Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Sevdiğinin Rüyasına Girmek için Dua

Sevdiğinin rüyasına girmek için dua var mı, nasıl okunmalıdır? Sevdiğin kişinin rüyasına nasıl girilir? Rüyaya girmek için okunacak duaları sistemimizden inceleyebilirsiniz.

 Sevdiğinin Rüyasına Girmek için Dua

Sevdiği kişinin rüyasında görünmek isteyenler dua ederek kolay bir şekilde isteklerini gerçekleştirebilir.

Sevdiğini Rüyada Aşık Etmek

Yapılan aşk duaları ile birini rüyada aşık etmek mümkündür. Dinimizde duaların açamayacağı kapılar yoktur. Her türlü istek karşısında dualar edilmelidir. Birini rüyada aşık etmek isteyenler için de çeşitli dualar yer alır. Bu dualar sayesinde insanların hayatları ciddi anlamda değişebilir. Bazı durumlarda aşklar karşılıksız olabilir. Karşılıksız olarak birine aşık olmak durumunun önüne geçilebilmesi için dua edilmelidir. Edilen dualar sonucunda insanların hayatlarında büyük değişimler olur.

Duaların kabul olması sonucunda insanlar aşklarına karşılık bulur ve her aşk daha da büyür. Çiftler birbirini tanıma fırsatı elde eder. Bununla birlikte çiftlerin arasındaki sevgi ve muhabbet bağları da güçlenir. Aşk ve sevgi duaları sayesinde insanların hayatlarında sevgi kavramı oluşur.

Birinin rüyasında onu aşık etmek için dua geceleri yapılmalıdır. Gece uyumadan edilen dualar sayesinde insanlar dilediklerini kolay ve hızlı bir şekilde kendine aşık edebilir. Aşk duaları ile birlikte erkekler ve kadınlar istediklerini kendilerine aşık eder ve uyandıktan sonra onlara ne kadar aşık olduklarının farkına varırlar. Aşk duaları sayesinde uykuda deli gibi aşık olunabilir. Dualar insanların arasında sorun olduğunda da bu sorunun giderilmesinde etkilidir. Aşk duaları ile hem kadınlar hem de erkekler kolay ve hızlı bir şekilde aşık edilebilir.

Rüyada Sevdiğini Kendine Bağlama

Rüyada sevdiğini kendine bağlamak isteyenler uyumadan önce dua ettikleri vakit dilediklerini kendilerine kolay bir şekilde bağlayabilir. Bağlama duaları da aşk duaları gibi etkili ve kuvvetli dualardır. Bağlama duaları sayesinde insanların hayatlarında güzel gelişmeler yaşanır. Bağlanmak isteyen kişi için dua edildiğinde dualar kabul olur ve o insana bağlanır. Rüyadan sonra da insanlar hayatlarındakine ne kadar bağlı olduğunu fark eder.

Bağlama duaları ile çiftler birbirine daha çok yakınlaşır ve aralarındaki soğukluk ortadan kalkar. Duaların olumlu etkileri sayesinde hem sevgililer hem de eşler birbirine daha sıkı bir şekilde bağlanmış olur. Duaların etkisi ile terk edilmiş insanlar da güzel sonuçlar ile karşılaşır. Bazı durumlarda insanlar terk edildikleri zaman ne yapacaklarını bilemez. Fakat dua edildiğinde terk eden rüyasında o kişiyi görür ve aslında ne kadar aşık olduğunu fark eder. Rüyadan uyanılması halinde de bu bağlılık durumu devam eder ve insanların arasındaki sevgi tohumları artar.

Aşık Olunan Kişinin Rüyasına Nasıl Girilir?

Aşık olduğunuz kişinin rüyasında yer almak için abdest alınarak dua edilmelidir. Bu gibi durumlarda abdestin son derece önemi vardır. İnsanlar abdest aldıktan sonra dua etmeye başladıklarında dualarının kabul olma olasılığı artar. Abdest alınması hem bedensel hem de ruhsal temizlik açısından son derece önemlidir. Dua etmeden önce ruhsal temizlik ile arınılması gerekir.

Birinin rüyasında olmak için içten ve samimi bir şekilde dua edilmelidir. Samimi bir şekilde yapılan dualar sonucunda insanların diledikleri kabul olur ve duaların olumlu etkileri hemen görülmeye başlar. Birinin rüyasına girmek mümkün olacağı gibi birini rüyada görmek de mümkündür. Görmek istenilen kişi için dua edildiği vakit o hemen rüyaya gelir. Rüyalarda görülenlerin gerçek olması için de dua edilebilir. Bunun için de içten ve samimi olarak dua edilmelidir. Duadan sonra insanların hayatları güzelleşir ve hayatlarındaki aşk ve sevgi kavramı artar. Bu sebepten dolayı hem birini görmek için hem de birinin rüyasına girmek için bol bol dua edilmelidir.

Sevdiğinin kesin araması için denenmiş dualara yazımızdan bakabilirsiniz.

Sevdiğini Rüyada Görmek İçin Dilek Duası

Rüyada görmek istenilen için dilek duası edilmelidir.  Bu dua aşağıda şu şekilde yer alır.

  • Ve ilahüküm ilahün vahıd la ilahe illa hüver rahmanür rahiym. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Ve kul rabbi euzü bike min hemezatiş şeyatiyni ve euzü bike rabbi en yahdurun. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Kul rabbi enzilni münzelen mübaraken ve ente hayrul münzilin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbic’alni mükıymes salati ve min zürriyeti rabbena ve tekabbel düa’Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah muhammedün rasulüllah. Rabbena tekabbel minna inneke entes semiy’ul alim. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena heb lena min ezvacina ve zürrriyyatina kurrate a’yünin vec’alna lil müttekıyne imama. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbişrah li sadri ve yessir li emri vahlül ukdeten min lisani yefkahu kavli. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena zalemna enfüsena ve in lem tağfir lena ve terhamna le nekunenne minel hasirin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena etmim lena nurana vağfir lena inneke ala külli şey’in kadir. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbena efrığ aleyna hayran ve teveffena müslimin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbenağfir lena zünubena ve keffir anna seyyiatina ve teveffena meal ebrar. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbi la tezerni ferden ve ente hayrül varisin. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbenağfir lena ve li ıhvaninellezine sebekuna bil iman. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Rabbenasrif anna azabe cehenneme inne azabeha kane ğarama. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Ve kul rabbirhamhüma kema rabbeyani sağıyra. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Fe se yekfikehümüllahü ve hüves semiy’ul alim. Allahümme edhılil cennete la ilahe illellah, muhammedün rasulüllah. Ya hayyü ya kayyumü ya zel celali vel ikram. Bi rahmetike ya erhamer rahimiyn.

Sevdiğini Rüyada Görmek İçin Dualar Nasıl Edilmeli?

Duaların okunmasında iyi niyet ve içtenlik çok önemlidir. İnsanlar duaları günün her saatinde edebilir. Fakat geceleri ya da namaz vakitlerinde edilen dualar son derece önemlidir. Günün bu saatlerinde edilen dualar daha kısa sürede kabul olur. Bunun yanı sıra dua edilirken sakin ve sessiz yerler tercih edilmelidir. Gürültüden uzak yerlerde dua edildiği zaman duaya odaklanma konusunda sıkıntılar yaşanabilir. Bu da insanların dikkatinin dağılmasına sebep olur.

Dua edilirken sadece ona odaklanmak Allah’a daha yakın olmak anlamına gelir. Bu sebepten dolayı bu duruma son derece dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra dua edilecek mekanın da temiz olması gerekir. Kirli yerlerde dua edilmemelidir. Ayrıca kıyafetlerin de temiz olması dualarda dikkat edilmesi gereken noktalardır. Dua edilirken duanın kabul olması için sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Bu süreçte duanın kabul olmaması durumunda insanlar kesinlikle isyan etmemelidir. Ayrıca dua edilirken her şeyin hayırlısı istenmelidir. Hayırlı olmayan olayların kabul olmaması durumunda da isyan etmek doğru değildir. Özellikle bazı olayların sonucunun kötü olabileceğini biz göremeyiz. Bu sebepten dolayı da insanlar duaları kabul olmadığı zaman bunun hayırlısı olmadığını bilmelidir. Böylece de üzülmemiş olurlar.

Sevdiğini Aratan Dua

Rüyasında sevgilisini görüp daha sonra aramasını sağlamak isteyenler bol bol sevgili için dualar etmelidir. Bu dualar çiftlerin sevgilileri ile aralarının düzelmesine vesile olur. Özellikle küs olan çiftler için aşk ve sevgi duaları son derece önemlidir. Onları birbirine bağlayan bu dualar sayesinde aralarındaki sevgi bağları da kuvvetlenir.

Ayrılma noktasına gelen sevgililer bu dualar sayesinde ayrılmaktan vazgeçer ve hayatlarında mutlu bir şekilde devam eder. Duaların olumlu etkileri kısa sürede yansır ve aralarındaki sorun da ortadan kalkar. Rüyada görülenlerin hepsi gerçek olur ve gerçekte de birbirlerini aramaya devam ederler ve mutlu bir şekilde yaşarlar.

Büyü İle Sevdiğinin Rüyasına Girmek

Yapılan aşk ve sevgi büyüleri ile sevdiğinin rüyasında yer almak için bu konuda uzman medyumlar tercih edilmelidir. Büyü yapımı ciddi bir iştir. Bu sebepten dolayı herkes büyü yapamaz ve büyü yapanların da daha önce bu konuda tecrübeli olması gerekir. Aşk ve sevgi büyüleri yapılan büyüler içerisinde en kuvvetli olan büyülerdendir. Bu büyüler ile insanların hayatları olumlu bir şekilde değişir ve hayatlarında yaşadıkları aşk sorunları ortadan kalkar.

Birini çok özleyip onu rüyada görmek ya da onun rüyasına girmek için etkili büyüler yaptırılmalıdır. Bu alanda tecrübeli medyumlar ile bu büyülerin yapımı son derece kolaydır. Hızlı bir şekilde eşsiz tarifler uygulanarak insanların hayatlarına sevgi tohumları ekilir. Bu tohumlar sayesinde çiftler birbirine daha çok aşık olur ve aralarındaki sorunlar ortadan kalkar.

İlişkisinde sorunlar olup ve sürekli tartışanlar da bu büyüyü yaptırmalıdır. Büyü sayesinde insanlar daha kolay bir şekilde uyumaya başlar ve düşüncelerinde sadece sevdikleri olur. Büyüler için etkili olabilecek hocalara ya da medyumlara gidilmelidir. Bu şekilde de mutlu ve huzurlu rüyalar görmeye devam edilir.

Sevgiyi Arttırmak İçin Okunacak Dua

Aradaki sevgiyi arttırmak için kuvvetli sevgi duaları vardır. Bu duaları etmeden önce güzel bir şekilde abdest alınmalıdır. Abdest alındıktan sonra diğer kişisel temizlik de yapılmalıdır. Bunun ardından sessiz bir köşeye geçilerek dua edilir. Edilen duaların kabul olması için içten ve samimi dualar edilmelidir.  Duaların kabul olmasının ardından insanlar arasındaki sevgi bağları kuvvetlenir ve arada oluşan bağlar hiçbir zaman kopmaz. Dualar güçlü oldukları için etkileri de kısa sürede bitmez ve devam eder. Bu şekilde insanlar hayatlarındaki sevdiklerinin değerini daha iyi bir şekilde anlar ve onlara karşı daha sevgi ve saygı dolu yaklaşır.

Rüyada Kısmet Nasıl Bulunur?

Rüyasında evleneceği kişiyi görmek isteyenler için etkili rüyalar vardır. Bu rüyalar sayesinde insanların hayatlarında kısmetli günler olur. Kısmet rüyaları için gece uyumadan önce dua edip yatılmalıdır. Ardından rüyada kimle evlenilecekse o kişi görülür. Bu dua aynı zamanda birinin rüyası için de edildiğinde o kişi de sizle evlendiğini görmüş olur. Kısmet dualarının etkileri çok güçlüdür. Dua edip uyuyan herkes duanın ne kadar kuvvetli olduğunun farkına varır. Bununla birlikte sevgilisi ile ilişkisinin devam edip etmeyeceğini de rüyada görmek mümkündür. Aynı şekilde dualar edilerek uyunulduğu zaman rüyada ilişki konusunda da değişik rüyalar görmüş olunur.

Uzun Süre Sevdiğinin Rüyasında Nasıl Kalınır?

Görülen rüyaların uzun sürmesi için çeşitli dualar vardır. Bu dualar sayesinde insanlar uzun süre görmek istedikleri olayları rüyalarında defalarca görür ve bu rüyalar uzun bir süre devam eder. Bununla birlikte rüyalarının gerçek olmasını isteyenler için de çok sayıda dua vardır. Bu dualar sayesinde de rüyada görülen olaylar gerçek olur ve gerçek hayatta da yaşanmaya devam eder. Bunun için geceleri uyumadan önce bol bol dua edilmelidir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz