Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Şirin Gösterme Büyüsü Nedir? Şirin Görünme Duası

Şirin Gösterme Büyüsü Nedir? Şirin Görünme Duası

Şirin gösterme büyüsü nedir? Şirin gösterme büyüleri nasıl yapılır? Şirinlik büyülerine yazımız içerisinden ayrıntılı bakabilirsiniz.

 Şirin Gösterme Büyüsü Nedir? Şirin Görünme Duası

Şirin gösterme büyüsü sayesinde herkes istediği kişiye güzel görünme şansını elde eder. Büyünün yapılmasında uygulanacak yöntemlerin ve adımların çok doğru bir şekilde takip edilmesi gerekir. Bunun için de muhakkak Havas ve Ledün ilmi alanında yeteri kadar bilgi birikimi olan medyum hocasına gidilmelidir. Medyum hocasının yapacağı büyü sayesinde kısa sürede sevdiğiniz bütün herkese çok güzel ve şirin gözükebilirsiniz.

Şirin Gösterme Büyüsünün Amacı

Şirinlik büyüsünün amacı, kendini güzel hissetmeyen kişilerin herkes tarafından sevilen ve beğenilen konumda olmasını sağlamaktır. Bu büyüyü yaptıranlar, arkadaş ve iş ortamlarında her zaman dikkat çeken görünümünde olur. Yani büyünün yapılması sonucunda büyüyü yaptıranın fiziksel özelliklerinde değişimler olmaz ama çevrelerinin kendilerine olan bakış açıları tamamen değişir. Bu sayede herkes şirinlik büyüsü yaptıranları çok güzel görür.

Şirinlik büyüsünün etkisi uzun süre kalıcı olur. Büyünün yaptırılmasından hemen sonra 1 hafta içerisinde etkisini ve belirtilerini göstermeye başlar. Bunun sonucunda büyüyü yaptıranlar, toplum içinde daha özgüvenli bir hale gelir.

Aşk vefki nedir, nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Şirin Gösterme Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Şirinlik büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir.  Kendini güzel görmeyen veya başkaları tarafından hiçbir şekilde beğenilmeyen kişiler şirinlik büyüsünü yaptırarak insanların kendilerine hayran olmasını sağlayabilir. Bu büyünün yapılmasını evli çiftler ve sevgililer de gerçekleştirebilir.

Özellikle evliliklerinde kocalarından yeteri kadar ilgi ve beğeni duygusunu hissetmeyen  kadınlar, şirinlik büyüsünü yaptırarak kocalarının kendilerine yeniden aşık olmasına  vesile olabilir. Bununla birlikte sevgililer de bu büyüyü yaptırarak ilişkilerini sonsuza kadar garanti altına alabilir. Bunun sonucunda mutsuz giden evlilikler ve ilişkiler sonsuza kadar sevgi çerçevesi içerisinde devam eder.

Şirin Gösterme Büyüsünün Yararları Nelerdir?

Şirinlik büyüsünün yapılmasından sonra birçok yararlar elde edilir. Aşağıda şirin gösterme büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen olumlu durumlar sırasıyla verilmektedir:

 • Şirin gösterme büyüsünü yaptıranlar, bütün herkes tarafından ilgi ve hayran duyulacak insan haline dönüşür.
 • Bununla birlikte iş ve sosyal yaşamlarında bu kişiler her zaman başarılı olur ve herkes tarafından örnek alınacak konumda olur.
 • Bir ortamda bulundukları zaman herkesin ilgisini ve dikkatini çekerler.
 • Bunun dışında sevdikleri veya eşleri tarafından sonsuza kadar dünyanın en güzel insanı olarak görünürler.
 • Aynı zamanda şirin gösterme büyüsünü yaptıranlar, her ortamda dediklerini ve düşüncelerini insanlara kolay bir şekilde kabul ettirebilir.

Yukarıda verilen durumlardan faydalanmak isteyen herkes, işinde uzman medyum hocasına giderek şirin gösterme büyüsünü gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

Şirin Gösterme Büyüsünün Bozulması

Şirin gösterme büyüsünün bozulmasını isteyenler, büyüyü hangi medyum hocasına  yaptırdılarsa, ona  bozdurmalıdır. Çünkü, büyünün etki gücü çok fazladır. Bu yüzden büyüyü sadece yapan kişi bozabilir. Büyünün bozulmasında medyum hocası kişiye özel yeniden bir büyü veya vefk hazırlar. Bunun sonucunda da kısa sürede büyünün etkisi sonsuza kadar yok olur ve insanların gözünde alıcı ve çekici haliniz tamamen gitmiş olur.

Bunun dışında şirin gösterme büyüsünün etkisinin tamamen bozulması için 7 gün boyunca Kuran-ı Kerim’de yer alan bazı duaları okumanız gerekir. Bu duaları okuyup Allah’a yalvarmanız ve O’ndan yardım istemeniz durumunda dilekleriniz ve dualarınız her zaman kabul olur. Aşağıda şirin gösterme büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Kevser Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun.

Şirin Gösterme Duasında Önemli Noktalar

Şirin gösterme duasının usulüne uygun olarak okuması durumunda insanlar, istedikleri herkese şirin görünebilme şansını elde eder. Şirinlik duasının okunması için ilk olarak medyum hocasına giderek duanın nasıl okunacağı ile ilgili bilgileri almak gerekir. Daha sonra duanın sabah ve  akşam  sessiz bir ortamda ve niyetinizi belli ederek okunması durumunda 1 hafta içerisinde bütün herkese güzel ve şirin görünebilirsiniz. Bunun sonucunda da insanlarla olan iletişiminiz daha da gelişerek birçok ortamda sevilen ve saygı duyulan kişi olarak görülürsünüz.

Şirin Gösterme Duası İle Büyü

Şirin gösterme duasını okuyacakların hiçbir şekilde büyü ile uğraşmaması gerekir. Çünkü, şirin gösterme duasını Allah’tan yardım isteyerek okuyacağınız için Allah da büyü işi ile ilgilenen hiç kimsenin duasını kabul etmez. Bu yüzden şirin gösterme duasını okuyacak  kişilerin hiçbir şekilde büyü ile alakasının olmaması gerekir. Bütün şartların yerine  getirilmesinden sonra şirin gösterme duasını  okuyarak duanın  kabul olmasını kısa sürede sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da istediğiniz herkese çok şirin ve güzel görünebilirsiniz.

Şirin Gösterme Duası Ne Zaman Yapılır?

Şirin gösterme duasının okunmasında belli bir zaman vardır. Bu zamanın dışında okunan   duanın kabul olma ve etki gösterme süresi daha fazla uzayabilir. Bunun için şirin gösterme duasını okuyacaklar, sadece seher vaktini tercih etmelidir. Seher vaktinde okunan şirin gösterme duası her zaman tesirini çok kuvvetli bir şekilde gösterir.

Bu sayede duayı seher vaktinde okumanızın ardından çevrenizdeki herkese alımlı ve çekici bir şekilde görünme şansını yakalamış olursunuz. Böylece eşiniz, çocuklarınız, arkadaşlarınız ve akrabalarınız sizi her zaman şirin görerek size olan ilgilerini ve sevgilerini daha çok gösterir.

Şirin Gösterme Duası Nasıl Okunur?

Şirin gösterme duasının okunmasında bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Özellikle duayı okumadan önce muhakkak abdest alınmalıdır. Abdest alınmadan duanın okunması tavsiye edilmez. Bununla birlikte duanın okunacak yerin de çok temiz olması gerekir. Şirin gösterme duasını okuma esnasında aynı zamanda Allah’a içten bir şekilde yalvararak duanın içten ve samimi bir şekilde okunmasına özen göstermelisiniz. Çünkü, şirin gösterme duasının kabul olmasında en önemli nokta Allah’ın varlığına ve gücüne inanarak duanın edilip edilmemesidir. Bu yüzden herkes şirin gösterme duasını gönülden ve tüm kalbiyle okumalıdır.

Şirin Gösterme Duası Hangi Niyetle Edilir?

Şirin gösterme duasının okunması esnasında niyetin edilme aşaması kesinlikle unutulmamalıdır. Özellikle şirin gösterme duasının etkisinin kalıcı olmasından dolayı niyetin doğru bir şekilde edilmesi gerekir. Duanın kabul olma durumu edilen niyete göre farklılık gösterir. Yani şirin gösterme duasını kötü niyet doğrultusunda yapmanız durumunda isteklerinizin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Şirin gösterme duasını eşinizin veya sevgilinizin size olan ilgisini ve sevgisini arttırmak niyeti ile okumanız sonucunda duanızın kabul olması mümkündür. Fakat, güzel giden evlilikleri veya ilişkileri ayırmak ve bozmak için şirin gösterme duasını okuduğunuz takdirde Allah  hiçbir şekilde dualarınızı kabul etmez. Bunun için edilen niyetlerin her zaman usulüne uygun bir şekilde yapılması gerekir.

Genç ve güzel kalmak için okunacak dualar nelerdir? İçeriğimizden bakabilirsiniz.

Şirin Gösterme Duasının Uygulanması

Şirin gösterme duasının okunması için bazı adımların takip edilmesi gerekir. Bu adımların doğru bir şekilde yapılmasının ardından şirin gösterme duasının okuma aşamasını başarılı  bir şekilde tamamlamış olursunuz. Şirin gösterme duasını okumadan önce günün herhangi birini  seçerek sabah seher vaktinde erkenden uyanmanız gerekir. Daha sonra abdest alarak sessiz bir odaya geçmelisiniz. Ardından içinizden niyetinizin ne olduğunu söyleyerek kıbleye ellerinizi açık bir şekilde yukarı kaldırıp dönmelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra 21 defa  Besmele çekmelisiniz. Besmele çektikten sonra ise aşağıda verilen duayı okumalısınız:

 • Allah’ım hangi niyetle senin kapına geldiğimi senden daha iyi bilen hiçbir varlık olmadığı gibi bana yardım edebilecek senden başka hiçbir yardımcı da yoktur. Niyetimin içtenliği için ve okuduğum 21 besmele-i şerif hatırı için bana duanın kabulünü görme şerefini yaşatırsın inşallah.

Yukarıda verilen duayı okuduktan sonra dizlerinizin üzerine oturun ve 21 defa  “Ve mâ tevfîkî illâ billâh(billâhi), aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb” ayet-i kerimeyi okuyunuz. Ayet-i kerimeyi  21 kere okuduktan sonra ise aşağıda verilen  duayı  okumalısınız:

 • Allah’ım bütün güzellikler senin nimetin ve ihsanın sayesinde gerçekleşir, bütün hayırlı gelişmeler ve bütün müjdeli olaylar ancak ve ancak senin hikmetin ve kudretin tecellisi ile ortaya çıkar. Sen ihtiyacı olan bütün kullarını en güzel şekilde ihsanlarına ve nimetlerine mazhar eder, onları güzelliklerin ve hayırların deryasına gark edersin. Bana da güzelliklerini nasip etmeni ve beni de niyetimin masumiyeti hatırına şirinlik duasının kabulünü görmenin şerefine vasıl etmeni diliyorum. Amin.

Yukarıda verilen duanın okunmasının ardından duanın en son aşamasında 33 kere Ya Habib esmasını çekmelisiniz.  Ya Habib esmasını okuduktan sonra ise aşağıda verilen duayı hemen ardından okumalısınız:

 • Allah’ım insanların kalbine muhabbet tohumunu eken senin kudretin olduğu gibi, onların herhangi bir kişiyi daha fazla sevmesini temin eden de senin hikmetindir şüphesiz. Ben de senin sonsuz kudretine ve yüce hikmetine istinat eden bahtiyar kullarının sevincini ve neşesini yaşamak istiyorum ve bu amaçla senden güzellikler ve hayırlar talep ediyorum Allah’ım. Sana içtenlik içerisinde gelen ve kalbinin bütün iyi niyetiyle yönelen her kul, tarifi imkânsız güzellikler ve sevinçler yaşama şerefine ulaşmıştır şüphesiz. Beni de bu güzelliklerden ve bu şereften mahrum etme Allah’ım. Amin.

Yukarıda verilen duanın da okunması sonucunda şirin gösterme duasının okuma aşamaları bitmiş olur ve 1 hafta içerisinde çevrenizdeki herkese çok güzel görünerek onların ilgisini ve dikkatini çekmiş olursunuz.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz