Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsü Etkili Midir? Etkisini Kaç Günde Gösterir?

Papaz Büyüsü Etkili Midir? Etkisini Kaç Günde Gösterir?

Papaz büyüsü etkili midir? Etkisini kaç günde gösterir? Cinsel bağlılık için yapılan papaz büyüsü etkileri nelerdir? Papaz büyüsünü kim yapar? Gerçek ve ayrıntılı bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Papaz Büyüsü Etkili Midir? Etkisini Kaç Günde Gösterir?

Papaz büyüsü etkisi kısa sürede görülen ve oldukça kuvvetli olan bir büyüdür. En etkili büyüler kara büyü sınıfında yer almaktadır ve papaz büyüsü bu büyülerden bir tanesidir. Aslında papaz büyüsünü tek bir büyüymüş gibi düşünmek yanlıştır. Papaz büyüsü başlığı altında birçok amaçla büyü yapılabilmektedir. Papaz büyüsü hakkında birçok önemli araştırma yapılmış ve hepsinin sonucunda kesinlikle en çabuk ve en iyi etki eden büyü olduğu görülmüştür. Eğer iyi bir medyum iyi bir yöntemle papaz büyüsü yaparsa bu büyü tutar ve büyüyü yaptıran kesinlikle etkisini görür, amacına ulaşır.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü nedir sorusuna kısaca insanların zihnini ve bedenini ele geçiren büyü diyebiliriz. Bir insana hangi amaçla bu büyü yapılırsa yapılsın kişi için hiçbir şey artık eskisi gibi olmaz. Düşündükleri, hissettikleri, hareketleri ve neredeyse tüm yaşamları bu büyüyle beraber değişmektedir. Büyüyü yaptıran kişinin kuklası haline gelmektedir.

Aslında papaz büyüsü yaptıranlar genellikle kötü amaçlarla yaptırır ve bu büyüler karşı tarafı kötü etkileyen büyülerdir. Sonuçta aşık etmek ya da bağlamak gibi iyi bir niyetle bile bu büyüler yapılsa kişinin gerçek hisleri elinden alınır ve büyü konusu olan şeye zorlanır. Fakat bu kişiler bu etkileri zaten fark etmezler. Kendi kendilerine aşık olmuş gibi görünürler. Papaz büyüsü en hızlı etki eden büyüdür ve kişi birden bu değişikliklere sahip olur. Kişinin yakın çevresi bir farklılık olduğunu fark edebilir ve hatta üzerinde büyü olduğunu iddia edebilir. Fakat büyü yapılan kişi bunu kesinlikle reddeder. Zihnini başkasının yönettiğini hiçbir zaman anlamaz fakat içinde bulunduğu durumu da adlandıramaz.

Ayrıca papaz büyüsü bozulabilir mi? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Etkili Bir Büyü Müdür?

Papaz büyüsü etkili midir sorusunun cevabı kesinlikle evet olacaktır. Zaten bu büyü tüm dünyada en etkili büyü olmasıyla ünlü bir büyüdür. Büyü hangi amaçla yapılırsa yapılsın kısa sürede etkisini gösterir ve amaca ulaşılır. Papaz büyüsü yaptıranlar genel olarak etkisini kısa sürede gösterdiğini belirtmektedirler. Özellikle de daha basit büyüler kısa sürede büyüye cevap verir ve sonuca ulaşılır.

Papaz büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Bu etki her zaman iyi yönde değildir. Sonuçta ortada kişinin bilinciyle oynamak bulunmaktadır. Yani kişinin benliğine, düşüncelerine, hislerine ve davranışlarına müdahale söz konusudur. Bu büyü yaptıran kişi için her ne kadar olumlu olsa da yapılan kişi de büyük sorunlara da yol açabilmektedir.

Papaz büyüsünün etkileri birçok büyüyle kanıtlanabilmektedir. Örneğin yapılması hiç tercih edilmese de kara büyülerden en büyüğü olan ölüm büyüsü de bir papaz büyüsüdür. Bir insanın ölümüne yol açan bu büyü ne kadar etkili olduğunu kanıtlamak için yeterlidir.

Papaz Büyüsü Etkisini Ne Zaman Göstermeye Başlar?

Papaz büyüsü etkisi büyünün türüne göre farklı zamanlarda kendisini göstermektedir. Bu tarz büyüler için kesin bir tarih verilmemektedir. Öncelikle büyünün ne büyüsü olduğu ve zorluğu burada büyük rol oynamaktadır. Zor bir büyünün yapım aşaması da zorludur, daha uzun bir aşamadan ve hazırlıktan geçer. Yani bazı büyülerin ritüelleri uzun sürmektedir. Bu sebeple de büyünün etki süresi de uzamaktadır.

Genel olarak bakıldığı zaman papaz büyülerinin çoğunluğu büyü yapılacak kişilerin vücutlarından getirilen malzemelerle yapılmaktadır. Papaz büyüsü uzaktan yapılır mı diye sorulduğu zaman bu tür büyüler için evet cevabı verilir. Kişinin el ya da ayak tırnağı, deri parçası, saçı ya da kılı gibi herhangi bir uzvuyla büyü yapılabilmektedir. Bu tarz büyülerde medyuma göre değişiklik gösterse de genellikle bu malzemeler 3 gün tılsımlanır ve okunur. Bu 3 günden sonra da büyünün kendisini gösterdiği bilinmektedir.

Yani, papaz büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusuna kesin bir cevap verilememektedir. Büyüyü yapan her medyumun farklı yöntemleri bulunur. Fakat ortalama olarak bir süre verilecek olursa 3 hafta yani 21 gün diyebiliriz. Yine de bunun cevabı medyumun kendisi tarafından verilir. Örneğin oldukça zor bir büyü etkisini 90 gün sonunda da gösterebilmektedir. bunun için sabırlı olmakta fayda vardır.

Papaz Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü etkileri büyüye, büyüyü yapan kişiye, büyünün yapılışına ve amacına göre farklılık gösterebilmektedir. Papaz büyüsü kara büyü özelliklerinin tümüne sahip bir büyüdür ve tüm zamanlarda yapılan en etkili büyü olduğu bilinmektedir. Her dinde ve her kültürde yer alan bu papaz büyüsü kişiyi isteği dışı hareket etmeye zorlamaktadır. En büyük etkisi de aslında budur. Büyüyü yapan kişi özellikle de cinlerini kullanarak kişinin bilincine sızar ve onu hareket ettirir. Başka şeyler düşünmelerini sağlar, onun için yanlış olan şeylerin doğru olduğunu hissettirir, daha önce hiç hissetmediği ve belki de hiç hissetmeyeceği şeyleri hissetmesini sağlar. İşte bu yüzden bu büyü büyük etkileri olan bir büyüdür.

Papaz büyüsü kişinin bilincini ve zihinsel sağlığını da bozabilecek kadar etkili bir büyüdür. Kişi kendi yetkisi dışında bir şeyler düşünür ve bir şeyler yapar. Hiçbir zaman yaptığı şeyleri anlamlandıramaz, fakat büyünün etkisi altında olduğunu da hiçbir zaman anlamaz. Tamamen uyuşmuş bir şekilde hareket eder ve onu büyü yönlendirir.

Papaz Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Papaz büyüsü türleri farklılık göstermektedir. Papaz büyüsünün etkileri de bu türlere göre farklılık göstermektedir. Yani bir medyum, büyünün türüne göre farklı yöntemler kullanır. Tılsımlar yapabilir, vefkler ve muskalar yazabilir. Bu tamamen büyünün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Büyünün çeşitliliğinde var olan farklılık doğal olarak büyülerin etkilerini de farklı kılacaktır. Yani ayırma büyüsü ile aşık etme büyüsü aynı etkiyi yaratmayacaktır.

Papaz büyüsü çeşitleri çok fazladır. Medyumlardan en çok talep edilen papaz büyüleri şu şekildedir:

 • Bağlama Büyüsü
 • Aşık Etme Büyüsü
 • Geri Döndürme Büyüsü
 • Kısmet Kapatma Büyüsü
 • Kısmet Açma Büyüsü
 • Ayırma Büyüsü
 • Soğutma Büyüsü
 • Cinsel Bağlılık Büyüsü
 • Cinsel Tercih Büyüsü
 • Evlilik Büyüsü

Bunlar en çok tercih edilen büyülerdir. Bunların yanı sıra yüzlerce farklı amaç için çok sayıda kara büyü ve papaz büyüsü de bulunmaktadır.

Aşık Etmek için Yapılan Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşık etmek için papaz büyüsü en çok yaptırılan papaz büyüsüdür. Aslına bakıldığı zaman papaz büyüsü aşk amacıyla yapıldığında altında masum bir sebep yattığı düşünülür. Fakat karşıdaki kişi istem dışı büyü yaptıran kişiye aşık olacaktır.

Papaz büyüsüyle aşık etmek genellikle karşılıksız bir aşka sahip olanların, sevgisine karşılık bulamayanların ya da sadece karşıdaki insan ona aşık olsun isteyenlerin yaptıracağı bir büyüdür. Bu büyü yaygın bir büyü olduğu için alanında iyi bir medyum bu büyüyü kolaylıkla yapar ve büyü kısa sürede etkisini gösterir. Papaz büyüsüyle aşık etme işleminden hemen sonra kişi aşka karşılık verir ve bu aşk oldukça güçlü bir aşktır. Büyü yapılan kişi ömrü boyunca daha doğrusu büyü bozulmadığı sürece kişiye aşık kalır ve asla ayrılmaz. Büyüyü yaptıran kişi ilişkiyi bitirmedikçe ve büyü bozulmadığı sürece bu aşk devam eder.

Bağlamak için Yapılan Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlamak için papaz büyüsü özellikle ilişkide olunan kişiye yaptırılan en büyük büyülerden biridir. Evli çiftler eşlerini eve ve kendilerine bağlamak için, sevgililer ise ilişkilerinde sadakat için bu büyüyü tercih ederler.

Papaz büyüsü ile bağlamak çok etkili olacaktır. Büyü yapılan kişi evine ve birlikte olan kişiye sonsuz bir sadakat ile bağlı kalacaktır. Bu büyü de sık sık yapılan ve kısa sürede etkisini gösteren bir büyüdür. Bağlama büyüleri ortalama 3 ile 7 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Bağlama büyüsünün yanı sıra papaz büyüsünün tamamlayıcılarından biri olan tılsımlar ile de sevgili ve eş bağlanabilmekte ve etki altına alınabilmektedir. Bağlama tılsımı yapılan biri de sonsuza kadar birlikte olduğu kişiye bağlı olacaktır.

Papaz Büyüsü İle Kısmet Bağlamanın Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü kısmet kapatmak için yaptırılan bir büyüdür ve bu büyü genellikle kötü niyetli olarak yapılmaktadır. Kişiler eski sevgililerine, sevmediği hemcinslerine ya da düşmanlık besledikleri herhangi birine bu büyüyü yaptırmaktadır.

Papaz büyüsü ile kısmet kapama etkili bir büyüdür. Papaz büyüsü basiret bağlama işlemi yapıldıktan sonra kişi özellikle aşk ve evlilik konusunda daima başarısız ve mutsuz olur. Bu büyü fark edilip çözülünceye kadar büyü yapılan kişi etki altında olur ve ilişkiler konusunda hiç mutlu olamaz. Kısmet tamamen kapanabildiği gibi başarısız denemelere de yol açabilir. Örneğin birine kısmet kapanma büyüsü yaptırılmasına rağmen biriyle görüşebilir fakat büyüden dolayı bu hiçbir zaman mutlu bir ilişkiye ve evliliğe dönememektedir.

Muhabbet büyüsü nedir, nasıl yapılır? İçeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Geri Getirmek için Yapılan Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsüyle geri getirme başarılı sonuçlar vermektedir. Biten evlilikler için, boşanma aşamasına gelen evlilikler için, ayrılan sevgililer için ve yahut kötü giden ve ayrılacak gibi olan ilişkiler için de bu geri getirme büyüsü yapılabilmektedir. Bu büyü genellikle bir tarafın terk etmesi sonrasında yapılmaktadır. Büyünün etkisi altına giren kişi ayrılma kararının ne kadar yanlış olduğunu anlar ve hemen geri döner.

Papaz büyüsü geri getirme için kısa sürede etki gösteren bir büyüdür. İyi bir medyumun yaptığı geri getirme büyüsünde kişi 7 gün içerisinde evine ya da sevgilisine geri dönmektedir. Bu büyü ile çok çift ayrılıktan ve boşanmadan kurtulmuştur. Ayrılık kararından vazgeçirmek istenilen kişiye bu büyü oldukça iyi etki edecektir. Aklındaki olumsuz düşünceler gidecek ve geri dönecektir. Bu büyüye ek olarak bağlama büyüsü de yapılırsa ilişki daha iyi ve güçlü şekilde devam edecektir.

Papaz Büyüsüyle Cinsel Tercih Etkilemenin Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü cinsel tercih değiştirmede ve etkilemede de kullanılabilen bir büyüdür. Bu büyü diğerlerine nazaran daha zor bir büyüdür. Çünkü burada sadece tek bir kişiye olan ilgiyi arttırmak değil, kişinin tercihin, yönelimini, kişiliğini ve hatta hayatını değiştirmek söz konusudur.

Papaz büyüsü cinsellik konusunda sık sık kullanılan bir büyüdür fakat bu cinsellik iki farklı cinsiyet arasındaki ilişkidir. Bu büyüde ise bir kişi kendi hemcinsine aşık olduysa fakat o kişinin böyle bir yönelimi yoksa bu değiştirilmektedir. Yani kişinin tüm cinsel tercihi değiştirilmektedir. Bu diğerlerine göre daha tehlikeli ve ters sonuçlar doğurabilecek bir büyüdür.

Cinsel Bağlılık için Yapılan Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü cinsel bağlılık için yapılabilecek bir büyüdür. Özellikle de evli çiftlerden bir taraf bu büyüyü yaptırmaktadır. Eşinin kendisine cinsel olarak daha çok bağlanması ve daha çok arzulaması için bu büyü tercih edilmektedir.

Papaz büyüsü cinsel bağlılığı arttırmasının yanı sıra durdurması ile de bilinmektedir. Örneğin çiftlerden bir taraf karşıdakinin bir daha kimseye cinsel bir istek duymaması için de bu büyüyü yaptırmaktadır. Sadece gözü kendisini görsün ister ve bunu yapar. Bundan da farklı olarak büyü yapılan kişinin cinsel fonksiyonlarının tamamen bitmesi için de papaz büyüsü kullanılabilmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz