Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsü ile Aşık Etme Tılsımı, Muskası, Vefki ve Malzemeleri

Papaz Büyüsü ile Aşık Etme Tılsımı, Muskası, Vefki ve Malzemeleri

Papaz büyüsü ile aşık etme tılsımı, muskası, vefki ve malzemeleri neledir? Papaz büyüsü belirtileri nelerdir? Papaz büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili gerçek ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Papaz Büyüsü ile Aşık Etme Tılsımı, Muskası, Vefki ve Malzemeleri

Papaz büyüsü aşık etme büyüleri arasında en etkili ve en kalıcı sonuca sahip büyüdür. Papaz Büyüsü, kara büyü olarak nitelendirilen büyülerden biridir. Büyü çeşitleri arasında en çok aranan ve tüm dünyada en yaygın olan bu büyü, genellikle karşı tarafı etkilemek ya da kötülük yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Aşık etmek için Papaz Büyüsü yaptıracak olanlar da, büyünün yapılacağı kişiyi gerek fiziksel gerekse de psikolojik olarak etki altına alacaklardır. Bu büyü birçok alanda kullanılmaktadır, fakat en yaygın kullanım alanı aşık etmektir.

Papaz büyüsü kaç günde tutar? İnceleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü, büyü yapılacak kişiyi doğrudan etkileyen bir büyüdür ve dünya üzerindeki en karanlık, en etkili büyüdür. Bu büyü sayesinde karşı taraf hem psikolojik hem de fiziksel olarak sizin etki alanınıza girmektedir. Papaz büyüsü nedir sorusunu tüm zamanların et etkili kara büyüsü olarak cevaplayabiliriz.

Papaz büyüsünün amacı ne olursa olsun, kişi oldukça kısa bir süre içerisinde bundan etkilenir ve düşünceleri, hareketleri birden değişir. Büyüyü yaptıran kişinin istediği etkiyi gösterir ve onun kapsama alanına girer. Bu büyü ‘kara büyü’ olmasından da anlaşılacağı gibi tabii ki karşı tarafa zarar vermektedir. Çünkü onun hareketlerini, çevresini, kendisini, düşüncelerini kısaca tüm hayatını değiştirecek bir büyüdür. Değiştirirken de bir şeyler muhakkak bozulacaktır. Bu bozulma evliliğini bozması, sevdiğinden ayrılması gibi durumları beraberinde getirecektir fakat büyünün amacı da budur ve kişi büyüyü yaptıran kişiye aşık olur.

Papaz Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Papaz Büyüsü türleri bulunan, fazla kapsamlı bir büyü türüdür. Birçok iyi ya da kötü amaç için bu büyü kullanılabilmektedir. Başından beri bahsedildiği üzere bu bir kara büyüdür ve mutlaka karşı tarafta bir değişim, bir bozulma ve etki altına almak için kullanılan bir büyüdür. Yani sonuç bir taraf için iyiyken bir taraf için de kötü olabilir. Papaz büyüsünün çeşidine göre yapılışı, etkileri ve belirtileri değişebilir.

En yaygın kullanılan papaz büyüsü çeşitleri şunlardır:

 • Birisini kendine aşık etmek için Papaz Büyüsü
 • Birisini kendine ağlamak için Papaz Büyüsü
 • Birisini geri söndürmek için Papaz Büyüsü
 • Birilerini ayırmak ya da birbirlerinden soğutmak için Papaz Büyüsü
 • Kısmet kapatmak için Papaz Büyüsü
 • Cinsel olarak bağlamak için Papaz Büyüsü

Aşık Etmek için Papaz Büyüsü

Papaz büyüsüyle aşık etmek, en yaygın olarak kullanılan büyü çeşididir. Papaz büyüsü aşk konusundaki en etkili kara büyüdür ve hatta bu büyü için aşk konusunda kesin sonuç veren ve hiç yanıltmayan tek büyü denilmektedir. Sevilen, hoşlanılan ya da aşık olunan kişinin ya da sadece aşık olması istenilen kişinin büyüyü yaptıranla aynı hislere sahip olması için bu kara büyü kullanılmaktadır ve sonucu istenildiği gibi olur. Hatta ‘deli gibi aşık etmek’ tanımı bu büyüyle gerçek olur denilebilmektedir.

Papaz Büyüsü aşık etme için kullanılan en etkili büyüdür ve bu büyünün kişi üzerinde kalıcı ve çok yoğun etkileri bulunmaktadır. Bu büyünün yapıldığı kişi kısa süre içerisinde karşı tarafa sırılsıklam olur ve gerçekten kendisinin aşık olduğuna inanır. Kimse onu aksine ikna edemez ve büyüyü yaptıran kişi onu bırakmadıkça asla ayrılmaz.

Sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını ve sizden hiç ayrılmamasını istiyorsanız Papaz Büyüsü etkisi en büyük büyü olacaktır. Fakat bu büyünün alanında iyi olan bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Büyünün doğru ve usulüne uygun olarak yapılmaması ters tepkilere yol açabilir. Evde kendiniz yapın isimli büyülerden de uzak durmalısınız, çünkü böyle güçlü kara büyüler evde kendi kendine yapılmaz. Aksine sonuç getirmeyeceği gibi kötü enerji de getirebilir.

Aşık Eden Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü nasıl yapılır sorusu aslında büyünün çeşidine, yapılacak olan duruma, yapılacak kişiye ve yapan kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Papaz büyüsü yaptıran kişi ne istediğini iyi bilmeli ve büyüyü yapacak kişiye bunu en iyi şekilde yansıtmalıdır. Büyüye ve sonuçlarına inanmalıdır. Bu büyü çok ciddi bir iştir ve büyü süresince ve sonrasında akışa ortak olmalıdır. Yoksa büyü ters tepebilir.

Papaz büyüsü yapılışı sırasında medyumlar cinlerden yardım alırlar. Zaten tüm kara büyülerde de medyumların yardımcıları olan cinler de büyüye ortak olur. Papaz büyüsü uzaktan yapılır mı sorusu çok sık duyulan bir sorudur. Bu büyü genel olarak cinler yardımıyla uzaktan yapılan ve uzaktan etkileyen bir büyüdür. Yani herhangi bir yedirme, içirme gibi eylemler olmadan da kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun için belli malzemeler gerekecektir.

Büyüyü yapan kişiye bağlı olarak bazı büyüler uzaktan yapılmasının yanı sıra belli tılsım ve muskalarla da desteklenir. Örneğin medyum hoca size bir muska yazar ve bunu bulunmayacak belli bir yere koymanızı ister. Bu medyumun kendi yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir.

Aşık Eden Papaz Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Papaz Büyüsü malzemeleri tabii ki büyünün türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun en büyük etkisi büyüyü yapan kişidir. Büyüyü yapan kişi, uyguladığı yönteme göre malzeme istemektedir. Genellikle papaz büyüsü yapmak için, büyünün yapılacağı kişinin vücudundan, ona ait bazı parçalar istenmektedir. Bunlara örnek olarak şunları verebiliriz:

 • Saç
 • Kıl
 • Tırnak
 • Deri
 • Kan

Bunlar büyüyü yapmak için istenen en yayın malzemelerdir. Ama dediğimiz gibi büyüyü yapacak kişi kendi yöntemine göre farklı malzemeler isteyebilir. Toplanan malzemeler genellikle İbranice ya da Süryanice tılsımlı sözcükler için tılsımlanır ve büyünün bu aşaması tamamlanır.

Papaz Büyüsüyle Aşık Etme Tılsımı

Papaz Büyüsü tılsımı, büyünün en önemli aşamalarından biridir. Yukarıda bahsedildiği gibi medyum sizden istediği malzemeleri alır ve bunu tılsımlar. Genellikle tılsımlar Süryanice, Arapça ya da İbranice dili bilen, konuşan ya da yazabilen kişiler tarafından yapılır. Büyünün türüne göre değişse de aşık eden papaz büyülerinde tılsımlar genellikle 3 gün okunur. 3 günün ardından büyü etkisini göstermeye başlar. Tılsımın okunma süreci mayalanma süreci olarak da adlandırılmaktadır. Genelde tek rakamlı sayılarda yani 3, 5, 7, 9 günlerde tılsımlar okunur. Okunan tılsım büyünün etki etmesi için kullanılır ve taşınır.

Tılsım okuma işlemleri bu konuda uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü tılsımlar oldukça büyük enerji taşırlar. Bu enerjinin istendiği gibi etki etmesi için doğru şekilde yapılması gerekir ve tılsıma inanılması gerekir.

Tılsımlar sil baştan hazırlanabileceği gibi takılar gibi maddelere de tılsım özelliği yüklenebilir. Bunu medyum tılsımı okuyarak yapar. Büyünün çeşidine göre bu da farklılık gösterir. Aşık eden papaz büyüsü yapılırken büyü malzemeleri ile tılsım hazırlanır.

Papaz Büyüsü ile Aşk Muskası

Papaz büyüsü muskası, kişiyi kendine aşık etmek için hazırlanacak bir muskadır. Muska, tılsım ile karıştırılmamalıdır. Genellikle büyü haricinde de insanlar muska yazdırırlar. Muskalar büyük çoğunlukla iyi amaçlar için yapılır ve iyi sonuçlar doğurur. Muskanın, dinimiz İslam’da yeri çok büyüktür ve genellikle din adamları ve hocalar tarafından hazırlanır. Birini kendinize aşık etmek için bir medyum hocadan yardım alacaksanız o size papaz büyüsü önerebilir. Muska yazan medyum hocalar da bulunur ve onlar da aşk için muska yazarlar. Papaz büyüsü aşık etme büyülerinin yanı sıra muskaların da gücüne güvenilmektedir.

Aşk Muskası, karşılıksız aşk yaşayan kişilerin tercih ettiği bir muskadır. Papaz Büyüsü yapan bazı hoclar büyüyü desteklemek için bir de muska yazabilmektedir. Büyü istemeyen bazı kişiler ya da büyüden çekinen bazı kişiler karşı tarafı kendine aşık etmek ya da bağlamak için hocalardan yalnızca muska da talep edebilmektedir. Papaz büyüsü aşamaları gibi muska yazdırırken de tamamen inanmalı, niyetinin arkadaşında olunmalıdır.

Muska, Arapçada ‘yazılı olan şey’ anlamına gelmektedir ve hocalar, medyumlar aşk niyetiyle size özel olarak muskayı yazarlar. Hoca ya da medyum bir kâğıdı alır ve kağıdın üzerine size özel, sizin isminize bir muska yazar. Bu muskada dualar, suretler, ayetler gibi Arapça şifalı sözler yazılır. Yazılan yazı herkesin anlayabileceği yazılar değildir ve genellikle Arap alfabesi ile yazılır. Yazılan tüm sureler, ayetler ve sözler Kur’an-ı Kerim’den alıntıdır.

Papaz Büyüsü ve Aşk Vefki

Papaz Büyüsü Vefki de muska ve tılsımdan farklı bir şeydir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler ya da büyüden farklı aşık etme yöntemi arayanlar Vefklerden de yararlanabilmektedir. Vefk de muska gibi yazılı dualara benzemektedir fakat öyle değildir. Vefk, Havas ve Ladün ilmine göre hazırlanan ve gizli ilimler doğrultusunda meydana gelen, muskadan farklı bir yazılı dua türüdür. Tüm medyumlar, Vefklerin özellikle de aşık etme konusunda muskalardan daha etkili ve güçlü olduğunu söylemektedir. Hazırlanma tekniği açısından da muskadan farklıdır ve daha güçlüdür. Bunun en önemli kanıtı vefklerin daha kısa süre içerisinde yanıt vermesidir.

Vefkler, büyü yaptırmak isteyenin niyetine göre, özel olarak medyumlar tarafından hazırlanmaktadır. Vefklerin etkili olması için mutlaka alanında uzman bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Vefk yapıyorum diyen herkes bu konunun uzmanı değildir.

Aşk vefkleri hem karşıdaki kişiyi size aşık edecektir hem de sevdiğiniz insanı size bağlayacaktır. Vefkler, evrensel enerjileri taşıyan tılsımlardır ve taşıyıcı özellikleri çok kuvvetlidir. Yani, aşık etmek için kullanılan bu vefkler aynı zamanda doğanın da gücünü taşırlar. Aşk Vekfi, sadece sevilen, aşık olunan kişiyi kendine aşık etmek için yapılmaz. Birlikte olduğunuz kişinin size daha çok aşık olması, bağlı olması ya evli çiftlerin sadakat için, eşi evde tutmak için de yaptırılabilmektedir. Ter edilen bir kişi de geri döndürmek için Aşk Vekfinden yararlanabilir.

Resimlerle büyü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü belirtisi, birine aşık etmek için papaz büyüsü yapılıp, yapılmadığını anlamak için bakılabilecek olan belirtilerdir. Papaz büyüsü etkileri bakımından çok güçlü bir büyüdür ve en az 3 gün içerisinde kendini göstermeye başlar. Papaz büyüsü ile aşık edilen kişi fiziksel ve psikolojik anlamda etkilenir ve birden kendisini farklı bir psikolojide bulur. Tabii kişi Papaz Büyüsü etkisi altında kaldığı için bunu fark edemeyecektir. Genellikle çevresindeki çok yakınları bunu anlayabilir. Peki papaz büyüsü belirtileri nelerdir?

 • Belirgin uyku problemleri
 • Aşırı iştahsızlık
 • Hızlı kilo kaybı
 • Sosyal ilişkilerde bozukluk
 • Aileden uzaklaşma
 • Çevreden uzaklaşma
 • Kabuslar görme
 • Odaklanma sorunları

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsü bozulması öncelikle büyüyü yapan gibi uzman ve iyi bir medyum tarafından yapılmalıdır. Bazı papaz büyüleri fazlasıyla kuvvetlidir ve büyünün var olup olmadığını yalnızca çok iyi medyumlar görebilir. Bunun için iyi bir medyuma danışmak doğru olacaktır.

Papaz Büyüsü bozmak için tabii ki en etkili yöntemlerden biri de dualardır. Zaten medyumlar da büyü olan kişilere dua ederler ve onların da papaz büyüsü içi bazı dualar etmelerini isterler. Peki papaz büyüsünü bozmak için okunması gereken dualar hangileridir?

 • Felak Suresi
 • Nas Suresi
 • Fatiha Suresi
 • Kafirun Suresi
 • İhlas Suresi
 • Necm Suresi
 • Abese Suresi

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Aynyre 10 Aralık 2019 19:51

  Papaz büyüsünü yapmak için okunacak tılsımlar nedir ve nasıl okunur?

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz