Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kocanı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin, Dua, Tılsım, Ayet ve Esmalar İle

Kocanı kendine nasıl aşık edebilirsin, dua, tılsım, ayet ve esmalar ile nasıl yapılır? Giden koca nasıl geri döndürülür? Kocanın sevgisini kazanma nasıl gerçekleşir? Gerçek bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Kocanı Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin, Dua, Tılsım, Ayet ve Esmalar İle

Kocayı kendine aşık etme duaları sayesinde evliliklerinde sorunlar yaşayan çiftler,  aralarındaki soğukluğu ve kavgaları yok ederek mutlu bir şekilde evliliklerini sürdürebilir. Bu duaların ve ayetlerin okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle dualar okunurken muhakkak abdest alınmalıdır. Bunun dışında dua okunacak ortamın da çok temiz olması gerekir

Kocayı Kendine Aşık Etme

Kocalarını kendilerine aşık etmek isteyen kadınlar, evliliklerinde kocalarının kendilerine evliliklerinin ilk zamanlarındaki gibi davranmalarını istemeleri durumunda Kuran-ı Kerim’den ayetler ve sureler okuyarak kocalarını kendilerine yeniden aşık edebilir. Bunun için ilk olarak işinde uzman olan hocaya giderek hangi duaların okunması gerektiği hakkında bilgi almak gerekir. Aşık etme duaları sayesinde kocanızı kendinize bir kez daha aşık ederek gözünün dışarıya kaymasını engelleyebilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlama Yöntemi

Kocayı kendine bağlamanın birçok yöntemleri vardır. Fakat dinimizde en uygun yöntemlerden birisi düzenli olarak her gün bağlama duasını okumaktır. Bu dua sayesinde geri kalan hayatınız boyunca kocanız size daha iyi bir şekilde davranarak size bağlılığını gösterir. Aynı zamanda evliliklerde meydana gelen tartışmalar hiçbir şekilde bir daha tekrarlanmaz. Bu sayede kocanızın size olan ilgisi eskisinden daha fazla artar ve sürekli olarak size bağlı bir şekilde yaşamaya başlar.  Bağlama duası sayesinde siz de evliliğinizi kurtararak eşinizin dışarıya gitmesini engellemiş olursunuz.

41 dikiş büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Kocanın Sevgisini Kazanma Nasıl Gerçekleşir?

Kadınların kocalarının sevgisini kazanabilmeleri için okumaları gereken sevgi duaları vardır. Bu duaları usulüne uygun bir şekilde okudukları zaman kadınlar kocalarını kendine bağlayarak  onların sevgisini kazanmayı başarabilir. Aşağıda kocanın sevgisini kazanmak için yapılması gereken adımlar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • İlk olarak gökyüzünde dolunayın meydana geldiği bir geceye denk gelmeniz gerekir.
 • Böyle bir gecenin olması durumunda odanızın içerisine kırmızı mumu alıp yakın.
 • Mumu yaktıktan sonra yatağınıza yatarak gözlerinizi kapatın.
 • Gözlerinizi kapattıktan sonra kocanız hakkında iyi niyetlerde bulunun ve “Işığın büyük tanrısı, bana mutluluk ve ışık ver! Kocam beni sevsin ve sımsıkı bana bağlansın. Ve öyle olsun!” duasını okuyun.
 • Bu duayı okuduktan hemen sonra kocanızın size olan davranışlarının nasıl değiştiğini net bir şekilde görmüş olacaksınız.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasının ardından kocanızın size olan  sevgisini ve bağlılığını daha da arttırarak evliliğinizi daha çok  sevgi çerçevesi içerisinde yaşamaya devam edebilirsiniz.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Ne Yapılmalı?

Kocayı eve  bağlamak için Kuran-ı Kerim’de yer alan  dualardan bazılarını okumak gerekir. Bu duaların okunması sonucunda kocanızı eve bağlayarak başkasına gitmesini engellemiş olursunuz.  Kocayı eve bağlama duasının okunmasında muhakkak içten ve samimi olmak gerekir. Ancak gerçekçi hislerle okunan dualar Allah tarafından kabul edilir. Aşağıda kocayı eve bağlamak için okunması gereken dua yer alır. Bu dua şu şekildedir:

 • Lâ ilâhe illa ente sübhâneke innî küntü minezzâlimiyn.Rabbî amiltü sûen zalemtü nefsî ve ente Erham’ür-Rahımîn. Sübhanallahü vel hamdü lillâhi ve lâ ilahe illallâhü vallâhü ekber ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyül aziym.

Yukarıda verilen duanın okunması sonucunda kocanızın evine ve size bağlanmasını sağlayarak bir ömür boyu evliliğinizi kurtarmış olursunuz.

Kocayı Kendine Aşık Etmek İçin Okunacak Etkili Dua

Kocayı kendine aşık etmek için okunması gereken etkili bir dua vardır. Bu dua sayesinde kocanızın size aşık olmasına vesile olup gözünün dışarıya kaymamasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda kocanızı kendinize aşık etmek için okumanız gereken etkili dua verilmektedir:

Bismillahirrahmanirrahim.

 • Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrininneke alâ külli şeyin kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm .Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd,lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm, Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyûm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Yâ hayrel vârisiyn Ya erhamer râhimin Yâ semiyad düâ  Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl. Yâ Allâhü yâ hayyü yâ kayyûmüyâ münzilet tevrâti vel incîli vel kuânil aziym. Yâ men lâ yahfâ aleyhi şeyün fil ardi ve lâ fis semâ Lâ İlâhe illâ hüvvel aziyzül hakiym. Yâ Rabbi yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fîh. Yâ men lâ yuhlifül mîâd. Yâ men şehide li nefsihî ve şehidet lehül melâiketü ve ülül ılmi kâimen alâ halkıhî bil kıst . Lâ ilâhe illâ hüvel aziyzül hakiym. Yâ Allâhü yâ mâlikel mülk yâ men tütil mülke men teşâü ve tenziul mülke mimmen teşâü ve tüızzü men teşâü ve tüzillü men teşâü bi yedikel hayr. İnneke alâ külli şeyin kadîr. Yâ men yûlicül leyle fin nehâri ve yûlicün nehâre fil leyli ve yuhricül hayye minel meyyiti ve yuhricül meyyite minel hayyi ve yerzüku men yeşâü bi ğayri hisâb.

Yukarıda verilen duanın samimi ve içten okunması durumunda kadınlar eşlerini kolay bir şekilde evlerine bağlayabilir.

Giden Kocayı Nasıl Geri Döndürülür?

Giden kocayı geri döndürmeniz için yapmanız gereken adımlar ve işlemler vardır. Özellikle  giden kocanızı büyü yapmadan geri döndürmeniz mümkündür. Bu sayede günah kazanmadan dua okuyarak kocanızın size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda kocanızın geri dönmesi için okumanız gereken dua bulunmaktadır. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • “Ey Yüceler Yücesi Allah’ım! Senin yardımına ihtiyacım var. Kocamın bana geri gelmesi için, bedenimin zekatı olarak saç tellerimi kullanacağım. Bu saç tellerinin üzerine senin indirdiğin mübarek esmalarını ve yüce surelerini okuyacağım. İnşallah katında makbul olur ve kocam bana döner. Amin.”

Yukarıda verilen duanın sabah namazının kılınmasından hemen sonra okunması gerekir. Duayı okurken muhakkak ellerinizi gökyüzüne açın. Sabah vaktinde edilen bu dua sayesinde kocanızın size geri dönmesi kolay bir şekilde gerçekleşir.

Giden Koca İçin Okunacak Dua

Giden kocanın geri dönmesini sağlamak için ilk olarak besmele çekmeniz gerekir. Daha sonra 1 tane Fatiha, 3’er tane de İhlas, Felak,  Nas ve Asr surelerini okumalısınız. Sureleri okuduktan sonra ardından aşağıda verilen duayı içten bir şekilde söylemeniz gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • İlahi, okumuş olduğum surelerin hatırı elbette ki vardır, ilahi sana kocayı geri getirme duasının bütün kudretiyle yöneliyorum, saç tellerimi sana sunuyor ve bana hayatımın aşkını geri vermen için duada ve niyazda bulunuyorum. İşte dergahından başka gidecek kapı bulunmayan tek kudret sahibinin huzurunda bulunuyorum, işte sana müracaat etmenin huzuru ve mesruriyeti ile kapına yöneliyorum; saç tellerim sana, dualarım sana, Asr Suresi sana, Felak Suresi sana, Nas Suresi sana ve okumuş olduğum diğer surelerin hepsi sanadır Yüce Rabbim. Biliyorum ki yarı yolda bırakmayan kudretin şimdiye kadar milyonlarca kulunun imdadına yetişti, benim de imdadıma yetiş Yüce Rabbim, amin.

Giden Kocayı Döndürmede Kırmızı Mendil İle Dua Okuma

Giden kocayı geri döndürmede yapılması gereken bazı uygulamalar vardır. Bu uygulamaları doğru bir şekilde yaptıktan sonra giden kocanızı kendinize yeniden aşık ederek geri dönmesine vesile olabilirsiniz. Aşağıda giden kocayı geri döndürmek için yapılması gerekenler sırasıyla anlatılmaktadır:

 • İlk olarak kırmızı mendili alıp içerisine kendi saçınızı koyun ve daha sessiz bir odaya gidin.
 • Odaya gittikten sonra yönünüzü kıbleye dönün ve dizlerinizin üzerine oturun.
 • Daha sonra kırmızı mendilin içerisindeki saç teline 77 kere “Ya Vedud” esmasını
 • Ardından 77 kere olmak üzere “Ya Mukallibe-l Kulub” ve “Ya Cam” esmalarını okuyun.
 • Bütün esmaları okuduktan sonra 1 hafta içerisinde kocanızın size geri döndüğünü anlayacaksınız.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Bu adımların yapılmasından sonra kocanız yuvasına döner ve bir daha sizi sonsuza kadar hiçbir koşulda bırakmaz.

Bir erkeği veya kızı kendine nasıl aşık edebilirsin? Yöntemlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Giden Kocayı Döndürmek İçin Dua Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Giden kocayı geri döndürmek için dua ederken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edildiği zaman kocanızın geri dönmesi an meselesidir.  Duanın okunmasına geçmeden önce muhakkak abdest almanız gerekir. Bununla birlikte kocanızı geri döndürmek için okuduğunuz duayı kimseye söylememeniz gerekir. Yani dua okuma işleminden hiç kimseye bahsetmemelisiniz.

Bunun dışında kocayı geri döndürmek için okunan duanın muhakkak gece okunması gerekir. Ayrıca duanın okunacağı yerin de çok sessiz olmasında yarar vardır.  İstenilen şartların yerine getirilmesi durumunda giden kocanızı geri getirerek yeniden size aşık olmasını  sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu hususlar doğrultusunda duayı okuyup kocanız geldiğinde sizi hiçbir şekilde bir daha terk edip gitmez. Ölene kadar sizin yanınızda olur.

Kocanın Aşık Olması İçin Okunacak Esma

Bazı zamanlarda evliliklerde sevgi ve bağlılık durumları azalmaya başlar. Bu durumun meydana gelmesi sonucunda da kocalar genellikle başka kadınlara gitmeyi tercih eder.  Kadınların bu tarz olumsuz durumları yaşamamaları ve kocalarını kendilerine yeniden  aşık etmeleri için okumaları gereken esmalar vardır. Bu esmaları okuduktan sonra kadınlar, kocalarını kendilerine yeniden aşık ederek bağlayabilir. Aşağıda kadınların kocalarının kendilerine yeniden aşık olmaları için okumaları gereken esmalar sırasıyla listelenmektedir. Bu esmalar şu şekildedir:

 • Ya Mukallibe-l Kulub
 • Ya Vedud
 • Ya Cami

Yukarıda verilen 3 esmanın anlamlarının çok kutsal olmasından dolayı okuduğunuz anda  kocanızın size yeniden aşık olduğunu hissedeceksiniz. Bunun sonucunda da sonsuza kadar kocanızı kendinize bağlayarak sevgi çerçevesi içersinde evliliğinizi sürdürebilme şansını elde edebilirsiniz. Bu esmaların okunmasında muhakkak abdestli olmak gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz