Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Rahmani Aşk Büyüsü İşlemi Nasıl Yapılır? 

Rahmani Aşk Büyüsü İşlemi Nasıl Yapılır? 

Rahmani aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Rahmani aşk büyüsünü kim yapar? Aşk büyüsü yapma yöntemleri nelerdir? Büyü bilgilerine yazıdan bakabilirsiniz.

 Rahmani Aşk Büyüsü İşlemi Nasıl Yapılır? 

Rahmani aşk büyüsü, tamamen iyi niyet doğrultusunda yapılan büyülerdendir. Bu büyünün yapılması durumunda sevenler birbirine kavuşur ve bir ömür boyu birlikte mutlu bir şekilde yaşar. Rahmani aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamalarını tamamlamalıdır.

Rahmani Aşk Büyüsü

Rahmani aşk büyünün yapılmasında her zaman iyi amaçlar yatmaktadır. Bu büyünün yapılmasındaki en büyük neden, sevenlerin birbirine kavuşmasını veya giden eşlerin- sevgililerin geri dönmesini sağlamaktır. Rahmani aşk büyüsü her zaman iyi büyülerin arasında yerini alır. Bu büyülerin yapılmasından sonra kötü etkiler meydana gelmez. Aksine sizi terk edip giden eşinizi veya sevgilinizi bile geri döndürmeyi başarabilirsiniz. Bunun için Rahmani aşk büyüsünün yapılmasında istenilen ritüellerin eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekir.

İntikam büyüsü nedir, nasıl yapılır? Merak ediyorsanız inceleyebilirsiniz.

Neden Rahmani Aşk Büyüsü Yapılır?

Rahmani aşk büyüsünün yapılmasındaki nedenler oldukça fazladır. Bu büyünün iyi niyetler doğrultusunda yapılması durumunda kısmeti kapalı olanların önlerine fırsatlar çıkararak her zaman kısmetleri açık olur. Bunun dışında Rahmani aşk büyüsü sayesinde platonik olarak aşk beslediğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda gözü dışarıda olan eşinizi eve ve kendinize bağlayarak evliliğinizi kurtarabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sizi bırakıp giden nişanlınızı veya sevgilinizi de geri döndürerek bir ömür boyu sizinle beraber yaşamasını sağlayabilirsiniz. Bütün bu amaçların meydana gelebilmesi için muhakkak medyum hocasına giderek Rahmani aşk büyüsünü uzman eller doğrultusunda yaptırmalısınız.

Rahmani Aşk Büyüsünün Uygulanışı

Rahmani aşk büyüsünün yapılmasında doğru malzemelerin ve ritüellerin kullanılması gerekir. Bunun için ilk olarak işinde uzman olan medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamaları hakkında fikirler alınmalıdır. Medyum hocasına size bağlanmasını istediğiniz veya size geri dönmesini arzuladığınız kişi hakkında bilgiler vermeniz gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda medyum hocası  dualar ve tılsımlı sözcükler ile bir vefk hazırlar. Bu vefki büyüyü yaptığınız kişiye yedirmeniz veya içirmeniz durumunda Rahmani aşk büyüsü hemen etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda size bağlanmasını istediğiniz kişi anında aşık olur veya sizi bırakıp giden sevgilinizin ya da eşinizin size geri dönmesi gerçekleşir.

Rahmani Aşk Büyüsünü Ne Etkiler?

Rahmani aşk büyüsünün kısa sürede tutmasını etkileyen faktörlerin başında doğru malzemelerin kullanılmış olması gelir. Büyünün yapım aşamasında medyum hocasının istediği bütün malzemeleri eksiksiz bir şekilde temin ettikten sonra büyü kısa sürede etkisini gösterir. Bunun dışında kullanılan malzemelerin kalitesi de büyünün tutmasında oldukça önemlidir. Her zaman kaliteli malzemelerin satın alınmasında yarar vardır.

Bunun dışında Rahmani aşk büyüsünün yapılmasında özellikle Havas ilmi hakkında donanıma ve bilgiye sahip olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Bu ilim hakkında her şeyi bilen medyum hocalarının Rahmani aşk büyüsünü yapması durumunda büyü etkisini kısa sürede ve net bir şekilde göstermeye başlar. Bunun için belirtilen niteliklere çok dikkat etmek gerekir.

Rahmani Aşk Büyüsünün Belirtileri

Rahmani aşk büyüsünün doğru ritüeller ile yapılması durumunda belirtilerini gösterme süresi de o kadar kısa bir zamanda gerçekleşir. Bu büyünün yapılmasından hemen sonra büyünün etkisinde olan kişinin davranışlarında değişmeler meydana gelir. Örneğin;  büyüyü yapan kişiyi sürekli hayallerinde ve rüyalarında görür. Sürekli onun yanında olmak ister.

Bunun dışında Rahmani aşk büyüsünü sizi bırakıp giden eşinize veya sevgilinize yaptırmanız durumunda ise eşiniz veya sevgiliniz çok pişman bir şekilde size geri döner ve sizden başkasına hiçbir şekilde bir daha gitmez. Her zaman evine bağlı bir şekilde yaşamaya başlar. Bunun haricinde Rahmani aşk büyüsünün yapılması sonucunda kavuşamayan aşıklar da bir araya gelerek bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşamaya başlar.

Rahmani Aşk Büyüsünde Okunacak Dua

Rahmani aşk büyüsünde yapılan büyünün üzerine iyi niyetler doğrultusunda size geri dönmesini istediğiniz veya size aşık olmasını istediğiniz kişiyi aklınızdan geçirerek dua ve medyum hocasının size özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri okumanız gerekir. Bu duaları ve tılsımlı sözcükleri okuduktan sonra büyünün tutma etkisi daha güçlü olur. Aşağıda Rahmani aşk büyüsünün yapılması esnasında okunması gereken dua yer alır. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Bismillahirrahmanirrahim,
 • Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbınehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.

Yukarıda verilen duanın okunması sonucunda Rahmani aşk büyüsünün yapım aşaması başarılı bir şekilde tamamlanmış olur.

Muhabbeti Arttırmak İçin Okunacak Aşk Duası

Bir ilişkide veya evlilikte sevginin veya bağlılığın artması için okunması gereken aşk duaları vardır. Bu aşk duaları sayesinde evliliklerde veya ilişkilerde yaşanan sıkıntılar tamamen ortadan kalkar ve eşler veya sevgililer birbirlerine sadık bir şekilde kalarak ilişkilerini yürütmeye devam eder. Aşk duasının Fatiha suresi ile birlikte okunması gerekir. İlk olarak Fatiha suresinin içten ve samimi bir şekilde okunmasının hemen ardından muhabbeti ve sohbeti arttırmak için aşk duasının okunması gerekir. Aşağıda muhabbeti arttırmak için okunması gereken aşk duasının okunuşu detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Allahümme inni eselüke fethan mübinen ve nasran azizen ve safhan cemilen bi hurmeti fatihatin futuhatin meftuhatin min ilmi ummil kitabi li diniyettin ittilaaiyyettin ala usuuliha fil ğaybi Allahu latifun bi ibadihi yerzuku men yeşa’ u ve hüvel kaviyyul aziz. Allahümme ya cami’ a’ l asvati ya mucibe’d da’avati ya alimessırri vel hafiyyati bi hakkı suretil fatiha vel bakarati vel enami ve bi hakkı kef ha ya ayn sad ve bi hakkı suretil fatihati ikdi hacati fi hazihis saati birahmetike ya erhamer rahimiyn.

Rahmani Aşk Büyüsünün Gerçekleşme Süresi

Rahmani aşk büyüsünün tutma süresi, büyüyü yapan medyum hocanın yeteneklerine ve tecrübelerine göre farklılık gösterir. Bunun dışında büyünün yapıldığı kişinin fiziksel ve karakteristik özelliklerine göre de büyünün tutma zamanında değişimler meydana gelir. Büyünün hızlı ve çabuk bir şekilde etkisini göstermesi için muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına gitmekte yarar vardır. Aynı zamanda büyüde kullanılan malzemelerin kalitesi de büyünün kısa sürede etkisini göstermesine neden olur. Doğru ritüellerin uygulanması sonucunda Rahmani aşk büyüsü genel olarak bir hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. Yaklaşık olarak tamamen etkisini 21 günde gösterir. Bunun için büyünün yapılmasında uzman desteklerin alınması oldukça önemlidir.

Rahmani Aşk Büyüsünde Önemli Noktalar

Rahmani aşk büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Büyünün yapılmasında özellikle ilk olarak işinde ehli olan medyum hocasına gitmek gerekir. Bununla birlikte medyum hocasının size önerdiği zamanda ve malzemeler ile Rahmani aşk büyüsünün yapılmasını gerçekleştirmelisiniz.

Aynı zamanda büyünün etkisinin net bir şekilde gösterebilmesi için büyüyü yaptığınızı kimseye söylememeniz gerekir. Bunun dışında medyum hocasının sizden istediği her şeyi dikkatli ve doğru bir şekilde yaparak büyünün yapım aşamalarını tamamlamalısınız. İstenilen her şeyin yapılmasından sonra Rahmani aşk büyüsü etkisini kısa sürede ve net bir şekilde büyünün yapıldığı kişinin üzerinde göstermeye başlar.

Whaatsapp’tan ücretsiz bakım yapan medyumlar ve hocalar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Rahmani Aşk Büyüsünde Uzman Medyumlar

Rahmani aşk büyüsünü yapan kişilerin muhakkak Havas ilmi hakkında detaylı bilgilere sahip olması gerekir. Bunun dışında manevi olarak da arınmış olmasında yarar vardır. Çünkü, büyünün yapılmasında iyi niyetlerin edileceğinden dolayı ruhun da temiz ve arınmış olması gerekir. Aynı zamanda daha önceden bu büyüyü yapıp deneyim kazanmış olan medyumların tercih edilmesi gerekir.

Rahmani aşk büyüsünün işinde donanımlı ve yetenekli medyum hocaları tarafından yapılması durumunda etkisini kuvvetli bir şekilde gösterir. Bu sayede istediğiniz insanı kendinize bağlayarak kısa sürede aşık edebilme şansını yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte sizi bırakıp giden eşinizi veya nişanlınızı eve geri döndürerek bir ömür boyu sizinle birlikte yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Rahmani Aşk Büyüsünün Bozulması Nasıl Olur?

Rahmani aşk büyüsünün bozulmasında muhakkak büyüyü yaptırdığınız medyum hocasına gitmeniz gerekir. Çünkü, büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyünün bozulmasını da aynı medyum hocası yapmalıdır. İlk olarak medyum hocası rabıta yöntemi ile ücretsiz bir şekilde büyünün yapılıp yapılmadığını kontrol eder. Büyünün yapıldığının anlaşılması durumunda kişiye özel vefk hazırlar. Bu vefkin evde veya kıyafetlerde taşınması durumunda 3 gün içerisinde Rahmani aşk büyüsü etkisini uzaklaştırmaya başlar. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişinin davranışları eski halini alır. Bağlandığı insandan tamamen uzaklaşır ve bir ömür boyu ondan ayrı olarak hayatını sürdürmeye devam eder.

Bunun dışında Rahmani aşk büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar ve sureler vardır. Bu duaların ve surelerin sabah ve akşam 7 gün boyunca her gün okunması sonucunda yapılan büyü tamamen etkisini kaybeder ve bu sureleri okuyan kişilere bir daha hiçbir koşulda aşık etme ve bağlama büyüleri yapılamaz. Aşağıda Rahmani aşk büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar sırasıyla verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yukarıda verilen duaların okunması sonucunda Rahmani aşk büyüsünün bozulması hemen gerçekleşir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz