Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki eder Tutar?

Geri getirme büyüsü kaç günde tutar, nasıl yapılır, ne işe yarar? Geri getirme büyüsünü kimler yapabilir? Gerekli ve gerçek bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Etki eder Tutar?

Geri getirme büyüsünün etki etmesi için büyünün işin ehli bir hoca tarafından yapılması şarttır. Daha önceden büyü işleri ile uğraşmamış kişilerin geri getirme büyüsü de dahil olmak üzere, hiçbir büyü türü ile haşır neşir olması doğru değildir. Her büyü işleminde belli tılsımlı kelimelerin kullanılması şarttır. Bu tılsımlı kelimelerin kullanılması, bazı ruhani varlıkların harekete geçmesine neden olur. Ruhani varlıkların işlem sırasında kontrol altında tutulması şattır. Aksi halde bu varlıklar kişilerin zarar görmesine neden olacaktır. Bazı durumlarda büyüyü yapan hocaların cinlerinden faydalanmak gerekir. Bu cinler ruhani varlıkların kötü amellerinin engellenmesine yardımcı olurlar. İyi bir hocanın büyü yapması halinde, büyü kısa sürede etki edebilir. Yeterli bilgi ve birikime sahip olmayan hocalar tarafından yapılan büyülerin tutması için geçmesi gereken süre daha uzun olur.

Geri Getirme Büyüsü Gerçekten Etki Eder mi?

Geri getirme büyüsünün etkisi bu büyüyü yaptıran kişiler tarafından kanıtlanmıştır. İnsanlar büyüyü yaptırdıktan hemen sonra istedikleri insan ile yakınlaşmışlardır. Büyünün tutması için yerine getirilmesi gereken bazı önemli kurallar vardır. Aksi halde yapılan büyü ne kadar kuvvetli olursa olsun, büyünün tutması söz konusu olmaz. Geri getirme büyüsünün tutması için:

 • Büyü dualarını okuduğunuz zaman kıble yönüne dönük olduğunuzdan emin olun.
 • Dua okumaya başlamadan önce abdest alın.
 • Neden büyü yaptığınızı öncesinde düşünün ve belirleyin. Niyetinizin ne olduğu konusunda daima net olun.
 • Niyetinizi işleme başlamadan önce sesli şekilde dile getirin.
 • Geri getirme büyüsünü yapan kişinin tecrübeli ve işini bilen bir kişi olduğundan emin olun.
 • Büyünün etki etmesi için gerekli süre beklemeyi ihmal etmeyin.

Geri getirme büyüsü tutar mı  diye merak edenler bu maddelere dikkat ettikleri zaman, büyüleri kısa süre içinde tutacaktır.

Ayrıca bağlama büyüsü kaç günde tutar? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yaparak Giden Sevgilimi Nasıl Getirebilirim?

Geri getirme büyüsü yaparak giden sevgilinin geri getirilmesi işlemi için gereken malzemelerin bir araya getirilmesi gerekmektedir. Bu malzemeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Giden sevgilinin saç teli ya da kıyafetinden kare şeklinde kesilmiş bir parça,
 • 2 bardak içme suyu,
 • 6 tane küp şeker,
 • 1 çay bardağı toz şeker,
 • Mavi renkli kalem,
 • Kare şeklinde kesilmiş beyaz renkli kağıt temin edildikten sonra büyü yapma işlemine başlanabilir.

Geri getirme büyüsü ile sevgiliyi geri getirmek isteyenler önce güzelce abdestlerini aldıktan sonra, bütün malzemeleri önlerine açsınlar. Bu işlemleri yapmadan önce kıble yönüne doğru dönük olduklarından emin olsunlar. Ardından beyaz renkli kağıt alınsın. Kağıdın içine geri getirilmek istenilen kişinin ad ve soyadı yazılsın. Daha sonra kişiden alınan eşya, bu saç teli ya da kıyafetten kesilmiş bir parça olabilir, kağıdın tam ortasına gelecek şekilde konsun. Kağıt, malzeme içinde kalacak şekilde ortadan ikiye katlanır. Ardından suyun içine atılır. Ardından suyun içine “Ya Allah” ifadesi 10 kere tekrar edilerek 6 tane küp şeker atılır. Küp şekerler bittikten sonra da toz şeker eklenir. Su güzelce karıştırıldıktan sonra bir çiceğin dibine dökülür. 7 gün sonrasında büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Yaparak Giden Kocamı Nasıl Getirebilirim?

Geri getirme büyüsü ile giden kocayı geri getirme işlemi için bazı duaların belirlenmiş gün ve saatlerde okunması gerekmektedir. Dualar okunurken evde herkesin uyuması beklenmelidir. Bütün işlemlerde ortak olan nokta, büyünün yapıldığı sırada kimsenin ortalarda olmamasıdır. Geri getirme büyüsü ile giden kocayı geri getirmek isteyen kişiler, kocalarının neden gittiklerine göre büyü yapacaklardır. Örnek vermek gerekirse, kocası onu aldattığı için giden bir kişinin yaptığı büyü ile, kocasının onu sevmediği için gittiği durumlarda yapılan büyü farklı olacaktır. Bu durumlar ve okunacak dualar şu şekilde özetlenebilir:

 • Eğer koca evden 1 ay içinde gitmişse Bakara Suresi’nin baştan sona okunması gerekir.
 • Eğer koca evden gideli 1 aydan uzun süre geçmişse, kadınların Nisa Suresini okuması gerekir.
 • Eğer koca başka bir kadın yüzünden evden gitmişse, Felak Suresi’nin okunması gerekir.
 • Eğer koca maddi imkansızlıklar yüzünden gittiyse, Nas Suresinin okunması gerekir.

Sureleri 30 gün boyunca her gün aynı saatte okumaya özen gösterin. Tercihen gece vakti herkes uyuduğunda gece 3 sularında sureleri okuyun. Sureleri okumaya başlamadan önce:

“Ey Yüce Allah’ım! Kocam gitti. Onu getirmek için sana yalvarır, senden yardım dilerim. Kocamı bana yeniden yakınlaştır. Amin.” Denir.

30 gün geçtikten sonra giden koca karısı ile yeniden bağlantı kurmak için yeni yollar arayacaktır. 30 gün geçmeden kesinlikle büyü yapılan kişi ile irtibata geçmemek gerekir. Aksi halde büyü düşer.

Geri Getirme Büyüsü Yaparak Giden Arkadaşımı Nasıl Getirebilirim?

Geri getirme büyüsü ile giden kocayı geri getirme işlemi yapmanın püf noktası kişilerin belirli günlerde dua okumalarıdır. Pazartesi günleri yalnızca yaşı 20’den büyük olan kişiler için dua okunması caizdir. Salı günleri yaşı 18’den büyük olanlar için dua okunabilir. Eğer giden arkadaşın yaşı 30 üzerinde ise Çarşamba günlerini bekleseniz büyünüz daha etkili olur. Perşembe günleri yaşı 40’dan büyük olanlar için dua ritüellerine başlanır. Cuma günlerinde yaşı 50’den büyük olan herkes için dua okunabilir. Söylenen yaşlar +10 şeklinde gider. Yani, yaşı 20’den büyük olanlar için dua okunduğu zaman, okunan dualar 20 ile 30 yaş aralığını kapsar. Diğer yaşlarda da aynı şey geçerlidir. Yaş aralığını günü belirledikten sonra aşağıdaki surelerden herhangi birini okuyabilirsiniz:

 • Ankebut Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Cin Suresi,
 • Bakara Suresi en çok etkisi olan sureler arasında yer alır.

Geri getirme büyüsü zararlı mı diye merak ediyor olabilirsiniz. Fakat bu büyü zararlı değildir. Elbette büyünün zararlı olmaması için kişilerin içlerindeki niyetin olumlu olması gerekir. Kötü amaçla ve niyetle yapılan bütün büyüler hem büyü yapan kişiye hem de büyü etkisi altında olan kişiye zarar verir.

Geri Getirme Büyüsü Yaparak Giden Evladımı Nasıl Getirebilirim?

Geri getirme büyüsü ile gurbetten evladı geri getirme kolay bir büyü türü olmadığı için herkes tarafından yapılması mümkün değildir. Evladın geri getirilmesi için giden evladın haberi olmadan büyü işlemini tamamlamak gerekir. Büyü hakkında büyüyü yapan kişi ve büyü yaptırmak isteyen kişi hakkında başka kimse bilgilenmemelidir. Giden evladın geri gelmesi için bir parça tahta alın. Tahtanın üzerine mavi mürekkebi olan kalem ile gelmesi istenilen kişinin isminin yazılması gerekir. Yazılan isim tahtanın bir köşesinde olmalıdır. Tahtanın diğer köşesinde de büyüyü yapmak isteyen kişinin adı yazılır. Ardından tahta ile kuma 3 rakamı yazılır. Rakamın yazıldığı sırada:

“Ya Allah, giden evladımı 3 vakte kadar geri getir bana. Amin.” Denir. Bu işlem her gün 30 gün boyunca tekrar edilir . 31. Günde büyüyü yapan kişi evladından bir haber alacaktır. Büyünün tutması daha uzun sürebilir, hatta hiç tutması mümkün olmayabilir. Çünkü büyü oldukça  zor bir büyü türüdür. Büyüyü yapmak için kullandığınız tahtanın renginin açık olması, işlemin daha etkili olmasına yardımcı olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Bozulur mu?

Geri getirme büyüsü bozulması her zaman mümkün olmayabilir. Özellikle çift katlı yapılan büyülerin bozulması için uzun süre beklemek gerekir. Büyü bozma işleminin büyüyü yapan kişi tarafından olması gerekir. Yani büyüyü yaptırdığınız medyum hocadan bir başkası ile çalışmanız mümkün değildir. Geri getirme büyüsü bozulur mu diye merak ediyorsanız bu soruya kısmen diyerek cevap vermek yerinde olur. Geri getirme büyülerinde bozma sırasında büyüyü yapan kişilerde bazı belirtiler ortaya çıkabilir. Bu belirtiler arasında:

 • Kendini kötü hissetme,
 • Bir şey yeyip içememe,
 • Kusma,
 • Geceleri uyuyamama,
 • Hayattan keyif alamama,
 • Kan çekilmesi,
 • Kendini boşlukta hissetme yer alır.

Bu belirtiler büyü bozmanın işe yaradığı anlamına gelir. Büyüyü bozduran kişinin bu tür belirtilere bir süre sabretmesi gerekir. Büyüyü bozmak için iki farklı yöntemden faydalanabilirsiniz. Bunlarda bir tanesi büyüyü tersten yapma diğeri de büyünün yapıldığı yere giderek yeni bir büyü yapmadır.

Büyüyü Tersten Yapma ile Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün tersten yapılarak bozulması bilinen en kolay büyü bozma yöntemidir. Geri getirme büyüsü yapımı eğer çok güçlü şekillerde olmamışsa, tersten büyü bozmak mümkün olur. Fakat eğer karşınızda güçlü bir büyü varsa, diğer büyü bozma yönteminden faydalanabilirsiniz. Büyüyü tersten yapmak için bir başkasından tahta üzerine (büyüyü yapan ve büyü etkisine giren kişinin) isimlerini yazmasını isteyin. Fakat yazıyı yazan kişiye kesinlikle büyü bozduğunuzu söylememeniz gerekmektedir. Ardından elinizdeki tahta parçası ile kumun olduğu yere tersten 3 yazın. Bunu yaparken:

“Büyüyü tersten yaptım. Büyüyü bozmaktır amacım. Artık büyü bozulur gider, benden ve ondan büyünün bütün etkisi gider. Amin.” Denmesi gerekir. Bu sözleri yazıyı yazdığınız sürece tekrar etmeniz gerekmektedir. İşlemi yapmanızın ardından ortalama 15 gün geçtikten sonra bütünün bozulduğunu hissedeceksiniz.

Aşk büyüsü kaç günde etki eder? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Büyünün Yapıldığı Yere Giderek Yapılan Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün yapıldığı yere gidilerek yapılan geri getirme büyüsünün bozulması özellikle ağır etkisi olan büyülerin bozulması amacı ile yapılmaktadır. Karşınızda size ya da sevdiğiniz kişiye büyü yapan kuvvetli bir hoca varsa, bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu yöntemden faydalanmak için önce karşınızdaki insanın geri getirme büyüsü ne zaman yapılır sorusuna cevap verebilmeniz gerekir. Diğer bir değişle, karşınızdaki insan size ne zaman büyü yaptıysa sizin de aynı zaman diliminde büyü bozma işlemine girişmeniz gerekir. Öğle vakitlerinde yapılan büyüler en iyi öğlen vakitlerinde bozulur. Vakti öğrendikten sonra büyünün yapıldığı yere gidin. Saçınızdan bir tutam koparın. Ardından saç tellerinizin üzerine tükürün. Bunu toprak altına gömün. “Büyüyü bozuyorum, etkisini sıfırlıyorum. Amin.” Deyin. Büyü kısa sürede bozulacak.

Geri Getirme Büyüsü Yapmak için Hangi Malzemeler Gerekir?

Geri getirme büyüsü yapılması için gerekli olan malzemeler büyü türüne göre değişiklik göstermektedir. Geri getirme büyüsü yapmak için gerekenler tamamlanmadan büyünün tutması mümkün değil. Genellikle aşağıdaki malzemeler kullanılarak büyü yapılır:

 • Saç telli,
 • Tükürük,
 • Kağıt parçası,
 • Tahta,

Geri Getirme Büyüsü ile Bir Kişiyi Kendime Aşık Edebilir miyim?

Geri getirme büyüsü ile bir kişinin kedine aşık edilmesi mümkündür. Geri getirme büyüsü ile aşık etme büyüsünün tutması için büyü yapılan kişinin bu durumdan haberdar olmaması gerekir. Aksi halde büyü bozulur gider.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz