Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Fal Bakan Medyum

Ücretsiz fal bakan medyum var mı, hangisi? Gelecekten haber veren fallar nelerdir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Ücretsiz Fal Bakan Medyum

Ücret ödemeden fal baktırma özellikle kadınlar tarafından sevilen bir uygulama olarak bilinmektedir. Toplumumuzda fal ve büyü yapmak çok yaygındır. Kimi alimlere göre fal baktırmak caiz değilken, bazı alimler fal baktırmanın iyi bir şey olduğunu söylerler. Bazı alimler ise fal baktırmanın haram olduğunu bile söylemişlerdir. Falların bir çok türü bulunur. Farklı tür falların amaçları da farklıdır. Bazı fallar geleceği görmek içinken, bazı fallar ile kişi kısmeti hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Yalnızca ülkemizde değil, özellikle Orta Çağ zamanlarında Avrupa’da, günümüze Orta Doğu’da ve Avrupa’nın bazı kesimlerinde halen fal baktırma uygulamaları devam etmektedir. Önceden kahve bardağı ile bakılan fallar günümüzde yerini uygulamalara bıraktı. Uygulamalar üzerinden bile bir tek fotoğraf kullanarak fal bakmak mümkün hale geldi.

Fal Türleri Nelerdir?

Fal türleri çok fazladır. En çok bilinen ve kullanılan fal türleri arasında balık falı, ağaç falı, at falı, bakla falı yer alır. Ağaç falında ağaç şekilleri incelenir ve buna göre fala bakılmış olur. Bilinen en eski fal şeklidir. At falı ise eski kelt ve saksonlarda rastlanmaktadır. Atların kişneme sırasında çıkardıkları seslere göre fala bakılır. Eğer beyaz bir at kişnerse, bu durum iyiye  yorulur. Fal baktıran kişinin zengin olacağı, kısmetinin açılacağı, mutlu olacağı söylenmektedir. Eğer siyah bir at kişnerse bu durum hayra yorulmaz. Hatta bu durumun ölüme bile işaret ettiği söylenmektedir. Bu fala göre eğer bir at sağ ayağını kullanarak ayağını atarsa, durum kişilerin iyiliğine yorulur. Ahırdan çıkan at siyah renkli bile olsa, sağ ayağını attığı zaman fal ilmine göre rüya olumludur.

Ayrıca ücretsiz bağlama yapan medyumu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ateş Falı Nasıl Bakılır?

Ateş falı ateşe atılan nesnelere bakılarak olur. Eski bir fal türü olarak bilinmektedir. Yalnızca gerçek falcılar bu fala bakabilir ve doğru şekilde yorumlayabilir. Eğer kişi ateşe nesneyi attıktan sonra nesne tamamen yanarsa, bu durum kötü yorumlanır. Fakat ateşe atılan nesnenin bir kısmı yanmışsa bu durum kişilerin geleceğinin parlak olması anlamını taşır. Yalnızca Türklerin bu şekilde fal baktıkları bilinmektedir. Ateş falına bakmanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Ateşin içine nesne atmadan da fal bakıldığı olur. Eski Türklerde fal bakarken yalnızca ateşin renkleri yorumlanıyordu. Bazı Türkler ise ateşin içine nesneyi atmadan, nesnenin üzerine ateş isi çıkarırlardı. Nesnenin üzerinde kalan karartılar ile fala bakılırdı. Faldan güzel sonuçlar alındığı bilinmektedir.

Bakla Falına Nasıl Bakılır?

Bakla falı genellikle orta Çağ zamanlarında kullanılan bir yöntemdi. Türklere Avrupa’dan geçmiştir. Eski toplumlarda baklanın özel bir yeri vardı. Baklanın büyülü ve gizemli bir bitki olduğuna inanılırdı. Orta Çağ zamanlarında kötü ruhlardan kurtulmak amacı ile bakla kullanılırdı. Baklanın kötü ruh, enerji ve cinlerden koruma sağladığı düşünülürdü. Evlere sırf bu nedenle iri bakla taneleri atılırdı. Biri insanın evinde ne kadar çok bakla tanesi olursa, o kadar bereketli evlerinin olduğu söylenirdi. Günümüzde Türkiye’de kullanılan bakla falının orijinal halidir. Günümüzde telefonla fal bakımı sırasında bile bakla falının yeri olduğu bilinmektedir.

Balta Falına Nasıl Bakılır?

Balta falı diğer fallardan farklı bir amaca hizmet ediyordu. Bu fala bakan kişiler eski zamanlarda işlenmiş olan cinayetin kimin tarafından işlendiğini anlamak için fala bakıyorlardı. Peki balta fal nasıl bakılır? Fal bakmak için ilk önc balta düzgün şekilde taşın üzerine yerleştirilir. Daha sonra cinayeti işlemesi mümkün olan kişilerin isimleri söylenir ve kişilerin adları taşın üzerinde döndürülürdü. Bu işlem tekrar edilirdi. Balta bir süre sonra yere düşer. Baltanın yere düştüğü anda kimin ismi söylenmişse katilin o kişi olduğu söylenirdi. Balta falına günün her saati bakılması mümkün değildir. Genellikle fala bakmak için gece saatini beklemek gerekir. Kişilerin fala sessiz bir yerde bakması şarttır. Fal bakılan yerde TV açılması kesinlikle yasaktır.

Buğday Falına Nasıl Bakılır?

Buğday falı Avrupa’nın özellikle kırsal bölgelerinde yaygındır. Günümüzde Avrupa’nın bir çok yerinde bu fala bakanlar olduğu bilinmektedir. Fala bakmak için temel kullanılan malzeme buğdaydır. Fal bakarken on iki tane buğday tanesinin kullanılması gerekir. Buğday taneleri sıcak fırın içine yerleştirilir. Her bir buğday tanesi bir ayı temsil eder. Bu nedenle buğday tanelerine ay isimleri verilmesi gerekir. Tümü yanan buğday taneleri fırın içinden bir süre sonra çıkarılır. Çıkarılan taneler içinden tamamen yananlar hangi ay temsil ederse, o ay içinde buğdaya zam geleceği söylenir. Bitkiler ile fal bakılması yalnızca buğdaya has değildir. Defne yaprağı ile de fal bakıldığı bilinmektedir. Özellikle bitkiler ile fallarda fal bakan erkek olması gerekmektedir.

Defne Falına Nasıl Bakılır?

Defne falı Eski Roma dönemlerinden günümüze kalmıştır. Fal bakmak için bol miktarda defne yaprağı toplanması gerekir. Ardından toplanılan defne yapraklarının ateşe atılması gerekir. Ateşe atılan her bir defne yaprağından farklı bir ses gelir. Yapraklardan gelen sese göre fala bakılır. Eğer defne yapraklarından yüksek ses gelirse bu durum iyiye yorulur. Eğer defne yapraklarından cılız ses gelir ya da hiç ses gelmezse bu durum kötüye işaret eder. Defne falına bakmak için kimi zaman yumurtadan faydalanılırdı. Yakmak için atılan defne yapraklarının anında yumurta da olurdu. Bu şekilde yumurtanın nasıl bir şekil aldığı gözlemlenir. Bu falın gelecek hakkında bir çok bilgiyi içerdiği ve fal bağımlılığına neden olduğu bilinmektedir.

İskambil Falına Nasıl Bakılır?

İskambil falına bakmak 16. Yüzyıla kadar giden, tarihi oldukça eski bir uygulamadır. İlk örneklerini kahve falı ile birlikte veren iskambil falı, o zamandan beri sıkça kullanılan fal türlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Bazı tarihçiler tarafından yapılan açıklamaya göre, falın ilk çıkış noktası Fransız kralı Çılgın Charles’a kadar dayanmaktadır. O dönemlerde kralın eğlendirilmesi için fal bakıldığı bilinmektedir. Fala bakmanın sebebi geleceğin açıklanmasıdır. Destede bulunan her bir kartın farklı bir anlamı bulunur. Bu anlam fala bakmadan en başından belirlenir. Desteki kartların her birinin anlamı birbirinden bağımsız olmakla birlikte, fala bakıldığı sırada bütün kartların bir araya getirilerek yorumlanması gerekir. Sayıların farklı anlamı vardır. Ayrıca kral, kraliçe,  valenin daha özel anlamları bulunur. Bunların dışında:

 • Kupa,
 • Karo,
 • Sinek,
 • Maça gibi kartlarda yorumların sayıya dayandırılarak yapılması gerekir.

Kahve Falına Nasıl Bakılır?

Kahve falına bakmak en eski zamanlara dayanmaktadır. Tarih bilgileri kahve falının, Tarot falı gibi diğer falların bir çoğundan daha eski tarihe tarihe sahip olduğunu ortaya koymuştur. Kahve falının en çok Akdeniz ülkelerinde yaygın olduğu bilinmektedir. Orta Doğu’nun bile bazı yerlerinde kahve falına bakılmaktadır. Kahve falından ilk kez Floransalı falcı bahsetmiştir. Bu falcının ismi Tommaso Tampolleni’dir. Kahve içtikten sonra fincan dibinde kalan telvelerin aldıkları şekillere göre fal yorumlaması yapılmaktadır. Fal bakmadan önce falı fincan tabağına kapatmak gerekir. Kapanan fal yalnızca kahvenin tam olarak soğuması ile açılır. Kahve telvesinden çıkan şekiller kişinin geleceği hakkında bilgi verir.

Ok Falına Nasıl Bakılır?

Ok falına bakmak eski İranlılar tarafından sık başvurulan bir uygulama idi. Keldanilerde ve Germenlerde de bu fal yönteminden faydalanıldığı bilinmektedir. Fırlatılan okların uçuş şekillerine bakılarak fal yorumlanması yapılır. Okların nasıl düştüğü bile falda belirleyici olur. Eski bir bakış açışına göre, bir dizi ok kabın içine atılırdı. Ardından oklar belli sorular sorularak kabın içinde karıştırılırdı. Oklar fırlatılmaya başlandığı zaman, bu okların cevaplarını tanrılar tarafından getirildiğine inanılırdı. Okların yere saplanması, özellikle dik biçime olduğu zaman olumlu karşılanırdı. Okların saplanmaması ise, olumsuz karşılanırdı. Bu durumun kişiler için hastalık ve sıkıntılar getireceği söylenirdi. İstanbul’daki en iyi falcılar halen ok falına bakmaktadır.

Ücretsiz aşk büyüsü yapan medyuma yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Gelecekten Haber Veren Fallar Nelerdir?

Gelecekten haber veren fallar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de omuz kemiği falıdır. Bu fal Japonların geleneksel alına verilen isimdir. Bu fala göre bir geyik omuz kemiği alınması gerekir. Ardından kemik ateşin içine atılır. Kemik yandığı sırada ateşten çıkan sesler yorumlanır. Kemik ateşten çıktıktan sonra kemiğin parçaları da yorumlanır. Bu fala kaplumbağa falı da denir.  Fala bakarak gelecekte meydana gelecek önemli olayların tahmin edilmesinin mümkün olduğu söylenir.

Gelecekten haber veren fallardan bir diğeri de sayı falıdır. Bu fal, bazı kaynaklarda kelebek falı olarak da geçer. Fal türü özellikle Yunanlılarda ve Roma’da yaygındır. Orta çağdan veri var olan bu fal türünün Rönesans zamanında tepe noktaya ulaştığı bilinmektedir. Falı kullanarak kişiler evreni anlamak istemişlerdi. Hem sayılar hem de tarihler bu fal içinde yer alıyordu. Yapılan sayısal değerlendirmeler sayesinde fal bakan kişiler evreni açıklamış sayılırlardı.

Soğan falı da gelecekten haber veren ve yaygın kullanılan fal türlerinden bir tanesidir. Soğan falı Almanların geleneksel falıdır. Soğan falına bakarken soğanı tek tek soymak gerekir. Almanların geleneğine soyulan soğan kabuklarının çöpe atılması yoktur. Bunun yerine kabukların üzerine kişiler kendi adlarını yazarlar. Ardından noel gecesini beklerler. Noel gecesinde kilisenin sunak kısmına bu soğanla bırakılır. Kimin soğanı ilk filiz verirse o kişinin istediklerinin kabul olacağı söylenirdi.

Tarot Falı Nedir?

Tarot falı dünyada en yaygın olan fal türlerinden bir tanesidir. Tarot falının başlangıcının ne zaman olduğu tam olarak bilinmemektedir. Yapılan çalışmalara göre 14. Yüzyıldan kalmış tarot desteleri bulunmuştur. Gizemci gelenekten gelen bilgiler bize tarot falının Mısırdan ulaştığını söylemiştir. Tarot falında kutsal kitabın özetlendiğini söyleyen bazı alimler bulunur. Tarot fallarının bir fal aracı olarak kullanılması ise tahmini 18 yüzyıla kadar dayanmaktadır. Tarot falına bakmak için günümüzde en çok 78’lik desteler kullanılmaktadır. 78’lik destelerin içinde toplamda 22 tane büyük giz, 56 tane de küçük giz bulunur. Destelerin içinde yer alanlardan en önemli olanları büyük gizlerdir. Her bir kart kendi içinde farklı bir anlam taşır. Deste içinden kartlar çıkarılarak kartların ne anlama geldiği bulunur ve buna uygun yorumlar yapılır.

Tarot falı ile aynı dönemde çıktığı bilinen yaprak falı da gelecekten haber almayı sağlar. Yaprak falına bakmak içi geniş yapraklar toplanır. Bu yaprakların üzerine önce kişinin adı yazılır. Ardından isim kısmının tam altına gelecek şekilde sorulması gereken sorular yazılır. Yaprağın açık bir yere bırakılması gerekir. Daha sonra rüzgar gelmesi beklenir. Rüzgar esmesine rağmen eğer yaprak yerinden hareket etmez ise, bu durum yaprağa yazılan sorunun cevabının olumlu olduğu anlamını taşır. Eğer yaprak rüzgar ile birlikte kımıldamaya başlarsa sorunun cevabı hayır olacaktır.

Yorumlar (7 Yorum)

 1. esra 3 Ekim 2020 23:22

  eşimle arada kavga ediyorduk ben annemlere geldim 2 ay felan durdum sonra kendi evime gittigimde eşimin boynunda gevşen vardı gevşenin üstünde kocası taşısın diye yazıyordu o gevşen eve geldiginden beri daha çok kavga etmeye başladık bu ne anlamına geliyor yardımcı olurmusunuz

 2. Selda aydin 11 Mayıs 2020 00:11

  Hocam benim içinde bakım yapabilirmisiniz lutfen hattında ne olucak şuan Beraber olduğum kişiyle ne olucak

 3. halit 1 Mayıs 2020 22:45

  gelecegim hakkinda ,evlilik hakkinda,ve is hayatim nasil olacak Nasipsizlik var üzerimdenedenini ögrenmek istiyorum

 4. Duygu 10 Nisan 2020 01:32

  Hocam ücretsiz fal mı bakıyorsunuz?

 5. Ege gümüş 6 Nisan 2020 00:46

  Merhabalar hocam rica etsem benimde falıma bakarmısınız

 6. ercan 18 Aralık 2019 19:11

  eşimle birleş çek miyiz.

  • Medyum Bestami 18 Aralık 2019 19:46

   İnşallah vesile olacağız Ercan dua et hayırlısıyla başladım işlemlere gereğini yapacağım üç buçuk aylık çocuğunun hayrına muradın için çalışacağım.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

medyum nasil olunur
Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz