Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

En kuvvetli etki eden aşk büyüsü hangileridir, nasıl yapılır, en çabuk etki eden muhabbet duaları ve esmaları nedir sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

 En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü çeşitlerinden biridir. Kadim büyü kitaplarının ve yüzyıllar boyunca pek çok medeniyette gizli tutulan ezoterik öğretilerin bir sonucu olarak nesilden nesle aktarılıp günümüze kadar gelen aşk büyüsü uygulamaları, her çağda olduğu gibi içinde bulunduğumuz dönemde de yoğun ilgi görmektedir. Sevdikleri tarafından da aynı şekilde sevilmek isteyen kişiler en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır, muhabbet esmaları ve duaları sorusunun yanıtını aramaktadır. Bu tür kişilere yardımcı olmak adına en kuvvetli aşk büyülerinin yapılışı ile karı ve koca arasındaki muhabbet esmaları ve dualarını yazımızda bulabilirsiniz.

Aşk ve bağlama büyüleri, yüzyıllar boyunca hem erkekler hem de kadınlar tarafında merak edilmiştir. Manevi yönü kuvvetli büyü üstatlarının yanı sıra medyum hocalar tarafından da icra edilen aşk büyüleri çeşitlilik göstermektedir. Büyünün yapılış biçimine ve niyetlere göre farklılık gösteren aşk büyülerinde en kuvvetli bir şekilde en çabuk etki görmek isteyenler en kuvvetli aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirler.

Aşk Büyüsünün Etkisini Belirleyen Faktörler

Bilindiği üzere aşk büyüleri her ne kadar herkes tarafından icra edilebilen büyüler olsa da bazı durumlarda aşk büyüsünün diğer koşullara göre çok daha hızlı ve kuvvetli etki gösterdiği bilinmektedir. Aşk büyüsünün etkilerini belirleyen ve bu etkiler üzerinde doğrudan belirleyici rol üstlenen faktörleri ikiye ayırmak mümkündür. İlk faktörler büyünün bizzat yapılışından ve ritüellerinden kaynaklanırken diğer faktörler ise aşk büyüsü yaptırmak isteyen veya yapan kişi ile aşk büyüsünün yönlendirildiği kişi arasındaki duygusal bağın derecesidir.

Bir başka deyişle açıklamak gerekirse ilk faktöre baktığımızda, aşk büyüsünde hangi büyünün uygulandığı, büyünün kadim kitaplarda belirtilen ritüellerine ne derece uyum sağlandığı ve büyünün yapımında hangi malzemeler kullanıldığıdır. Örnekle açıklamak gerekirse ezoterik büyü kitaplarının en eski ve en az bilinen büyü uygulamalarından olan adet kanı büyüsü, çok kuvvetli tesir gösterebilen bir bağlama büyüsüdür. Bunun yanı sıra saç teli, tırnak ve vücut parçası gibi kişinin DNA’sını içeren malzemeler ile bağlama büyüsü yani aşk büyüsü yapıldığında da çok kısa sürede kuvvetli etkiden bahsetmek mümkündür. Dolayısıyla en etkili aşk büyüsü arayışında olan kişilerin öncelikle bu tür büyü çeşitlerine ağırlık vermesi tavsiye edilmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Aşk büyüsünün etkisinde ikinci faktörler de oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu faktörlere göre büyü yapan ya da yaptıran kişi ile aşık olması istenen kişi arasında önceden bir duygusal ya da cinsel bağın olması durumunda aşk büyüsü çok çok daha etkilidir. Dolayısıyla bağlama büyülerinin daha önce bir süreliğine birliktelik yaşayıp yolları ayrılan, sevdikleri tarafından terk edilen veya mevcut durumda karı koca olan kişilere çok daha kuvvetli etki göstermesinin sebebi de bu noktadan kaynaklanmaktadır. Sizi henüz yeni tanıyan ve sizinle pek geçmişi bulunmayan kişilere aşk büyüsü yönelttiğiniz taktirde bu büyünün tutması ve kişinin büyüden etkilenip sırılsıklam aşık olması biraz zaman alacaktır. Aşk büyüsü nasıl yapılır gerçek aşk büyüleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Denenmiş ve Etkili Aşk Büyüleri

Medyum hocaların ve büyü üstatlarının yıllar boyu çalışmaları ile ortaya çıkan etkisi kanıtlanmış ve denenmiş aşk büyüleri, pek çok farklı şekilde insanların hayatına etki etmektedir. Özellikle bekarlar kadar evli kimselere karşı da icra edilebilen bu tür bağlama büyüleri, yapılışları, ritüelleri ve büyüde kullanılan malzemeler bakımından birbirlerinden farklılık gösterebilmektedir. En etkili ve tesiri kanıtlanmış aşk büyülerini madde madde sıralayacak olursak şöyle bir sıralama yapmak mümkündür:

 • 41 Karabiber aşk duası ve büyüsü
 • Tahta kaşık bağlama büyüsü
 • Adet kanı içirme büyüsü
 • Saç teli ile yapılan bağlama büyüsü
 • Nohutla yapılan aşk büyüsü
 • Bezle yapılan aşk büyüsü
 • Uzaktan fotoğrafla yapılan aşk büyüsü
 • Muhabbet duası ve esmaları
 • Kırmızı mumla aşk büyüsü
 • Düğüm büyüsü

Özellikle havas ilimlerinde derin bilgi sahibi ve manevi yönden kuvvetli olan medyum hocaların gözetiminde bu tür büyülerin icra edilmesi çok kısa sürede ciddi boyutlarda büyü sonuçları vermektedir. Siz de aşk büyüsü yaptırmak veya yapmak istiyorsanız büyü kitaplarında yer alan bu tür manevi uygulamaların gerektirdiği ritüellere uygun olarak hareket etmek zorundasınız.

En Etkili Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bir aşk büyüsünün çok ciddi derecede yapılması ve kişinin yüksek manevi tesir altında kalması için manevi yönü kuvvetli ve dünya dışı varlıklarla çok rahat bir şekilde iletişime geçebilen kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin büyü üstatları veya ilim sahibi medyum hocalar bu işlemleri isteyen kişiler için başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. En tesirli aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayan kişiler için açıklamak gerekirse, bu tür aşk büyülerinde öne çıkan unsurların başında ilim ve irfan sahibi medyum hocaların hazırladığı aşk ve dua vefkleri gelmektedir. Bunun yanı sıra büyünün ritüellerinde çok daha kuvvetli tesir oluşturmak için manevi yönden kudretli bazı tılsımlı sözlerin icra edilmesi gerekmektedir. İşte bu tür tılsımlı sözlerin ve muskaların hazırlanması da işinin ehli medyum hocaların desteği ile gerçekleştirilmektedir.

Muhabbet Esmaları ve Duaları

Her ne kadar günümüzde pek çok kişi tarafından sıklıkla icra edilse de aşk büyüleri çoğunlukla olumsuz tesirler yaratabilmektedir. Bu yüzden güvenilir medyum hocalar ile bu işlemlerin alternatiflerine ve dini boyutta sakıncalı olmayan uygulamalara yönelmek faydalı olacaktır. Bu uygulamalar arasında da en çok öne çıkanlar muhabbet duası ve esmalarıdır. Denemiş ve etkisi kanıtlanmış muhabbet dualarından biri de şudur:

 • ““Bismillahirrahmanirrahim
 • Allahu ekber kul in küntüm tuhibbunellahe fettebiuni yuhhib kümüllahe ve yağfireleküm zunubeküm vallahu gafurun rahim kad şeğafeha hübben ve inne leneraha fiy delalin mürin yuhıbbınehüm ve yuhıbbınehü ezilletin alel müminine e izzetin alel kafirin.”

Bu dua tatlı bir yiyeceğin üzerine okunmalıdır. Daha sonra bu tatlı yiyeceği sevdiğiniz kişiye yedirmeniz gerekmektedir. Bunun üzerinden çok geçmeden dua etkisini gösterecek ve sevdiğiniz kişi ile her zaman hayalini kurduğunuz güzel sohbetler etmeye başlayacaksınız. Ancak tatlının üzerine duayı 7 defa Arapça usulüne uygun olarak okumayı unutmamalısınız. Eşini kendine aşık etmek ve bağlamak için dua başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

En Etkili Muhabbet Duası

Sevdiğiniz kişi ile muhabbetinizi artıracak dualardan biri de Fatiha Suresidir. Özellikle sevdikleri tarafından terk edildikten ya da sevdikleriyle ayrıldıktan sonra muhabbeti kesilen kişilerin okuduğu bu dua çok etkilidir. Kadınlar ve erkekler tarafından da okunabilir. Fatiha suresi ile muhabbet duası uygulaması yapmak için ilk olarak 1001 defa Fatiha suresi okunmalıdır. Fakat bu okuma yapılırken her 100 duada bir kez olmak üzere şu duayı okumanız gerekmektedir:

 • “Allahümme inni eselüke fethan mübinen ve nasran azizen ve safhan cemilen bi hurmeti fatihatin futuhatin meftuhatin min ilmi ummil kitabi li diniyettin ittilaaiyyettin ala usuuliha fil ğaybi Allahu latifun bi ibadihi yerzuku men yeşa’ u ve hüvel kaviyyul aziz. Allahümme ya cami’ a’ l asvati ya mucibe’d da’avati ya alimessırri vel hafiyyati bi hakkı suretil fatiha vel bakarati vel enami ve bi hakkı kef ha ya ayn sad ve bi hakkı suretil fatihati ikdi hacati fi hazihis saati birahmetike ya erhamer rahimiyn”

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz