Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Bağlama Büyüsü Yapan Medyum 

Ücretsiz bağlama büyüsü yapan medyum var mı, hangisi? Bağlama büyüsünü kimler yaptırabilir? Bağlama büyüsü anlaşılır mı? Büyü bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Ücretsiz Bağlama Büyüsü Yapan Medyum 

Büyülerin yapılmasında işinde uzman olan medyum hocalara müracaat edilir. Özellikle bağlama büyüsünün yapılması için birçok hoca deneyimlerini ve bilgilerini kullanarak başarılı bir şekilde büyünün yapılmasını tamamlar. Bunun için de büyüde alınan malzemeler için para talep eder. Bu yüzden aşık etme ve bağlama büyülerinin yapılmasında ücretsiz olma durumu çok zordur.

Ancak bazı medyum hocaları da kolay yaptıkları bağlama büyülerinden ve rabıta bakımlarından ücret istemez. Tamamen büyüleri bedava yapar. Bu yüzden özellikle bağlama büyülerinin yapılmasında ücret talep etmeyen medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Bunun için de detaylı araştırmalar yapılmalıdır.

Ücretsiz Ve Hızlı Büyü Yapan Medyumlar

Ücretsiz ve çabuk bir şekilde büyülerin yapılması için detaylı araştırmaların içerisinde olmak gerekir. Büyü yapımında hem tecrübeli hem de ücretsiz bir şekilde büyüyü yapabilen medyum hocasına rastlamak oldukça zaman alır. Birçok medyum hocası büyülerin yapılmasını her zaman ticaret amacı doğrultusunda gerçekleştirir. Bunun sonucunda da insanlardan paralar alarak onları maddi açıdan zora koyarlar.

Özellikle kolay yapılabilen bağlama büyüsünün veya rabıta bakımlarının ücretsiz bir şekilde yapan medyum hocaları da vardır. Bu şekilde bağlama büyüsünü yapan medyum hocasının seçilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede ücretsiz bir şekilde hem istediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz hem de büyünün yapımı çabuk bir şekilde tamamlanacağı için etkisini kısa sürede görebilme şansını elde edebilirsiniz.

Whatsapp ücretsiz su ve yıldızname falı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Büyüleri Hangi Medyumlar Yapmalıdır?

Bağlama büyüsünün yapılmasında büyüyü yapan kişinin tecrübesi ve donanımı oldukça önemli rol oynar. Bağlama büyüsünü yaptırmak isteyenler, özellikle Ledün ve Havas ilmi hakkında bilgisi olan ve bu ilimlerin ne anlam ifade ettiğini bilen medyum hocalarına yaptırmalıdır.

İşinde uzman olmayan ve sadece para koparmak için bağlama büyüsünü yaptıklarını iddia eden medyum hocalarına kesinlikle inanmamak gerekir. Bunun yanı sıra bağlama büyüsünün yapılmasında daha önceden çalışmalar yapmış medyum hocalarının hayatları ve çalışmaları araştırılarak detaylı bilgilere ulaşılmalıdır.

Medyumlar Nasıl Tercih Edilmeli?

Büyü yapmada medyumların seçilmesinde bazı hususlara dikkat etmek gerekir.  Özellikle hangi büyüyü yaptıracaksanız, o büyünün kökeninden gelen ve büyü hakkında birçok çalışmalar yapan medyum hocalarının seçilmesi gerekir. Bunun için de yaptırmak istediğiniz büyünün yapım aşamalarını tamamlayacak medyum hocasının hayatını detaylı bir şekilde araştırıp başarılı olarak yaptıkları büyüler hakkında bilgiler elde etmelisiniz. Bunun sonucunda da kafanızda soru işareti kalmadan seçtiğiniz medyum hocasına istediğiniz büyüyü yaptırabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Tarifi

Bağlama büyüsünün yapılması büyünün ne amaçla ve niyetle yapıldığına göre farklılık gösterir. Bağlama büyüsü genellikle platonik olarak duyulan aşkların karşılık bulması için yapılmaktadır. Bunun yanı sıra evliliklerde veya ilişkilerde meydana gelen sorunların ortadan kalkması için de bağlama büyüsü yapılabilir. Aynı zamanda bir ilişkinin veya evliliğin uzun soluklu olmasını isteyenler de işinde uzman olan medyum hocasına müracaat ederek bağlama büyüsünü yaptırabilir.

Bu büyünün yapılmasında kullanılması gereken malzemeler ve uygulanması gereken ritüeller vardır. Bunun için tecrübe ve bilgi gerekir. Bu yüzden işinde uzman olan medyum hocasına gidilmelidir. Medyum hocası bağlama büyüsünü yaparken hazırladığı büyünün üzerine dualar okur. Veya ayetler ve dualar yazarak bir vefk hazırlar. Bu muskanın veya vefkin evde veya kıyafetlerde taşınması sonucunda bağlama büyüsü yaklaşık olarak bir hafta içerisinde etkisini ve belirtilerini hemen gösterir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Bağlama büyüsünü herkes yaptırabilir. Özellikle aşkına ve sevgisine karşılık bulamayanlar,  bağlama büyüsünü yaptırarak istedikleri insanı kendilerine aşık ederek bağlayabilir. Bununla birlikte evliliklerin uzun ömürlü devam etmesi ve evliliklerde eşler arasında sadakatin daha da artması için bağlama büyüsü yapılabilir.

Bunun dışında ilişkilerde sorunlar yaşayan sevgililer, aralarındaki problemleri ortadan kaldırmak ve ilişkilerinde birbirlerine olan bağlılıklarını daha da arttırmak için bağlama büyüsünü yaptırabilir. Bunun için dileyen herkes, bağlama büyüsünü işinde profesyonel olan medyum hocasına yaptırarak istedikleri kişiyi kendilerine bağlayabilir.

Bağlama Büyüsünün Türleri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün çeşitleri oldukça fazladır. Özellikle bağlama büyüsünün evlilikleri ve ilişkileri kurtarmak amacı ile yapılması daha çok görülür. Bunun dışında bağlama büyüsünü sevenleri veya evli çiftleri ayırıp büyüyü yapan kişinin karşı tarafın kendisine bağlanması için de kötü niyetler doğrultusunda yapılması mümkündür.

Bunun dışında bağlama büyüsünü tek taraflı aşklar için yapanlar da çok fazladır. Yani genellikle platonik olarak aşk duygusunun yaşanması sonucunda karşılıklı olarak sevginin ve bağlılığın meydana gelmesi için bağlama büyüsü yapılır. Sonuç olarak bağlama büyüsü edilen niyete göre değişik türlerde yapılabilir. Bunun için bağlama büyüsünün yapılmasında niyetlerin doğru bir şekilde edilmesi gerekir.

Bağlama Büyüsü Anlaşılır Mı?

Bağlama büyüsünün doğru ritüeller doğrultusunda yapılması durumunda anlaşılmaması imkansızdır. Büyünün yapıldığı kişinin bütün çevresi ve akrabaları meydana gelen değişimleri net bir şekilde görür. Bağlama büyüsünün yapılması durumunda genellikle büyünün etkisi altında kalan taraf, sosyal çevresinden ve tüm ailesinden uzaklaşmaya başlar. Bunun dışında bağlama büyüsünün yapıldığı kişi, sürekli olarak büyüyü yapanı düşünür ve onun yanında olmak ister.

Bunun dışında bağlama büyüsünün yapıldığından şüphe duyanlar, medyum hocasına giderek rabıta bakımını ücretsiz bir şekilde yaptırıp büyünün olup olmadığını ve büyü varsa, kim tarafından yapıldığını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüsü, doğru bir şekilde yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 10 gün içerisinde tamamen etkisini ve belirtilerini büyünün yapıldığı kişinin üzerinde yansıtmaya başlar. Aşağıda bağlama büyüsünün yapıldığı kişide meydana gelen değişimler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu değişimleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bağlama büyüsünün etkisi altında olan kişi, çevresine karşı her zaman öfkeli ve asabi bir şekilde davranmaya başlar.
 • Bununla birlikte büyünün yapıldığı kişi yakın çevresinden ve ailesinden koparak kendi kabuğuna çekilir. Bunun sonucunda da kendini her zaman yalnız hisseder.
 • Bunun dışında sürekli olarak kendini yorgun ve halsiz bir şekilde görür.
 • Aynı zamanda büyünün etkisi altında olan kişinin uyku düzeninde dengesizlikler meydana gelir.
 • Bunun haricinde büyüyü yapan kişiyi hayalinde canlandırarak sürekli onu düşünür ve her zaman onun yanında olmak ister.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi için bağlama büyüsünün kesinlikle uzman medyum hocasına gidilerek yaptırılması gerekir.

Berhetiyye isimleri nedir, davet nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Ücretsiz Bağlama Vekfi Hazırlama

Medyum hocalarının birçoğu Kuran-ı Kerim’de yer alan ayet ve sureler ile beraber ücretsiz bir şekilde bağlama vefki hazırlayarak evliliklerinde ve ilişkilerinde sorunlar yaşayan kişilerin birbirine sadık kalmasına yardımcı olur. Bağlama vefkinin ücretsiz bir şekilde hazırlanması sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişinin yemeğine veya içeceğine vefki katarak direkt olarak size aşık olmasını istediğiniz kişiye etki etmesini sağlamalısınız. Vefkin yenilmesi veya içilmesi durumunda anında istediğiniz insanın size aşık olduğunu göreceksiniz.

Bunun dışında medyum hocasına ücretsiz bir şekilde bağlama vefkini hazırlatan evli çiftlerin de bu vefki evlerinde kimsenin ulaşamayacağı ve göremeyeceği bir yerde saklaması sonucunda eşleri ile yaşadıkları sorunlar tamamen ortadan kaybolur ve bir ömür boyu evlilikleri mutlu bir şekilde sürer.

Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Bağlama büyüsünün etkisinin yok olması mümkündür. Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek ücretsiz bir şekilde büyünün yapılıp yapılmadığını kontrol ettirmek gerekir. Büyünün yapılması durumunda medyum hocası büyünün etkisini yok etmek için yeni bir büyü hazırlar. Bu büyünün evde saklanması durumunda büyü etkisini 3 gün içerisinde tamamen uzaklaştırmaya başlar.

Bunun dışında bağlama büyüsünün etkisinden kurtulmak için her gün sabah ve akşam Kuran-ı Kerim’den ayetlerin ve surelerin okunması gerekir. Bu sayede Allah kendine sığınan herkesin duasını hemen kabul eder. Bağlama büyüsünün etkisinden korunmak ve kurtulmak isteyenler, aşağıda verilen duaları içten ve samimi bir şekilde her gün okumalıdır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
 • Kevser Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Yukarıda verilen duaların her gün abdest alındıktan sonra okunması gerekir. Abdestsiz bir şekilde Kuran-ı Kerim’e dokunmak çok günahtır. Bu yüzden okunması gereken dualar, abdest alınıp namaz kılındıktan sonra sessiz bir yerde okunmalıdır. Bunun sonucunda büyünün ve cinlerin etkisinden kurtularak kişiler eski haline döner ve bağlandıkları insandan tamamen uzaklaşır.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Elif 1 Mart 2020 17:03

  Sevgilimle ayrıldık oda beni seviyordu smdi soğumuş bndn ben çok seviyorum onu nolur bisey yapabilir msnz birisi bizi ayirmak icin bisey yapms olabilir mi acaba

POPÜLER YAZILAR

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz