Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Şahmeran Duası Okuyanlar ve Yapanlar Nasıl Etki Görür?

Şahmeran duası okuyanlar ve yapanlar nasıl etkilenir? Şahmeran duası ile aşık etme, kısmet açma nasıl yapılır? Şahmeran duası nasıl okunmalıdır? Ayrıntılar için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Şahmeran Duası Okuyanlar ve Yapanlar Nasıl Etki Görür?

Şahmeran duası dileklerin yerine gelmesi amacıyla edilir. Dua edildikten sonra ne dilendiyse o gerçekleşir. Bunun için duanın içten ve samimi bir şekilde istenilen şartlara uyum sağlanarak okunmasında yarar vardır.

Şahmeran Duası İle Aşık Etme

Şahmeran duası ile istenilen kişi kolay bir şekilde aşık edilebilir.  Dua edildiğinde kim aşık edilecekse, onun ismi söylenerek dua edilir. Burada dikkat edilecek noktalardan bir tanesi, dua edilecek ismin dikkatli ve doğru bir şekilde söylenmesidir. Dua bu şekilde edilerek Allah’a sonucu için yalvarmak gerekir.

Dua etmeden önce de yapılması gereken kurallar vardır. Bu kurallardan bir tanesi dua ederken içten ve samimi bir şekilde olunması gerekir. İnanmayarak edilen duaların kabul olması düşük bir olasılıktır.  Bununla birlikte Şahmeran duası edilmeden önce muhakkak abdest alınmalıdır. Abdestle birlikte mekanın da temiz olması gerekir. Sessiz ve huzurlu bir ortamda yapılan dualara odaklanmak daha kolaydır.

Dua edildikten sonra duanın kabul olması ile birlikte kişi aşık olur ve gözü sevdiğinden başkasını görmez. Aşk duası sayesinde evlenmek istemeyenler de evlenme kararı alır. Şahmeran duası ile birlikte mutlu ve huzurlu bir aile kurmak da mümkündür. Dua kabul olunca evinde huzursuzluk yaşayan çiftler de bu duanın etkisi ile huzurlu bir hayata kavuşmuş olur. İçten edilen her Şahmeran duası bir aşkın oluşmasına ve bunun kalıcı bir şekilde devam etmesine olanak sağlar.

Şahmeran Duası İle Bereket Gelmesi

Şahmeran duası ile maddi rahatlama sağlanabilir. Evinde ve iş hayatında maddi sıkıntılar yaşayanlar duanın etkisi ile bu sıkıntılardan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilir. Dua edildikten sonra duanın kabul olmasının ardından insanlar beklemediği yerlerden para almaya başlar. Bu paraların kaynakları bilinmeyen yerlerden olduğu gibi bazı zamanlarda alınması gereken paralar da olabilir.

Sonuç olarak insanlar duayı ettikten sonra maddi sıkıntılardan kurtulmuş olur. Evlerin girişlerine Şahmeran duası yazılıp asılırsa, o eve gelen herkes bereket ile gelir. Rızkı arttıran dua iş yerlerine de yazılıp asılabilir. Bu şekilde maddi kazançların daha bol bir şekilde olduğu yerler olur. Şahmeran duası sonucunda zenginlik durumu da söz konusu olabilir. Zengin olmak isteyenler de bu duayı edebilir.

Huzur İçin Şahmeran Duasının Okunması

Evinde tartışma ya da huzursuzluk olanlar Şahmeran duası ile bu sorunlara kolay bir şekilde çözüm bulabilir. Şahmeran duası ile tüm mutsuzluklar da ortadan kalkar. Yaşanan mutsuzluklara sebep olanlar duanın etkisi ile uzaklaşmaya başlar. İş hayatında yaşanan mutsuzluklara da dua etkili bir şekilde çözüm bulabilir. Evde eşiyle sorun yaşayan aileler de Şahmeran duası ile bu sorunlarına çözüm bulur.

Duanın kabul olmasının ardından sorunlar ortadan kalkar. Huzurlu ve mutlu bir şekilde hayatlarına devam eden aileler dua sonucunda yaşamları boyunca mutlu bir şekilde yaşar. Boşanma aşamasına gelmiş çiftler de duanın etkisiyle boşanma sorununu çözer. Özellikle çocuğu olan aileler çocuklarına yaşattıkları huzursuzluğu fark ederek onlara mutluluk yaşatmaya çalışır.

Sadece eşler arasında değil, küs olan arkadaşlar da aralarındaki sorunları Şahmeran duası ile kolay bir şekilde çözer. Daha önce uzun bir süre boyunca konuşmayan insanlar duanın etkisi ile konuşmaya başlar.  Şahmeran duası hem eşleri, hem sevgililer hem de arkadaşları birbirine bağlayan bir duadır. Ayrıca kavga eden insanlar da dua ettikten sonra sakinleşir. Çok sinirli yapısı olanlar ve fevri hareketlerde bulunanlar bu dua ile sakinleşir ve huzurlu bir yapıya kavuşur. Bu şekilde de insanlar arasında yaşanan tatsızlıkların önüne geçilmiş olur.

Şahmeran Duası İle Nazardan Korunmak

Şahmeran duası ile nazardan korunmak isteyenler bu duayı gece uyumadan önce ya da evden çıkmadan önce okumalıdır. Dua edilirken yanında Felak ve Nas Sureleri de okunabilir. Bütün bu dualar insanları kötü niyetli kişilerden ve kötü enerjilerden korumuş olur. Nazar değme olayı insanların bir şeye çok fazla odaklanması sonucunda gerçekleşir. Bazı zamanlarda kötü niyetli insanların nazarı değerken bazı zamanlarda da iyi niyetli kişilerin nazarı kolay bir şekilde değer. Nazar için Şahmeran duasının yazılı olduğu muskalar da yaptırılabilir. Bu muskaları üzerinde taşıyanlar kötü enerjilerden kendilerini korumuş olur.

Nazar değmesini önlemek için dua evlere de asılabilir. Bazı zamanlarda eve gelen misafirlerin de enerjilerinden dolayı nazar durumu söz konusu olur. Özellikle yeni bebek doğumlarında ya da yeni eşya alımlarında nazar olayı daha sık bir şekilde karşılaşılan bir durumdur. İnsanların göz değdirmesi sonucunda işlerin ters gitmesi ya da yapılacak işlerin herhangi bir şekilde gerçekleşmemesi durumunda nazarın etkileri ağır bir şekilde gözlemlenir.  Bu sebepten dolayı üzerinde dua yazılı dolaşılmasında büyük fayda vardır.

Nazar duası etmeden önce güzel bir şekilde abdest alınmalıdır. Bununla birlikte kalbin de temiz olması dua etmeden önce dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Nazardan ve büyüden korunmak isteyenler gerekli kurallara dikkat ederek Şahmeran duası okumalıdır.

Ayrıca Şahmeran duası nedir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şahmeran Duası İle Birini Bağlama

Sevdiğini bağlamak isteyenler, Şahmeran duası ile istediklerine ulaşabilir. Duanın etkisi çok fazladır. Dua edildikten sonra sevgililerde etki görülmeye başlar. Daha önce ilgisiz olan sevgililer birdenbire bağlanarak yeniden aşk duygusu hissetmeye başlar. Dua sonucunda sürekli sevgilisini görmek ister ve onu özler. Şahmeran duası hem sevgililere hem de eşlere edilebilecek bir duadır. Evde ilgisiz ve umursamaz olan kocalara da bu duanın edilmesi tavsiye edilir. Dua kabul olduktan sonra kocalar evlerine daha bağlı olur. Evi terk etmiş ise evine dönmeye başlar. Çocuklarıyla ve eşiyle daha fazla vakit geçirmek ister.

Birini bağlamak için edilen Şahmeran duası ile aldatan eşler de yaptıklarından büyük bir pişmanlık duyar. Hatta tekrardan aldatma gibi bir hata yapmaz. Şahmeran duası ile evlenen insanlar da vardır. Sevdiğine gün geçtikçe bağlanarak artık onunla evlenmek ister. Bunun da ötesinde anne baba olmak isteyenler de bu duayı ederek hayırlı kısmetler ile çocuk sahibi olma imkanını elde eder. Kısacası duanın sevgi ve bağlılık üzerinde büyük bir etkisi vardır.

Hasta Olanlar İçin Şahmeran Duasını Okuma

Hasta olanlardan kendine derman arayanlar için Şahmeran duası büyük bir şiddetle tavsiye edilir. Dua ile en kötü hastalıklara bile derman istenmelidir. Allah’ın büyük kudreti sayesinde insanlar hastalıklarından kolay bir şekilde kurtulma imkanı bulabilir. Duaların açamayacağı bir kapı olmadığı için içten ve gönülden bu dua edilmelidir. Şahmeran duası ile birlikte şifası olmayan dertlere de çare bulunabilir.

Duanın özellikle gece saatlerinde ya da namaz vakitlerin okunması halinde etkisi çok fazladır. Dua ederken aynı zamanda Allah’ın isimlerinden şifa anlamına gelen esmalar da okunabilir. Bunların okunması da duanın tesirini arttıran etkiler arasında yer alır. Şahmeran duası ile kanser hastalığına da çözüm bulunabilir. Tedavisi olmayan hastalıkların hızlı ilerlemesi bazı zamanlarda hastalara moral bozukluğu yaratır. Fakat Şahmeran duası ile ümitsizliğe kapılmadan her türlü hastalık için ısrarcı bir şekilde dua edilmelidir. Bu şekilde hastalarda iyileşmeler meydana gelir ve hayata daha neşeli ve pozitif bakmaya başlarlar.

Şahmeran Duası Başarılı Olmada Etkili Mi?

Eğitim hayatında ve işinde başarılı olmak isteyenler Şahmeran duası ederek ilerlemeler gösterebilir. Özellikle sınav döneminde olan öğrenciler sınavlardan iyi bir not alabilmek için bu duayı etmelidir. Fakat burada dua etmeden önce gerekli emeğin de verilmesi gerekir. Emek verilmeden edilen duaların kabul olması olası değildir. Çalışıldıktan sonra bu dua edilerek girilen sınavlarda başarılı olma oranı daha fazladır. Sadece sınavlarda değil, genel olarak derslerde de bu dua edildiğinde başarı elde edilebilir. Öğrencilerin yanında iş anlamında da başarı elde etmek isteyen çalışanlar bu duayı ederek patronlarının gözünde iyi bir konuma gelebilir ve işlerinde terfi alabilir. Bu sebepten dolayı dua sık bir şekilde edilerek gerekli başarı sağlanabilir.

 Şahmeran Duası İle Kısmet Açma

Şahmeran duası edilerek evlenmek isteyen fakat kısmetinin kapalı olduğunu düşünen insanlar kısmetlerini kolay ve hızlı bir şekilde açabilir. Şahmeran duası insanların karşılarına hem hayırlı hem de gönüllere göre istenilen bir aday çıkartır. Sadece evlenmek isteyenler değil, hayatlarına birilerini almak isteyenler de bu duayı ederek kendilerine hayırlı bir sevgili bulabilir. Duanın etkisi her yaş grubundaki ve her cinsiyetteki insanlar için geçerli olur. Dua kabul edildiğinde bazı zamanlarda birden fazla kısmetle de karşılaşmak mümkündür. Burada doğru ve mantıklı olan bir aday seçildiğinde evlenme yoluna gidilebilir.

Şahmeran Duasının Kötü Alışkanlıklara Etkisi

Kötü alışkanlıklar edinenler için bu alışkanlıklardan kurtulmak zor bir karardır. Bu alışkanlıklar sigara, alkol, uyuşturucu, vb. türde olabilir. Çoğu zaman kötü alışkanlıklardan kurtulmanın yolu tedavi olmaktır. Fakat bazı zamanlarda dua edilerek de bu alışkanlıklardan kurtulmak mümkün olur. Şahmeran duasını edenler bağımlılıklardan kurtulduğunun farkına varır. Duanın kabul olması sonucunda kötü alışkanlıklara karşı nefret duygusu olur. Tekrardan bu maddeleri kullanma isteği ortadan kalkar. Hem tedaviye devam edilerek hem de duaların edilmesi ile birlikte özellikle gençler sahip oldukları zararlı alışkanlıklardan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilir.  Böylece kendilerine ve bedenlerine zarar veren maddeler tekrardan vücutlarına girmemiş olur.

İyi Bir İnsan Olmayı Sağlayan Şahmeran Duası

Kötülüklerden uzak ve iyi kalpli olmaya yarayan Şahmeran duasının insanlar üzerinde etkisi oldukça fazladır. Dinimiz bizlere iyi bir insan olmayı ve diğer insanlara kötülük yapmamayı emretmiştir. Bizler de insanların kalplerini kırmamaya ve onları üzecek davranışlarda bulunmamaya özen göstermeliyiz. Ayrıca çocuk yaştan itibaren anne ve babaya da iyi davranmak gerekir. Şahmeran duası edildiğinde güzel ahlak kazanılmış olunur.

Duanın insanlar üzerinde merhamet verici ve iyi bireyler yapıcı etkisi bulunur. Şahmeran duası günün her saatinde edilebilir. Fakat dua edilirken son derece içten ve samimi bir şekilde yapılmalıdır. Şahmeran duası edilirken kalpte ve zihinde herhangi bir kötülüğün bulunmaması gerekir.

Şahmeran Duası İle Büyülerden Korunma

Kötü niyetli büyülerden korunmak için Şahmeran duası edilmelidir. Duanın cinlerden ve büyülerden koruma etkisi bulunur. Özellikle bazı medyumların yaptığı büyüler sebebiyle insanlar büyülerin etkisi altına girerek kötü sonuçlar ile karşılaşabilir. Bu yapılan büyülerin kalıcı sorunlar oluşturma riski de bulunur. Üstelik kişilerde depresyon ve değişik ruhsal ve fiziksel hastalıklara da yol açar. Tüm bunlardan korunmak için dua edilmelidir. Gece uyumadan önce edilen dualar ile birlikte gece korkularına da son verilmiş olunur. Şahmeran duası büyülerin etkisini yok ederek insanların daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamalarına imkan tanır.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz