Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Su Serpme Büyüsü Nedir, Su Serpme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Su Serpme Büyüsü Nedir, Su Serpme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Su serpme büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etkisi nelerdir? Su serpme büyülerini kimler yapabilir? Yazımızdan merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

 Su Serpme Büyüsü Nedir, Su Serpme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Su serpme büyüsü yapmak genellikle bir insanın diğer kişiye aşık edilmesi anlamında yarar. Su serpme büyüsü güçlü etkileri ile bilinen bir büyü türüdür. Farklı türleri bulunur. Büyü yapan kişiye çabuk etkisini gösterir. Bütün güçlü büyü türlerinde olduğu gibi mutlaka profesyonel yardım alınarak yapılması gereken bir büyü çeşididir. Büyü yapılmak amacı ile söylenen tılsımlı sözcükler, büyü yapan kişinin ciddi oranda rahatsız olmasına neden olabilir. Sağlık problemleri, sevilen kişilerin zarar görmesi, trafik kazazı geçirmek gibi ciddi sonuçlara neden olabilen bu büyüyü yeteri kadar bilgi ve tecrübesi olan birinin kontrolünde yapmanız önerilmektedir. Su dökme büyüsü sayesinde bir kişiyi kendinize aşık etmenin yanı sıra, sevilmeyen kişileri kendinizden uzaklaştırabilir, üzerinizde bulunan kötü enerjileri kırdırabilirsiniz.

Su Serpme Büyüsü Neden Yapılır?

Su serpme büyüsünün yapılma nedenlerinin başında bir kimsenin baştan çıkarılması ve aşık edilmesi gelir. Buna ek olarak:

 • Giden kişiyi kendinize su dökme büyüsü sayesinde getirebilirsiniz.
 • Sevgilinize ya da eşinize su dökme büyüsü yaptığınız zaman kişileri kendinize bağlamı olursunuz.
 • Arası bozuk olan kişilerin aralarının düzelmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ticari kazancınızın 3 katına kadar çıkmasını sağlayabilirsiniz.
 • Sevmediğiniz kişinin sizden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Yakınınızda bulunan kişiler ile aranızda olan muhabbetin iyileşmesini sağlayabilirsiniz.
 • Bir kimsenin ize yakınlaşması için büyü yapabilirsiniz. Özellikle kapıya su dökme büyüsü büyü yapılan kişinin, büyü yapan kişinin yanında ayrılmamasını sağlar.

Hangi neden için büyü yapıyorsanız bu nedeni en başında belirlemeniz gerekir. Büyü yaptığınız sırada, niyetinizi sık sık tılsımlı kelimeler ile dile getirmeniz gerekecektir. Aksi halde büyünüz yerini bulmaz. Hatta büyü hedef şaşırabilir. Siz sevdiğiniz kişi üzerine büyü yaptığınızı düşünürken, hoşlanmadığınız bir kişiyi peşinize takabilirsiniz. Bu nedenle çok dikkatli olmanız gerekir. Farklı büyü amaçlarını karşılamak için farlı büyü ritüelleri vardır ve bu ritüellerin eksiksiz karşılanması gerekir.

Çingene büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Su Serpme Büyüsü Etkisi Altında Olduğumu Nasıl Anlarım?

Su serpme büyüsünün etkisi altında olduğunu anlamak kolaydır. Özellikle su büyüsü etkisi altında olan bir kişi rahatlıkla anlaşılır. Büyü etkisi altına giren kişilerin garip ve olağan dışı davranışları olur. Özellikle büyülenmiş kişinin ailesi ve yakın tanıdıkları bu kimseler üzerindeki olağan dışı şeyin büyü olduğundan şüphe duyabilirler.

 • Yemek yemek istememek,
 • İnsanlardan saklanmak,
 • Sorumluluklardan kaçmak,
 • İş yapmak ya da ders çalışmak istememek,
 • Baş ağrısı,
 • Olağan dışı hareketlilik,
 • Uyku düzeninde bozulmalar su serpme büyüsünün etkileri arasında yer alır.

Büyünün ilk yapıldığı günler büyünün bu etkileri daha belirgin olur. Zaman geçtikte bu etkiler kalıcı hale gelir. Yani kişinin kişiliğinin bir parçası huysuzluk olur. Büyü altında olan kişilerin çoğu zaman çevrelerinden dışlanmalarının sebebi huysuz davranışlarıdır. Eğer bu belirtiler varsa büyüyü hemen bozmak için iyi bir medyum hocaya başvurun. Ne kadar erken başvuru yaparsanız, büyünün kötü etkilerinden o ölçüde kurtulmak mümkün olur.

Gideni Geri Getiren Su Serpme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gidenin geri gelmesini sağlayan su serpme büyüsü yapmak için bir bardak su alarak işe başlayın. Büyüyü tercihen gece vakti herkes uyuduğu sırada yapın. Bu büyü türü yeme içme büyüsü değildir. Bu nedenle hazırlanacak olan karışımın ne büyüyü yapan ne de büyülenen kişi tarafından içilmesi gerekmez. Bu nedenle büyünün yapılması kolay kabul edilir. Suyu aldıktan sonra suyun içine 10 gr şeker ekleyin. Şekeri suya ekledikten sonra güzelce suyu karıştırın ve şekerin suyun içinde eridiğinden emin olun.

Ardından kırmızı renkli bir kalem alın. Bu kalem daha önceden kullanılmış olabilir. Büyü işlemi için özel olarak bir kalem satın almanız gerekmez. Kırmızı kalemin mürekkebini içinde akıtın ve suyun içine dökün. Bir tişörtünüzü alın. Tişörtün üzerine bu suyu dökün ve suyu döktükten sonra:

Va’fü ‘annâ yâ Kerîm. Va’fü ‘annâ yâ Rahîm.

Vağfir lenâ zünûbenâ bi fadlike ve keramike yâ ekramel-ekramîn.

Allâhümme zeyyinnâ bi zînetil-Kur’ân.

Duasını 3 kere okuyun. Ardından tişörtü kurumaya bırakın. Tişört tamamen kuruduktan sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Ortalama 3 gün sonrasında giden sevgiliniz sizinle konuşmak için gelecektir. Büyü etki süresi tamamlanmadan önce giden sevgiliniz ile kesinlikle irtibata geçmemeniz gerekir. Eğer eski sevgiliniz ile konuşursanız büyü etkisini gösteremez. Bu durumda büyünün yeniden yapılması gerekir.

Gideni Geri Getiren Su Serpme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Gidenin geri gelmesini sağlayan su serpme büyüsünün bozulması mümkün olsa da, en başından bozmanızı gerektiren büyü yapmamanız gerekir. Bazı su serpme büyülerinde büyülerin bozulması çok zor hatta mümkün değildir. Ölü toprağı büyüsü hem toprak hem de su ile birlikte yapılan bir büyü türüdür ve bir kere yapıldıktan sonra bozulması söz konusu değildir. Bunun dışında su kullanarak yaptığınız büyüleri bozabilirsiniz. Gidenin geri gelmesini sağlayan su serpme büyüsünün bozulması için banyoya gidin ve suyu orta şiddette açın. Su akıp gittiği sırada tılsımlı sözcükleri söylemeniz gerekir: “suyu açtım, büyüyü yaktım. Büyü yaptım ama artık geri aldım.” İfadesini 10 dk boyunca ara vermeden söylemeniz gerekir. Bu işlemi 7 gün boyunca tekrar etmeniz gerekecek. Yani toplamda 70 dk sürecek bir uygulama ile büyüyü bozabileceksiniz. Büyü bozulursa, kişinin üzerinden büyü etkileri toplam 3 gün içinde tamamen kayıp olur. İlk gün büyü etkisi silinmez. Sonraki 2 gün kişide büyük değişimler yaşanır.

Su Serpme Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Su serpme büyüsü yaparken dikkat edilmesi gerekenler bulunur. İyi bir medyum ile çalıştığınız zaman zaten o kişi size bu noktaların neler olduğunu söyleyecektir. Fakat eğer özellikle kendi başınıza iseniz, çok dikkatli olmanız gerekir. Su serpme büyüsü etkisinin ortaya çıkması için bu noktaların bilinmesi şarttır.

 • Büyüyü yapmadan önce amacınızın ne olduğuna net bir şekilde karar verin.
 • Niyetinizi büyüyü yaptıktan sonra bile dile getirin.
 • Aynı anda birden fazla kişinin üzerinde su serpme büyüsü yapmaya kalkmayın.
 • Kötü niyetle büyü yapmaya kalkarsanız büyünün kötü etkileri üzerinizde birikir ve başınıza bela alabilirsiniz.
 • Su serpme büyüsü yapmadan önce iyi düşünün sonra işlemi yapmaya karar verin.
 • Aynı ev içinde yaşayan kişiler arasında büyü yapılması mümkün değildir.
 • Büyüyü yaptıktan sonra büyü yaptığınız kişiyi aramayın sormayın. Onların sizinle iletişime geçmesini bekleyin ve bu sırada sabırlı davranın.

Su Serpme Büyüsü Yaparken Hangi Duaları Okumak Gerekir?

Su serpme büyüsü işlemi sırasında okunması gereken dualar mutlaka Kuran’dan alınmış olmalıdır. Kaynağının bilinmediği duaları kesinlikle okumayın. Bu tarz dualar ters etkinin meydana gelmesine neden olarak büyünün tesirini bozabilir. Su büyüsü ile aşık etme işlemi için:

 • Felak,
 • Nas,
 • Nisa surelerinin okunması önerilmektedir.

Eğer amacınız giden kişinin geri getirilmesi ise,

 • Ankebut,
 • Bakara surelerini okuyabilirsiniz.

Medyum hocanızın okumasını istediği özel duaları okuyarak da etkili büyüler yapabilirsiniz. Hangi duayı okursanız okuyun, okunulan duaların  içten gelmesi çok önemlidir. Sessiz ortamlarda dua etmek ve dua gerçekleşmediği anda isyankar olmamak gerekir.

Kuyuya Su Serpme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kuyuya su serpme büyüsü yapmak zahmetli olabilir. Bu büyü türü için hem musluk suyu hem de içme suyunu alın. Bu suların farklı kaplarda olduğundan emin olun. İçme suyunun içine biraz göz kararı şeker ekleyin. Pis olan musluk suyunun içine ise, tuz eklemeniz gerekir. Sularda bir tanesi iyi enerjileri sembol ederken, diğer su kötü enerjileri sembol eder. Bu suların karıştırılmaması ayrı işlem yapılması gerekir. Kötü enerjileri temsil eden suyun kapıdan dışarı dökülmesi gerekir. Bu sırada “Kötü enerjiler gitsin, büyü sahibini işaret etsin.” Denir. İyi enerjiyi temsil eden suyun bir yudum içilmesi makbuldür. Ardından bu su, çiçekleri ya da bitkileri belsemsi için toprağa dökülür. Evinizde saksı varsa, suyu saksının içine dökebilirsiniz. Suyu döktüğünüz sırada “İyienerjiler geldi, kötü enerjiler benden gitti.” Demek gerekir. Bu tarz güçlü büyülerde su büyüsü bozma işlemi yapılamayacağından büyüden önce iyi düşünmek gerekir. Emin olmadan bu büyüyü yapmayın.

Su Serpme Büyüsü Gerçekten Etki Eder mi?

Su serpme büyüsünün etki etmesi söz konusudur. Büyük İslam alimleri suyla yapılan büyülerin en etkili büyü türlerinden olduklarını söylemiş ve insanları dikkatli olmaları konusunda uyarmışlardır. Su serpme büyüsü etkisi altında olan bir kişi aniden değişmeye başlar. Çeşitli belirtiler görülür. Fakat öyle durumlar vardır ki, büyülerin tutması söz konusu olmayabilir. Fakat bu durumlar büyünün özelliğinden değil, büyüyü yapan kişiden ya da büyünün yapıldığı kişiden kaynaklıdır. Bir kişi büyüden korunmak için kendine bakım yaptırmış olabilir. Bu durumda bakımın özelliğine göre büyü hiç tutmayabilir ya da etkisi yok denecek kadar az olabilir. Bazı kişilerin bakım yaptırmasına gerek kalmadan büyüden etkilenmeleri söz konusu olmaz. Din adamlarının hiçbir büyü türünden etkilenmedikleri bilinen bir gerçektir. Büyü yaptırmadan önce büyü yaptırdığınız kişinin din adamı olmadığında emin olun aksi halde büyü yapayım derken hem kendi hem de sevdiklerinizin canını yakabilirsiniz.

Tatlı yedirme büyüsü detayları yazımız içerisinde anlatılmaktadır.

Paspasa Su Serpme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Paspasa su serpme büyüsü yapan kişinin en etkili su büyülerinden bir tanesini yaptığı bilinir. Bu büyünün yapılması için hem büyüyü yapan kişinin hem de büyülenecek kişinin evinin ya da iş yerinin kapısının önünde paspas bulunması gerekir. Suyun paspasa dökülmesi ardında 3 defa paspasa ayakların silinmesi gerekir. En etkili su büyüsünü yapacağınız için, büyüyü yapan kişide bir takım etkiler ortaya çıkabilir. Büyü yapan kişide:

 • İlk gün kusma isteği,
 • İkinci gün nedensiz kaşıntılar,
 • Üçüncü gün kabus görme gibi problemler ortaya çıkabilir.

Üçüncü günden sonra bu belirtiler kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Bu nedenle endişe etmek gerekmez. Fakat eğer dördünce günde de bu belirtiler görülmeye devam ederse, bir sorun var demektir. Medyum hocanıza giderek kendinize bakım yaptırmanız yerinde olur. Bakım yaptırdıktan 30 gün sonrasına kadar kesinlikle yeniden büyü yaptırmamanız gerekir.

Paspasa Su Serpme Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Paspasa su serpme büyüsünün etki etme süresi her büyüyü yapan kişi için farklı olabilir. Su büyüleri karışık büyüler olduğu için tam zamanın kestirilmesi mümkün olmayabilir. Su büyüsü belirtileri ilk çıkmaya başladığı anda anlaşılır ki, büyü etki etmeye başlamıştır. Su serpme büyüsü eğer erkek için yapılmışsa, ortalama 7 gün içinde sonuç almak mümkün olur. Kadınlara yapılan büyülerden sonuç alma süresi genelde daha kısa olur. 3 ya da 5 gün içinde kadınlara yapılan su büyülerinden sonuç alabilirsiniz.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. hasan hasani 11 Aralık 2019 16:12

  İyi gunler hocam.benim her işim ters gidiyor.her işi mükemmel olarak yapmaya çalıştıkça işler daha kötü oluyor.büyü yapıldığına inanıyorum.sizden ricam bu büyüden nasıl kurtulabilirim.iyi günler hocam.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz