Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Şeker Yedirme Büyüsü Nedir, Şeker Yedirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şeker Yedirme Büyüsü Nedir, Şeker Yedirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şeker yedirme büyüsü nedir, nasıl yapılır? Şeker yedirme büyüsünü kimler yapabilir? Detaylar için yazımıza bakabilirsiniz.

 Şeker Yedirme Büyüsü Nedir, Şeker Yedirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şeker yedirme büyüsü yapmak mutlaka işin ehli olan medyum hocalara bırakılmalıdır. Şeker yedirme büyüsü etkileri kuvvetli olan bir büyü türü olduğu için, büyü tariflerinin yanlış ellerde dolaşmaması çok önemlidir. İnternette yer alan kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmaya çalışmak hem sizin hem de çevrenizdeki sevdiklerinizin büyüden bir şekilde etkilenerek zarar görmesine neden olabilir. Bu büyü türünün diğer büyü türlerine göre daha yeni bir çeşit olduğu bilinmektedir. Buna karşın, büyünün etkileri kısa sürede ortaya çıkar ve büyü yapılmak istenilen kişiyi bulur. Bir kişinin aşık edilmesi ve gidenin geri getirilmesi amacı ile sıklıkla büyüden faydalanılır.

Şeker Yedirme Büyüsü Neden Yapılır?

Şeker yedirme büyüsü neden yapılır sorusu aklınıza gelebilir. Bu kısmen yeni olan büyü türü, bir çok eski büyü tarifinin yaptığı şeyleri yapma kudretine sahip olması ile biliniyor:

 • Büyü sayesinde küs arkadaşlar barışabilir,
 • Büyü etkisi altında olan kişi maddi anlamda zengin olabilir,
 • Kısmeti kapalı olan bekar kişiler büyü sayesinde dünya evine girebilir,
 • Evli olup eşi ile aralarında problem olan kişiler problemlerine çözüm bulabilir,
 • Uzun zamandır üzerinde çalışılan işlerin sonucu nihayet alınabilir,
 • Kişinin dertleri çözülür.

Bütün bu etkenler tek bir büyü ile sağlandığı için büyü, toplumda en çok kullanılan türlerden bir tanesi olmaya hak kazanmıştır. Hangi amaç ile büyü yapılmak isteniyorsa o amaca göre hareket etmek gerekir. Örneğin küs arkadaşların barıştırılması için kullanılan büyü malzemeleri ve yapılan ritüeller ile evli kişilerin problemlerinin çözülmesi için yapılan büyü aşamaları aynı olmayacaktır.

Ayrıca suya atılan büyüler yazımıza bakabilirsiniz.

Şeker Yedirme Büyüsü Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Şeker yedirme büyüsü yapmadan önce göz önünde bulundurulması gereken önemli noktalar buluyor. Hangi büyü türü olursa olsun, büyü yapmadan önce çok iyi düşünmek gerekiyor. Aksi halde büyü yapmak isteyen kişinin başına dert açılabiliyor.

 • Büyü yapmadan önce amacınızın ne olduğunu net bir şekilde belirleyin. Şeker yedirme büyüsü ile aşık etmek
 • Bir seferde yalnızca bir kişiye büyü yapabilirsiniz.
 • Büyü yaptığınız sırada birden fazla amacınızın olmaması gerekir. Aynı kişi üzerinde başka etkiler de almak isterseniz, farklı bir büyü seansına ihtiyaç duyarsınız.
 • Büyü yapacağınız kişi hakkında en azından temel bilgilere sahip olmalısınız. Aksi halde büyünüzün tutmaması olasılığı yüksektir.
 • Büyü yapmak istediğiniz kişinin istediğiniz miktarda şeker yediğinden emin olmadan ortamı terk etmeyiniz.

Şeker Yedirme Büyüsü Tarifi ile Onu Kendinize Aşık Edin

Şeker yedirme büyüsü tarifini kullanarak hem erkekleri hem de kadınları kendinize aşık edebilir, onları kendinize çekebilirsiniz. Bu büyü tarifi için:

 • 100 gr toz şeker,
 • Bir iki tel büyü yapmak istenilen kişinin saç teli,
 • 1 bardak su,
 • 1 parça kendi kıyafetinizden kumaş gerekir.

Şeker yedirme büyüsü sonuçlarının etkili olmasını istiyorsanız mutlaka bu malzemelerin alındığından emin olmanız gerekir. Önce şekeri bir kabın içine boşaltın. Daha sonra şekerin içine suyu ekleyin ve şeker ile suyu karıştırmaya başlayın. Bu sırada “Şekeri koydum, oyunu bozdum, kendime aşık ettim, bunu hak ettim.” İfadelerini 25 kere tekrar etmeniz gerekir. Siz büyü yaptığınız sırada kimsenin sizi rahatsız etmemesi gerekir. İfadelerinizi konuştuğunuz zaman sözünüz yarıda bırakılırsa büyünüz tutmaz.

Karıştırma işlemi bittikten sonra büyü yapmak istediğiniz kişinin içeceğine atmak üzere şekerden bir parça alın. Kişinin içeceğini tamamen içtiğinden emin olun. Aynı gün içinde eve gider gitmez, kendi kıyafetinizden kestiğiniz parçanın içine saç telini koyun. Saç teli bezin içinde görünmeyecek şekilde ikiliyi gömün. Büyü yaptığınız kişi kısa süre sonra sizin peşinizden koşmaya başlayacaktır.

Şeker Yedirme Büyüsü Bozulur mu?

Şeker yedirme büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat her büyü bozma işleminde büyü yapan kişi az da olsa belli bir miktar zarara uğrar. Büyü bozmaya çalışan ve isteyen kişi:

 • İştahtan kesilir,
 • Sürekli kabus görür,
 • Hayattan bezer,
 • İçinden bir şey yapmak gelmez,
 • İnsanlardan uzaklaşır,
 • Devamlı yalnız vakit geçirir.

Bu durumda kalmamak için bozulacak büyülerin yapılmaması gerekir. Yani, kişilerin şeker yedirme büyüsü tarifini uygulamadan önce çok iyi düşünmeleri gerekir. Büyüyü bozmak için büyünün nasıl yapıldığını bilmek gerekir. Büyünün tersten yapılarak bozulması bilinen en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Bunun dışında Kuran ayetleri okumak da her türlü büyünün etkisinin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Esmer Şeker Yedirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Esmer şeker yedirme büyüsü yapmak oldukça kolay olduğundan tercih edilmektedir. Bu yöntem genellikle sevgilisinden yeni ayrılmış kişiler için idealdir. Şeker yedirme büyüsü yaptırdıktan sonra sevdiğiniz kişi size geri gelecektir. BU büyü hakkında bilinmesi gereken en önemli nokta, büyülerin yapılması için ayrılık üzerinden en fazla 40 gün geçmesidir. Eğer daha uzun süreden beri sevgiliniz ile ayrı iseniz bu büyüyü yapmaya çalışmayın. Aksi halde sevgiliniz sizden iyice uzaklaşır ve iki yabancı gibi olursunuz.

Büyü için esmer şeker alın. Bir bardak esmer şekeri bardağa koyun. Bu sırada:

Duasını okuyun. Aynı işlemi farklı bir bardak için de yapın. Daha sonra bardaklardan bir tanesinde bulunan şekeri kendi kapınızın önüne dökmeye başlayın. Bu sırada “şekeri döktüm, kalbini gördüm.” İfadesini tekrar edin. Aynı işlemi bir de büyü yapmak istediğiniz kişinin kapısı için yapmanız gerekecek. Bu sırada büyü yapılan kişinin sizi kesinlikle görmemesi gerekir. Aksi halde büyü etki etmez. Eğer sizin ve büyü yaptığınız kişinin kapısında paspas varsa, şeker tanelerinin bu paspas altında dökülmesi makbul olur.

Esmer Şeker Yedirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Esmer şeker yedirme büyüsünün bozulması için kapının önüne dökülen şeker tanelerinin birer birer toplanması gerekir. Bu şekilde büyü bozulduğu zaman, büyünün hiçbir etkisi kalmaz. Fakat bazı durumlarda kapı önünde bulunan şeker tanelerini bulmak mümkün olmayabilir. Böyle bir durumda toz şeker yedirme büyüsünün bozulması için farklı bir yöntemden faydalanmak gerekir.

Esmer şeker yedirme büyüsünü bozmak için 100 gr şeker alın. Bu şekeri ayrı bir kabın içine koyun. Toplam 7 gün içinde şekeri yalnızca sıvı içeceklerin içine koyarak tüketin. Her sıvıyı içmenizden önce de “İçeceği içtim, büyüyü bozmayı seçtim.” İfadesini tekrar edin. Ortalama 7 günden sonra büyünün bozulmaya başladığını hissedeceksiniz. Bazı durumlarda, özellikle büyünün çok kudretli bir kimse tarafından yapıldığı zamanlarda, büyünün bozulması için geçmesi gereken süre çok daha uzun olabilir. Öyleyse sabırla beklemeye devam etmek ve umudu yitirmemek gerekir.

Esmer Şeker Yedirme Büyüsü Altında Olduğumu Nasıl Anlarım?

Şeker yedirme büyüsü altında olduğunu anlamak için alim olmak gerekmez. Çünkü büyü altında olan kişinin davranışları, kendinin de anlayacağı şekilde garipleşir. Özellikle çevredeki insanlar bu kişilerin üzerindeki tuhaflıklardan şikayetçi olurlar.

 • Büyü etkisi altında olan kişi konuşmakta zorlanabilir.
 • Büyünün etkisi ile kişiler dışarıya çıkmak istemeyerek kendilerini bir yere kapatabilirler.
 • Büyülenmiş kişiler çok az fiziksel aktiviteler ile ilgilenir.
 • Büyü etkisi ile kişi mutluluğu yemek yemede arayabilir.
 • Büyü kişilerin sağlığından olmasına neden olabilir. Özellikle baş ağrısı, sırt ağrısı gibi problemlerin ortaya çıktığı sık görülür.

Şeker ile büyü yapmak büyük bir sorumluluk gerektirir. Hiç olmadık yere bir kimsenin yukarıdaki belirtileri tecrübe edinmesini istemezsiniz. Bu nedenle büyüyü yapmadan önce dikkatli bir şekilde düşünün. Büyüyü bozma şansınızın olmayabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Büyülerin Etkisinden Kendimizi Nasıl Koruyabiliriz?

Büyülerin etkisinden korunmak halk arasında genellikle yanlış bilinir. İnsanlar hızlı tesir gösteren şeker büyüsünden korunmanın mümkün olmadığını ve çok zor olduğunu düşünürler. Fakat işin aslı özellikle kötü niyetli kişilerin yapmış oldukları büyülerin etkisinden korunmak mümkündür. Çoğu zaman niyeti kötü olan kişilerin yaptıkları büyüler etki etmez. Hatta bu büyülerin etkisi sekerek, kötü niyetli kişinin büyünün etkisine girmesine neden olabilir.

 • Büyüden korunmak için özellikle Cuma günleri ve akşam vakitlerinde Kuran okuyun.
 • Büyü yapması muhtemel olan kişilerden uzak durun.
 • Evinizi hazırladığınız özel karışımlar ile temizleyin. Özellikle ev içi yapılan büyülerden mükemmel koruma sağlayabilirsiniz. Sirkeli sular, okunmuş tuz ile hazırlanan sular evdeki kötü enerjileri ve daha da önemlisi büyüleri temizler.
 • Cebinizde, boynunuzda ya da kıyafetinizin herhangi bir yerinde ayetler taşıyabilirsiniz.
 • Medyum hocalara giderek yalnızca size özel bir muska hazırlanmasını talep edebilirsiniz.
 • Hocanızdan korunma bakımları yapmasını isteyebilirsiniz.

En iyi medyum hoca kimdir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Şeker Yedirme Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Şeker yedirme büyüsünün etkisini göstermesi için belli bir süre beklemek gerekir. Gerekli olan süre için büyünün yapılış tarzının ne olduğuna bakmak gerekir. Bazı büyü tarzlarında etki çok kuvvetli olduğu için uzu süre beklenmesi gerekmez. Bazı büyü türlerinde ise işlem kolay olduğundan etki biraz daha az olur ve bu nedenle kişilerin beklemesi gereken süreler daha uzun olabilir. Eğer yapılan büyüde büyü yapılmak istenen kişinin kişisel eşyaları kullanılmıyorsa, büyülerden etki almak içi ortalama 5 hafta kadar beklemek gerekebilir. Eğer büyü yapılan kişilerin kişisel eşyaları işin içine girdiyse en fazla bir hafta için sonuç alırsınız. Fakat kişisel eşyaların kullanılarak yapılan büyülerde dikkat edilmesi gereken bir nokta bulunuyor. Çünkü bu tarz durumlarda şeker yedirme büyüsü bozma çok zor olabiliyor. Kimi büyüleri bozmak için medyum hoca ile birlikte üzerinde aylarca uğraşmak ve bakımlar yapılması gerekebiliyor. Büyü yapmadan önce çok iyi düşünün. Yaratmak istediğiniz amacın ne olduğunu net bir şekilde belirleyin. En son aşama olarak büyüyü yapın.

Şeker Yedirme Büyüsünün Kimlere Yapılmaması Gerekir?

Şeker yedirme büyüsünün yapılması uygun olmayan kişiler vardır ve bu kişilerin her türlü büyü ve benzeri uygulamalardan uzak tutulması gerekir. Piyasada herkes için garantili şeker yedirme büyüsü gibi reklam kampanyaları duyabilirsiniz. Fakat bunlara inanmayın. Çünkü bazı kişiler vardır ki, bu kişilerin üzerine büyü etki etmesi söz konusu olamaz.

 • Kuran hafızlarına,
 • Doğuştan görme yeteneği olmayanlara,
 • Son 40 içinde evinden cenaze çıkmış olan kişilere yapılan büyüler sahibini bulur.

Şeker yedirme büyüsü yapılırken bu kişilerin hedef alınmaması gerekir. Kişilerin yaptıkları büyülerin ters etkisi meydana gelebilir. Örneğin, eğer kişi birini kişiye aşık etmek için büyü yaparsa, kişi kendinden tamamen soğuyabilir. Büyü yapılan kişi yakınlaşmak yerine kişiden uzaklaşmaya başlar. Büyü yapan kişi kendini iyi hissetmez. Takip edildiğini düşünebilir ve depresyona girebilir. Çok dikkatli olmak gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz