Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşler Arasında Soğukluk İçin Okunacak Etkili Dua 

Eşler arasında soğukluk için okunacak etkili dua nedir, nasıl okunmalıdır? Eşler arası nasıl bozulur? En etkili yöntemlere ve yapılması gerekenlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Eşler Arasında Soğukluk İçin Okunacak Etkili Dua 

Eşler arasında soğukluğun gitmesi için okunması gereken etkili dualar vardır. Bu duaların istenildiği şekilde okunmasından sonra eşlerin arasında meydana gelen tartışmalar ve kavgalar son bulur. Okunması gereken dualar muhakkak abdest alınarak okunmalıdır. Aynı zamanda içten ve samimi bir şekilde de duaların okunması yapılmalıdır.

Eşler Arasında Soğukluk İçin Okunacak Dua

Eşler arasında soğukluğun gitmesi ve aradaki sevgi bağlarının daha da gelişmesi için okunması gereken dualar vardır. Bu duaların okunması sonucunda eşlerin arasında oluşan soğukluklar ve uzaklaşmalar tamamen yok olur. Aşağıda okunması gereken dua yer alır:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm
 • Elhamdülillahillezî yümsiküssemavatis seb’a en takaa alel ardi illâ biiznih.
 • Hasbiyallahu lâ ilâhe illâ hû, aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil azîm.
 • Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.

Yukarıda verilen duanın Perşembe günleri toplamda 7 defa yatsı namazının kılınmasından hemen sonra okunması gerekir. Bu duayı 1 ay boyunca okuyan herkes 1 ayın sonunda eşleri ile aralarındaki sorunları tamamen çözer ve evliliklerini daha iyi bir noktaya getirirler.

Eşler Soğukluk İçin Hangi Duayı Okumalı?

Eşlerin aralarındaki sorunları ve problemleri aşmaları için okumaları gereken dualar vardır. Bu duaların istenilen sayıda ve günde okunması durumunda eşler aralarındaki bütün buzları eritir. Aşağıda eşlerin okumaları gereken dua detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm.
 • Allahhümme ellif beyne kulubina,
 • ve aslih zate beynina,
 • ve’hdina sübüle’s-selami,
 • ve neccina mine’z-zulümati ile’n-nur,
 • ve cennibne’l-fevahışe ma zahara minha ve ma betane,
 • Allahümme’hfazna fi esmaina ve ebsarina ve ezvacina.

Yukarıda verilen duanın sabah namazından sonra 3 defa okunması sonucunda eşler arasında sevgi ve muhabbet bağları gelişir. Bunun sonucunda da eşler birbirlerine daha çok bağlanmış olur.

Eşler Arasında Soğukluğu Gideren Etkili Dua

Eşler arasında soğukluğu gideren etkili duanın okunması bazı malzemelerin üzerine yapılır. Bu duaların istenilen malzemelerin üzerine istenilen sayıda ve zamanda okunması durumunda eşler arasında meydana gelen sorunlar tamamen ortadan kalkar ve eşler arasında her zaman muhabbet kavramı ortaya çıkar. Böylece evlilikler daha ileri seviyede ve güzel bir şekilde ilerlemeye devam etmiş olur. Aşağıda eşler arasında soğukluğu gideren etkili duanın okunuşu detaylı bir şekilde verilmektedir. Bu dua şu şekildedir:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm.
 • Ya Vedüd,
 • Ve min âyâtihî en halaka lekum min enfusikum ezvâcen li teskunû ileyhâ ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeten, inne fî zâlike le âyâtin li kavmin yetefekkerûn(yetefekkerûne).

Suya Okunacak Soğukluk Gideren Dua

Suya okunacak soğukluk duasının yapılmasına geçmeden önce ilk olarak Besmele çekilmesi gerekir. Besmele çekildikten sonra bir çay kaşığı karbonatı bir çay bardağı suyun içerisine koyunuz. Daha sonra kimsenin olmadığı sessiz bir yere geçilmelidir ve karbonatlı suyun üzerine 77 defa “Ya Mennan” esması okunmalıdır. Esma istenilen sayıda okunduktan sonra karbonatlı su 3 yudumda içilmelidir. Su içilirken aynı zamanda niyetlerin de doğru bir şekilde edilmesi gerekir. Bunun sonucunda da eşler arasında sevgi ve muhabbet eskisinden daha fazla artar ve aralarındaki soğukluk tamamen gitmiş olur.

Ayrıca eşler arasında soğukluk varsa okunacak dualara yazımızdan bakabilirsiniz.

Kırmızı Kaleme Okunacak Soğukluğu Yok Eden Dua

Eşler arasında soğukluğun önlenmesi ve muhabbetin daha fazla artması için bir adet kırmızı kurşun kalem ve bir kâğıdın üzerine dualar yazılarak da işlemler yapılabilir. Bunun için ilk olarak 1 adet kırmızı kurşun kalemi ve 1 adet kâğıdı alıp sessiz bir odaya geçiniz. Daha sonra kâğıdın üzerine “Ya Vedüd” esması yazılmalıdır. Esma yazıldıktan sonra kâğıdın üzerine kırmızı kurşun kalem koyulmalı ve 4 defa muska şeklinde katlanmalıdır. Katlanan kağıdın kıyafetlerde saklanması durumunda eşler arasında sevgi bağları daha fazla artar ve eşler birbirlerine yeniden aşık olur.  Bütün bu adımların bu yüzden eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua Kaç Defa Okunur?

Soğukluk duasının kısa sürede kabul olması için istenilen zamanda ve sayıda duanın okunması gerekir. Özellikle soğukluk duasını evli çiftler Perşembe geceleri yatsı namazından sonra okumalıdır. Bunun dışında duanın 40 defa art arda okunması talep edilir. Bu duanın istenilen sayıda ve zamanda okunması durumunda eşlerin arasında meydana gelen tartışmalar ve problemler tamamen ortadan kalkar.  Bunun sonucunda da sevgi ve muhabbet bağları daha fazla gelişerek evlilikler uzun süreli gitmeye başlar. Bu yüzden soğukluk duasının her zaman içten ve samimi bir şekilde okunması gerekir.

Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Okunacak Duada Önemli Noktalar Nelerdir?

Eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkması için okunması gereken duanın okunma aşamalarına geçmeden önce ilk olarak duanın etkili olması için yapılması gerekenler vardır.  Bu şartların yerine getirilmesinden sonra eşler arasında soğukluğu gideren duayı dileyen herkes okuyabilir. Bu duanın okunması yapılmadan önce ilk olarak abdest alınmalıdır. Abdestsiz okunan dualar hiçbir şekilde kabul olmaz. Bunun dışında duayı okuyan çiftlerin duayı okuduklarına dair kimseye bilgi vermemesi gerekir. Aynı zamanda soğukluk gideren duanın yavaş bir şekilde acele etmeden okunması gerekir.  Duanın doğru bir şekilde okunmasından hemen sonra niyetlerin de net bir şekilde belli edilmesi gerekir. Bütün bu şartların yapılmasından sonra duanın kabul olma zamanı hemen meydana gelir.

Eşler Arasında Soğukluk Gideren Dua İçin Sadakanın Önemi

Eşler arasında soğukluğun gitmesi için okunması gereken soğukluk gideren duanın daha kısa sürede etkisini göstermesi için sevap olan davranışların yapılması gerekir. Özellikle ihtiyacı olan kişilere sadaka verilerek sevap kazanılmalıdır. Sadaka vermek tamamen isteğe bağlı bir harekettir. Fakat yardıma muhtaç olan insanlara destek olmak her zaman edilen duaların kabul olmasında oldukça etkilidir. Bu yüzden eşler de istenilen duayı okumadan önce muhakkak durumu kötü olan kişilere sadaka vererek duanın daha etkili ve kısa sürede ortaya çıkmasına vesile olabilir.

Eşler Arasında Soğukluk Gideren Duada Samimiyet

Eşler arasında meydana gelen soğuklukların yok olmasında edilen duaların kabul olması için her zaman yapılması gereken kurallar vardır. Bu kurallara uyum sağlandıktan sonra eşler arasında herhangi bir sorun kalmaz. Okunan duaların kabul olması için kesinlikle dualarda niyetin doğru bir şekilde belli edilmesi gerekir. Bununla birlikte duaların içten ve samimi bir şekilde okunması her zaman duaların kabul olmasında etkilidir. Bu yüzden soğukluk gideren duanın okunmasında da kalpten ve içten olmak gerekir. Bu sayede okunan dualar her zaman etkili ve kısa sürede tesirini yansıtmaya başlar. Bunun sonucunda da eşler arasında her zaman sevgi bağları daha çok güçlenir ve birbirlerine olan değerleri daha da artar.

Başörtüsü İle Eşler Arasındaki Soğukluk İçin Dua Etme

Başörtüsü ile eşler arasındaki soğukluğun gideren duanın okunmasından sonra bütün dilekler kabul olur ve eşler arasında sevgi daha fazla artmaya başlar. Bu duanın okunmasına geçmeden önce ilk olarak kırmızı bir başörtüsü alınıp sessiz bir odaya geçilmelidir. Daha sonra dizlerinizin üzerine oturarak 5 dakika boyunca gözleriniz kapalı bir şekilde Besmele çekiniz. Besmele çektikten sonra gözlerini açın ve kırmızı başörtüsünü önünüze serin. Daha sonra aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü okuyun:

 • Ey Alemlerin Rabb’i olan Allah’ım, gidilebilecek yegane kapı olan senin kapına geldim ve aile huzurunu temin etmek maksadıyla sana müracaat ettim, sen halis kullarının niyazlarını en güzel şekilde kabul eyleyip onlara fazilet ve hayır bahşetme nimetini gösterir ve onları ihsanların ile güzelliklere mazhar eylersin. İşte ben de huzuruna gelip senden nimet ve ihsan talep etmekteyim, kalbimde eşim ile aramdaki muhabbeti tesis etmek gibi masum bir niyet yer almakta ve senin masum niyetlere karşı en güzel şekilde fazilet armağan ettiğini bilmekteyim. Bana içten içe okumuş olduğum besmele-i şerifin şerefi ve onuru hatırına eşimle aramdaki soğukluğu giderme faziletini ihsan eyle, amin.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün okunmasından sonra “Unzur keyfe darabû lekel emsâle fe dallû fe lâ yestetîûne sebîla” duasını 7 defa okuyunuz. Duayı okurken aynı zamanda içinizden niyetinizi de belirtmeniz gerekir. Niyetinizi de ettikten sonra kırmızı başörtüsünü 4 defa katlayın. Katlama işlemini yaptıktan sonra ise başörtüyü evde kimsenin bulamayacağı ve göremeyeceği yere koyunuz. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra eşler arasındaki soğukluk tamamen kısa sürede yok olur ve eşler birbirlerine eskisinden daha çok bağlanır.

Eşlerin Birbirine Bağlanması İçin Okunacak Dualar

Eşlerin birbirlerine evlilikleri boyunca daha sıkı bir şekilde bağlanabilmeleri için okumaları gereken dualar vardır. Bu duaları abdestli bir şekilde iyi niyetler ederek okudukları zaman eşleri ile aralarında oluşan sevgi bağlarını daha da güçlendirirler. Böylece evlilikler her zaman uzun soluklu olmaya devam eder. Aşağıda eşlerin birbirlerine bağlanmalarında etkili olan dualar ayrıntılı olarak yer alır:

 • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Şaban 14 Mayıs 2020 00:42

  Selamın aleyküm hocam ben 12 yıldır evliyim 1 2 yildirda hep kavga huzursuzluk var sebebsiz yere kavgalar hep benim ailem yüzünden esim bir türlü ailemin sözü geçen her konuda cildiriyor suan kusuz

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz