Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Şirinlik Büyüsü Nedir, Şirinlik Tılsımı, Muskası ve Vefki Nasıl Yapılır?

Şirinlik Büyüsü Nedir, Şirinlik Tılsımı, Muskası ve Vefki Nasıl Yapılır?

Şirinlik büyüsü nedir, şirinlik tılsımı, muskası ve vefki nasıl yapılır? Şirinlik büyüsünü herkes yaptırabilir mi? Şirinlik büyüsü uzun süre etkili mi? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Şirinlik Büyüsü Nedir, Şirinlik Tılsımı, Muskası ve Vefki Nasıl Yapılır?

Şirinlik büyüsünün yapılması sonucunda kendilerini güzel bulmayan kişiler, çevrelerine ve ailesine ömür  boyu güzel ve  tatlı bir şekilde görünmeye başlar. Büyünün etkisi çok kuvvetlidir. Bununla birlikte şirinlik büyüsü kalıcı özelliktedir. Büyü yapıldığı zaman sonsuza kadar etkisi kişinin üzerinde kalır. Bu yüzden şirinlik büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum hocasına gitmelidir.

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsünü dileyen herkes yaptırabilir. Bu büyünün yapılmasının ardından sevgilinize, eşinize ve yakın çevrenize her zaman daha şirin ve güzel görüneceksiniz. Bunun sonucunda da evliliklerde meydana gelen soğukluluklar ortadan kalkar veya sevgiliniz sizi eskisinden çok daha fazla çekici bulur.

Şirinlik büyüsünün yapılmasında uygulanacak ritüellerin doğru olması gerekir. Büyünün  kalıcılığından dolayı muhakkak  medyum  hocasına giderek  şirinlik büyüsünü hatasız bir şekilde  yaptırmak gerekir. Bu sayede sonsuza kadar bütün herkese güzel ve şirin görünmüş olursunuz.

Şirinlik Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Şirinlik büyüsünü yaptırmak isteyenler, özellikle Havas ve büyü ilmi hakkında  bilgisi olan medyum hocasına yaptırmalıdır.  Çünkü, büyünün yapılmasında çok fazla tecrübe ve bilgi gerekir.  Şirinlik büyüsünün etkisini net ve hızlı bir şekilde göstermesi sebebi ile büyünün hatasız ve kusursuz bir şekilde yapılması için işinde ehli olan medyum hocası tercih edilmelidir.

Şirinlik büyüsünün bütün aşamalarının profesyonel medyum hocası ile tamamlanması durumunda büyüyü yaptıran kişiler, her zaman herkese çok güzel görünür. Fiziki açıdan görünüşleri değişmez ama karşı tarafın bakış açılarını değiştirerek onların gözünde daha güzel görünebilmeyi sağlarlar. Bunun sonucunda evliliklerde ve ilişkilerde meydana gelen ayrılma ve soğuma durumları tamamen ortadan kalkar.

Şirin gösterme büyüsü nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Uzun Süre Etkili Mi?

Şirinlik büyüsünün yaptırılmasından sonra etkisini 1 hafta içerisinde göstermeye başlar.  Bunun sonucunda da istediğiniz insanı kendinize aşık edebilir veya devam eden ilişkinizin  sonsuza kadar gitmesini bu büyü sayesinde sağlayabilirsiniz. Büyünün uzman ellerle yapılması durumunda hem etkisini net bir şekilde gösterir hem de şirinlik büyüsünün etkisi sonsuza kadar kişilerin üzerinde kalır. Yani şirinlik büyüsü kolay kolay bozulabilen bir büyü değildir. Doğru ritüellerle yapıldığı zaman ölene kadar herkese güzel ve şirin görünme şansını elde edersiniz. Büyü sonsuza kadar kalıcı özellikler barındırır.

Şirinlik Büyüsünün Uygulanması

Şirinlik büyüsünün uygulanmasında büyüyü yaptıran kişilerin karakteristik özellikleri ele alınır.  Yani büyünün yapım aşamaları kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Şirinlik büyüsünü yaptırmak isteyenler, ilk olarak medyum hocasına giderek ebced hesabını yaptırmalıdır. Ebced hesabının sonucunda elde edilen bilgiler doğrultusunda medyum hocası şirinlik büyüsünün adımlarını kişiye uygun olarak gerçekleştirir. Bu sayede medyum hocasının hazırladığı özel vefki veya büyüyü evinizde saklamanız durumunda 1 hafta içerisinde istediğiniz herkese çok güzel gözükeceksiniz. Bu büyü ile bütün evlilikler ve ilişkiler kurtarılabilir. Eşiniz veya sevgiliniz size ömür boyu bağlanarak başkasına hiçbir koşulda gitmez. Bunun sonucunda eşinizi ve sevgilinizi her zaman yanınızda tutmuş olursunuz.

Şirinlik Büyüsünün Yapılma Amacı

Şirinlik büyüsünün yapılmasında edilen niyetler çok önemlidir.  İnsanlar hangi niyetler ile şirinlik büyüsünü yaptırıyorsa, o doğrultuda dilekler ve istekler gerçeğe dönüşür. Genellikle şirinlik büyüsünü insanlar eşlerine, sevgililerine, çocuklarına ve yakın çevresine daha güzel görünmek için yaptırır. Özellikle evli çiftler şirinlik büyüsünü çok sık tercih eder. Evliliklerde eşlerin birbirlerinden hoşlanma durumları ilerleyen zamanlarda tamamen ortadan yok olduğu için bu büyü sayesinde eşler birbirlerine yeniden aşık olur ve bağlanır.

Bunun dışında iş ve kariyer hayatlarında daha çok ilgi görmek ve dikkat çekmek isteyenler de  şirinlik büyüsünü yaptırarak bütün herkese güzel görünebilir. Bu sayede herkesin ilgisini  üzerinize toplayarak farklılık yaratabilirsiniz. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına gitmelidir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Belirtiler Ortaya Koyar?

Şirinlik büyüsünün doğru adımlarla yapılmasından sonra etkisini tamamen en geç 1 hafta içerisinde göstermeye başlar. Büyünün sonucunda evin içerisinde eşinize ve çocuklarınıza olduğunuzdan daha güzel bir şekilde görünerek onların gönlünde taht kurabilirsiniz. Bununla birlikte sevgilinizin sizden gün geçtikçe soğuması durumunda bu büyüyü yaptırdığınızda sevgiliniz size yeniden aşık olur ve gözü sizden başkasını görmez.

Bunun dışında şirinlik büyüsünü her ortamda dikkat çekmek ve herkesin beğenisini kazanmak isteyenlerin yaptırması sonucunda çevrenizdeki herkesin gözünde çok çekici ve güzel görünürsünüz. Bu sayede herkesin gözdesi olmayı başarabilirsiniz. Büyünün belirtilerinin ve etkisinin doğru bir şekilde yansıması için işinde uzman olan medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Şirinlik Büyüsünün Tutma Zamanı

Şirinlik büyüsünün tutma zamanı büyüyü yaptıran kişilerin özelliklerine göre değişebilir. Fakat genellikle büyünün yapılmasında daha önceden çok tecrübeli olan ve büyü ilmi hakkında yeterli donanımlara sahip olan medyum hocasının eli değmişse, büyü 10 gün içerisinde etkisini hemen göstermeye başlar.

Büyünün etkisi çok kuvvetlidir. Yapıldığı andan itibaren insanların gözünde farklı görünmeye başlarsınız. Bununla birlikte büyünün kalıcı özellikleri vardır. Yapıldığı zaman hiçbir şekilde bozulmaz ve sonsuza kadar etkisini göstermeye devam eder. Bu sayede bir ömür boyu eşinize, sevgilinize, çalışma arkadaşlarınıza ve herkese güzel görünme imkânından yararlanabilirsiniz.

Şirinlik Muskası Nasıl Yapılır?

Şirinlik muskası, büyü için hazırlanan muskalardan daha farklıdır. Özellikle şirinlik  muskasının yapılmasında  dualar ve ayetler yazılır.  Yani şirinlik muskası tamamen dua ve ayetlerden oluşmaktadır. Bu muskanın yapılmasının nedeni, her zaman büyülerin taşınmaması ve saklanmamasıdır. Bu sayede şirinlik muskasını işinde uzman medyum hocasına yaptıranlar, dua  ile karşısındaki insana her zaman güzel ve şirin görünebilir.

Şirinlik muskasının yapılmasında kişisel bilgiler medyum hocasına doğru bir şekilde  verilmelidir.  Bu bilgiler sayesinde medyum hocası kişiye özel dualarla birlikte şirinlik muskası hazırlar ve 1 hafta içerisinde bu muskanın etkisi ortaya çıkar. Siz de bütün çevrenize güzel ve şirin gözükerek herkesin ilgisini kazanmış olursunuz.

Şirinlik Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Şirinlik büyüsünü herkes yaptırabilir. Büyünün yaptırılmasında edilen niyetlere göre istediğiniz insana güzel ve çekici görünebilirsiniz. Genellikle şirinlik büyüsünü,  kendini güzel ve alımlı hissetmeyenler kadınlar yaptırır. Bu büyüyü yaptıran kadınlar, bütün herkese daha çekici ve hoş görünerek herkesin dikkatini çekmeyi başarır.

Ayrıca şirinlik büyüsünü ünlü olmak isteyenler de yaptırabilir. Bu büyünün yaptırılmasının sonucunda ekranların aranan yüzü olma özelliği elde edilerek büyüyü yaptıranlar bütün izleyiciler tarafından çok beğenilen yüz olabilir. Bütün bu yararların elde edilebilmesi ve şirinlik büyüsünün doğru bir şekilde etkilerini gösterebilmesi için kesinlikle işinde uzman olan medyum hocasına gidilmelidir.

Yapılacak bazı büyüler ve vefkler neden tutmaz? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Şirinlik büyüsünün bozulmasını sadece büyüyü yaptıran kişiler talep edebilir.  Bunun dışında kimse büyüsünün bozulması için medyum hocasına gidip isteklerini iletemez.  Aynı zamanda şirinlik büyüsünün bozulmasını sadece büyüyü yapan medyum hocası gerçekleştirebilir. Yani şirinlik büyüsünü kime yaptırdıysanız, o kişiye giderek büyünün bozulma aşamalarını tamamlamanız gerekir. Medyum hocası büyünün bozulması için yeniden büyü hazırlayarak şirinlik büyüsünün etkisini kaybettirmeye çalışır. Bunun sonucunda da büyü hemen etkisini kaybeder ve artık kimsenin gözünde alımlı ve çekici olamazsınız.

Bunun dışında şirinlik büyüsünün bozulmasında her gün okunması gereken dualar vardır. Bu duaların okunması ile büyü yavaş yavaş tılsımını kaybetmeye başlar ve insanların gözünde eski haliniz canlanır. Aşağıda şirinlik büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar tek tek yer alır:

  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme yefirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz