Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ayırma Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Ayırma büyüsünün yan etkileri ve belirtileri nelerdir? Ayırma büyüleri nasıl yapılır, kim yapabilir? Ayırma büyüsü bilgilerini yazımız içerinden ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

 Ayırma Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

Ayırma büyüsü, geçmişten günümüze kadar uygulanan kara büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün yapılması sonucunda mutlu giden evlilikler veya ilişkiler sonsuza kadar bozularak sevenler birbirinden ayrılır. Ayırma büyüsünün yapılmasındaki amaç, her zaman kötüdür. Genellikle kıskançlık ve çekememezlik duyguları doğrultusunda yapılır. Bu büyünün yapılmasının anlaşılması sonucunda muhakkak medyum hocasına gidilerek büyü bozdurulmalıdır.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, özellikle evlilik hayali kuran çiftlere veya mutlu giden evlilikleri ayırmada uygulanır. Büyünün çok tehlikeli olmasından dolayı etkileri ve belirtileri de oldukça kuvvetlidir. Büyünün yapılmasında her zaman art niyet duygusu ön plana çıkar. Bunun sonucunda büyünün etkisinde olan çiftler, birden bire ilişkilerini noktalayarak sonsuza kadar ayrı bir şekilde hayatlarına devam eder. Bu büyünün yapılmasından sonra aynı zamanda fiziksel ve ruhsal olarak da birçok rahatsızlıklar meydana gelir.

Aşk büyüsü bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Ayırma büyüsünün yapılma nedenleri edilen niyetlere göre farklılıklar gösterir. Büyünün yapılmasında hangi niyetleri ediyorsanız, ayırma büyüsünün etkisi de o doğrultuda ortaya çıkar. Aşağıda ayırma büyüsünün ne amaçla yapıldığı detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Ayırma büyüsü, genellikle evli çiftlerin mutlu olmasını engellemek amacı ile yapılır. Bunun sonucunda da huzurlu giden evlilikler boşanma aşaması ile biter.
 • Bunun dışında ayırma büyüsü, nişanlılara veya evlilik yolunda ilerleyen çiftleri ayırmak amacıyla da yapılır.
 • Aynı zamanda ayırma büyüsü, ebeveynleri ile çocukların arasındaki bağı koparmak amacı ile de yapılabilmektedir.
 • Bunun haricinde ayırma büyüsünü, evli çiftlerin veya sevgililerin evlerinde bolluk ve bereketliliği kaçırmak için de yapabilmektedir.

Yukarıda verilen amaçlar doğrultusunda ayırma büyüsünü yaparak çiftlerin hayatlarının kötüye gitmesi amaçlanmaktadır.

Ayırma Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Ayırma büyüsünü genellikle aşklarına karşılık bulamayan insanlar yaptırır. Yani tek taraflı aşkın olması durumunda ayırma büyüsü yapılarak kişinin mutlu giden evliliği veya ilişkisi tamamen bozulur ve büyüyü yapan kişi aşık olduğu insanı kendisine bağlayarak eşinden veya sevgilisinden ayırır.

Bunun dışında özellikle kadınların zamanında kendilerini bırakıp giden eşlerini veya sevgililerini bir başkası ile mutlu görmeleri durumunda ayırma büyüsüne başvurmaları kaçınılmaz bir durumdur. Kadınlar işinde uzman medyum hocasına giderek ayırma büyüsünü yaptırıp eski eşinin veya sevgilisinin bir başkasıyla da mutlu olmasını engeller. Yani ayırma büyüsü, genellikle intikam almak ve kıskançlık beslemek amacı ile yapılır. Dileyen herkes, bu büyüyü medyum hocasına giderek yaptırabilir.

Ayırma Büyüsünün Yan Etkileri

Ayırma büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından ve kara büyülerin arasında yerini almasından dolayı yan etkileri de ortaya çıkar. Bu büyünün yapılmasından sonra kısa sürede etkilerini ve belirtilerini ortaya çıkarması gözlemlenir. Aşağıda ayırma büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen durumlar ayrıntılı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Ayırma büyüsünün evli çiftlere yapılması durumunda çiftler arasında büyük aşk ve sevgi duygusu tamamen nefrete dönüşür.
 • Bunun dışında ayırma büyüsünün sevgililere veya evli çiftlere uygulanması sonucunda çiftler asla bir araya gelmek istemez. Birbirlerinden tiksinti ve iğrenme duymaya başlar.
 • Bunun yanı sıra evli çiftler ayırma büyüsünün etkisi ile başka insanlara bakar ve onlarla ilişki yaşamaya başlar.
 • Aynı zamanda ailelerin de çocuklarından birden bire soğuması da ayırma büyüsünün yapıldığını gösterir.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi durumunda ayırma büyüsünün belirtilerinin anlaşılması oldukça kolay bir hale dönüşür.

Ayırma Büyüsünün Uygulanışı

Ayırma büyüsünün yapılması oldukça kısa sürmektedir. Bu büyünün evde yapılması da mümkündür. Büyünün yapılmasından önce muhakkak medyum hocasından yardım almak gerekir. Büyüde uygulanacak ritüellerin öğrenilmesinden sonra ilk olarak bir sirkeli bardağın içerisine bir kâğıda 80 adet AYN yazısı yazılarak atılması gerekir. Daha sonra bu sirkeli suyu ayrılmasını istediğiniz çiftlere 7 gün boyunca sabahları aç karnına içirmeniz gerekir. 7 günün sonunda evli çiftler veya sevgililer birden bire birbirlerinden uzaklaşmaya başlar ve aralarındaki sevgi bağları tamamen ortadan kalkar. Bu sayede büyünün başarılı bir şekilde tuttuğu anlaşılır.

Ayırma Büyüsü Yapılırsa Ne Olur?

Ayırma büyüsünün özellikle uzman medyumlar tarafından yapılması sonucunda büyünün meydana getirdiği durumlar ortaya çıkar. Aşağıda ayırma büyüsünün doğru ritüellerle yapılması durumunda ortaya çıkan sonuçlar detaylı bir şekilde listelenmektedir:

 • Ayırma büyüsünün sevgililere yapılması durumunda sevgililer arasında soğukluk oluşmaya başlar. Bunun sonucunda da sevgililer birbirlerine karşı tiksinti duymaya başlar.
 • Bununla birlikte ayırma büyüsünün evli çiftlere yapılması sonucunda ise evli çiftlerin arasında şiddetli geçimsizlikler ve kavgalar meydana gelir. Bunun sonucunda da çiftlerin arasında sevgi kalmaz ve boşanmak isterler.
 • Bunun haricinde ayırma büyüsünün yapılması durumunda ebeveynler de çocuklarına karşı bir sevgisizlik ve uzaklaşma duygusu içerisinde olur.

Yukarıda belirtilen sonuçlar durumunda ayırma büyünün etkisinin ne kadar kuvvetli olduğu açık bir şekilde anlaşılmaktadır.

Ayırma Büyüsü Gerçekten Etkili Mi?

Ayırma büyüsünde doğru işlemlerin yapılmasından sonra büyünün etkisi oldukça güçlüdür.  Ayırma büyüsünün kara büyüler arasında olmasından dolayı etkisini güçlü bir şekilde göstermesi kaçınılmaz bir durumdur. Büyünün yapılmasında aynı zamanda şeytani güçlerin yardımı da devreye girer. Bunun sonucunda da büyünün etkisi 2 kat daha fazla artmaya başlar. Bu yüzden ayırma büyüsünün etkisinin güçlü olması için kesinlikle medyum hocasına gidilerek yapılması gerekir. Aynı zamanda büyünün yapılmasında edilen niyetin de doğru bir şekilde yapılmasında yarar vardır.

Ayırma Büyüsü Kuvvetli Mi?

Ayırma büyüsünün doğru bir şekilde yapılması sonucunda etkisini kuvvetli olarak yansıtır. Çünkü, büyünün yapılmasında uygulanan adımlar ve yazılan vefkler her zaman kişiye özel olarak hazırlanır. Bunun yanında büyünün yapılmasında şeytani varlıklardan da yardım alındığı için etkisinin çok kuvvetli olması ortaya çıkar.

Büyünün yapılmasında hatalar meydana gelmesi durumunda büyünün etkisinin kuvvetli olması sebebi ile olumsuz durumlar meydana gelir. Özellikle cinlerin musallat olması ile her iki tarafın hayatı kâbusa dönebilir. Bu yüzden büyünün yapılmasında muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına gidilmesinde yarar vardır. Bu sayede büyünün yanlış yapılma olasılıkları ortadan kalkar.

Birini Kendinden Soğutma

Özellikle ilişkilerde veya evliliklerde çiftlerden birinin ayrılmak istememesi durumunda kişiler kendinden soğutma yöntemlerine başvurur. Bunun için de karşı tarafa kendinden soğutma büyüsü yaptırarak ayrılma durumlarının meydana gelmesi sağlanır. Evli çiftlerin eşlerinden boşanmak istemelerinin altında artık evlilikte sevgi ve saygının azalması meydana gelir. Fakat çoğu zaman çiftlerden biri yine de boşanmak istemez ve evliliğini kurtarma yoluna gider. Böyle bir durumda ayrılmak isteyen çift, kendinden soğutma büyüsü yaptırarak eşinin de boşanmaya razı olmasını sağlar.

Aynı durum sevgililer ve nişanlılar için de geçerlidir. Birbirlerinden ayrılamayan aşıklar kendinden soğutma büyüsü sayesinde birden bire birbirlerinden soğumaya başlar ve aralarındaki sevgi duygusu biter. Bunun sonucunda da ayrılık durumu ortaya çıkar.

Papaz büyüsü ile ilgili merak edilenler yazımızdadır.

Ayırma Büyüsünü Bozma

Ayırma büyüsünün bozulmasında medyum hocasına gidilmesi gerekir. Medyum hocası büyünün bozulması için yeni bir büyü veya vefk hazırlar. Bunun sonucunda da büyü etkisini hemen kişinin üzerinden uzaklaştırır. Böylece ayrılan evli çiftler veya sevgililer yeniden bir araya gelir.

Bunun dışında ayırma büyüsünün bozulmasında 7 gün boyunca Kuran-ı Kerim’den surelerin veya ayetlerin okunması gerekir. Bu surelerin veya ayetlerin sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunması durumunda 7.  günün sonunda büyünün etkisi hemen uzaklaşmaya başlar. Aynı zamanda cinler de büyünün etkisinde olan kişiden sonsuza kadar uzaklaşır. Aşağıda ayırma büyüsünün bozulmasında etkili olan dualar detaylı bir şekilde verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun, Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt vallahü mühıytum bil kafirın, Yekadül berku yahtafü ebsarahüm küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim innellahe ala külli şey’in kadiyr.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yukarıda verilen dualar ayırma büyüsünün bozulmasında oldukça etkilidir. Bu yüzden bu duaların düzenli bir şekilde okunması gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

ayrilik buyusunu kimler yapabilir
Ayrılık veya ayırma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne... Devamını oku

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

sogutma buyuleri nasil yapilir
Soğutma büyüsü yapılması amacı evli iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evli Çiftlerin Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nelerdir?

evli ciftlerin arasi nasil bozulur
Evli çiftlerin arasını bozmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacı ile üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyüler... Devamını oku

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ayirma buyusu
Resimle yapılan ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldıktan sonra ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri kısa... Devamını oku

Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

ayirma buyusu icin gerekli malzemeler
Ayırma büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar ve sebepler bulunmaktadır.  Bu büyüyü genellikle ilişki içerisinde olup karşı taraftan... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz