Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Terk Eden Eşi Geri Getirmek için Dua

Terk eden eşi geri getirmek için ne yapılmalı, hangi dua okunmalıdır? Terk eden eş nasıl geri getirilir? Yapılması gerekenlere ve okunması faydalı olacak dualara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Terk Eden Eşi Geri Getirmek için Dua

Terk eden eşinizin size geri dönmesini sağlamak için ilk olarak duaların okunmasından önce şartların yerine getirilmesi gerekir. Özellikle duaların doğru bir şekilde kabul olması için dua ederken niyetinizi doğru bir şekilde ifade etmeniz gerekir. Bununla birlikte duaların okunmasından önce muhakkak abdest alınmalıdır.  Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra terk eden eşiniz size pişman olmuş bir şekilde geri dönecektir.

Fetih Suresi İle Terk Eden Eşi Geri Getirme

Fetih suresi ile terk eden eşinizi evine ve kendinize yeniden döndürebilirsiniz. Bunun için ilk olarak 2 rekat namazın kılınması gerekir. Namazın kılınmasından hemen sonra Fetih suresinin 1 defa niyet edilerek okunması gerekir. Bu duanın etkisinin net bir şekilde ortaya çıkması için duanın toplamda 21 gün boyunca okunmasında fayda vardır. 21 günün sonunda sizi bırakıp giden eşiniz yuvasına geri döner ve bir daha asla gitmez. Aşağıda Fetih suresinin okunuşu yer alır:

 • İnna fetahna leke fetham mübına,
 • Li yağfira lekellahü ma tekaddeme min zembike ve ma teahhara ve yütimme nı’metehu aleyke ve yehdiyeke sıratam müstekıyma,
 • Ve yensurakellahü nasran azıza,
 • Hüvellezı enzeles sekınete fı kulubil mü’minıne li yezdadu imanem mea ımanihim ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü alımen hakıma,
 • Li yüdhılel mü’minıne vel mü’minati cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıha ve yükeffira anhüm seyyiatihim ve kane zalike ındellahi fevzen azıyma,
 • Ve yüazzibel münafikıyne vel münafikati vel müşrikıne vel müşrikatiz zannıne billahi zannez sev’ aleyhim dairatüs sev’ ve ğadıbellahü aleyhim ve leanehüm ve eadde lehüm cehennem ve saet masıyra,
 • Ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü azızen hakıma.

Yusuf Suresi İle Terk Eden Eşi Geri Getirme

Yusuf suresinin de istenilen sayıda ve günde okunması sonucunda sizi terk etmiş eşinizi kendinize yeniden döndürebilirsiniz. Bu duanın okunmasından önce abdestli bir şekilde 2 rekat namaz kılınmalıdır. Namazın kılınmasından hemen sonra 1 defa bu sureyi okumanız gerekir. Toplamda 40 günde Yusuf suresini okumanız durumunda eşinizin size yeniden dönmesini ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda Yusuf suresinin okunuşu detaylı bir şekilde yer alır:

 • Elif lam ra tilke ayatül kitabil mübın,
 • İnna enzelnahü kur’anen arabiyyel lealleküm ta’kılun,
 • Nahnü nekussu aleyke ahsenel kasası bima evhayna ileyke hazel kur’ane ve in künte min kablihı le minel ğafilın,
 • İz kale yusüfü li ebıhi ya ebeti innı raeytü ehade aşera kevkebev veş şemse vel kamera raeytühüm li sacidın,
 • Kale ya büneyye la taksus rü’yake ala ıhvetike fe yekıdu leke keyda inneş şeytane lil insani adüvvüm mübın,
 • Ve kezalike yectebıke rabbüke ve yüallimüke min te’vilil ehadısi ve yütimmü nı’metehu aleyke ve ala ali ya’kube kema etemmeha ala ebeveyke min kablü ibrahıme ishak inne rabbeke alımün hakım,
 • Le kad kane fı yusüfe ıhvetihı ayatül lis sailın,
 • İz kalu le yusüfü ve ehuhü ehabbü ila ebına minna ve nahnü usbeh inne ebana le fı dalalim mübın,
 • Uktülu yusüfe evitrahuhü erday yahlü leküm vechü ebıküm ve tekunu mim ba’dihı kavmen salihıyn,
 • Kale kailüm minhüm la taktülu yusüfe ve elkuhü fı ğayabetil cübbi yeltekıthü ba’düs seyyarati in küntüm faılın.

Ayetel Kürsi İle Terk Eden Eşi Geri Getirme

Ayetel Kürsi ile eşiniz geri döndürme şansına sahip olabilirsiniz. Bu surenin doğru bir şekilde okunmasından sonra gözü dışarıda olan eşinizin evine ve çocuklarına daha bağlı bir şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu surenin toplamda 21 defa her gün okunması gerekir. Her gün 21 defa okunan bu sure ile aynı zamanda  “Ya Vedüd” esmasının da telaffuz edilmesinde yarar vardır. Toplamda 21 gün boyunca Ayetel Kürsi okunduğu zaman sizi terk etmiş giden eşinizin geri dönmesine vesile olabilirsiniz. Aşağıda Ayetel Kürsi verilmektedir:

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Büyü İle Terk Eden Eşi Geri Döndürme

Genellikle evlilikler meydana gelen soğuma ve uzaklaşma durumlarından dolayı eşlerden birisi evi terk ederek boşanmak için kararlar almaya başlar. Fakat eşlerden birinin bu durumu kabul etmeyip eşini evine döndürmek istemesi durumunda devreye eşi geri getirme büyüsü girer. Bu büyünün yapılmasından sonra giden eşin eve ve çocuklarına yeniden bağlanması sağlanır.

Eşi geri getirme büyüsünün doğru adımlarla yapılması için ilk olarak muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına gidilmelidir. Daha sonra sizi bırakıp giden eşinizin kişisel bilgileri ile geri getirme büyüsü yapılır ve kısa sürede eşiniz size pişman olmuş bir şekilde geri döner.

7 Günde Etkisini Gösteren Terk Eden Eşi Geri Getirme Duası

7 gün içerisinde etkisini gösteren geri getirme duası sayesinde eşinizin size yeniden bağlanmasını ve evine dönmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak duanın okunması için istenilen malzemelerin temin edilmesi gerekir. Çünkü bu duanın daha etkili bir şekilde sonuçlarını göstermesinde ekstradan malzemeler kullanılır.  Bunun sonucunda duanın doğru adımlarla okunması ile eşinizin size 1 hafta içerisinde geri döndüğünü görmüş olacaksınız. Böylece eşiniz sizden başkasına bir daha asla gitmez.

Soğukluk için yapılan büyü nasıl bozulur? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Suya Okunan Terk Eden Eşi Geri Getirme Duası

Eşinizin size geri dönmesini sağlayan ve 7 günde etkisini gösteren duanın okunması için ilk olarak 1 bardak su ve 1 çay kaşığı un alınız. Daha sonra gece vakitlerinde sessiz ve karanlık bir odaya gidiniz. Odaya gittikten sonra dizlerinizin üzerine oturun ve malzemeleri önünüze alın. Ardından gözlerinizi kapatın ve ellerinizi yukarıya doğru açık pozisyonda kaldırın. Daha sonra 7 defa “Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim” demelisiniz. Bütün bu adımların yapılmasından sonra malzemelerin üzerine aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü okuyunuz:

 • İlahi, sana, mübarek kıldığın iki değerli nimet getirdim ve bu nimetlerin hatırı için bana merhametinin yar ve yardımcı olacağını düşünüyorum; yarı yolda kalmaktansa ölmek tercihimdir. Mübarek besmele-i şerifin hakkı ve hatırı için eşimi yeniden kazanmanın ve onu kendime delicesine aşık etmenin yolunu aç ve bana mutluluk nasip ederek beni şereflendir, amin.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün okunmasından sonra sağ elinizle bir çay kaşığı unu alın ve suyun içerisine dökün. Bu esnada eşinizin size geri dönmesi için iyi niyetlerde bulunun. Niyetinizi ettikten sonra ise 7 kez Nisa suresinin 19. ayeti okunmalıdır. Ayetin içten bir şekilde okunmasından sonra aşağıda verilen duanın okunması gerekir:

 • Ya Rabb, dergah-ı merhametin zalimlerin değil acizlerin iltica ettiği bir noktadır ve sen zalimlerin değil mağdurların en güzel sığınağı ve en güzel yaratıcısı olarak bize daima merhametini ve rahmetini yoldaş eylersin, işte merhametine ve rahmetine iltica eden ve ihtiyaç hisseden aciz bir kulun olarak mağduriyet yaşamaktayım ve bu mağduriyeti en güzel şekilde giderebilecek olan hikmetin ve ilmin ile sana yönelmekteyim. Bana merhametinin huzurunu ve şefkatinin güzelliğini nasip eyleyerek beni bahtiyarlık içerisinde yaşatma şerefi ve onuru ile aziz eyle, amin.

Yukarıda verilen duanın okunmasından sonra unlu suyu 3 yudumda içiniz. Bütün işlemleri tamamladıktan sonra 1 hafta içerisinde eşiniz size geri dönmüş olacaktır.

Surhubat Duası İle Terk Eden Eşi Geri Getirme

Surhubat duasının okunması sonucunda sizi bırakıp giden eşiniz size kısa sürede geri döner. Bu dua sayesinde eşinizin size olan davranışları değişir ve eşiniz size eskisinden daha fazla bağlanmaya başlar. Bu sayede de evliliğinizde meydana gelen olumsuz durumlar tamamen ortadan kalkmış olur. Aşağıda Surhubat duasının okunuşu ayrıntılı bir şekilde verilmektedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Bismillahil’-azimi ve billahilkerim üskün ya Surhubad.
 • Ve Bihakki Adem safiyullah hürmeti için üskün ya Surhubad.
 • Ve bihakkı Nuh neciyullah hürmeti için üskün uhruc ya Surhubad!
 • Bihakki Şit nebiyullah hürmeti içün üskün uhruç ya Surhubad.
 • Ve bihakki Tevrat-i Musa aleyhisselam hürmeti için üskün ya Surhubad.
 • Ve bihakki İncil-i İsa aleyhisselam hürmeti içün üskün ya Surhubad.
 • Ve bihakki Furkan-ı Muhammed Mustafa Aleyhisselam uhruç ya Surhubad.
 • Ve bihakki yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti hakkı için üskün ya Surhubad.
 • Üç yüz on üç mürseller ve peygamberler hürmeti hakkiçin uhruç ya Surhubad.
 • Ve Cebrail ve Mikail ve İsrafil ve Azrail hürmeti hakkı için üskün ya Surhubad!
 • Levh u kalem ve on sekiz bin âlem hürmeti hakkı için uhruç ya Surhubad.

Kuvvetli Geri Getirme Duası

Kuvvetli bir şekilde etkisini gösteren geri getirme duasını istenilen şartlarla beraber okumanız durumunda sizi bırakıp giden eşinizin geri dönmesine vesile olabilirsiniz. Kuvvetli geri getirme duasının okunması Cuma günü gerçekleşmelidir. Bu duanın Cuma günleri içten ve samimi bir şekilde okunması durumunda eşinizle yeniden bir araya gelme şansını elde edebilirsiniz. Aşağıda duanın okunuşu verilmektedir:

 • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea ala aynî,
 • Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî eşeddü hubben lillâh,
 • Züyyine lînnâsi hubbüş şehevati minen “Senin Adın” nisâi vel benîne vel ,
 • Kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars, zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu husnül meâb,
 • Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ tef-alûn,
 • Allâhümmahrik ve heyyic kalbi ve akli fülan alâ hubbi fülan bil mehabbetil kaviyy-etî veşşedîdeti min ğayri mühletin bilâ ihtiyarin velev kâne fîhi hayran, bil aceli ve sür-ah.

Esmalar İle Gideni Geri Getirme

Esmalar ile sizi bırakıp giden eşinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu esmaların telaffuz edilmesinden sonra aynı zamanda istenilen surelerin ve duaların da okunması gerekir. Aşağıda eşinizin geri dönmesi için okumanız gereken esmalar listelenmektedir:

 • El-Müteali Esması
 • El-Cami Esması
 • El-Mücib Esması

Terk Eden Eşi Geri Getirme Duasının Etkileri

Özellikle evliliklerde meydana gelen tartışmalar ve kavgalar sonucunda eşler birbirlerini terk etme yolunu seçer. Bunun sonucunda da bir tarafın evden gitmesi durumunda kalan eş, eşinin geri dönmesi için birçok yollara başvurur. Özellikle geri getirme dualarını okumaya başlar. Bu duanın istenilen sayıda ve zamanda okunması durumunda yaklaşık olarak en geç 1 hafta içerisinde sizi bırakıp giden eşiniz size geri döner ve eskisinden daha çok evine ve size bağlanır. Böylece evliliğinizde meydana gelen sorunlar tamamen ortadan kalkar.

Yorumlar (4 Yorum)

 1. Sena 5 Ekim 2020 12:21

  Hocam fetih suresi daha uzun normalde sizin yazdiginizi mi okumak lazım yoksa fetih suresinin tamamını mi

 2. Gönül 11 Mayıs 2020 10:58

  Selamün aleyküm hocam
  Kaç günde etki eder hocam
  Kısmetin açılması ve evlilik yönünde hazırlanan çok etkin tılsım ve dualar bulunur. Erkek veya kadının bu dilek ve arzusunu yerine getirmesi için salih niyetini yaptıktan sonra evlilik hacetinin gerçek olması amacıyla kendisi bir takım yöntemler haırlayabilir. Ayrıca danışmanlık hizmeti aldığım medyum ve hoca tarafından telkinler ve tesirli çalışmalar yapılabilir. Anlatılan şekilde kullanımı sağlandıktan sonra yüksek oranda başarıya ulaşılır. Eşine karşı sıoğuk davranan hakaret eden başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı kadın bir …. ayın ilk cuma günü sala vaktinde aşşağıdaki ayeti misk ve safran mürekkebi ile yazar veya yazdırıp sol koluna takar bu sayede kocası karısını cok muhabbetle ve şevkatle sever saygılı olur hizaya girer ve kalabalıktan vaz geçer.

  Ayet:
  Bismillahirrahmanirrahim
  elhamdülillahillezi halakas semavati vel ardi ve cealez zulümati ven nure sümmellezine keferu bi rabbihim ya dilun ya hayyü ya kayyum ya zelcelali vel ikram hasbi yallahü veni mel vekil ni mel mevla ve ni men nasir ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. ve sallalhü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sah bihi ve selemle…

 3. İbrahim USBAHALI 4 Mayıs 2020 23:53

  Eşimle ayrılma aşamasındayım eşimin geri dönmesini istiyorum aile baskısında eşim eşimi seviyorum

 4. Uzuk 9 Nisan 2020 09:51

  Kojam basga birini almak istiyor bende hamileyim yardam edin

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz