olmak istiyorsa mutlaka ama mutlaka bir medyuma ya da bir hocaya danışmalıdır. Çünkü papaz büyüsü bilinen en güçlü büyüdür ve öyle kolay kolay çözülmez. Bu güçlü büyü insanların kendi kendine çözebileceği büyüler değildir. Eğer küçük bir büyüyse dua ile kurtulabilirsiniz, fakat büyük ve zor bir büyüyse mutlaka ters dualar okunmalı ve medyumların büyüye göre büyü kaldırma metotları uygulanmalıdır. Bu metotlar da yalnızca medyumların bildiği metotlardır.

Papaz Büyüsü Bozma Duaları Nelerdir?

Papaz büyüsü bozma duaları, yukarıda da bahsedildiği gibi özellikle de küçük büyülerde büyüyü ortadan kaldırmaya yarayacak olan dualardır. Büyük büyülerde de yine bu dualar okunmalıdır. Hem büyü işlerinde hem de medyumlukla ilgili her konuda en önemlisi inanmaktır. Allah’a inanıldığı ve sığınıldığı sürece büyüden kurtulmak da daha kolay olacaktır. Medyumlar ve hocalar da büyüyü bozarken aşağıdaki dualardan yararlanırlar. Büyü olan kişiler ve de mümkünse çevresindekiler sürekli bu duaları okurlarsa hem tüm kötülüklerden korunurlar hem de büyünün ortadan kalkmasına katkı sağlarlar. Sağlam bir büyü sağlam bir inanç ve iyi bir medyum eşliğinde bozulabilir, ortadan kaldırılabilir. İnanılmazsa ya da çabalanmazsa büyü ortadan tamamen kalkmayacaktır. Papaz Büyüsü bozmak için dualar şunlardır:

 • Felak Suresi
 • Nas Suresi
 • Fatiha Suresi
 • Ayet’el Kürsi
 • Esma’ül Hüsna
 • Abese Suresi

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Cuma Önüç 4 Nisan 2020 00:44

  Slm hoam benim sorunum beraber olduğum hanimin kizi, anesi bende soģumasi için papaz büyüsü yaptimiştir ve o insan beni çok sevdiģi bende soģudu gitti fakat ben hic iyi deģilim yatamiyorum daraliyorum onu hic unutamiyorum onun sevdasi benim üzerimde perileşmiş kac tane hocaya gittim çözemediler bana yardimci olursaniz çok memnun olurum çözümü nedir saygilariml

POPÜLER YAZILAR

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz