Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

En etkili aşk duası ritüeli 100’de 100 garanti var mı, kim yapabilir? Aşk büyülerini kim yapar, garanti tutar mı? Aşk büyüleri kaç günde etkisini gösterir? Gerekli bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bu duaların okunması özellikle içten ve samimi bir şekilde yapılmalıdır. Bu sayede aşk duaları kısa sürede etkilerini göstermiş olur.

Birini Aşık Etmek İçin Dua

Sevdiğiniz kişinin size de aynı duyguları besmelesinde etkili olan dua vardır. Bu duanın özellikle Cuma geceleri okunması gerekir. Aynı zamanda birini sevdirmede etkili olan duanın 15 defa okunması istenilen şartların arasındadır. Bu sayede edilen dualar kısa sürede kabul olur. Aşağıda birini aşık etmek için okunacak dua bulunmaktadır:

 • Allahümmec alil kur ane lena fiddünya karinan ve fil kabri münisan.
 • Ve fil kıyameti şefian.
 • Ve minen naristiran ve hicaban.
 • Birahmetike ya erhamerrahimin.
 • La ilahe illallahül melikül kahhar.
 • La ilahe illallahül melikül cebbar.
 • Ya Allah, hasbiyallah.

Sevdiğinin Sevgisini Kazanmak İçin Ne Yapılmalı?

Özellikle platonik olarak ortaya çıkan aşklarda okunması gereken dualar vardır. Bu dualar sayesinde aşklar karşılık bulur. Ama istenilen duaların usulüne uygun bir şekilde okunması gerekir. Örneğin; birinin sevgisini kazanmak için okunacak duanın 3 gün boyunca ve günde 1001 defa okunması gerekir. Bu sayede okunan duaların etkisi hemen kendini göstermeye başlar. Aşağıda birini aşık etmede okunacak dua yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun.

İstediğini Aşık Etme Duası

İstediğiniz kişinin size aşık olmasında yapılması gerekenler vardır. Bu uygulamaların eksiksiz bir şekilde yapılmasından sonra sevdiğiniz kişinin size aşık olduğunu anlayacaksınız.  Aşağıda sevdiğiniz insanın size aşık olmasında yapılması gerekenler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • İlk olarak büyünün yapılacağı kişinin ve büyüyü yapanın resmi alınır.
 • Daha sonra resimlerin üzerine isimler yazılır ve daire içine alınır.
 • Ardından resimlerin üzerine 1000 defa “Ya Vedud” esması okunur.
 • Daha sonra resimlerin üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler söylenerek niyetler edilir.
 • Bütün bu işlemlerin yapılmasından sonra okunmuş resimler yatak odasının duvarına asılır.

Böylece 1 hafta içerisinde sevdiğiniz kişi size deliler gibi aşık olur ve bağlanır.

En etkili aşk büyüsü ritüeli ile ilgili bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Elma İle Aşk Dualarının Okunması

Elmanın üzerine muhabbeti ve sevgiyi arttırmak için etkili olan duayı okumanız durumunda sevgiliniz veya eşiniz arasında oluşan sevgi bağınız daha da artar. Bu sayede ilişkiniz ve evliliğiniz eskisinden daha iyi olur. İstenilen duanın toplamda 7 defa okunması gerekir. Dua okunduktan sonra sevgilinize veya eşinize bu elmayı hemen yedirmelisiniz. Bu sayede duanın etkisi kendini kısa sürede göstermeye başlar. Aşağıda elmanın üzerine okunması gereken dua verilmektedir:

 • “Yâ kaviyyü yâ metînü yâ alîmü yâ hakîm.”

Platonik Aşklar İçin Okunacak Dua

Platonik olarak duyulan aşklarda etkili olan dualar vardır. İstenilen duaların zamanında ve istenilen sayıda okunması durumunda her zaman aşklara karşılık bulunur.  Platonik olarak duyulan aşklara etkili olan duanın 7 gece boyunca okunması gerekir.  Bununla birlikte 7 gece boyunca her gün toplamda duanın 1667 defa okunması talep edilir. Duanın okunması esnasında niyetlerin de içten ve samimi bir şekilde edilmesinden sonra dua okumanın ardından tütsü yakılmalıdır. Bu sayede 1 hafta sonra sevdiğiniz kişi size deliler gibi aşık olacaktır. Aşağıda sevdiğini aşık etmede okunması gereken dua bulunmaktadır:

 • “Senestedricühüm min haysü la Ya’Lemun.”

3 Günde Etkili Aşk Duası

3 günde etkisini gösteren aşk duası sayesinde sevdiğiniz insana 3 gün sonra hemen kavuşursunuz. Bu duanın okunması için ilk olarak abdest alınıp sabah namazının kılınması gerekir. Daha sonra niyetlerin edilmesi ile duanın 100 defa 3 gün boyunca art arda okunması istenir. Koşullara uygun bir şekilde duanın okunmasından sonra sevdiğiniz kişinin de size karşı 3 gün içerisinde aşık olduğunu görmüş olacaksınız. Aşağıda 3 gün boyunca okunması gereken dua verilmektedir:

 • “Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Yukarıda verilen dua sayesinde 3 günde aşkınıza kavuşursunuz.

Erkeklere Okunan Aşk Duası

Erkeklerin aşık olması için okunması gereken duaların adabına uygun bir şekilde dile getirilmesinden sonra kadınlar istedikleri ve aşık oldukları erkekleri kendilerine kolay bir şekilde bağlayabilir. Bunun sonucunda da güzel ilişkiler ortaya çıkar. Aşağıda erkeklerin aşık olmasından etkili olan dua ayrıntılı bir şekilde yer alır. Bu duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn.

Aşk Dualarında Besmele Çekilmesi

Aşk dualarının okunması esnasında Besmele çekmenin de önemi oldukça büyüktür. Besmelenin çekilmesinden sonra okunan aşk duaları sayesinde aşıklar daha kısa sürede birbirlerine kavuşur. Besmelenin çekilmesi için ilk olarak bir bardak su alın. Daha sonra suyun üzerine 786 defa Besmele çekin.  Ardından aşık olmasını istediğiniz kişi için duayı da okuduktan sonra suyu karşı tarafa içirin ve Besmele ile okunan aşk duasının etkisini görmeye başlayın. Bunun sonucunda sevdiğiniz kişi size sırılsıklam aşık olur.

Aşk Ve Bağlama Duaları Nelerdir?

Aşk ve bağlama duaları oldukça fazladır. Bu duaların en kuvvetli ve etkili olanlarını okuyarak sevdiğiniz kişinin size köpekler gibi bağlandığını göreceksiniz. Aynı zamanda aşk ve bağlama dualarının etkili olması için kesinlikle abdestli bir şekilde duaları okumanız gerekir. Bununla birlikte istenilen aşk ve bağlama dualarının gönülden okunması tavsiye edilir. Aşağıda aşk ve bağlama dualarının en etkilisi yer alır:

 • Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü narsan azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ.
 • Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Aşk Dualarının Kuvveti

Aşk dualarının etkisi ve gücü oldukça fazladır. Özellikle duaların büyülerden çok daha sevap olduğu Kuran-ı Kerim’de de yazmaktadır. Bu yüzden karşıdaki kişiyi aşık etmek için büyü yapmak yerine aşk dualarının en etkililerini okumak daha mantıklı ve işe yarar bir yoldur. Bu duaların okunmasından sonra Allah bütün kapıları açar ve sevdiğiniz kişi ile sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edersiniz. Böylece mutlu ilişkiler ortaya çıkar. Aşağıda en kuvvetli aşk duasının okunuşu yer alır. Bu dua şu şekildedir:

 • Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası

erkek nasil asik edilir
Erkeği kendine aşık etmede birçok yolları deneyen kadınlar her zaman başarılı olamayabilir. Bu yüzden kadınların erkekleri... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz