Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Rahmani İşlem ve Büyüler Kaç Günde Etki eder Tutar?

Rahmani İşlem ve Büyüler Kaç Günde Etki eder Tutar?

Rahmani işlem ve büyüler kaç günde etki eder tutar? Büyülerin tutması için nelere dikkat etmek gerekir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 Rahmani İşlem ve Büyüler Kaç Günde Etki eder Tutar?

Rahmani işlemlerin tutması için geçmesi gereken zaman yapılan işlemin türüne göre değişiklik göstermektedir. Büyüyü yapan kişinin eğer cinleri varsa, yapılan büyüler daha kısa sürede etki eder. Bu büyüler aynı zamanda çok kuvvetli oldukları için bozulmaları çok kolay olmaz. Rahmani işlemler eğer İslami usullere uygun olarak yapılırlarsa hiçbir problem olmaz. Fakat kurallarına uyulmadan yapılan işlemler, hem işlemi yapan kişinin hem de işlem yapılan kişinin zarar görmesine neden olur. Bu ritüeller hakkını verilerek yapılmalıdır. Her hoca rahmani işlemleri farklı yöntemler ile yapabiliriler. Bu nedenle işlemler arasındaki farklılıklar sürelerin de değişmesine neden olur. Çalışmaların kişilerin iyi niyetleri ile yapılması gerekir. Kötü niyetle yapılan işlemler gider sahibini bulur.

Büyülerin Tutması için Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Büyülerin tutması için dikkat edilmesi gerekenler arzularına kavuşmak isteyen kişilerin tümü tarafından dikkate alınmalıdır. Rahmani işlemler ile uğraşan kişilerin ruhani yönden yorulabilecekleri bilinir. Bu nedenle işlem yaptırmak isteyen kişilerin bu yorgunluğu göz önünde bulundurması şarttır. Bunu göze alamayan kişiler bu işlemlere en başından hiç bulaşmamalıdır. Hoca ile işlemi yapmadan önce her şeyi en başından konuşmanızda fayda vardır. Diğer dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şu şekilde sıralanabilir:

Hoca tarafından verilen talimatlara harfiyen uymalısınız. Onun sözünden çıkmamalısınız.

Medyum hocanın söylediği tarih aralıklarını atlamamalısınız. Rahmani işlemlerde en önemli noktalardan bir tanesi hangi işlemin ne zaman yapıldığıdır. Yapılması istenilen işlemi 1 gün dahi geç yapmanız bütün büyü işlemini değiştirebilir.

Büyü yaptırdığınızı kimse ile paylaşmayın. En yakınınızdaki kişi bile olsa, büyü yapıldığı bilgisi bir başkasına ulaştığı zaman büyünün tutmasını engeller.

Büyü işlemlerini her gün aynı saatte yapmaya özen gösterin.

Kişiye özel vefk bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Rahmani İşlem ile Neler Yapılabilir?

Rahmani işlemler ile yapılabilecek işler geniş yelpazede olduğunda bir çok insan tarafından tercih edilmektedir. Aşk hayatından iş hayatına, sağlıktan mutluluğa bir çok alanda rahmani işlemlerden faydalanabilirsiniz. Rahmani işlemler günah mı diye merak ediyor olabilirsiniz. Oysa ki bu işlemler günah değildir. İyi niyetli olduğunuz, başka bir insana zarar vermek istemediğiniz hallerde, rahmani işlemler hiç kimse için kötü olmaz. Aksine insanlar bu rahmani işlemler sayesinde istediklerine, aşklarına, hedeflerine kavuştukları için faydalı bile sayılabilir. Rahmani işlemleri doğru şekillerde kullanarak:

Maddi kazancınızı artırabilirsiniz,

Aşk hayatınıza yeni insanlar çekebilirsiniz,

Yeni insanlar ile tanışabilirsiniz,

Evinize huzuru çekebilirsiniz,

Sağlık problemlerinizden kurtulabilirsiniz,

Düşmanlarınızın size zarar vermesinin önüne geçebilirsiniz,

Keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Elbette bu sonuçlara ulaşmak için işlemi yapan kişilerin tecrübeli ve bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Aksi halde bu sonuçlar yerine kişiler çok daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirler.

Rahmani İşlemlerin Yapımı Nasıl Olur?

Rahmani işlemlerin yapımı öncesinde kişilerin bu işlemleri hangi amaç ile yaptıklarını bilmeleri gerekmektedir. Rahmani işlemlerin yapımı büyülerden daha farklıdır. Zaten rahmani işlemler tam olarak büyü değildirler. İçine kuran ayetlerini okumak, dualar okumak ve çeşitli ritüelleri yerine getirmek gibi çeşitli işlemler söz konusudur. Rahmani işlemleri yapmak için, başlamadan önce abdest alın. Abdest aldığınız sırada niyetiniz ne ise, onu sesli bir şekilde dile getirin. Bu niyet örneğin:

“Niyet ettim, rahmani işlemler ile sevdiğim kişiyi bana geri getirmeye. Yüce Tanrı’m bana yardım et. Amin.” Şeklinde olabilir.

Abdest aldıktan sonra amacınıza göre bir eşya seçmeniz gerekir. Eşyayı seçtikten sonra 3 kere Fatiha suresini okuyun. Özellikle aşk büyülerinde Fatiha suresi son derece etkili olur. Eğer amacınız madi kaynakları geri getirmek ise, Fatiha Suresi yerine Bakara suresini okuyabilirsiniz. Dua okumanız bittikten sonra medyum hoca sizi nasıl yönlendirirse onun sözünden çıkmayın. Rahmani işlemler nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, bu işlemlerin yapımında en etkili nokta, medyum hocanın dileklerinin yerine getirilmesidir.

Rahmani İşlem ve Büyülerden Ne Zaman Sonuç Alabilirim?

Rahmani işlemler ve büyülerden sonuç alma zamanı işleme göre değişiklik göstermektedir. İslam alimleri, işlemlerden alınacak olan sonuçların zamanını konularına göre ayırmışlardır. Rahmani işlemleri yapanlar konularına göre ortalama şu zamanlarda sonuç alabilirler:

 • Aşk konularında kişilerin sonuç alması içi ortalama 30 gün beklemeleri gerekir.
 • İş konularında kişilerin sonuç alması içi ortalama 65 gün beklemeleri gerekir.
 • Akraba konularında kişilerin sonuç alması içi ortalama 20 gün beklemeleri gerekir.
 • Ev konularında kişilerin sonuç alması içi ortalama 10 gün beklemeleri gerekir.
 • Evlilik konularında kişilerin sonuç alması içi ortalama 45 gün beklemeleri gerekir.
 • Para konularında kişilerin sonuç alması içi ortalama 55 gün beklemeleri gerekir.

İşlemlerden sonuç almak adına yalnızca zaman beklemek yeterli olmaz. İşlemlerin doğru şekilde, doğru zamanda ve doğru hoca ile yapılmış olması gerekir. Kişilerin yanlış tarif kullanmaları büyünün tutmasını engeller. Yanlış tarifler farklı büyülerin etki etmesine neden olacaktır. Örneğin bir kişiyi kendine aşık etmesi istenirken, o kişi işlem yaptıran kişiden soğuyabilir. Kişilerin büyü yapma zamanını çok iyi ayarlamaları gerekir. Büyü yapma zamanı genellikle herkesin uyuduğu ve etrafın sessiz olduğu zamanlar olarak belirlenmiştir.

Karşımdaki İnsanı Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Rahmani işlemleri kullanarak karşıdaki insanı kendine aşık etme için gerekli malzemeleri edindiğinizden emin olmanız gerekir. Rahmani işlemler ile aşk yaşamak isteyenler aşağıdaki malzemeleri edinmelidirler:

 • Büyü yapılmak istenilen kişi eğer kadın ise, onun kullandığı aksesuarlardan bir tanesi (kolye ya da yüzük olabilir),
 • Büyü yapılmak istenilen kişi eğer erkek ise atkısı ya da fularında kare şekline kesilmiş bir parça,
 • Kadınlardan makyaj malzemesi (far, allık, makyaj fırçasından bir parça olabilir),
 • Erkeklerden tıraş malzemeleri (tıraş fırçası, tıraş köpüğü olabilir),
 • Bir parça beyaz ve bir parça siyah renkli kağıt,
 • Kalem malzemeleri tamamlandıktan sonra rahmani işlem yapmaya başlanabilir.

Kağıt ve kalemlerin daha önceden kullanılmamış olması işlem hakkında en önemli kurallardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir.

Büyüyü yapmak için önce kıble yönüne dönün. Ardından kağıt parçasının ortasına alınan eşyalar konur. Kağıdın alt sol kısmına büyü etkisi altına sokulmak istenilen kişinin ad ve soyadı yazılır. Sonra kağıt katlanır. Kişi hazırladığı malzemeleri kendi yatağının altına saklar ve bu şekilde bir ay boyunca uyur. Bir ay sonunda büyü etkisini göstermeye başlar. İşlem her geçen gün daha çok etki etmeye başlar.

Rahmani İşlem ile Yapılan Aşk İşlemi Sonradan Bozulur mu?

Rahmani işlem ile yapılan aşk işleminin bozulması istenilebilir. Öyle durumlar olabilir ki, kişiler aşık etmek istedikleri insanın gerçek yüzünü görerek ondan soğuyabilirler. Bazı durumlarda işlem yaptıran kişiler işlem yaptırmış olmanın verdiği büyük sorumluluk ve belirtileri kaldıramaz hale gelebilirler. Bu nedenle kişilerin aklında rahmani işlemler bozulur mu sorusu geliyor. Rahmani işlemlerin etkisinin bozulması mümkün olsa da, ne yazık ki kişiler kendilerinde gözlemleyecekleri belirtilerden hiçbir şekilde kurtulamazlar. Büyü yaptıran, yapan ya da bozmak isteyen kişiler aşağıdaki belirtileri güçlü bir şekilde hissedeceklerdir:

 • Gün içinde baş dönmesi,
 • Sevilen kişilerden uzaklaşma isteği,
 • Çevredeki insanlar ile anlaşamama,
 • Sürekli gergin ve agresif hissetme,
 • Tembel olma,
 • Hiçbir iş yapamama,
 • Sorumluluklardan kaçma isteği kişilerde olur.

İşlemin bozulması için işlemi yapan kişilere gidilmesi gerekir. İşlemi yaptıranın dışında bir insanın bozması mümkün değildir. Bunun denenmesi bile ruhani varlıkların kişilere musallat olmasına neden olabilir. Bu nedenle bu işe hiç kalkışmamakta fayda vardır.

Rahmani İşlem ile Giden Kocamı Kendime Nasıl Geri Döndürebilirim?

Rahmani işlem ile giden kocanın geri döndürülmesi zor fakat yapıldığında etkili olması halinde oldukça güzel bir işlemdir. Giden kocanızı geri döndürmek için öncesinde aşağıdaki malzemeleri edindiğinizden emin olun:

 • Kocanın saçından bir iki tutam tel,
 • Kocanın kıyafetinden kare şeklinde kesilmiş bir parça,
 • Kocanın en sevdiği renkte bir kalem,
 • Bir bardak su,
 • 1 adet küp şeker malzemelerini edinin.

Daha sonra yönünüzü kıble yönüne dönerek, kağıdı önünüze açın. Kağıdın içine saç telini koyun. Ardından kıyafet parçasını üzerine ekleyin. Bu işlemleri yaparken “Parçaları kağıt üzerine koydum, büyümü yapmak için işe koyuldum. Amin.” Deyin. Sonrasında suyu okuyun. Suya 3 kere Fatiha suresinin üfürülmesi gerekir. Okunan suyun içine bir tane küp şeker atılır ve su karıştırılır. Su bir tek dikişte içilir. Hazırlanan kağıt sembolü katlandıktan sonra kağıt üzerine büyü etkisi altına girilmesi istenilen kişinin ad soyad baş harfi yazılır. Büyü sembolü paspas altına saklanır. Rahmani işlemler tutar mı  diye merak ediyorsanız, kesinlikle paspas altında bulunan tılsımın kimse tarafından görülmediğinden emin olmanız gerekir.

Geri getirme büyüsü kaç günde tutar? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Rahmani İşlem ile Nasıl Zengin Olunur?

Rahmani işlemleri kullanarak zengin olmak isteyen kişiler gerekli sabrı ve enerjiyi gösterdikleri takdirde, kısa süre içinde zengin olduklarını göreceklerdir. Kesin etkili rahmani işlemler arasında yer alan, zenginlik rahmani işlemi için, bir torba kum alın. Bir bardak suya Bakara suresini her gün günde 3 kere okuyun . İşlemi her gün aynı saatte akşamüzeri yapın. Sonra suyu toprağa dökün bu sırada içinizden (kesinlikle sesli söylenmemesi gerekir) niyetinizi geçirin. İşlemi her gün 10 gün boyunca yapmanız gerekiyor. 11. Gün uyandığınızda zengin olduğunuz haberini alacaksınız.

Rahmani İşlemleri Yaparken Hangi Duaların Okunması Gerekir?

Rahmani işlemlerin yapıldığı sırada okunması gereken dualar işlemlerin etkili olmasını sağlayan tılsımlar olarak görev alırlar. %100 etkisi olan rahmani işlemler yapıldığı sırada, mutlaka bu duaların okunması gerekir. Aksi halde işlemler yarım kalmış olur. Özellikle aşk için Fatiha ve Nas surelerinin okunması gerektiği söylenir. İş yerinde başarı elde etmek isteyen kişilerin Felak Suresini okumaları iyi sonuç verir. Eğer aşık olmak isterseniz Ankebut Suresii özellikle sabah ilk uyandığınız zaman büyük bir huşu ile okuyun. Sureleri okuduğunuz zaman öncesinden abdestli olmaya özen gösterin. Dualar kuran kitabında geçtiği için, abdestsiz okumak büyük bir saygısızlık olarak kabul edilmektedir.

Rahmani İşlemleri Kimlere Yapmak Caiz Değildir?

Rahmani işlemlerin yapılmasının caiz olmadığı kişiler bulunduğunda bu kişilere kesinlikle işlem uygulanmaması gerekir. Özelikle işi dini olan kişilerin ramani işlemler ile uğraştırılması büyük problemlerin ortaya çıkmasına neden olur. Din adamları, Kuran hafızları gibi insanlara rahmani işlemleri kesinlikle yaptırmayın. Aynı zamanda evinden yeni cenaze çıkmış kişilerin de kesinlikle hiçbir işleme tabi tutulmaması gerekir. Bu kişilerin bırakın rahmani işlemlere tabi tutulması tam aksine Rahmani işlemlerden korunmak için önlemler alınması gerekir. Bu kişilere yapılan işlemler sahibini bulur.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Anonim 21 Nisan 2020 23:18

  Selamın aleykum hocam. Ben kocamla bi takım sıkıntılar yüzünden ayrilmak zorunda kaldım. Onunla tekrar bir araya gelmek istiyorum ama bunun eski günlerdeki gibi olmasını şartıyla. Ve kendi ayakları ile gelmesini istiyorum. Aksi taktirde ben boyun eğmiş olurum ve kötü huylarına devam edecektir. Bunun da olabilmesi için beni eskisi gibi çok sevmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Beni hala seviyor mu bilmiyorum seviyorsa da eskisi gibi değil bu belli. Bunun içinde rahmani bi çalışma yaptirmak istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz