Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Pişman Etme Aşık Etme Ritüeli

Terk eden sevgiliyi geri getirme pişman etme aşık etme ritüeli nasıl yapılır, kaç günde etkisini gösterir? Aşık etme ritüeli ve duası hakkında ayrıntılı ve gerçek bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Pişman Etme Aşık Etme Ritüeli

Terk eden sevgilinin geri gelmesi için yapılan ritüellerde kullanılan malzemelere dikkat etmek gerekir. Genellikle bu tür ritüeller sizi terk edip giden sevgilinizin saç teli, tırnağı veya özel eşyalarından bir kısmı alınarak yapılır.

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Ritüellerin Etkileri

Terk eden sevgilinizin geri gelmesi için yaptığınız geri getirme veya yeniden aşık etme ritüellerinin sonucunda sevgiliniz size geri döner ve eskisinden daha çok size olan aşkı alevlenir. Özellikle ritüelin yapılmasından 1 hafta sonra sizi bırakan sevgilinizin rüyasına girmiş olursunuz. Her an sizi gözünüzün önünde canlandırmaya başlar. Sizinle yaşadığı güzel zamanlar aklına gelir ve sizi bıraktığı için pişman olur. Bunun sonucunda da sizden özür dilemek için fırsatlar kollar. Ritüelin etkisinde olan sevgiliniz gün içerisinde sanki siz onun yanındaymış gibi sizin sesinizi kulağında hissetmeye başlar. Bu sayede sevgiliniz size hemen geri dönerek eskisinden daha çok bağlanır.

Terk Edeni Döndürme Ritüelinde Kullanılan Malzemeler

Terk eden sevgilinin geri dönmesinde etkili olan ritüelin yapımında kullanılan malzemelerin başında sevgilinizin 3 adet saç teli ve kırmızı bir mendil yer almaktadır. En önemli bu iki malzeme ile sizi terk edip giden sevgilinizin size kısa sürede gelmesini sağlayabilirsiniz.

Giden Sevgiliye Yapılan Ritüelin Uygulanışı

Aşağıda giden sevgilinin geri dönmesi için yapılan geri getirme ritüelinin hazırlanışı sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Öncelikle evin içerisinde kimsenin olmadığı bir yere gidilmesi gerekir.
 • Daha sonra yönünüzü güneşin battığı tarafa doğru çeviriniz.
 • Ardından gözlerinizi kapatın ve içinizden 7 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi” sözcüğünü söyleyin.
 • İçinizden sizi bırakıp giden sevgilinizin geri dönmesi için niyet ediniz.
 • Niyetinizi ettikten sonra kırmızı mendili sağ elinize alın.
 • Kırmızı mendilin içerisine kendi saç telinizden 3 adet koyun ve üzerine geri dönmesi için dualar okuyun.
 • Son olarak hazırlanan ritüeli evde yatak odanızda kimsenin görmeyeceği bir yere koyun.

3 Saç Teli Ritüeli Nasıl Yapılır?

Aşağıda 3 saç teli ile yapılan geri getirme ritüelinin nasıl uygulanması gerektiği adım adım açıklanmaktadır:

 • İlk olarak sessiz bir odaya gidin ve dizlerinizin üzerine oturun.
 • Daha sonra kırmızı mendilin içerisine 3 adet saç telini koyun.
 • Ardından sizi terk etmiş olan sevgilinizin geri dönmesi için niyet edin ve ““Görevli varlıkların piri ve üstadı olan Hüddam Apraziyal Efendi, sen perilerden ve hayaletlerden, sulardan ve sellerden, gecelerden ve karanlıklardan, sabah aydınlığından ve şafak vaktinden, tan zamanından ve ışıklardan bile güçlü ve hızlı olan Hüddam Apraziyal Efendi olarak kendisine müracaat eden insanları asla yarı yolda bırakmayan bir kudret ile donatılmış ve ihtiyaç sahiplerine gönderilmiş son derece değerli bir görevlisin. İşte ben de sana görevini ifa etmek için müracaat etmekteyim ve senden geri getirme büyüsünün gerçekleştirilmesi için talepte bulunmaktayım. Saç tellerimi kırmızı mendilin üstüne koydum ve sana arz ettim, yüreğimi de ortaya koydum ve sana sundum, artık tamamen sendeyim ve senin varlığına boyun eğmekteyim. Öyleyse sen de görevini ifa et ve beni, amacıma ulaştırmanın hazzına taşı.” tılsımlı sözcüğü okuyun.
 • Tılsımlı sözcüğü okuduktan sonra 3 tane saç telini sağ elinize alın ve 7 defa “Kaderin yaptıkları elbette ki geçecek, bana yaşattıkları muhakkak ki bitecek, bu zamanlar karanlık aydınlığa kavuşur, bu nasıl bir dünyadır sevenler de kavuşur.” cümlesini söyleyin.
 • Daha sonra saç tellerini kırmızı mendilin içerisine koyunuz.
 • Kırmızı mendili 4 kere katlayın ve muska şeklini almasını sağlayın.
 • Hazırlanan muskayı evin yakınlarında bulunan bir toprağın altına gömün.
 • Gömme işlemi sırasında “Ey Hüddam Apraziyal Efendi, işte muradımı gerçekleştir diye sana sunmuş olduğum bu hediye burada, artık amacıma ulaştır beni ve artık kurtar beni bu dertten, çünkü sen kendisine yönelen ihtiyaç sahiplerine en güzel şekilde karşılık verir, onların muradını gerçekleştirir ve onlara fayda sağlayarak onları mesut ve bahtiyar edersin. Zulüm ve zilletten kurtar beni, mutluluk ve huzura taşı beni, hüküm sende, işlem bitmiştir.” sözcüğünü okuyun.
 • İşlemlerin tamamlanmasının ardından 1 hafta sonra sevgiliniz sizi arar ve pişman olmuş bir şekilde geri döner.

Eski Sevgiliyi Pişman Edip Döndüren Ritüel

Aşağıda eski sevgilinin pişman olup geri dönmesini sağlayan ritüelin yapım aşamaları verilmektedir:

 • Ritüelin yapımına geçmeden önce bir köpeğin beyaz pisliğinden alınması gerekir.
 • Daha sonra köpeğin beyaz pisliği ocakta kurutulmaktadır.
 • Kurutulan pisliğin içerisine kül eklenir.
 • Ardından köpek pisliğinin üzerine 1001 kere size geri dönmesini istediğiniz sevgilinizin adını zikredin.
 • Köpek pisliği üç veya 7 parçaya ayrılır.
 • Daha sonra 3 Cuma günleri sabah ve akşam olmak üzere sizi terk eden sevgilinizin yemeğine katarak ona yedirmeniz gerekir.
 • Ritüelin yapılmasından 40 gün sonra sevgiliniz size pişman olmuş bir şekilde geri gelecektir.

Ayrıca sitemizden istediğiniz kişiyi telefonla aratan ritüele bakabilirsiniz.

Geri Döndürme Ritüellerinin Amacı

Sizi bırakıp giden sevgiliniz için yapılan geri döndürme ritüeli ile sevgiliniz size geri döner ve size olan aşkı veya sevgisi eskisinden daha çok artmaya başlar. Bununla birlikte geri getirme ritüeli sayesinde sevgiliniz çok pişman olur ve size sonsuza kadar bağlanmaya başlar. Bunun sonucunda da bir daha sizi hiçbir koşulda terk edip gitmez.

Hüddam Ritüeli İle Gideni Getirme

Aşağıda sevgilinizin geri gelmesi için yapılan geri getirme ritüelinin Hüddam ile nasıl uygulanması gerektiği açıklanmaktadır:

 • İlk olarak bir adet kırmızı kurşun kalem ve 1 adet saman kağıdı alın.
 • Daha sonra bu kırmızı kalem ile saman kağıdına sevgilinizin size geri dönmesi için istediğiniz dilekleri ve niyetleri yazın.
 • Bununla birlikte saman kağıdına geri döndürme ve aşık etme dualarının da yazılması gerekir.
 • İstenilenlerin saman kağıdına kırmızı kurşun kalem ile yazılmasından sonra Hüddam Garaminar adındaki varlık çağrılır ve ondan yardım istenir.
 • Hüddam Garaminar da sevgilinizin geri dönmesi için karşı tarafın ruhuna girerek ona çağrılar yapar.
 • Hazırlanan kağıt 4 kez katlanır ve muska haline getirilir.
 • Bu muska evde 1 hafta boyunca saklandığı zaman sevgiliniz size 1 haftanın sonunda pişman olmuş bir şekilde geri döner.

Saman kağıdına yazılması gereken geri döndürme ve aşık etme duası aşağıda verilmektedir:

 • Bismillahirrahmanirrahîm. Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun.
 • İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2. Barekellahü fiküm ve aleyküm.
 • Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah.

Fotoğraf Ritüeli İle Terk Edeni Döndürme

Aşağıda geri getirme ritüelinin fotoğraf ile nasıl yapılması gerektiği detaylarıyla birlikte yer almaktadır:

 • İlk olarak sizi bırakıp giden sevgiliniz ile kendi resminizi almanız gerekir.
 • Daha sonra resimler birbirlerine bakacak şekilde koyulur.
 • Resimlerin üzerine kendi adınızı ve sevgilinizin adını yazın.
 • İki resmin üzerine de niyetinizi ederek sevgilinizin geri dönmesi için dileklerinizi söylemeniz gerekir.
 • Dileklerin ve niyetlerin dile getirilmesinden sonra resimleri yakma işlemine başlayabilirsiniz.
 • Meydana gelen küller sayesinde sevgilinizle olan aşkınız yeniden küllerinden doğacak ve sevgiliniz size eskisinden daha çok sımsıkı bağlanacaktır.

Terk Eden Sevgiliyi Yeniden Bağlama Ritüeli

Sizi bırakıp giden sevgilinizi kendinize yeniden bağlamanız için aşağıda verilen adımları takip etmeniz gerekir. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak kırmızı veya siyah renkte bir ip alın.
 • Daha sonra ipin üzerine sizi bırakıp giden sevgilinizin adını sürekli zikredin.
 • Sevgilinizin ismini her zikretmenizde ipe düğümler atın.
 • Düğümlenmiş ipin evde kimsenin görmeyeceği bir yerde saklanması gerekir.
 • Bu sayede terk eden sevgiliniz size pişman olmuş bir şekilde geri dönecektir.

Sevgilinin Yeniden Sevmesi Ritüeli

Aşağıda sizi bırakıp giden sevgilinizin eskisinden daha çok size bağlanması ve sevmesi için verilen ritüelin yapım aşamalarını dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekir. Ritüelin yapım aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak beyaz bir kağıdın içerisine sevgilinizin sizi daha çok sevmesi için aşk sözcüklerini ve dileğinizi yazın.
 • Daha sonra bu kağıdın 4 kere katlanarak muska haline getirilmesi gerekir.
 • Hazırlanan muskanın sevgilinizin evinde kimsenin ulaşamayacağı bir yerde saklanması gerekmektedir.
 • 1 hafta sonunda sevgiliniz size deliler gibi bağlanır ve her zaman sizi düşünmeye başlar. Sürekli olarak siz hayallerine ve rüyalarına girmiş olursunuz. Bunun sonucunda da sevgiliniz sizinle görüşmek ister ve eskisinden daha çok sizinle vakit geçirmek için planlar yapar.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz