Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

Ücretsiz aşık etme büyüsü yapan medyum var mı, hangisi? Sevgilinin araması için hangi aşk duası okunur? Aşk büyüsü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması oldukça zordur. Bunun için medyum hocalarının çoğu ücret karşılığında aşk büyüsünü yapar. Fakat bazı medyum hocaları da birçok işlemi ve büyüleri ücretsiz bir şekilde yapabilir. Özellikle büyülerin bozulmasından önce yapılan rabıta bakımları ve basit büyüler ücretsiz bir şekilde medyum hocaları tarafından yapılır. Bunun için aşk büyüsünü ücret ödemeden yaptırmak isteyenler, detaylı bir şekilde araştırmalar yapmalıdır.

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yaptırma

Ücretsiz aşk büyüsünün yapılmasında medyum hocalarından bazıları para talep etmez. Tamamen büyünün yapılması için gerekli olan bütün malzemeleri kendi bütçesinden alarak büyünün yapımını gerçekleştirir. Fakat bunun için ücretsiz aşk büyüsü yapan medyum hocalarının detaylı bir şekilde araştırılması gerekir. Çünkü, Türkiye’de büyülerlin yapımını ücretsiz olarak yapan medyum hocalarının sayısı oldukça azdır. Bunun için aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, ücret ödemeden büyünün yapılmasını gerçekleştirecek işinde uzman medyum hocasını bulmalıdır.

Ayrıca papaz büyüsü bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Amacı

Aşk büyüsünün yapılmasındaki amaç, evliliklerde veya ilişkilerde yaşanan sorunları ortadan kaldırmaktır. Aşk büyüsünü aralarında sorun yaşayan evli çiftler veya sevgililer yaptırdıklarında aralarındaki bütün problemler tamamen ortadan kalkar. Özellikle evli erkekler, yetinme duygusunu bilmedikleri için çoğu zaman evliliklerinde tartışmalar yaşadıkları zaman başka kadınlarda mutluluğu aramaya çalışır. Aşk büyüsü sayesinde evli erkekler, hiçbir zaman başka kadınların yanlarında teselli aramaz ve dışarıya gözü kaymaz.

Bunun dışında karşılık bulunmayan aşklara çözümler bulunması için de aşk büyüsü yaptırılabilir. Özellikle platonik olarak duyulan aşkın karşılık görmesi için isteyen herkes işinde uzman olan medyum hocasına giderek aşk büyüsünü gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

Aşk Büyüsünün Uygulaması

Aşk büyüsünün uygulanmasında istenilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Bunun dışında aşk büyüsünü muhakkak medyum hocasına yaptırmakta fayda vardır. Büyünün yapılmasında gerekli olan aşamaların dikkatli bir şekilde medyum hocası tarafından tamamlanması sonucunda aşk büyüsü en geç bir hafta içinde etkisini göstermeye başlar. Bu sayede aşklarına karşılık bulamayanlar, hayatlarında yaşamak istediği aşkı, sevdiği adam veya kadınla birlikte mutlu bir şekilde yaşamaya başlar.

Aşk büyüsünün yapılması evde de gerçekleşebilir. Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek evde yapılacak aşk büyüsünün malzemeleri ve ritüelleri hakkında bilgiler alınmalıdır. Daha sonra istenilen malzemeler temin edildikten sonra karanlık ve sessiz bir odada evde aşk büyüsü kolay bir şekilde yapılabilir.

Evde Aşk Büyüsü Yapma

Evde aşk büyüsünün yapılması mümkündür. Üstelik evde yapılan aşk büyüsünün maliyeti ucuza denk gelir. Büyünün yapılması için ilk önce medyum hocasına giderek büyü için gerekli olan adımların ve malzemelerin neler olduğunu öğrenmek gerekir. Daha sonra aşağıda verilen aşamaları sırasıyla takip ederek evde aşk büyüsünü kolay bir şekilde yapabilirsiniz:

 • İlk olarak aşk büyüsünün yapılması için sadece Cuma günü gece yarısından sonraki zamanın tercih edilmesi gerekir.
 • İstenilen zamanın seçilmesinden sonra gül yağı ile temiz bir şekilde duş alınması gerekir.
 • Daha sonra yatak odanızın ışıklarını kapatarak odanızı pembe güllerle donatın.
 • Bu işlemin yapılmasından sonra pembe bir mum yakın.
 • Mumun yakılmasının ardından ise pembe renkte bir kıyafet giyin ve size bağlanmasını istediğiniz kişiyi aklınızdan geçirin.
 • Bir bakır halka alın ve yanan mumun içerisinden geçirin.
 • Bu aşamadan sonra sesli bir şekilde bir defa “Venüs’ün ateşini tutuşturuyorum! Yalvarırım Venüs, bana sevgiyi ver! Ben gerçek aşk istiyorum! Sadece kalbim için!” tılsımlı sözcüğü söyleyin.
 • Daha sonra bakır halkayı mumun içerisinden çıkararak sol elinizdeki yüzük parmağınıza takın.
 • Bundan sonra halkayı parmağınızdan çıkarın ve evde kimsenin göremeyeceği bir yerde halkayı saklayın.
 • Bunun sonucunda en geç 10 gün içerisinde sevdiğiniz adamın veya kadının size aşık olduğunu gözlerinizle göreceksiniz.

Aşk Büyüsü İle Birini Aşık Etme

Aşk büyüsü ile kolay bir şekilde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Üstelik bu büyünün yapılmasının kolay oluşundan dolayı birçok medyum hocası ücretsiz bir şekilde büyünün yapım aşamalarını tamamlar. Aşk büyüsünü genellikle kadınlar yaptırır. Çünkü, bu büyü sayesinde erkekleri kendilerine bağlamak oldukça kolaydır.

Büyünün yapılmasında medyum hocası kişiye özel tılsımlı sözcükler hazırlar. Daha sonra büyü hazırlanırken bu tılsımlı sözcükler eksiksiz bir şekilde okunur. Böylece büyünün ve tılsımlı sözcüklerin etkisi ile erkeklerin içine sevgi ve bağlılık duygusu işler. Bu sayede kısa sürede size olan aşkını ilan etmiş olur.

Aşk Büyüsünün Sonuçları

Aşk büyüsünün uzman medyum hocası tarafından yapılması sonucunda bir hafta içerisinde etkisini hemen göstermeye başlar. Aşağıda aşk büyüsünün yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişide görülen değişimler sırasıyla verilmektedir:

 • Aşk büyüsünün yapılması durumunda kişinin uykusunda problemler meydana gelir. Yani büyünün etkisinde olan taraf hiçbir koşulda uyuyamaz. Her zaman aşık olduğu insanı düşünmekle meşgul olur.
 • Bununla birlikte büyü yapıldıktan 1 hafta sonra aşık olmasını istediğiniz kişi sizinle iletişime geçer ve sizin yanınızda olur. Bu sayede sonsuza kadar bir araya gelerek birlikte güzel vakitler geçirme imkânını elde edersiniz.
 • Bunun dışında büyünün yapıldığı kişi, büyü yapana özlem ve bağlılık duygusunu içinde barındırır.

Yukarıda verilen belirtilerin bir hafta içerisinde gerçekleşmesi için muhakkak işinde ehli olan medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Aşk Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Aşk büyüsünün bozulması için ilk olarak medyum hocasına giderek büyünün yapılıp yapılmadığını rabıta yöntemi ile kontrol etmek gerekir. Genellikle medyum hocalarının birçoğu rabıta bakımlarını ücretsiz bir şekilde yapar. Bu sayede büyünün bozulmasının bir kısmını para talep etmeden gerçekleştirmiş olur. Büyünün yapıldığı ortaya çıktığı zaman medyum hocası büyünün bozulması için vefk veya muska hazırlar. Bu vefkin ve muskanın evde veya kıyafette saklanması durumunda büyü hemen etkisini uzaklaştırır.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Aşk Duası

Sevdiğiniz bir adamın veya kadının size bağlanmasını veya aşık olmasını istiyorsanız, 3 hafta boyunca her gün sürekli bir şekilde 87 defa aşk duasını okumanız gerekir. Bu dua sayesinde sevdiğiniz kişi size deliler gibi bağlanır. Aşağıda üç hafta boyunca okunması gereken aşk duası detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Vetteku yevmen türceune fıhi ilellahi sümme tüveffa küllü nefsim ma kesebet vehüm la yuzlemun. Ya eyyühellezıne amenu iza tedayentüm bi deynin ila ecelim müsemmen fektübuh vel yektüb beyneküm katibüm bil adli ve la ye’be katibün ey yektübe kema allemehüllahü fel yektüb velyümlilillezı aleyhil hakku vel yettekıllahe rabbehu ve la yebhas minhü şey’a fe in kanellezı aleyhil hakku sefıhen ev daıyfen ev la yestetıy’u eyyümille hüve felyümlil hakku sefıhen ev daıyfen ev la yestetıy’u eyyümille hüve felyümlil veliyyühu bil adl vesteşhidu şehıdeyni mir ricaliküm fe il lem yekuna racüleyni fe racülüv vemraetani mimmen terdavne mineş şühedai en tedılle ıhdahüma fe tüzekkira ıldahümel uhra ve la ye’beş şühedaü iza ma düu ve la tes’emu en tektübuhü sağıyran ev kebıran ila ecelih zaliküm aksetu ındellahi ve akvemü liş şehadeti.

Sakız büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Kocanın Geri Dönmesi İçin Okunması Gereken Aşk Duası

Evliliklerde meydana gelen kavgaların ve tartışmaların sonucunda çoğu zaman erkekler, eşlerini ve evini terk ederek başka kadınlara gider. Bu durumun gerçekleşmesi sonucunda da birçok yuvalar dağılır. Bu yüzden evliliklerde sadakat ve sevginin artması için her gün düzenli bir şekilde okunması gereken aşk duası vardır. Bu duanın içten ve samimi bir şekilde okunması durumunda kocanız evine ve yuvasına geri dönerek her zaman size bağlı bir şekilde yaşar. Aşağıda kocayı geri döndürmek için okunması gereken aşk duası verilmektedir:

 • Yusıykümüllahü fı evladiküm lizzekeri mislü hazzıl ünseyeyn fe in künne nisaen fevkasneteyni fe lehünne sülüsa ma terakv ve in kanet vahıdeten fe lene nısf ve li ebeveyhi li külli vahıdüm minhümes südüsü mimma terake in kane lehu veled fe il lem yekül lehu veledüv ve verisehu ebevahü fe li ümmihis sülüs fe in kane lehu ıhvetün fe li ümmihis südüs mim ba’di vesıyyetiy yusıy biha ev deyn abaüküm ve ebnaüküm la tedrune eyyühüm akrabü leküm nef’a ferıdatem minellah innellahe kane alımen hakıma.Ve leküm nısfü ma terake ezvacüküm il lem yekül lehünne veled fe in kane lehünne veledün fe lekümür rubüu mimma terakne mim ba’di vesıyyetiy yusıyne biha ev deyn ve lehünner rübüu mimma teraktüm il lem yekül leküm veled fe in kane leküm veledün fe lehünnes sümünü mimma teraktüm mim ba7di vesıyyetin tusune biha ev deyn ve in kane racülüy yurasü kelaleten evimraetüv ve lehu ehun ev uhtün fe li külli vahıdim minhümes südüs fe in kanu eksera min zalike fe hüm şürakaü fis sülüsi mim ba’di vesıyyetiy yusa biha ev deynin ğayra mudarr vesıyyetem minellah vellahü alımün halım.Tilke hududüllah ve mey yütııllahe ve rasulehu yudhılhü cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıhav ve zalikel fevzül azıym.

Sevgilinin Araması İçin Hangi Aşk Duası Okunur?

Sevgilinizin sizi sürekli olarak her gün düşünüp aramasını sağlamanız için okumanız gereken aşk duası vardır. Bu duanın her gün düzenli bir şekilde bir hafta boyunca 1 defa okunması durumunda sevgiliniz ile aranızdaki bağ daha da kuvvetlenir ve sevgiliniz sizi her zaman düşünerek özlem duygusu içinde olur. Okunması gereken aşk duası aşağıda şu şekilde yer alır:

 • Ve kalüttehazellahü veleden sübhaneh bel lehu ma fis semavati vel ard küllül lehu kanitün. Bedıus semavati vel ard ve iza kada emran fe innema yekulü lehu kün fe yekun.Ve kalellezıne la ya’lemune lev la yükellimünellahü ev te’tına ayeh kezalike kalellezıne min kablihim misle kavlihim teşabehet kulubühüm kad beyyennel ayati li kavmiy yukınun. İnna erselnake bil hakkı beşırav ve nezirav ve la tüs’elü an ashabil cehıym.Ve len terda ankel yehudü ve len nesara hatta tettebia milletehüm kul inne hüdellahi hüvel hüda ve leinitteba’te ehvaehüm ba’dellezı caeke minel ılmi ma leke minallahi miv veliyyiv ve la nasıyr. Ellezıne ateynahümül kitabe yetlunehu hakka tilavetih* ülaike yü’minune bih ve mey yekfür bihı fe ülaike hümül hasirun. Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın. Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha adlüv ve la tenfeuha şefatüv ve la hüm yünsarun.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Fadile 25 Kasım 2020 21:54

  Lütfen artık dayanacak gücüm kalmadı benim peşinde kostuğum gibi pesimde koşsun ve deli gibi kıskanıp değer versin istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku

Gerçek Aşk Büyüsü Tarifleri, Çabuk Tutan Aşk Büyüleri 

gercek ask buyusu nasil yapilir
Gerçek aşk büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımların doğru bir şekilde yapılmasından sonra kısa sürede sevdiğiniz insanın... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz