Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kişiye Özel Vefk Nasıl Yapılır? 

Kişiye özel vefk nasıl yapılır? Kişiye özel vefk hazırlığı aşamaları nelerdir? Kişiye özel vefk hazırlığında ebced hesabı nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 Kişiye Özel Vefk Nasıl Yapılır? 

Kişiye özel hazırlanan vefk farklı amaçlarla yapılmaktadır. Bazen kişilerin sıkıntılardan korunması, bazen kişilerin sıkıntı içine girmesi için kötü niyetli kişiler tarafından vefk hazırlığı yapılabilmektedir. İslam dinine göre, kişilerin içlerinde kötü niyet ile büyü yapmaları kötü sonuçlar doğurmaktadır. Kişilerin maddi ve manevi anlamda sorunlar yaşadıkları ve hayattan soğudukları, hatta depresyona bile girdikleri bilinmektedir. Bu nedenle kişiler kesinlikle kötü niyetle hareket etmemelidirler. Kişilerin yaptırdıkları büyülerin etkili olması için, işlemden hemen sonra sadaka vermeleri önerilmektedir. Verilen sadaka ile birlikte vefk adeta çift katlı hale gelir ve üstün bir güce dönüşür. Vefk hazırlığında, işlemi yapan hocanın daha önceden bu işlerle uzun süreden beri uğraşıyor olması önerilmektedir. Aksi halde hazırlanan vefklerin geri teptiği durumların sayısı azımsanamayacak kadar fazladır.

Kişiye Özel Vefk Hazırlığında Hangi Bilgilerin Kullanılması Gerekir?

Kişiye özel hazırlanan vefk için kullanılan bilgiler eksiksiz ve muntazam şekilde yazılmış olmalıdır. Bir çok hoca, Vefk muskası yazarken Arap alfabesi kullanmaktadırlar. Bu alfabe ile hazırlanan vefklerin daha güçlü olduğu söylenir. Siz de bu hazırlığa girdiğinizde mutlaka Arap alfabesinin kullanılmasını talep edi. Medyum vefk hazırlığında kişilerden aşağıdaki bilgileri talep edecektir:

 • İşlemi yaptıran kişinin adı,
 • Soyadı,
 • Doğum yeri,
 • Doğum tarihi,
 • Eğer kişi eminse doğum satı,
 • Ana adı,
 • Baba adı bilgileri muskada yer almalıdır.

Bu bilgiler yazıldıktan sonra en alt kısma ayet i kerimeler ile çeşitli duaların eklenmesi uygun olur. Vefkin amacına ulaşması için kağıt üzerine yazılan bilgilerin uyum içinde olması şarttır. Bütün bilgilerin bir bütün olduğu unutulmamalıdır. Vefk hazırlığında hocaların büyük bilgi birikimine sahip olması şarttır. Aksi halde kullanılan bilgilerin yaratacağı enerji alanının kontrol edilmesi mümkün olmayabilir. Bu enerji alanının kontrolden çıkması, kişilerin sevdiklerinin de dahil olmak üzere herkesin zarar görmesine neden olacaktır.

Ayrıca geri getirme büyüsü kaç günde tutar? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Vefklerin Etkili Olması için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Kişiye özel hazırlanan vefkin etkili olması için bazı noktalara dikkat etmekte fayda var. Bu noktalardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Vefk hazırlığında yazılan bütün bilgiler el yazısı olmalıdır,
 • Yazıların Arap alfabesi ile olması gerekir,
 • Vefk hazırlanan kişinin, hoca ile aynı oda içinde bulunması gerekir,
 • Vekf kağıtlarına hoca ile adına vefk hazırlanan kişiden başka kimsenin dokunmaması gerekir,
 • Vefk kağıtlarının büyük bir gizlilik ile korunması şarttır,
 • Vefk yaptırıldığı başka kimse ile paylaşılmamalıdır,
 • Vefkin etkili olması içi mutlaka kağıdın bir köşesine dualar eklenmesi gerekir,
 • Kişiler regl olduklarında, hasta olduklarında kesinlikle işlem yaptırmamalıdırlar.

Vefk büyüsü için bu noktalara dikkat edildiğinde problem kalmaz. Kişiler kısa süre içinde istedikleri sonuca ulaşmanın keyfini çıkarmış olurlar. Vefk etkisini artırmak isteyen kişiler çift katlı vefkler hazırlayabilirler. Bu işlemi yaptırmak daha uzun süre ve daha çok para gerektirecektir. Fakat bu işlemlerden başarı elde etme oranı yüzde 99 kadar yüksek olduğundan kesinlikle parasına ve sabrına değer.

Kişiye Özel Vefk Hazırlanması Günah mıdır?

Kişiye özel hazırlanan vefkin günah olması söz konusu bile değildir. Çünkü Yüce Allah, Kuran-ı Kerim kitabında her insanın kendi başının çaresine bakmasını istemiştir. Vefk hazırlığı ile kişiler kendi dileklerini yerine getirmek için adım atmış olurlar. Buna ek olarak isme özel Vefk hazırlığı sırasında kişiler  dualar okurlar. Allah dua okuyarak kendine sabır ile yalvarılmasını istemiştir. Bu açıdan bakıldığında Vefk işlemlerinin hiçbir sakıncası bulunmaz. Elbette kişilerin vefk işlemlerinde kesinlikle içlerinde kötü niyet barındırmamaları gerekmektedir. Vefk çalışmalarında mutlaka işlem başı ve sonrasında Allah rızası istenmesi gerekir. İşlemleri yaparken medet umulacak olan güç yalnızca Allah olmalıdır.

Kişiye Özel Vefk Hakkında  Bilinmesi Gereken Önemli Bilgiler Nelerdir?

Kişiye özel hazırlanan vefk hakkında bilinmesi gereken önemli bilgiler sayesinde işlemlerinizi daha kolay hazırlayabilirsiniz. Her şeyden önce vefkin kullardan medet umma biçimi olmadığı net bir şekilde anlaşılmalıdır. Vefk hazırlığında yalnızca Allah’tan medet umulmalıdır. Sizler vefk hazırlığı yaparken medyum hocaları ziyaret edersiniz. Fakat burada medet umulan kişi kesinlikle medyum hocalar değildir. Bu kişiler yalnızca sizinle Allah arasında bir bağ kurulmasına yardım erler. Vefk tutar mı diye merak eden kişileri vefk işlemlerinin tutması için işlemin en başında Allah’ın iznini alması gerektiğini bilmesi gerekir. Aksi halde kişi haddi aşan kullardan olur. Vefkler içinde çok fazla bilgi barındırdıkları için çok tesirli olurlar. Bu nedenle vefk çalışmaları çok popülerlerdir.

Vefk çalışması asla ve katiyen Allah’a ortak koşma biçimi değildir ve bu şekilde lanse ettirilmemelidir. Vefk çalışmaları Allah’ın şifa arama şeklinde tasvir ettiği işlemler arasında yer alır. Çalışma yaptıktan sonra gerekli süre beklenmelidir. Sabır gösterebilecek olgunluğa sahip olmak işlemin en önemli kısımlarından bir tanesi olarak kabul edilir. Çalışma yaptıktan sonra hemen sonuç beklemeyin. Hangi medyum ile çalışıyorsanız ona konu hakkında soru sormanız yeterli olur.

Kişiye Özel Vefk Etkisini Ne Zaman Göstermeye Başlar?

Kişiye özel hazırlanan vefk etkisini göstermeye başlaması için bazı etkenler vardır. Vefk hazırlığında kimin yazıları yazdığı, vefk yazan kişinin geçmiş tecrübesi, vefk hazırlığında kullanılan dualar ve vefk hazırlığında faydalanılan malzemeler gibi bir çok etkenin göz önünde bulundurularak değerlendirilme yapılması gerekir. Vefkin etkisini göstereceği zaman için bu nedenle tam net bir zaman söylemek yanıltıcı olacaktır. Fakat genel ortalama bir zaman söylenmesi gerekirse, 7 gün denilebilir. Sizin kullandığınız Vefk için dualar daha etkili ise, gerçekten iyi bir hoca ile çalışıyorsanız, iyi kalpli bir insansanız sizin vefkten sonuç alacağınız süre daha kısa olacaktır. Ne var ki vefk işleminden alacağınız sonuç süresi 7 günden daha uzun da olabilir. Böyle bir durumda kesinlikle agresif olmayın. Unutmayın ki bütün işler Allah’ın rızası ile gerçekleşir. Sırf sizin istediğiniz zaman istediğiniz iş olmadığı için Allah’a isyan etmeniz, büyük bir günah olarak kabul edilir. Siz işlemi yaptıktan sonra medyum hocan sizden istediklerini yapmayı ihmal etmeyin. Sizden okunması istenilen dualar düzenli olarak okunmalıdır. Eğer medyum hoca sizden özel olarak bir ritüeli yerine getirmenizi isterse bu ritüelleri aksatmayın. Yani aslında vefk işleminden alacağınız sonuç sizin elinizdedir. Siz ne kadar vefk işleminin etkili olması için efor sarf ederseniz, o kadar kısa sürede sonuç almanız mümkün olur. Eğer 3  lük vefk gibi kuvvetli vefklerden hazırlatırsanız işlemden daha kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Kişiye Özel Vefk Hazırlayan Kişilerde Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?

Kişiye özel hazırlanan vefkleri yapan kişilerde bulunması gereken özellikler kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Vefk yapan medyum hocaların doğru seçilmemesi halinde ortaya ciddi problemler çıkabilir. Vefk yapacak olan hoca:

 • Evren hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Kişilerin coğrafya alanında bilgili olması çok önemlidir.
 • Kişi, Arapçayı tam olarak konuşabilmeli ve yazabilmelidir. Mümkün olduğu ölçüde Arapça’sı ana dili gibi olan kişilerden vefk hazırlamaları istenmelidir.
 • Vefk hazırlığında doğuştan yetenekli olan isimler vardır. Bu kişiler ilmi öğrenmeden önce bile yeteneklidirler. Bu kişiler aranıp bulunmalıdır.
 • Vefk yazan kişinin Kuran’ı ezbere bilmesi şarttır.
 • Vefk hazırlığı yapan kişinin ebced hesabı hakkında bilgisi olmalıdır.
 • Özel olarak vefk ilmi konusunda eğitim almış kişiler varsa, bu kişilerden yardım istemek gerekir.

Bu özelliklere sahip bir insan tanıyorsanız, vefk hazırlığı için gaza basmanız yerinde olur.

Kişiye Özel Vefk Hazırlığı Aşamaları Nelerdir?

Kişiye özel hazırlanan vefklerin aşamaları başından sonuna hoca tarafından kontrol altına alınmış olmalıdır. Vefkin aşamaları hocadan hocaya değişiklik gösterebilmekle beraber, temelde yapılan vefkler şu şekilde sıralanabilir:

 • İlk olarak vefk hazırlayacak olan kişinin karşısındaki insanın sorunlarını dinlemesi gerekir.
 • Ardından hoca, kişinin tam olarak hangi beklentilerinin olduğunu anlamalıdır.
 • Kişilerin beklentilerini bir kağıda yazmaları yerinde olur. Kullanılacak olan kağıdın beyaz renkli olması gerekir. Kağıt daha önceden başka bir amaç için kullanılmamalıdır.
 • Kağıda gerekli yazılar yazıldıktan sonra üzerinde tütsü yakımına başlanır.
 • Tütsü işleminden sonra da abdest alınır ve 2 rekat namaz kılınması gerekir.
 • Namaz bittikten sonra 3 tane İhas Suresi ve 1 kere de Fatiha Suresi okunur.
 • Çalışma sonlanmadan kişi özel olarak Allah adını anarak Allah’tan yardım diler. Duaların okunması ve yardımın istenmesi ortalama 7 gün boyunca devam eder.

Kesin tutan vefk işlemi için işlemlerin en az 7 en çok 10 gün boyunca yapılması şarttır. Kişiler eğer 11. Günde bir sonuç almazlarsa, bu durum kişilerin bir yerde yanlışlık yaptıkları anlamına gelir. Medyum hoca ile farklı çalışmaların yapılması ve neyin ters gittiğinin öğrenilmesi gerekir. Sorun tespit edildikten sonra, soruna yönelik çözüm bulunur.

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Aşk Bağlama Vefkleri Nasıl Hazırlanır?

Aşk bağlama vefklerinin hazırlanması amacı medyum hocanın iki kişinin birleşmesini sağlamaktır. Sevilen kişilerin arasında soğukluk varsa, ayrılmak üzerelerse, tartışmalar bitmek bilmiyorsa, Vefk ile bağlama iyi bir çözüm olur. Vefk hazırlığında aşık olunan kişinin kişisel eşyalarının kullanılması faydalı olur. Eğer kişilerin eşyalarına ulaşmak mümkün değilse ne yazık ki vefk hazırlanması mümkün değildir. Ayrıca vefk hazırlığı yapan kişinin kendi el yazısını kullanması şarttır.

Vefk İlmi Nedir?

Vefk ilmi hakkında çevrede bir çok yanlış bilgiler bulunuyor. Vefk hakkında fal bile diyenler vardır. Fakat vefk kesinlikle fal olmamakla beraber, bir ilim dalıdır. Son zamanlarda oldukça popüler olduğundan Vefk nasıl yapılır sorusuna cevap bulunmak istenilmektedir. Kişiler vefk ilmi sayesinde ruhani sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulabilirler. Kişiler vefkten iş kazancını artırmak için de yararlanabilmektedirler. Aşk ve birleştirme üzerine özel olarak kurgulanan vefk işlemleri de piyasa dikkat çekmektedir. Yaşamda çoğu zaman isteklerin elde edilmesi mümkün olmaz. Vefk ilmi tam da bu noktada devreye girerek kişilerin istediklerini elde etmesine yardımcı olur.

Kişiye Özel Vefk Hazırlığında Ebced Hesabı Nedir?

Kişiye özel vefk hazırlığında ebced hesabı eski Türk edebiyatında bile geçen bir işlemdir. Ebced Ebuced olarak da bilinir ve Arap harflerinin daha kolay hatırlanmasını sağlar. Vefk günah mı  ebced günah mı diye merak edilir. İslam dininde ebced hesabı da vefk de günah değildir. Kelime anlamına bakıldığı zaman ebced sayı sembolizmi anlamına gelir. Rakam sistemi ve 8 tane kelimeden oluşmaktadır. Her bir harf bu sistemde 1’den bine kadar matematik değerlere sahiptir. Ebed ilmi ile elde edilen bilgiler çok değerlidir. Bu bilgilerin gelecekten alınabileceği de bilinir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz