Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüsünün Etkileri, Hangi Amaçla Yapılır? Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? En hızlı tutan bağlama büyüsü.

 Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde olduğu gibi bağlama büyülerinde de derin ilimlerde uzmanlaşmış kişilerden destek almanız gerekmektedir. Bağlama büyüsü temelde eşlerin veya sevgililerin aralarında yaşadıkları soğukluğun giderilmesine yönelik yapılan büyülerdir. Tesiri oldukça güçlü ve sonuçları etkilidir.

Bağlama büyüsü aşk büyüleri arasında sayılabilir. Evli, nişanlı veya sevgililerin aralarında yaşanan sorunlara karşı partnerlerine bu büyüyü yaparak aralarında yeniden derin bir bağ oluşturabilirler. Bağlama büyüsü belirtileri eğer büyü uzman kişi tarafından yapılmışsa çok kısa süre içinde ortaya çıkacaktır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü sanıldığının aksine sadece evli çiftler tarafından yapılmaz. Genellikle sevgililerde bu büyüye başvurmaktadır. Herhangi bir nedene bağlı olarak eşler veya sevgililer arasında ilişkilerin yıpranması ve aralarına soğukluk girmesi çok sık rastlanan bir durumdur. İnsanlar bu durumu aşmak için manevi yöntemlere başvurarak yeniden eskisi kadar güçlü bir ilişki elde etmektedir.

Bağlama büyüsü temelde iki insan arasında kopan sevgi ve ilişki bağlarının yeniden tamiridir. Yaygın büyü çeşitlerinden biri olan bağlama büyülerinin yapımında hocalar tarafından birçok farklı teknik ve malzeme kullanılabilir. Bağlama büyüsü adet kanı, saç teli, toz vb. farklı tür malzemeler özel dualarla ve ayetlerle işlenerek büyü yapılır.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bağlamam büyülerinin büyük bir bölümü güçlü tesir etkisine sahiptir. Diğer kara büyülerin aksine etkileri daha çok olumlu yönde olmaktadır. Bu yönüyle ak büyüler arasında yer alan bağlama büyüsü, iyi niyetle yapıldığında insanlar üzerinde ciddi etkilere yol açabilir. Bağlama büyüsü etkileri farklı sürelerde ortaya çıkabilir. Bazı bağlama büyüleri 3 günde tesir edebildiği gibi bazıları daha uzun sürede fakat daha etkili bir şekilde etki etmektedir.

Büyünün kısa sürede olumlu etkilerini görmek için büyüyü yapan kişilerin mutlaka tecrübeli ve halis niyetli olması gerekmektedir. Bilinen çoğu bağlama büyüsü etkilerini çok az gösterir. Bunun en büyük nedeni büyü yapan kişinin yetersizliği ve bilgisizliğidir. Bu nedenle işinin ehli kişilerden destek almanız tavsiye edilmektedir.

Bağlama Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Bağlama büyülerinin temel amacı iki insan arasında bitmeye yüz tutan ilişkilerin ve aralarında yaşanan soğukluğun giderilmesidir. Bağlama büyülerinin temel amacı:

 • Aşk ve sevgi bağının kuvvetlendirilmesi,
 • Kişinin evine veya eşine bağlanması,
 • Cinsel açıdan bağlama vb.

Olarak sıralanabilir. Bağlama büyüsünün amacı tamamen büyüyü yaptıran ve büyüyü yapan kişi arasında bir sır olarak belirlenmelidir. Genellikle kadınlar, evinden ve eşinden uzaklaşan kocaları için bu tip büyülerle yeniden onların her açından kendilerine ve evlerine bağlanmalarını sağlamak için bu büyüye başvurmaktadır. Aşık etme duası nasıl yapılır, kesin ve tesirli çözüm başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bağlama büyülerinin sıklıkla tercih edilen bir diğer çeşide de erkeklik bağlama büyüsüdür. Eşinden her geçen soğuyan veya başka kadınlarla birlikte olan kişiler için yapılan bu büyü söz konusu eşin başka kadınlar karşısında başarısız olmasını sağlamaktadır. Bu sayede evinden ve karısından uzaklaşan eş yeniden büyük bir arzuyla eşine döner.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Büyülerin etkileri ve amaçlarına göre birden fazla türü vardır. Tek bir büyü ile hem olumlu hem de olumsuz işlem yapılabilir. Ancak unutulmaması gerekir ki kötü niyetle yapılan büyüler uzun vadede kötü sonuçlara neden olabilir. Bağlama büyüsü diğer büyülere göre daha masum ve iyi niyetlidir. Bağlama duası Arapça olarak çeşitli malzemelerle birleştirilerek büyü oluşturulur. Bağlama büyüleri arasında:

 • Dil bağlama büyüsü,
 • Göz bağlama büyüsü,
 • Erkeklik bağlama büyüsü,
 • Sadakat bağlama büyüsü,
 • Sevenleri bağlama büyüsü,
 • Kısmet bağlama büyüsü
 • İki kişiyi bağlama büyüsü,
 • Söz dinletme büyüsü vb.

Yer almaktadır. Bu büyülerin hemen hemen hepsi bağlama büyüleri başlığı altında incelenebilir. Dil, göz ve erkeklik bağlama büyüleri günümüzde eşlerin en çok tercih ettikleri bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Bu büyüler ile kişi yakınları ve eşi dışında karşı cinsle; konuşması, bakması veya cinsel birliktelik yaşaması imkansız hale getirilir.

Farklı tür bağlama büyüleri olması büyünün etkileri açısından ciddi farklara neden olmaktadır. Bağlama büyülerinin etkileri büyü türüne göre değişiklik gösterebildiği gibi kişinin özelliklerine göre de değişiklik göstermektedir. Büyülerden korunmak veya en etkili büyüleri yaptırmak için mutlaka alanında derin bilgi sahibi kişilerden destek almanız gerekmektedir.

Kimler Bağlama Büyüsü Yapabilir?

Bağlam büyüsü etki gücü yüksek büyüler arasında yer almaktadır. Bu etki gücünün en doğru şekilde yönlendirilmesi için mutlaka büyünün tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bilindiği üzere derin ilimlerde uzmanlığın belirtisi, kişinin bir silsileyi takip ediyor olmasıdır. Halk arasında bu silsileye genellikle el alma denilir. Büyü yapacak hocanın bir başka kişiden icazet almış olması gerekir. Bağlama büyüsü yaptıranlar bu tip kişilerden aldıkları destekle kısa sürede bağlama büyüsünün daha güçlü etkilere sahip olmasını sağlayabilirler.

Bağlama Büyüsünün Tehlikeleri Nelerdir?

Büyülerin insanlar üzerinde ruhsal ve fiziksel etkileri bilinen bir gerçektir. Özellikle bazı etkili büyülerin yanlış kişiler tarafından yapılması halinde kişinin psikolojik açından büyük bir çöküntü yaşamasına, delirmesine hatta büyünün kişiyi ölüme götürmesine bile neden olabilir. Bağlama büyülerinde de benzer tehlikeler vardır. Fakat büyünün ilim sahibi kişilerce yapılması bu etkilerin hiç birinin ortaya çıkarmaz. Doğrudan büyünün asıl amacının dışında yapılan büyülerin olumsuz etkileri bulunmamaktadır. Bağlama büyüsü her ne amaçla yapılmışsa etkileri de o yünde olacaktır. Bağlama büyüsü tehlikesi dikkatli olunduğu takdirde oldukça az olacaktır.

Kolay Bağlama Büyüsü Tarifi

Kuvvetli bağlama büyüsü için birçok farklı alternatifler mevcuttur. Bu tip büyülerde genellikle insanlar evde yapabilecekleri basit yöntemler hakkında bilgi sahibi olmak ister. Ancak herkes bu büyüleri yapamazlar. Çeşitli dualar ve basit yöntemler güçlü etkilere sahip değildir. Fakat yine etkileri gözlemlenebilir.

Kolay bağlama büyüsü tarifi içinde en bilineni ve yaygın olarak kullanılanı hurma tekniğidir. 7 adet hurma ile yapacağınız bu büyüde güçlü bir enerji yakalayabilirsiniz.

 • 7 adet hurmayı aldıktan sonra sesiz bir alana geçilir.
 • Sağ avucunuzda hurmaları yönünüz kıbleye dönecek biçimde tutun.
 • Bu aşamadan sonra özel dualar arka arkaya okunur.

Büyünün yapılış aşamasında farklı tür ritüeller mevcuttur. Bu ritüellerin tüm detaylarını tecrübeli hocalardan alacağınız bilgiler ile tamamlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü tarifi genellikle sizin için risk teşkil edebilir. Bu nedenle hem daha etkili sonuçlar almak hem de büyünün tesirinden olumsuz yönde etkilenmemek için derin havas ilimlerine sahip kişilerden destek alabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir kişide bağlama büyüsünün olup olmadığının anlaşılması oldukça zordur. Özellikle tecrübeli kişiler tarafından yapılan büyüleri sıradan insanların hatta kişinin kendisinin anlaması bile neredeyse imkansızdır. Bağlama büyüsü bozma işlemleri için bu nedenle profesyonel destek almanız gerekir.

Bağlama büyülerinin etkileri ve belirtileri kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Büyünün yapılış amacı kişide ortaya çıkan belirtileri değiştiren en temel unsurlardan biridir. Kişide bağlama büyüsünün olup olmadığı, hangi tür bağlama büyüsünün yapıldığı ve büyünün nasıl bozulacağı hakkında en az büyünün yapılışı kadar özel dualar ve malzemeler kullanılmaktadır.

POPÜLER YAZILAR

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz