Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü etkileri ve belirtileri nasıldır? Bağlama büyüsü ne kadar sürede etki eder, ne işe yarar? Bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Gerekli bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Bağlama Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü, genellikle ayrı olan evli çiftleri veya sevgilileri yeniden bir araya getirmek amacıyla yapılmaktadır. Bağlama büyüsü aynı zamanda karşılık bulunmayan aşklara çözümler bulmada oldukça etkilidir. Yani sevdiğiniz bir insanın size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yüzden bağlama büyüsünü işinde uzman olan medyum hocasına yaptırarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünün yapılmasında doğru ritüellerin uygulanması sonucunda aşıklar birbirine kısa sürede kavuşabilir. Bu büyünün etki süresi yaklaşık olarak en geç 10 gün içerisinde meydana gelir. Bağlama büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin davranışlarında ve duygularında değişimler oluşur. Örneğin; büyünün yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişide bağlılık ve özlem duygusu ortaya çıkar. Bunun sonucunda da evli çiftler ya da sevgililer ayrıldıklarında bu büyü sayesinde yeniden bir araya gelebilir.

Ayrıca ayırma büyüsü bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Amaçları

Bağlama büyüsünün yapılmasında edilen niyetler doğrultusunda amaçlar ortaya çıkar. Örneğin; bağlama büyüsü çoğunlukla kötü giden ilişkilerin veya evliliklerin kurtarılmasında etkili olur. Bunun yanı sıra bağlama büyüsü yapılarak platonik olarak duyulan aşk karşılık kazanır. Aynı zamanda bağlama büyüsünün yapılması sonucunda kara büyülerin yok olması da sağlanır. Özellikle evli çiftlerin evliliklerinde birden bire sorunların olması kara büyünün yapıldığını gösterir. Bu büyünün bozulmasında bağlama büyüsünün etkisi oldukça fazladır.

Bağlama büyüsü sayesinde evli çiftler evliliklerinde meydana gelen sorunları komple ortadan kaldırır. Bunun dışında güzel giden ilişkinizin ileriki zamanlarda olumsuz bir durumla karşılaşmaması ve sevgilinizin size daha fazla bağlanması için de bağlama büyüsünü işinde uzman olan medyum hocasına gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Yapılışı Nasıl Olur?

Bağlama büyüsünün yapılmasında değişik teknikler ve yöntemler kullanılır. Yani bağlama büyüsü hem kadınlara hem de erkeklere farklı uygulamalar ile yapılmaktadır. Bunun için bağlama büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde ehli olan medyum hocasına giderek büyünün nasıl yapılması gerektiği hakkında detaylı bilgiler almalıdır.

Bağlama büyüsünün en hızlı bir şekilde etkisini göstermesi için medyum hocası Havas ilminden yararlanarak kişiye özel olarak aşk vefki hazırlar. Aşk vefki hazırlanırken büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgileri talep edilir. Bunun sonucunda dualar ve kişisel bilgiler ile aşk vefki hazırlanır. Yaklaşık olarak en geç 10 gün içerisinde bağlama büyüsü etkisini ve belirtilerini net bir şekilde yansıtmaya başlar. Bunun sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişi size kısa sürede bağlanır.

Bağlama Büyüsünün Ortaya Çıkardığı Durumlar

Bağlama büyüsünün doğru bir şekilde yapılmasından sonra büyünün etkisi altında olan kişinin davranışlarında ve tavırlarında değişimler meydana gelir. Özellikle bağlama büyüsünün yapıldığı, büyünün etkisi altında kalan kişi tarafından hiçbir koşulda fark edilmez. Kişi gerçek duyguları gibi büyüyü yapan kişiye aşık olur. Bunun sonucunda özlem ve bağlılık duygusu aşırı derecede etkili olur.

Aynı zamanda bağlama büyüsünün sonucunda evliliklerinde eşinin sürekli olarak dışarıya gözünün kaymasından şikayetçi olan çiftler, bu büyü sayesinde eşini kendine ve evine kolay bir şekilde bağlayabilir. Bu durumun ardından gözü dışarıda olan koca sadece karısından başka kimseye aşık olmaz ve ona bağlanır. Ayrıca bağlama büyüsünün yapılması sonucunda karşılık bulunmayan aşklara çözümler üretilir.  Platonik olarak aşık olduğunuz kişinin bağlama büyüsü sayesinde size deliler gibi aşık olduğunu göreceksiniz. Bütün bu sonuçların olumlu bir şekilde meydana gelmesi için muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına giderek bağlama büyüsünü yaptırmalısınız.

Bağlama Büyüsünde Uzman Medyumlar

Bağlama büyüsünün kısa sürede ve etkili bir şekilde belirtilerini ortaya çıkarması için kesinlikle işinde profesyonel ve tecrübeli olan medyum hocalarına gitmeniz gerekir. Özellikle Havas ilmi hakkında detaylı bilgilere ve donanımlara sahip olan medyum hocalarının seçilmesi durumunda bağlama büyüsünün yapım aşaması da kısa sürede tamamlanır.

Bu sayede en geç 10 gün içerisinde büyünün yapıldığı kişinin duygularında büyük oranda değişimler meydana gelir. Bunun sonucunda sevdiğiniz insanı en kısa sürede kendinize bağlamış olursunuz. Aynı zamanda kötü giden evlilikler veya ilişkiler de işinde uzman olan medyum hocası tarafından yapıldığı zaman eskisinden daha iyi bir noktaya gelir. Bunun için muhakkak Havas ve Ledün ilmi ile ilgilenen medyum hocalarına bağlama büyüsünü yaptırınız.

Bağlama Büyüsü İle Birini Bağlamak

Bağlama büyüsü ile birini kendine bağlamak mümkündür. Bu büyünün yapılması sonucunda aşık olduğunuz ve deliler gibi istediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün etkisi ile büyünün yapıldığı kişi size birden bire aşık olur. Sanki gerçekten kendi iradesi ile aşık oluyormuş gibi sizinle iletişime geçer ve sizinle birlikte olmak için planlar yapmaya başlar. Bu sayede istediğiniz insanı yanınıza getirerek beraber bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşama fırsatını elde etmiş olursunuz. Bağlama büyüsü ile birini kendinize kısa sürede aşık etmek istiyorsanız, muhakkak işinde deneyimli ve bilgili olan medyum hocalarına müracaat etmelisiniz.

Bağlama Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Kuvvetlidir?

Bağlama büyüsünün doğru niyetler ve amaçlar doğrultusunda yapılması durumunda büyünün kuvveti oldukça fazladır. Büyünün yapılmasında aynı zamanda doğa üstü varlıklardan da yararlanıldığı için bağlama büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir.

Büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı aynı zamanda kısa sürede belirtilerini de ortaya çıkarır. Özellikle bağlama büyüsü doğru teknik ve yöntemlerle yapıldığında en geç 10 gün içerisinde etkisini gösterir. Bunun sonucunda da çabuk bir şekilde büyünün etkisini karşı tarafta görmeye başlamış olursunuz. Bu yüzden bağlama büyüsünü evde yapmak yerine medyum hocası ile birlikte yapmakta yarar vardır.

Bağlama Büyüsünün Türleri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün çeşitleri, büyünün yapıldığı amaca göre değişebilmektedir. Yani bağlama büyüsünü hangi niyetle yaptıysanız, ona göre çeşitlilikleri ortaya çıkar. Aşağıda bağlama büyüsünün türleri hakkında ayrıntılı bilgiler verilmektedir:

  • Bağlama büyüsü ile bir insanı kendinize bağlayarak karşılıksız olan aşklar, iki taraflı olup sevgi ve bağlılık çerçevesinde ilerlemeye devam edebilir.
  • Bunun dışında çevresel ve ailevi etkenler nedeni ile kavuşamayan aşıklara bağlama büyüsü uygulanarak sevenler birbirine bağlanabilir.
  • Bunun haricinde evli çiftlerin evliliklerinde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmaları ve çiftlerin birbirine bağlanabilmesi için bağlama büyüsü yapılabilir.
  • Aynı zamanda ilişkiniz hakkında dışarıdan gelebilecek olumsuz durumların ortadan kalkması için de bağlama büyüsü ile insanların dilini bağlayabilirsiniz.

Yukarıda verilen türlere göre bağlama büyüsü istediği şekilde yapılabilir. Bu büyünün yapılmasında iyi düşünülmesi gerekir. Çünkü büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı yanlış yapıldığı zaman istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Bunun için hangi amaç ve niyet doğrultusunda büyüyü yapmanıza karar vermeniz gerekir.

Birinin Gözünü Bağlama

Özellikle evliliklerde meydana gelen çapkınlıklardan dolayı çiftlerin gözlerinin başka birisine kaymaması için göz bağlama büyüsü yapılabilir. Bu büyünün gözü dışarıda olan eşe yapılması durumunda gözü dışarıda olan kocanın veya karının gözleri dışarıya karşı kör olur ve yalnızca eşine ve çocuklarına karşı ilgi ve sevgisi oluşur. Bunun sonucunda da kadın veya erkeğin evliliklerini yıkıcı veya sarsıtıcı davranışlarda bulunması önceden engellenmiş olur. Bununla birlikte boşanma aşamasına gelen evlilikler de göz bağlama büyüsü ile kurtarılmış olur. Bu büyünün yapılmasında medyum hocasının desteği alınmalıdır.

Aşk büyüsü etkilerine ve belirtilerine içeriğimizden bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsünün bozulmasında değişik büyüler ve vefkler hazırlanır. Bunun için medyum hocasına gidilmesi gerekir. Hazırlanan vefklerin veya muskaların evde saklanması durumunda 1 hafta içerisinde bağlama büyüsünün etkisi evli çiftlerin veya sevenlerin üzerinden yok olur. Bağlama büyüsünün bozulması için aynı zamanda evin içerisine sirke dökülmesi gerekir. Özelikle büyünün saklandığı yere sirke dökülmesi durumunda bağlama büyüsünün tesiri tamamen uzaklaşır. Sirke, aynı zamanda cinlerin de yok olmasına vesile olur.

Bunun haricinde bağlama büyüsünün bozulmasında Kuran-ı Kerim’de yer alan duaları ve sureleri okumanız gerekir. Allah’a her zaman dua edip sığındığınız zaman Allah bütün herkesin dualarını kabul eder ve onların yanında olur. Sadece kalpten ve içten bir şekilde dua etmeniz yeterlidir. Aşağıda bağlama büyüsünün etkisinin yok olmasında etkili olan kuvvetli dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz