Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • İp Büyüsü Nedir, İp Büyüleri Nasıl Yapılır?

İp Büyüsü Nedir, İp Büyüleri Nasıl Yapılır?

İp büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? İp büyüsünü kimler yapabilir? İp büyüsü ile ilgili bilinmeyenlerin cevaplarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 İp Büyüsü Nedir, İp Büyüleri Nasıl Yapılır?

İp büyüsü yapmak karı ile kocanın iradesinin düğümlenmesi etkisinin ortaya çıkmasını sağlar. Kişi bir başka insanı kendine bağlamak için ip büyüsü yapması gerekebilir. En etkili büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Halk arasında düğüm büyüsü ya da iplik büyüsü olarak da bilinir. Büyü yapılırken mutlaka sessiz bir yere geçmek gerekir. Büyü sırasında elde edilmek istenilen etkiye göre ipin üzerinde çeşitli düğümlerin atılması gerekir. Büyünün eski bir tarihi vardır. Tam olarak ne zamandan beri bu büyünün yapıldığı bilinmiyor. Fakat siyer kayıtlarında ip büyüsünün ismi geçiyor. Mekke döneminde ip büyüsünün uygulandığı biliniyor. Bu kayıtlara göre Yahudi kadının bir tanesi, Hz. Peygamber’e ip büyüsü yapmıştır.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

İp büyüsü yapmak için ilk önce belli uzunlukta ip alınır. Bu ipin üzerine dualar okunması gerekir. Ortalama 40 kere ipe düğüm atılması gerekir. Düğüm atılması sırasında büyüye özel dualar okunur. Bu dualardan bir tanesi:

Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr.

Dua okunduktan sonra, büyü yapılacak kişi için vekf büyüye dahil edilir. Ardından büyü işlemi tamamlanmış olur. İplik büyüsü uygulamasında çok çeşitli uygulama çeşitleri vardır. Fakat her çeşit için büyüyü yapan kişinin konunun uzmanı olması gerekir. Kişinin kendi başına büyüyü uygulaması mümkün değildir. Mutlaka konu hakkında bilgili bir medyum ile çalışma yapmak gerekir.

Ayrıca şirinlik duası ve büyüsü nedir? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

İp Büyüsü Neden Yapılır?

İp büyüsü yapılma nedenleri herkes için farklı olabilir. Genellikle bu büyü:

 • Karı koca arasında muhabbetin artırılması,
 • Bir kişiyi kendine bağlamak,
 • Ticari hayatta daha fazla kazanç elde etmek,
 • Bolluk ve bereketin artması,
 • Büyü yapılan kişinin büyü yapan kişiden başka kimseyi görmemesi,
 • Karşı cinsten bir kişiyi kendine aşık etme,
 • Bir kişiyi kendine hayran bırakma,
 • Bir kişi ile hayırlı bir birliktelik başlatmak için 7 renk ip bağlama büyüsü

yapılmaktadır.

İp Bağlama Büyüsü ile Bir Kişi Nasıl Kendine Bağlanır?

İp bağlama büyüsü ile bir kişinin kendine bağlanması için ipin üzerine üflenecek tılsımın şiddeti çok önemlidir. Tılsım yapılırken seçkin dualar tercih etmek gerekir. Bu dualardan en çok tercih edilenlerinden bir tanesi:

Rabbi innî zalemtü nefsî fağfirlî, fe innehû lâ yağfiruzzunûbe illâ ent, verhamnî inneke ente’l Ğafur’ur’rahim.

Tılsımın etkili olduğu hallerde, büyü yapılan kişinin büyü etkisinden kurtulması gibi bir şansı yoktur. Düğüm büyüleri sırasında kullanılan iplerin rengi çok önemlidir. Gelişi güzel renklerde ip kullanılmaması gerekir. Her rengin anlamının ne olduğunu bilmek şarttır. Çünkü her rengin farklı bir anlamı vardır. Renk seçiminde elde edilmek istenen etkiye göre hareket etmek gerekir. Kırmızı renk arzu anlamına gelir. Beyaz renk ise yalansız bir hayat ve dürüstlük anlamına gelir. Mor rengin anlamı yaratıcılık, ilişkide sıkıcılık olmaması anlamını taşır. Pembe renk ilişkinin uzun süreli olmasını sağlar. Büyü yapmak isteyen kişi ipteki renklerin anlamını bilerek tılsımı hazırlamalıdır. En güçlü bağlama büyülerinin kırmızı renkli olanlar olduğu bilinmektedir.

İp Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

İp büyüsünün etkisini gösterme zamanı yapılan büyünün kuvvetine göre değişiklik gösterir. Ortalama 7 gün sonunda büyünün etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Bağlama büyüsünde etki görmek için son renk olan mor engin sicimlerinin çözülmesi gerekir. Büyü o kadar güçlüdür ki kişi kendisini çekilir gibi hisseder. Büyü yapıldığı zaman ilk günlerde kişi unutkan, yorgun ve hatta isyankar olabilir. Günler ilerledikçe büyü tesiri oturur. 7 gün dolduktan sonra büyünün etkisi tamamen oturur. Günler ilerledikçe de büyü etkisi kuvvetlenir. Kişinin büyülerin etkisinden kurtulması mümkün olmaz. Düğüm büyüsü bozmak isteyen kişinin, 10 gün boyunca büyü bozan dualardan okuması gerekir:

Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbil kulûbi ve devâihâ, ve âfiyeti’l ebdâni ve şifâihâ ve nûri’l ebsâri ve dıyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim. Allahümme innâ neûzü bike min cehmetin lâ tedmeu, ve min cenânin lâ yefzeu, ve min kalbin lâ yehşeû, ve min duâin lâ yukbelu, ve min ilmin lâ yenfeu, ve min kavlin lâ yüsmeu, ve min nefsin lâ teşbeu, ve min avâzi’l mâûn.

Duası okunarak büyünün etkisini önce hafifletir, ardından da etkiyi tamamen ortadan kaldırırsınız.

7 Renkli İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 renkli ip büyüsü bilinen en etkili ip büyüleri arasında yer alır. İp büyüsü genelde 2 ya da 3 renk kullanarak yapılırken, bu büyüyü yapmak için 7 farklı renge ihtiyaç duyacaksınız:

 • Kırmızı,
 • Mavi,
 • Mor,
 • Pembe,
 • Beyaz,
 • Siyah,
 • Gri renkli ipler edinin.

Aldığınız iplerin büyü ya da başka bir amaçla kullanılmamış olduğundan emin olun. Yukarıdaki renklerin sıralaması ile ipleri elinize alın. Önce kırmızı ile mavi ipi birbirine düğüm atın. Ardından mor ile pembeyi, sonra beyaz ile siyahı son olarak da gri renkli ipi bütün ipleri bağlamak için kullanın.

Bağladığınız ipleri evinizin içinde bulunan saksının içine gömün. İpleri gömerken “ipler gömülsün, sevdiğim bağlansın, engeller ortadan kalsın” deyin. Bu tılsımı 3 kere tekrar edin. Toprağa gömdüğünüz ipler 3 gün boyunca bulunduğu yerde dursun. Sonra topraktan ipleri çıkarın. Büyü yapmak istediğiniz kişinin ceketini alın. Ceketin iç kısmına ipleri dikin. İplerin görünmediğinden emin olun. Ardından beklemeye başlayın. Kısa süre sonra sevdiğiniz kişi sizinle irtibata geçecektir.

İp Büyüsünden Nasıl Kurtulabilirim?

İp büyüsünden kurtulmak isteyen kişilerin ilk önce bu büyünün altında olduklarından emin olmaları gerekir. Ortada büyü yokken büyü bozma işlemleri yapılırsa, kişi ve sevdikleri zarar görür. İp büyüsü etkisi altında olan kişiler:

 • Bir şeyler yiyip içmek istemezler,
 • Gözleri yalnızca büyü yapan kişiyi görür,
 • İp büyüsü yüzünden dışarı çıkmaz istemezler,
 • Sevdikleri kişiler ile sürekli kavga halinde olurlar,
 • Yalnız kalmak isterler.

Eğer bu belirtiler gözlemleniyorsa kişinin üzerinde ip büyüsü yapma teknikleri uygulanmış olabilir. Kişi 7 günde büyüden kurtulmak için aşağıdaki duayı okumalıdır:

Allahümme bâid beynenâ ve beyne hatâyâ, kemâ bâadte beyne’l-Meşrikı ve’l-Mağrib. Allahümme nakkinâ mine’l hatayâ kemâ yunakka`s-sevbu`l-ebyedu mine`d-denes. Vağsilnâ bi’l mâi ve’s-selci ve’l-bered.

Dua her gün sabah ve yatsı namazı vaktinde okunacaktır. Her gün tercihen aynı saat diliminde duayı okuyun. 7 gün boyunca dua okumasına devam edin. Eğer bir gün bile ara verirseniz, dua okuma sürecine yeniden başlayın.

Hüddam Çar Efendi İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hüddam Çar efendi ip büyüsü yapmak için yarım metre uzunluğunda kırmızı renkli ip almak gerekir. Ardından sessiz bir ortama geçin ve sicim ip büyüsü yapmak için Hüddam Çar Efendi adına niyet ettim ifadesini 3 kere tekrar edin. Ayakta iken, gözlerinizi kapatın, içinde niyetinizi 3 kere daha (bu sefer sessiz bir şekilde) geçirin. Gözlerinizi açıktan sonra dizlerinizin üzerine çömelin 88 kere Ya Hüddam Çar Efendi deyin. Ses tonunuzun kısık olması gerekir. Bu sırada içinizden büyüyü neden yaptığınızı geçirin.

Yarım metrelik kırmızı ipi elinize alın. Ardından ipe 3 kere düğüm atın. İpe attığınız düğümlerin bir tanesi ipin en başında bir tanesi ipin ortasında sonuncusu ise ipin sonunda olmalıdır. Düğüm attığınız sırada okumanız gereken ifade aşağıdadır:

“Ey Hüddam Çar Efendi, artık niyetime vakıf olduğuna göre benim hangi maksatla düğüm büyüsünü yaptığımı da biliyorsun ve biliyorum ki bundan sonra bana yardım etmek amacıyla elinden gelen her türlü gayreti sarf edeceksin. Çünkü sen hüddamlar içerisinde seçkin bir konuma sahipsin ve çünkü sen diğer hüddamlar içerisinde belki de en güçlü olan görevli varlıksın. Sana karşı koyacak ve senin yoluna taş koyacak herhangi bir görevli olmadığının farkındayım ve zaten bu farkındalık içerisinde düğüm büyüsünü amacına ulaştırmak maksadıyla senin kapına gelmiş bulunmaktayım. Artık bana engel olmak isteyen herkes senin hışmın ile karşı karşıya kalacak ve bundan böyle sen istediğin sürece yapmış olduğum tılsımlı uygulama devam edecek ve belki de sonsuza kadar böyle sürüp gidecek. Biliyorum ki sen hüddamlar içerisinde yetkisi ve etkisi en tesirli olanlardan birisin ve sana karşı koymak, neredeyse imkansızla mücadele etmek gibidir. Artık hüküm senin elindedir ve bundan böyle ahkam sendedir.”

İfadeyi 3 kere okuyun. Sonra ipi kimsenin göremeyeceği şekilde saklayın. Bir hafta boyunca ipi kimse görmeden başarı ile saklayabilirseniz büyünüz işe yarayacaktır.

Papaz büyüsü nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

İp Büyüsü Yapmak Tehlikeli midir?

İp büyüsü yapmanın tehlikesi olabilir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir. Eğer ip bağlama büyüsünün basamaklarında yanlışlık olursa, kendinize bağlamak istediğiniz kişi sizden hepten uzaklaşabilir. Özellikle Hüddam Çar Efendi ip büyüsü sırasında, özel dikkat göstermek gerekir. Çünkü Hüddam Çar Efendi agresif ve sinirlendiği zaman çevresindeki insanlara zarar verebilen bir kişidir. Kendisine büyü görevi kişiler eğer yaptıkları işi tam yapmazlarsa, Hüddam Efendi’nin azabı bu kişilerin üzerinde olur. İp bağlama büyüsü yapanlar Çar Efendi’nin azabı yüzünden sevdikleri kişileri kayıp edebilmektedirler.

Halat ile İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Halat ipi kullanarak ip büyüsü yapmak kişinin kendine bağlamak istediği kişinin evli ya da nişanlı olması halinde geçerlidir. Halat ile yapılan düğüm büyüsü güneş doğmadan yarım saat önce yapılmalıdır. Büyü yapıldığı sırada kişinin evde yalnız başına olması gerekir. Diğer büyüler ile kıyaslandığı zaman en zor büyü türlerinden bir tanesidir. Büyüyü yapmak isteyen kişinin 2 ayrı parça halat alması gerekir. Halatlar tamamen siyah olmayacak şekilde biraz yakılır. Halatlar yakıldığı sırada şu dua okunur:

Allahümme innenâ zalemnâ enfüsenâ fağfirlenâ evzarane’l kebâira ve’l lemem, Fe innehû lâ yağfiruhumâ illâ ent.

Duanın 10 kere hatta mümkünse 20 kere tekrar edilmesi makbul olur. Halatların yanmayan kısmı kalmadıktan sonra, kırmızı renkli dikiş ipi boylu boyunca halatın etrafına dolanır. Diğer halata ip bağlanmaz. İp bağlanan halat bağlama büyüsü yapılan kişiyi temsil eder. Diğer halat büyü yapan kişiyi temsil eder. İki halat birbirine güzelce bağlanır. Bağlanan halatlar, büyü yapan kişinin evinin bahçesine gömülür. 5 kere büyü yapılmak istenilen kişinin adı sayıklanır.

Büyüyü yaptıktan sonra 7 gün boyunca beklenmesi gerekir. Bu süre zarfında kişinin büyü yaptığı kişi ile irtibata hiçbir şekilde geçmemesi gerekir. Büyü yapılan kişi en fazla 7 gün içinde etkilenir ve kişi ile bir şekilde irtibata geçer. 7 günün sonunda hiçbir değişiklik olmazsa, büyünün önünde bir engel var demektir. Büyü yapılan kişi eğer evli ya da nişanlı ise büyü işleminden önce bakım yapılması şarttır. Bakım yapılması için büyü yapılacak kişi hakkında bilgi toplamak gerekir. Büyü yapılacak olan kişinin:

 • Yaşı,
 • Soyadı,
 • Yaptığı işi,
 • Yaşadığı yer bilgisi alınmalıdır.

Bu bilgiler alındıktan sonra, beyaz renkli bir bez parçasının içine mavi renkli bir mürekkep kullanarak bilgilerin yazılması gerekir. Bilgilerin okunaklı olması şarttır. Ardından bu bez parçası büyü bozmak isteyen kişinin yastığının içine dikilir. Kişi bu şekilde 5 gün boyunca uyur. Süre dolduktan sonra büyü bozma teknikleri uygulanır. Bu bakım yapılmazsa, doğrudan büyü bozulmaz.

Su ile İp Büyüsü Bozma Tekniği

Su kullanarak ip büyüsü bozmak bilinen en tesirli büyülerin bile etkilerinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Büyü bozmak için içme suyunu bir bardağa doldurun. Suyun içine bir çay kaşığı tuz atın. Tuz suyun içindeki kötü enerjileri alacaktır. Tuzu suyun içinde güzelce eritin. Ardından elinize kırmızı ve mavi renkli iki tane ip alın. Kırmızı rengi olan ip büyülenmiş kişiyi temsil ederken, mavi renkli olan ip büyüyü yapan kişiyi temsil eder. Her iki ipin baş, orta ve son kısmına düğüm atın. Bu düğümleri daha sonradan çözeceğiniz için ipleri biraz gevşek bırakın. Daha sonra bu ipleri ayrı ayrı suyun içine bırakın.

İpleri suyun içinden çıkardıktan sonra düğümlerini çözün. İpleri çözmeden önce besmele çekmeyi unutmayın. Besmele çektikten sonra “Yapılan büyüyü çözmek için niyet ediyorum. Bütün büyüler çözülüyor.” Deyin. Düğümlerin hepsini çözdükten sonra ipleri suya geri atın. Bu sırada ayete kürsi okuyun. 7 kere sureyi tekrar edin. Ardından suyu bir dikişte için. En etkili ip büyüsü bile su sayesinde bozulur gider. Eğer ip büyüsünün 7 renkle yapıldığını biliyorsanız ip büyüsünü bozmak için suyun bir kısmını saçınıza dökün.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Selen 14 Mayıs 2020 21:48

  İp büyüsünü bozmada suyu ipler içindeyken mi içicez yoksa çıkarıp mı? Çıkardıktan sonra ipleri nereye atıcaz?

POPÜLER YAZILAR

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz