Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Papaz Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Papaz büyüsü etkileri, belirtileri nelerdir ve nasıl anlaşılır? Papaz büyüsü nasıl yapılır, kim yapar? Büyü hakkında gerçek bilgilere ulaşmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

 Papaz Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Papaz büyüsünün yaptırılmasından sonra kısa sürede etkilerini ve belirtilerini görmek mümkündür. Bu büyünün yapılmasında değişik teknikler kullanılır. Aynı zamanda papaz büyüsü evde de kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun için muhakkak medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamalarının öğrenilmesinde yarar vardır.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü yapılan niyete ve amaca göre hem kara büyülerin hem de ak büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün iyi niyet doğrultusunda yapılması sonucunda evli çiftlerin veya sevgililerin arası düzelir. Aynı zamanda sevdiğiniz birini kendinize aşık ederek sonsuza kadar onunla birlikte olma şansını elde edebilirsiniz.

Papaz büyüsünün kötü niyetle yapılması durumunda ise sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişinin hayatı kabusa döner. Bunun sonucunda da büyünün etkisinde olan kişi ruh ve akıl sağlığını kaybederek şuursuz bir şekilde hayatına devam eder.  Bu durumların iyi bir şekilde ortaya çıkması için büyünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Papaz Büyüsünün Tarifi

Papaz büyüsünün yapılmasında ilk olarak medyum hocasına giderek gerekli ritüellerin neler olduğunu öğrenmek gerekir. Daha sonra bu ritüeller doğrultusunda papaz büyüsünün yapım aşamaları tamamlanmalıdır. Papaz büyüsünün etkisini net bir şekilde göstermesi için medyum hocası büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgileri ve Kuran-ı Kerim’de yer alan dualar ile beraber bir vefk hazırlar. Bu vefki hazırlarken cinlerin ve iblislerin yardımından da faydalanır. Aynı zamanda hazırladığı vefki gece yarısından sonra tamamlamaya başlar. Bunun sonucunda da kişiye özel olarak hazırlanan vefk sayesinde ettiğiniz niyete ve amaca göre papaz büyüsü etkisini ve belirtilerini kısa sürede göstermeye başlar.

Bağlama büyüsünün etkilerine ve belirtilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Bozulabilir Mi?

Papaz büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyünün bozulması için muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir. Papaz büyüsünü bozma işlemini kesinlikle evde denememiz gerekir. Medyum hocasının hazırlayacağı yeni muska ve vefk sayesinde papaz büyüsü etkisini ortadan yok eder. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişinin davranışları eski haline döner.

Bunun haricinde papaz büyüsünün bozulmasında bazı ayetlerin ve surelerin etkisi vardır. İstenilen surelerin 4 gece boyunca günde 3 defa okunması durumunda 4.  gecenin sonunda papaz büyüsünün etkisinin uzaklaştığını göreceksiniz. Aynı zamanda bu sureleri okuyan kişilerden cinler ve iblisler de sonsuza kadar uzaklaşır. Aşağıda papaz büyüsünün bozulmasında 4 gece boyunca okunması gereken sureler listelenmektedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme yefirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Papaz Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün yapılmasından sonra yaklaşık olarak bir hafta içerisinde tamamen etkisini ve belirtisini net bir şekilde göstermeye başlar. Bunun sonucunda büyünün etkisi altında olan kişinin davranışlarında farklılıklar oluşur. Aşağıda papaz büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen belirtiler yer alır:

 • Papaz büyüsünün yapılmasından sonra birden bire aşık olmasını istediğiniz kişi size aşık olur.
 • Bununla birlikte papaz büyüsünün etkisinde olan kişiler, rüyalarında sürekli olarak cinleri ve iblisleri görmeye başlar.
 • Bunun dışında papaz büyüsünün kötü niyetle yapılması durumunda karşı tarafın hayatında hep olumsuzluklar oluşmaya başlar. Kısmeti kapanır ve ekonomik anlamda büyük zarara uğrar.
 • Aynı zamanda papaz büyüsünün sonucunda geceleri tek başına kalmaktan korkma gibi durumlar da meydana gelir.
 • Bunun haricinde papaz büyüsünün etkisinde olan kişi, çevresine agresif tavırlar sergilemeye başlar. Bunun sonucunda da yalnızlaşarak kendi kabuğuna çekilir. Böylece bunalım ve depresyon içerisinde olmaya başlar.
 • Bunun yanı sıra papaz büyüsünü ayırma amacı ile yaptırdıysanız, mutlu giden evlilikler veya ilişkiler aniden ayrılık yolunda ilerlemeye başlar.

Yukarıda verilen belirtiler sonucunda papaz büyüsünün etkisi hemen kendini göstermeye başlar. Bu da büyünün ne kadar kuvvetli olduğunu gösterir.

Papaz Büyüsü İle Güzel Olma

Papaz büyüsü ile güzel olmak veya eşinize veya sevdiğinize sürekli güzel görünmek için bazı adımları uygulamanız gerekir. Bu adımları usulüne uygun olarak tamamladığınız zaman eşinize veya sevdiğinize sonsuza kadar güzel görünebilirsiniz. Aşağıda papaz büyüsü ile güzel görünmek için yapılması gereken adımlar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • İlk olarak yuvarlak şekilde bir ayna alınız.
 • Aynayı aldıktan sonra Cuma günü şafak vaktinde güneşin doğduğu zamanda aynayı güneşe yansıtarak “Güneş yeryüzünün üzerinde yükselirken, ben de başkalarının gözünde yükseleceğim, gece ve gündüzün güzelliği ve çekiciliğiyle, ışıkta ve karanlıkta.” tılsımlı sözcüğün 3 kere söylenmesi gerekir.
 • Tılsımlı sözcüğün söylenmesinden sonra sevgilinizin veya kocanızın gözünde bütün kadınlardan daha güzel ve özel bir şekilde görünmeye başlamış olacaksınız. Böylece eşinizin veya sevgilinizin başka kadınlara bakma gibi bir durumu olmayacaktır.

Papaz Büyüsü Anlaşılır Mı?

Papaz büyüsünün doğru ritüellerle yapılması durumunda etkilerini net bir şekilde göstermesi meydana gelir. Özellikle papaz büyüsünü sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz bir kişinin hayatına kötü bir şekilde etkisini göstermesini istediğiniz zaman papaz büyüsü etkisini olumsuz bir şekilde yansıtmaya başlar. Kişi evliyse, birden bire eşinden soğur ve aralarında tartışmalar oluşarak boşanma aşamasına gelir.

Bunun dışında bekar olan bir kişiye kötü niyetle papaz büyüsünü yaptığınız zaman kısmeti tamamen kapanır ve evleneceği varsa da evlenemez. Aynı zamanda bu kişinin ekonomik anlamda da kayıpları meydana gelir. Ayrıca papaz büyüsünün yapıldığı kişi sürekli olarak kusma eğiliminde olursa, bu büyünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır.

Papaz Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Papaz büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle bu büyüyü muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına yaptırmalısınız. Bunun dışında büyüde cinlerin ve iblislerin yardımından yararlanıldığı için onlarla iletişimin çok doğru bir şekilde olması gerekir. Bu varlıkları hiçbir şekilde kızdırmamakta yarar vardır. Çünkü sonsuza kadar musallat olma durumları ortaya çıkar.

Bunun dışında papaz büyüsünün yapılmasında özellikle gece yarısından sonra olan bir vakti tercih etmek gerekir. Bu vakitte yapılan papaz büyüsü etkisini daha net ve kuvvetli bir şekilde ortaya çıkarır. Bütün bu hususlara dikkat edildiği zaman papaz büyüsü kısa sürede belirtilerini büyünün yapıldığı kişide göstermeye başlar. Bunun sonucunda da büyünün bozulmasını kimse gerçekleştiremez.

Hangi Amaçla Papaz Büyüsü Yapılır?

Papaz büyüsünün amacı,  edilen niyete göre farklılık gösterir. Yani bu büyünün yapılmasında karşı tarafa hangi tür etkilerin yansımasını istiyorsanız, o doğrultuda büyü belirtilerini göstermeye başlar. Papaz büyüsü genellikle ayırma ve birleştirme amacı ile yapılmaktadır. Özellikle evli çiftlerin evliliklerinde oluşan sorunlara çözüm bulmaları ve eşlerinin kendilerinden başka kimseye bakmamalarını sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Bunun sonucunda büyünün etkisi altında olan eş, eşine ve yuvasına bağlı kalarak sonsuza kadar eşine olan sevgisini ve bağlılığını göstermeye devam eder.

Bunun dışında papaz büyüsü ayırma amacı ile de yapılır. Yani nefret ettiğiniz bir kişinin mutlu giden ilişkisini papaz büyüsü ile bozarak aşıkları birbirinden kolay bir şekilde ayırabilirsiniz. Bunun sonucunda mutlu giden ilişkiler birden bire kavga sonucunda biter. Böylece amacınıza uygun bir şekilde papaz büyüsünü yapmış olursunuz.

Ayrıca ayırma büyüsü bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsünün Çeşitleri

Papaz büyüsünün türleri oldukça fazladır. Bu büyünün türlerinden herhangi birini seçerek  işinde uzman olan medyum hocasına gidip  papaz  büyüsünü kısa sürede  gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Aşağıda papaz büyüsünün türleri hakkında detaylı bilgiler yer alır:

 • Papaz büyüsü evliliklerde veya ilişkilerde ileriki zamanlarda sorunlar yaşanmaması amacı ile eşlerin veya sevgililerin birbirlerine daha sıkı bir şekilde bağlanması için yapılır.
 • Bunun dışında papaz büyüsü, platonik olarak aşkın oluşması durumunda karşılıklı ilişkinin meydana gelmesi için de yapılır.
 • Aynı zamanda boşanmalarda veya ayrılıklarda papaz büyüsünün yapılması sonucunda ayrılan karı koca yeniden bir araya gelerek evliliklerini kurtarır. Bunun dışında eski sevgilinizi kendinize geri döndürerek onun pişman olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda papaz büyüsünün olumsuz sonuçları da meydana gelir. Bu büyüyü kötü niyet doğrultusunda yaptığınız zaman büyünün yapıldığı kişinin kısmeti sonsuza kadar kapanır.
 • Bununla birlikte sevmediğiniz insana bu büyüyü yaptırdığınızda mutlu giden evliliği veya ilişkisi bozularak ayrılık yolunda adımlarını atar.

Yukarıda verilen türler doğrultusunda papaz büyüsü hem iyi niyet hem de kötü niyet doğrultusunda yapılabilmektedir.

Papaz Büyüsünün Tutma Süresi

Papaz büyüsünün tutma süresi, büyüyü yapan medyum hocasının marifetlerine ve donanımlarına göre farklılıklar gösterir. Bunun dışında papaz büyüsünün etkisini göstermesinde büyünün yapıldığı kişinin karakteristik ve fiziksel özellikleri de etkili olur. Bu özellikler doğrultusunda papaz büyüsünün etki süresi her insanda farklılıklar gösterir.

Fakat genellikle papaz büyüsü 3 haftada etkisini ve belirtisini net bir şekilde ortaya çıkarır. 3 hafta sonra papaz büyüsünün yapıldığı kişinin akıl ve ruhsal sağlığında rahatsızlıklar meydana gelir. Kişi kendi iradesi dışında tavırlar sergilemeye başlar. Bu süre 3 aya da çıkabilir.  Tamamen büyünün yapıldığı kişinin fiziksel ve ruhsal özelliklerine bağlıdır.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz