Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Şekere Okunan Muhabbet Duaları Nelerdir?

Şekere okunan muhabbet duaları nelerdir? Şeker duaları neden yapılır? Güle okunan dualar nelerdir? Okunan ve okunması gereken duaların tümüne yazımız içerisinden ayrıntılı şekilde bakabilirsiniz.

 Şekere Okunan Muhabbet Duaları Nelerdir?

Şekere ya da tatlı şeylere yapılan dualar ile diğer insanlarla arada oluşan muhabbetin artmasına yardımcı olur. Bu duaların doğru ve eksiksiz bir şekilde okunması durumunda sevgi ve muhabbet daha fazla artar.

Şeker Duaları Neden Yapılır?

Şekerin üzerine yapılan dualardaki amaç, insanlara daha şirin gözükebilmek ve bu şirinlik sonucunda muhabbetin daha da artmasıdır. Muhabbet duası hem sevgiliye hem de normal arkadaşlara yapılabilen bir duadır. Sevgiliye yapılan dualarda, duanın kabul olmasının ardından çiftlerin arasındaki muhabbet ilerler. Arada oluşan sevgi ve aşk bağları daha da güçlenir. Bununla birlikte çiftler birbirine daha çok saygı duymaya başlar. Muhabbet duası ile birlikte geçirilen vakitlerde insanlar konuşacak daha çok konu bulma şansına sahip olur.

Hoşlanılan kişilere de muhabbet duası edildiği vakit o kişide karşılıklı olarak hoşlanmaya başlar. Sizin muhabbetinizi beğendiği için sürekli vakit geçirmek ister. Sizinle geçirdiği vakitler sonucunda çok mutlu olduğunu sürekli dile getirir. Muhabbet duası sevgililere yapıldığı gibi arkadaşlık arasında da yapılabilen bir duadır. Dua edildikten ve kabul olduktan sonra küs olan arkadaşlar birbiri ile barışmaya başlar.

Ayrıca bu duanın edilmesi ile sağlam dostluklar ve arkadaşlıklar da oluşabilir. Arkadaşlık kuramayan ve yalnız olduğunu düşünenler de bu duayı ederek yalnızlıklarına son verir ve yeni insanlarla tanışmış olur. Bu şekilde de yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kolay bir şekilde oluşur.

Şeker Büyüsü Ve Duası

Şekerin üstüne büyü yaptırmak isteyenler, bu konuda alanında uzman bir medyum ile iletişime geçmelidir. Şeker ve tatlı büyüleri diğer büyüler arasında oldukça etkili olan büyü türleridir. Bu sebepten dolayı büyüde yer alan tılsımlı sözlere ve dualara oldukça dikkat edilmelidir. Sözler söylenirken yanlışlık yapılmamalıdır. Sözlerle birlikte büyüde yer alan muhabbet duası okunurken kelimeler güzel bir şekilde telaffuz edilmelidir. Duanın Arapçasını bilmeyenler Türkçe edebilir. Dua edilirken kelimelerde yapılan hatalar duaların başka manaya gelmesine sebebiyet verebilir.

Şeker büyüsünde medyumlar şekerin ya da tatlı yiyeceklerin üzerine dualar okur ve bu okunmuş yiyecekler kime büyü yaptırılacaksa, ona yedirtilir. Daha sonra bu büyünün ve duaların tutmasının ardından kişide davranışsal olarak değişimler gözlemlenmeye başlanır. Büyünün kabul olma vakti büyüde söylenen sözlere bağlıdır. Burada medyumlara büyük iş düşer.  Usta medyumların söyledikleri sözler ve ettikleri dualar sayesinde büyü etkisini daha hızlı bir şekilde göstermeye başlar. Bu sebepten dolayı iyi bir şekilde araştırma yapıldıktan sonra medyum tercihi olmalıdır. Böylece istenilen sonuca daha hızlı bir şekilde gidilmiş olunur.

Tatlı Yiyeceklere Dua Edilmesi

Tatlı yiyeceklerin üzerine dua edilerek birilerine yedirilme işlemi çok sık başvurulan bir işlemdir. Bunun için herhangi bir şekilde tadı tatlı olan yiyecek alınır ve bu yiyeceğe dua edilir. Duanın kabul olmasının ardından insanlar yedikleri tatlı gibi iletişim kurmaya ve tatlı gibi konuşmaya başlar. Tatlı dualarının edilmesinin ardından en sinirli olan insanlar bile sakinleşir. Öfke kontrolü olmayanlar bu dua sayesinde sinirlenmemeyi öğrenir. Hayatlarına daha rahat ve sakin bir şekilde devam ederler.

Bu tarz kişilerin davranışları duadan sonra çevredeki insanlar tarafından şaşkın bir şekilde karşılanır. Sinirli olmasına alıştıkları insanlar duanın etkisi ile sakin ve huzurlu bireylere dönüşmüş olur. Muhabbet dualarında insanlar arasındaki sevgi bağları da güçlenir ve birbirlerine karşı daha anlayışlı bireyler olurlar.  Aranızın bozuk olduğu herkese bu dua edilerek insanlarla empati yapma durumu da söz konusu olur. Bu şekilde de iyi ve sağlıklı ilişkiler kurularak insanlarla güzel bir şekilde anlaşılır.

Muhabbet Duası İle Birini Bağlama

Şekerlere dua edildikten sonra o şekerlerin birine yedirilmesi sonucunda o kişi kolay bir şekilde bağlanabilir. Sevdiğini bağlamak isteyenler duayı okuduktan sonra kabul olması için beklemelidir. Daha sonra bekleme süresinin ardından dua kabul olduktan sonra hem erkekler hem de kadınlar sevdiklerini kendilerine bağlayarak gözlerinin sadece onları görmesini sağlar. Çapkın erkek ve kadınlar bu duanın okunmasının ardından hayatlarındaki insana daha da sadık olur. Sevdiklerinin mutluluğu ve huzuru için uğraşırlar.

Muhabbet duası sayesinde evinde huzuru olmayan çiftlerin de huzuru olur. Bazı zamanlarda bu dua evi terk eden kocaya da edilebilir. Dua edildikten sonra terk eden koca yeniden eve döner. Eve bağlanan eşler hayatlarındaki kişinin ne kadar değerli olduğunun farkına varır. Hatta gün içerisinde arayıp sormayanlar da duanın kabul olmasının ardından eşlerini ya da sevgililerini özleyerek sürekli aramak ve konuşmak ister. Duanın, insanları bağlama ve aralarındaki muhabbeti arttırma özelliği sayesinde mutlu yaşamlar ortaya çıkar.

Soğuyan sevgiliyi tekrar aşık etmek için okunacak dualara yazımızdan bakabilirsiniz.

Ayetel Kürsi İle Muhabbeti Arttırma

Ayetel Kürsi ile çiftler arasındaki muhabbet artar. Çiftlerden bir tanesi ya da ikisi bu duayı ettiklerinde aralarındaki aşk daha da güçlenir. Ayetel Kürsi sayesinde dışarıdan gelen kötü enerjilerin yok olmasının üzerine iyi ve pozitif enerjiler ortaya çıkar. Duanın en büyük katkılarından bir tanesi insanlar tarafından nazar değmesini de önlemektir. Bu sayede güzel giden ilişkilere de herhangi bir şekilde nazar değmez.

Duanın okunma saati için herhangi bir şekilde kesin saat uygulaması bulunmaz. Fakat özellikle geceleri ya da evden çıkmadan önce Ayetel Kürsi okunduğunda her türlü kötülüklerden korunarak aşk ve sevgi duyguları daha güzel bir şekilde yaşanmış olur. Muhabbeti arttırmak isteyenler her gece Bu duayı düzenli bir şekilde etmelidir. Böylece arkadaşlar ya da sevgililer arasındaki muhabbet artarak insanlar arasındaki ilişki daha da güzelleşir.

Bununla birlikte dua edilirken içten ve samimi bir şekilde dua edilmesi gerekir. Ayrıca insanlar dua ederken sessiz sakin bir şekilde dua etmelidir. Dikkatleri dağıtan bir yerde dua edildiğinde duaya yeterince odaklanma durumu olmaz.

Şeker Ve Tatlılara Dilek Duası Okuma

Tatlı yiyeceklere dua okunup dilek dilenmesi üzerine bu duaların da kabul olmasıyla tüm dilekler gerçekleşmiş olur. Dilek duası okuyabilmek için herhangi bir şart bulunmaz. Dileyen herkes duayı kolay bir şekilde edebilir. Dua şekerli tatlılara edildikten sonra yenilmelidir. Duanın kabul olması üzerine ne dilendiyse gerçekleşir. Örneğin; maddi açıdan sıkıntı içerisinde olanlar bu duayı okuduktan sonra maddi sıkıntılardan kurtulur. Maddi sıkıntılar içerisinde olanlara bununla birlikte habersiz bir şekilde bir yerlerden para gelebilir.

Bereketin yanında huzur isteyenler de bu dua ile birlikte hayatlarına huzur gelmesini sağlayabilir. Ailesinde ya da kendi çevresinde huzursuzluk ve mutsuzluk içerisinde olanlar duanın kabul olması sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulabilir. Sıkıntıların bitmesi üzerine rahat ve huzurlu bir yaşam başlar. Özellikle gece uyuyamayanlar ve sıkıntı içersinde olanlar dilek dualarında kendi durumları için dua ettiklerinde hayatlarındaki sıkıntıdan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulduklarını görür.

Dilek duaları bazı zamanlarda da aşk için edilebilir. Evlenmek ya da aşık olmak isteyenler tatlı yiyeceklere dua ettiğinde karşılarına güzel ve hayırlı kısmetler çıkar. Kısmet ve huzurun yanında hayatında sağlık isteyenler de duanın kabul olması sonucunda sağlık ile yaşadığı sıkıntılardan kurtulmuş olur. Her derde deva olan bu duanın edilmesi ve kabul olmasının ardından herkes kendi yaşamında güzelliklerle karşılaşır.

Muhabbeti Arttıran Büyülerden Dua İle Korunma

Muhabbetin artması için bazen tehlikeli büyüler yapılabilir. Bu büyülerden korunmak için büyü bozma işlemlerinin yanında dua da edilmelidir. Özellikle dinimizde büyülerden korunmak için bazı dualar ve sureler yer alır. Bunlar Felak ve Nas sureleridir. Bu surelerin okunmasının ardından her türlü kötülüklerden ve büyülerden korunmak mümkün olur. Muhabbet büyülerindeki kötü enerjilerden Ayetel Kürsi okunarak da korunmak mümkündür. Dualar okunmadan önce güzel bir şekilde abdest alınarak bedensel temizlik yapılmalıdır. Ayrıca dua edilecek yerin de temiz olması şatı aranır. Kötü enerjiler kirli yerlerde daha fazladır.  Büyülerden korunmak için edilen dualar evden çıkmadan önce edilebilir. Böylece gün boyu melekler tarafından güzel bir şekilde korunmuş olur.

Bunun yanı sıra geceleri de uyumadan önce bu duaların edilmesinin ardından rahat ve huzurlu bir şekilde uyumak mümkün olur. Muhabbet büyülerini bozan diğer bir yöntem ise medyumlara giderek bu büyünün etkisinden kurtulmaktır. Fakat burada önemli noktalardan bir tanesi gidilen medyumun alanında uzman olmasıdır. Herkese büyü bozdurma işlemleri yapılmaz. İşinde başarılı ve daha önce büyü bozma işlemi yapmış kişilerden destek alınarak büyüden kurtulmak gerekir. Medyumlar da büyü bozma işlemlerinde dua etme yöntemini kullanır. Onlar da dua ederek büyünün etkisini yok etmeye çalışır. Kısacası ister evde ister uzmanlara giderek dua edip büyülerin kötü etkilerinden kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilmek mümkündür.

Güle Okunan Dualar Nelerdir?

Şekere okunan duaların yanı sıra güle de muhabbeti arttırmak için dualar okunabilir. Güle okunan dualar da tatlılara okunan dualar kadar etkilidir. Dualar kabul olduktan sonra insanlar arasında etkili bir şekilde muhabbet olur. Anlaşamayan çiftler güle okunan dua sonucunda aralarındaki buzları eritir ve iyi ilişkiler kurmaya çalışırlar.  Bu şekilde dua ile çiftler arasındaki uyum da artar. Güle dua okunduktan sonra o gülün sevgiliye verilmesi sonucunda da aradaki aşk daha da alevlenir. Ortaya çıkan kuvvetli aşk sonucunda insanlar birbirine daha sıkı bir şekilde bağlanır. Yani samimi şekilde dua edildikten sonra sevgi ve saygı artmış olur.

Sevgiyi Arttırmak İçin Okunacak Dua

Sevgi ve güzel bağları oluşturmak için dua edildiğinde duanın kabul olması sonucunda insanların arasındaki sevgi giderek artmaya başlar. Birbirinden nefret edenler sevgi duaları sayesinde birbirlerini sevmeye başlar. Sevgi duaları sadece çiftler arasında değil, aynı zamanda arkadaşlar arasında da yapılabilir. Nefret edilen kişilere bu dua okunduktan sonra o kişi ile ilgili sorunlar ortadan kalkar. Arasında sorun ve huzursuzluk olanlar dua ettikten sonra bu sorunlardan ve huzursuzluklardan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilir. Sevgi duası sayesinde aile arasındaki sorunlar da ortadan kalkar. Ailesi ile sıkıntıları olan kişiler bu duayı ettikten sonra aile içerisinde yaşadıkları sorunlardan kurtulmuş olur.

Sonsuza Kadar Muhabbeti Arttıran Dua

Muhabbet duaları edildikten sonra etkisi uzun süre devam eder. Hatta duanın sürekli bir şekilde edilmesinin ardından duanın etkisi sonsuza kadar sürer. Duanın kalıcılığını arttırmak isteyenler içten ve samimi bir şekilde dua etmelidir. Bununla birlikte dua ederken ısrarcı da olmak gerekir. Temiz kalpli olunarak dua edilmesinin ardından duanın da kalıcılığı artar. Dua edildikten sonra kabul olduğunda şükür edilmesi üzerine duanın uzun süre sürmesi daha olası bir durumdur. Muhabbet duaları güzel ve doğru bir şekilde edildiğinde insanlar hayatları boyunca sevgi, aşk ve muhabbet içerisinde mutlu bir şekilde yaşar.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz