Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsü Etkileri, Kaç Günde Tutar ve Belirtileri Nelerdir?

Papaz Büyüsü Etkileri, Kaç Günde Tutar ve Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü etkileri, kaç günde tutar ve belirtileri nelerdir? Papaz büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Papaz Büyüsü Etkileri, Kaç Günde Tutar ve Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü etkisi oldukça yüksek bir büyüdür. En etkili ve güçlü büyü sınıfı olarak bilinen kara büyüler arasında olan Papaz Büyüsü, dünyanın en çok bilinen ve en çok uygulanan büyüsüdür. Büyü yapılan kişinin neredeyse tüm hayatını etkileyen bu büyü, kişinin zihnini ve bedenini etkiler ve büyünün tesir ettiği günden itibaren duyguları, psikolojisi etki altında olur. Kara büyüler genellikle kötü amaçlarla yapılan büyülerdir. Aşık etmek gibi temiz bir amacın bile altında karşıdaki insanı ele geçirmek vardır. Bu büyünün insanlara etkileri, büyünün belirtileri ve kaç günde etkisini göstereceği aşağıda yer almaktadır.

Papaz Büyüsü Ne Anlama Gelmektedir?

Papaz büyüsü nedir sorusuna yukarıda kısaca cevap verdik, burada biraz daha açacağız. Papaz Büyüsü, son derece güçlü ve iyi bir medyum tarafından yapıldığı zaman yüzde yüz etki gösteren bir büyü türüdür. ‘Kara Büyü’ aşlığı altında yer alan bu büyü, tarihin en etkili ve en kapsamlı büyüsüdür.

Papaz büyüsü tehlikeli bir büyü olarak da görülebilmektedir. Çünkü çoğu zaman bu büyü kötü emellere alet edilmektedir. Hatta ve hatta bir kişinin ölümü için bile yapılan papaz büyüleri bulunmaktadır. Fakat bu büyüleri, işini kötüye kullanan medyumlar ve kötü cinler tarafından yapılmaktadır. Genel olarak papaz büyüsü aşağıda da bahsedileceği gibi aşık etme, bağlama gibi konularda yapılması tercih edilmektedir. Tabii ne olursa olsun bu büyü bir insanın zihnini ve hislerini ele geçirmektedir. Yani her türlü bir taraf bu büyüden zarar görebilmektedir.

Kocanı kendine nasıl aşık edebilirsin? Bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Türleri ve Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü çeşitleri bulunan bir büyüdür. Dünyanın en kapsamlı büyülerinden biri olan bu büyü farklı amaçlar için yapılabilmektedir. Papaz büyüsü türleri, amacına göre ve de yapılışına göre farklılık göstermektedir. Fakat hepsinin ortak bir yönü vardır, o da büyü yapılan kişiyi etki altına almaktır. Hangi amaçla yapılırsa yapılsın, papaz büyüsünde karşı taraf hem psikolojik hem de fiziksel olarak etki altına alınır. Kişinin bilinci ele geçirilir ve büyük etkiler uyandırır. Bu kişi, büyü konusuna göre kendi isteği dışında hareketler eder ve büyünün getirdiği şeyleri hissetmeye başlar.

Papaz büyüleri ve kısaca etkileri aşağıdaki gibidir:

 • Bağlama Amaçlı Papaz Büyüsü: Bu büyü genellikle evli çiftlerin yaptırdığı bir büyüdür. Kocasını evine bağlamak isteyen bir kadın ya da sevgilisini kendisine bağlamak isteyen bir kişi bu büyüden yararlanabilir. Bu büyü hem erkekler hem de kadınlar tarafından aradaki ilişkinin kuvvetlenmesi, bağın artması gibi amaçlarda yapılır.
 • Aşık Etme Amaçlı Papaz Büyüsü: Bu büyü en çok tercih edilen papaz büyüsüdür. Karşılıksız bir aşka sahip bir kadın ya da erkek, sevdiği insanın da onu sevmesi için bu büyüyü yaptırabilir. Bu büyü sayesinde karşıdaki kişi kısa sürede büyüyü yaptıran kişiye büyük bir aşk ve bağlılıkla aşık olur ve o ayrılmadığı sürece onu hiç bırakmaz.
 • Geri Getirme Amaçlı Papaz Büyüsü: Ayrılıkların ardından en çok tercih edilen papaz büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra karşıdaki kişi birden kararından pişman olur ve eski sevgilisine, karısına ya da kocasına geri döner. Bu karar genellikle boşanmalardan ya da ayrılıklardan vazgeçilmesi amacıyla da yapılmaktadır.
 • Kısmet Açma Amaçlı Papaz Büyüsü: Kısmetinin kapalı olduğunu düşünen kişi kendisine bu büyüyü yaptırır ve kısa sürede kısmetinin açıldığını görür.
 • Kısmet Kapama Amaçlı Papaz Büyüsü: Bu büyü genellikle düşman olarak bellenen bir kişiye, eski sevgiliye ya da eski eşe yaptırılmaktadır. Büyü yaptırıldıktan sonra kişinin kısmeti kapanır ve bir ilişkisi olmaz.
 • Soğutma ya da Ayırma Amaçlı Papaz Büyüsü: Çok tercih edilen bir diğer papaz büyüsüdür. Bu büyü ile 2 kişi de zarar görmektedir. Bir ilişkinin bitmesi, taraflardan birinin diğerinden soğuması ve ondan ayrılması amacıyla yapılır.

Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Papaz Büyüsü etkileri, büyünün çeşidine göre aslında yukarıda anlatıldığı gibidir. Büyü direkt olarak kişiyi etkisi altına alır ve büyü yapılan kişi artık o konuda büyüyü yaptıranın ve büyünün isteğine göre hareket eder. Papaz büyüsü direkt olarak kişinin zihnine girer ve zihnine işler. Yalnızca psikolojik olarak değil, bedensel olarak da kişi artık büyünün etkisi altına alınmaktadır.

Papaz büyüsü etkisi kısa süre içerisinde kendisini göstermektedir. Büyüye, büyünün amacına, yapılışına ve yapan medyuma göre ortalama 3 ile 21 gün arasında büyünün kendisini tam olarak gösterdiği ve sonuçlandırdığı bilinmektedir. Papaz büyüsünün etkisi altına giren bir kişide çok kısa sürede ani şekilde değişim başlar. Bu özellikle büyüyü yaptıran kişinin hızlıca fark edeceği bir değişikliktir. Büyü yapılan kişi özellikle zihinsel olarak büyünün etkisi altında olduğu için bu değişikliği fark etmez.

Papaz büyüsünün etkisi kişinin iradesi dışında gerçekleşen bir etkidir. Başlarda keskin bir farklılık görünse de zaman geçtikçe olağan bir durummuş gibi görülür. Örneğin, papaz büyüsü aşk amacıyla yapıldıysa, kişi birden aşık olur fakat o bunu fark etmez. Zaman geçtikçe karşısındakine kör kütük aşık ve bağlı olur ve bunu normal bir aşk süreci olarak görür.

Papaz büyüsü genellikle kişi tarafından anlaşılmaz. Kişi kendisine büyü yapıldığını hiçbir zaman düşünmez çünkü zihni etki altındadır. Kişinin çevresi özellikle de ailesi bundan şüphelenebilir, fakat kişi bunu kesinlikle reddeder.

Papaz Büyüsü Etkisini Ne Zaman Göstermeye Başlar?

Papaz büyüsü kaç günde tutar sorusu yukarıda da bahsedildiği gibi büyüye, büyünün aşamalarına ve medyuma göre değişebilir. Papaz büyüsü herkeste ve her zaman aynı etkileri göstermez ya da aynı süreçte işlemez. Bu iyi takip edilmesi gereken bir süreçtir. Kişi büyü süresi boyunca sıkı takip altında olacaktır.

Papaz büyüsü etkisini kaç günde gösterir sorusuna ortalama olarak 3 hafta diyebiliriz. Kişinin takip edilmesi, büyünün işe yarayıp yaramadığının görülmesi ya da etkilerinin ortaya çıkması en az 3 gün en fala 21 gün içerisinde belli olacaktır. Tabii bu süre değişiklik gösterebilmektedir. Bazı kaynaklarda ise bazı medyumların büyünün tam oturması için 90 gün verdiği belirtilmektedir. Papaz büyüsü uzun bir süreç olabilmektedir fakat iyi bir medyum tarafından yapıldığı sürece bu süreç olumlu sonuçlanmaktadır. Bu da süreci ne olursa olsun amaca kesinlikle ulaşılacağının ve büyünün etkisini en iyi şekilde gösterdiğinin işaretidir.

Papaz Büyüsü Belirtileri Neler Olmaktadır?

Papaz büyüsü belirtisi kişiden kişiye ve büyüye göre farklılık gösterebilmektedir. Bu belirtiler genel olarak kişi tarafından değil, kişinin çevresi tarafından gözlemlenmektedir. Papaz büyüsünün en önemli özelliği sürekli de söylendiği üzere kişinin zihnini etki altına almasıdır. Bu da kişinin kendi üzerinde bir büyü olup olmadığını anlamasına engel olacaktır.

Bazı güçlü medyumların yaptığı papaz büyülerinin belirtileri öyle kolay ortaya çıkmamaktadır. Genel olarak medyumlar, medyum hocalar baktığı zaman ya da yıldızname fallarında bir insanın üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılır. Fakat bazı kara büyüler (papaz büyüsü de bunlara dahil) kolay kolay anlaşılmamaktadır.

Papaz büyüsü belirtileri çok farklı şekilde kişide görülebilmektedir. Gözlemlenebilen bazı papaz büyüsünün belirtileri şu şekildedir:

 • Kişide yoğun bir uykusuzluk, halsizlik ve sürekli uyuma isteği,
 • Kişinin evinden, eşinden ve ailesinden uzaklaşması,
 • Sürekli bir agresiflik, sinirli olma hali, huysuzluk ve huzursuzluk,
 • İşlerine ve günlük hayatına odaklanamama,
 • Ani duygu ve his değişikliği,

Papaz Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürmektedir?

Papaz büyüsünün etkisi aslına bakılırsa bozulmadığı sürece bir ömür sürmektedir. Papaz büyüsü yapılan bir kişi ömrü boyunca bu büyünün etkisi altında olmaktadır. Büyü yapılırken bu amaçla yapılır. Aşık edilmek istene kişi ömürlük olarak aşık edilir, biri birinden soğutulmak isterse ondan sonsuza kadar soğur vb. Fakat bunun için büyünün fark edilmemesi gerekir. Çünkü büyü fark edildikten sonra bozulma yoluna gidilecektir. Bozulan bir büyü de etkisini anında olmasa da kaybedecektir.

Fakat normal şartlarda söyleyecek olursak papaz büyüsü etki ve gücü bir ömür boyunca kişiyi bırakmamaktadır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Papaz büyüsü nasıl yapılır ve yöntemleri nelerdir? Bu soruların cevabı medyumlara ve büyülere göre farklıdır. Fakat genel olarak bakılacak olursa papaz büyüsü, büyü yapılan kişiye ait kişisel bir şeyle yapılmaktadır. Bunlar genel olarak kişinin saçı, kılı, tırnağı, derisi ya da kanı gibi vücudundan, ona ait olan şeylerdir. Bunlar farklı yöntemlerle okunur ve Tılsım, Muska ve Vefk gibi yazılarla güçlendirilir.

Papaz büyüsü uzaktan yapılır mı bu konuyla ilgili bir diğer konudur. Kişiye üzerinde büyü olduğunu fark ettirmemek için genel olarak uzaktan yapılan büyüler tercih edilmektedir. Papaz büyüsü çoğunlukla uzaktan yapılan büyülerdir.

Papaz büyüsü cinler ile beraber yapılan büyülerdir. Bazı insanlar cinlerden korksa da ya da cinleri karıştırmak istemese de işinde iyi her bir medyum cinlerle beraber çalışır ve cinlerden yardım alır. Papaz büyüsü yapacak olan kişi, büyünün yapılacağı kişiyi zihinsel ve bedensel olarak etkileyebilmek için cinlerden yardım alır.

41 dikiş büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Papaz Büyüsü için Vefk, Tılsım ve Muska

Papaz büyüsü yapmak için çoğu medyum Vefk, Tılsım ve Muskalardan yardım almaktadır. Bu üçü birbiriyle sürekli karıştırılsa da farklı şeylerdir fakat benzer amaçlarla yapılır. Yalnızca büyüler için değil, hepsi büyülerin dışında da iyi enerjiler almak için, bir şeylerden korunmak için ya da iyi hissetmek için yaptırılabilmektedir.

Muska ya da Vefk yazmak, Tılsım yapmak için de iyi bir medyum ya da hoca bulunması gerekir. Hepsi farklı dillerde özel dualar, sureler ve ayetlerle yazılmaktadır. Kötü enerji taşırlarsa etkileri de üzerinde taşıyan kişiye kötü olacaktır.

Papaz Büyüsü Yaptırılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Papaz büyüsü yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Çünkü bu büyüler çok güçlü, etkili ve enerjili kara büyülerdir. Kara büyüler çoğu zaman karşı tarafa zarar vermektedir. Bu zararların en masum olanı kişinin bilincinin değişmesi, hayatının değişmesi ve duygularıyla oynanmasıdır. Fakat bazı kara büyüler vardır ki kişinin hayatını mahveder ve onları ölüme kadar bile götürür.

Papaz büyü yapmak herkesin harcı değildir. İyi ve kuvvetli bir papaz büyüsü bu alanda gerçekten bilgili ve yetenekli bir medyum tarafından yapılmalıdır. İnternet üzerinde bulunan ya da çevrede bulunan papaz büyüsü yapıyorum diyen herkese büyü yaptırılmamalıdır. İyi bir medyum hoca, en doğru çözümü sunacaktır.

Papaz Büyüsünü Bozdurmak

Papaz büyüsü bozmak da papaz büyüsü yaptırmak kadar önemli ve meşakkatli bir iştir. Bu işlem de iyi bir medyum tarafından yapılmalıdır. Eğer birinin üzerinde papaz büyüsü varsa ya da siz yaptırdığınız papaz büyüsünü bozdurmak isterseniz aşağıdaki dualardan yararlanabilirsiniz:

 • İhlas Suresi
 • Nas Suresi
 • Abese Suresi
 • Felak Suresi

POPÜLER YAZILAR

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz