Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Kahve Falı Bakan Medyum 

Ücretsiz kahve falı bakan medyum hangisi? Kahve falında ne görülür? Kahve falında nelere dikkat edilir? Kahve falında ücret alınır mı? Merak edilen soruların cevaplarına yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Ücretsiz Kahve Falı Bakan Medyum 

Herhangi bir şekilde para ödemeden kahve falı baktırmak isteyenler için böyle bir uygulama bulunur. Kahve falı ile geleceğini merak edenler, uzman medyumlara gitmelidir.

Kahve Falında Ne Görülür?

Kahve falında gelecek ve geçmişin görülmesi uzman falcılar tarafından gerçekleştirilir. Özellikle gelecek kavramı birçok kişi tarafından merak edilir. Geleceğin görülmesi sadece uzman falcılar ile sağlanabilir. Gelecekten hangi olayların yaşanacağı söylenir. Bununla birlikte aşık olan insanlar da ilerde evlenip evlenemeyeceklerini kahve falı ile öğrenebilir. Kahve falı sayesinde aşk, sağlık, eğitim, vb. gibi birçok alanda ileride yaşanacak gelişmeler ile ilgili bilgi sahibi olunabilir.

Bununla birlikte kahve falı sadece gelecek hakkında bilgi vermez. Aynı zamanda geçmişte ya da şuanda yaşanan gelişmeler konusunda da bilgi verir. Kahve falı baktırılarak kararsız kalınan seçimler konusunda da yardım alınabilir. Bununla birlikte geçmişte yapılan hatalardan dolayı pişmanlıklar da kahve falı ile değerlendirmeye alınabilir. Telvelerdeki şekiller ile birlikte hangi adımların doğru, hangi adımların ise yanlış olduğu konusunda bilgi verip yönlendirme yapabilir.

Ücretsiz fal bakan medyumlara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kahve Falının Bakılması

Kahve falının bakılması öncelikli olarak kahve içilmesi ile gerçekleşir. Burada kahve içildikten sonra fincan ters çevrilerek kahve falı kapatılır. Fincanın çevrildiği sırada sallanarak kahve telvelerinin güzel bir şekilde fincana yayılması ve şekillerin güzel bir şekilde oluşması sağlanır.  Daha sonra fincan bir kenara soğuması için bırakılır. Bazı kişiler kahve falının üzerine yüzük gibi metal eşyaların konulması gerektiğini söyler. Bunun sebebi kahve fincanının daha kısa sürede soğumasıdır.

Fincan soğuduktan sonra açılmak için dilek tutulmalıdır. Dilek tutulmadan kahve fincanı açılmaz. Fincanın kolay bir şekilde açılması dileğin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bununla birlikte zor açılması ise dileğin çok zor bir şekilde olacağını ya da dileğin hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğini gösterir.  Kahve fincanı açıldıktan sonra öncelikli olarak fincan yorumlanır. Fincanda yer alan şekiller falda neler olduğunu gösterir. Daha sonra şekillere göre yorumlamalar yapılır. Kahve fincanı incelendikten sonra tabak kahve fincanının içine dökülür ve tabakta oluşan şekiller incelenmeye başlanır. Bu şekilde kahve falı yorumlaması tamamlanır.

Kahve Falında Söylenmesi Gereken Dilek Sözleri

Kahve falında dilek tutulduktan sonra dilek sözlerinin söylenmesi de dileğin kabulü açısından oldukça etkilidir. Söylenebilecek dilek sözlerinden bir kısmı aşağıda yer alır

  • Ey bana da diğer insanlara da en güzel nimetlerden biri olan İslamiyet nimetini bağışlayan Yüce Rabbim, dilek duasının kabulü için sana müracaat etmenin huzuru ile dolu bulunmaktayım, göndermiş olduğun mübarek peygamberlerin hatırı için, üzerine okumuş olduğum mübarek ayeti kerimenin hakkı için, Kamer Suresinin bütün ayetlerinin güzelliği ve fazileti adına, sana yöneldim ve dilek duasını kabul buyurman için içimdeki isteği ve arzuyu sana arz ettim.Bana faziletini bağışla ve beni yarı yolda kalan mağdur insanlardan eyleme, kainat içerisinde her mahluka en güzel şekilde rızık ve bereket verdiğin gibi bana da duanın bereketini göster ve nimetini ihsan eyleyip dilek duamı gerçekleştir.
  • Halîm ü Kerîm Allah’tan başka ilah yoktur. Arş-ı Azîm’in Rabbi Allah’ı tesbih ederim. Hamd alemlerin Rabbi Allah’a mahsustur. Rabbim, senden, rahmetinin gereklerini, merhametini celb edecek şeyleri, gerçekleşmesi muhakkak olan mağfiretini, günahtan korunmayı, her türlü iyiliği kazanmayı, her türlü günahtan da selâmette olmayı istiyorum. Bende bağışlamadığın hiçbir günah, gidermediğin hiçbir keder, senin rızana muvafık olup da karşılamadığın hiçbir ihtiyaç bırakma Ya Erhamerrahimin.
  • Allah’ım, sen kullarının ihtilaf ettikleri şeylerde hüküm verirsin. Yüce ve Azim Allah’tan başka ilah yoktur. Halîm ve Kerîm Allah yegâne ilahtır. Yedi semanın ve Arş-ı Azîm’in Rabbi Allah’ı tesbih ederim. Hamd alemlerin Rabbi Allah’a mahsustur. Ey kederleri gideren, tasaları kaldıran, sana dua ettiklerinde çaresizlerin duasına icabet eden Allahım, ey dünya ve ahiretin Rahman ve Rahîm’i! Şu ihtiyacımın giderilmesi ve tamamlanması hususunda beni başkalarının merhametinden müstağni kılacak bir şekilde bana merhamet et.

Yukarıda yer alan dilek sözleri içten ve samimi bir şekilde söylenmelidir. İsteklerinin gerçekleşmesini ve kahve falının güzel çıkmasını isteyenler, bu sözleri içinden inanarak söylemelidir. İnanarak söylenmeyen sözler etkili olmaz. Öncelikli olarak neyin gerçekleşmesi istenecekse, onun olacağına inanmak gerekir.  Bu sebepten dolayı bu sözler içten bir şekilde söylenerek dilek tutulur ve sonunda fincan açılır.

Kahve Falı Gerçek Mi?

Kahve falının doğruluğu konusunda fala baktıranlar tarafından çeşitli yorumlar yapılır. Fakat fal baktırma işini alanında uzman falcılara bırakmak gerekir. Yanlış kişilere fal baktırılması ve söylenenlerin çıkmaması üzerine insanlar falın çıkmadığına ve falın gerçek olmadığına inanabilir. Fakat gerçekten alanında iyi olan falcılara gidilmesi ile birlikte falın gelecek konusunda söyledikleri gerçekten çıkar.

Bununla birlikte uzman falcılar kendi alanlarında her türlü fala hakim olduğu için söylediklerinin yanlış olması düşünülmez.  Bu sebepten dolayı iyi bir falcıya gidildiği takdirde her türlü bilgiye ve gelecekte gerçekleşecek olaylar hakkında yorumlara ulaşmak mümkündür.

Kahve Falında Çıkan Şekillerin Anlamları

Kahve falında telveler sonucunda hayvan, insan, bitki, vb. gibi çeşitli şekiller oluşur. Bu şekiller ile birlikte değişik anlamlar da meydana gelir. Örneğin falda fil çıkması akademik ve kariyer anlamında ilerleme demektir. Falında fil sembolü ile karşılaşanlar, iş yerlerinde patronları tarafından takdir edilir. Ticaret gibi serbest meslekle uğraşanlar da işlerinde ilerlemeler sağlar. Bu sebeple falda fil çıkması olumlu ve başarılı anlamlara yorulur.  Filin yanı sıra falda deve de çok sık rastlanan sembollerden bir tanesidir. Falında deve çıkanların maddi durumlarında iyileşme olur. Daha önce parasal sıkıntı yaşayanlara beklenmedik yerlerden paralar gelir.

Duygusal anlamda boşlukta olan ve duygusal sıkıntılar yaşayanların falında ise genellikle tavşan sembolü görülür. Tavşan zor günlerin yaşandığına ya da yaşanacağına işaret eder. Fakat falında tavşan çıkanlar buna üzülmemelidir. Yaşanılan kötü günler belli bir süreden sonra biter. Falda tavşan çıkmasının kötü anlamının yanı sıra geyik çıkması tam tersine huzurlu ve güzel günlerin geleceğine işaret eder. Falında geyik olan kişiler mutlu eden insanlar ile karşılaşır. Hayatlarında kendilerinin de inanamayacağı güzel gelişmeler yaşanır.  Mutluluk ve şansı simgeleyen diğer bir sembol de ördek sembolüdür. Ördekler de geyikler gibi güzel şeylerin olacağına işaret eder. Özellikle kötü günler yaşamış olanlar falında çıkan ördek sembolü ile birlikte güzel olaylar ile karşılaşır.

Falda kimi zaman iyi şeyler çıkarken kimi zaman da kötü şeyler çıkar. Bunlardan bir tanesi baykuştur. Baykuş toplumda olumsuz olayların yaşanacağına işaret eder. Falda da buna benzer yorumlar hakimdir. Falında baykuş olan kişilerin yakınlarında yer alan insanlar konusunda uyarılır. Bu insanların onlara kötülük yapma olasılıkları bulunur. Bu sebepten dolayı bunlara dikkat edilerek temkinli davranmaları istenir.

Kimler Kahve Falı Baktırabilir?

Kahve falının bakılma yaşı bulunmaz. Her yaştan insan geleceği öğrenmek için kahve falı baktırabilir.  Evlenmek isteyenler, sevgilisi olanlar, vb. gibi kişiler son zamanlarda kahve falına daha sık başvurur. Bununla birlikte hem kadınlar hem de erkekler fal baktırır. Kadınlar kahve falına daha ilgili gözükse de aslında erkekler de son zamanlarda kahve falı baktırma olayı ile oldukça yakından alakalıdır. Bu sebepten dolayı fal baktırma konusunda belirli bir cinsiyet ayrımı yapmak yanlış olur. Bununla birlikte gençler kadar yaşlılar da fal baktırma konusunda isteklidir.

Kahve Falında Nelere Dikkat Edilir?

Kahve falı bakılırken önem verilmesi gereken noktalardan bir tanesi falın uzman biri tarafından bakılmasıdır. Bununla birlikte kahve falı telveler sonucunda bakıldığı için içilen kahvenin telvesinin güzel olması lazımdır. Kahvenin az konulması sonucunda telve oluşmaz ve kahve falında şekiller de net çıkmaz. Bu sebepten dolayı kahvenin ölçülü bir şekilde yapılması gerekir.

Bunun yanı sıra kahve soğumadan fala bakılmamalıdır. Bunun sebebi kahvenin telvesinin net şekiller veremeyecek olmasıdır. Soğuduktan sonra fal bakılmalıdır. Bununla birlikte kahve fincanının çok fazla bekletilmesi de fincanda oluşan şekillerin kurumasına sebep olur. Kahve telveleri kuruduğunda şekiller de net olmaz ve kahve falı güzel yorumlanmaz. Kahve falında şekillerin doğru bir şekilde yorumlanması gerekir. Aksi takdirde yanlış yönlendirme yapılarak fala baktıranların çeşitli hatalar yapmalarına sebebiyet verilebilir.

Kahve Falı Ne Zaman Bakılır?

Kahve falına bakılma zamanı diye bir şey yoktur. Dileyenler istedikleri vakitte medyumlara fal baktırabilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta fala baktırmaya gidilmeden önce medyumun müsaitlik durumu kontrol edilmelidir. Uygun bir zaman diliminde kahve falı baktırılabilir.

Ücretsiz bağlama büyüsü yapan medyumu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kahve Falında Kalp Çıkması

Kahve falında kalp şeklinde bir sembolün oluşması kişi için oldukça güzel anlamlar ifade eder.  Hayatında biri olanlar için falındaki kalp evliliğe ya da nişana da yorumlanabilir. Bununla birlikte hayatlarındaki insanların onları çok sevdiği ve aralarında güzel bir aşkın bulunduğu anlamı da çıkarılır. Ayrıca hayatlarında kimse olmayan bekar kişilerin fallarında kalp çıkması hayatlarına birinin gireceği anlamındadır. Hatta bu kişi ile oldukça güzel bir aşk yaşayacağı söylenir. Sevgi, muhabbet ve aşkı sembolize eden kalp medyumlar tarafından oldukça güzel anlamlara yorumlanır.

Bununla birlikte falda oluşan şekiller ile kimle karşılaşacağı da belli olur. Hatta bazı durumlarda bu kişinin ismi ile ilgili bilgilere de ulaşılabilir. Bazen baş harfi ya da içinde geçen herhangi bir harf medyumlar tarafından bilinir. Hatta dış görünüş de tarif edilir. Bu kadar detaylı bilgilerin söylenmesi alanında başarılı medyumlar ve falcılar tarafından gerçekleştirilir. Bu sebepten dolayı iyi bir araştırma yapılarak uzman kişilere başvurulmalı ve kahve falı konusunda ne öğrenilmek isteniyorsa bunun bilgisine ulaşılmalıdır.

Kahve Falında Ücret Alınır Mı?

Kahve falından para isteme falcılar tarafından sık rastlanan bir durumdur. Fakat ücretsiz kahve falı bakma uygulaması ile herhangi bir ücret ödemeden gelecek hakkında bilgi sahibi olunabilir. Özellikle son zamanlarda kahve falından ciddi miktarlarda para kazanma durumu söz konusudur. Bazı dolandırıcı falcılar insanlara yüksek miktarlarda fiyat söyleyerek onlardan para alma yolunu bulmuştur. Fakat burada insanların oldukça dikkatli olmaları gerekir. Özellikle çok fazla fiyat isteyen falcıların gerçekleri doğru bir şekilde bileceği düşüncesinden vazgeçilmelidir.

İşin içine insanların duygusal boşluğu katarak dolandırma yoluna giden çok fazla medyum ve falcı da olabilir. Bu sebepten dolayı ücretsiz fal bakan medyumlar iyi bir şekilde araştırılmalıdır.  Ücretsiz kahve falında da her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Aynı şekilde geçmiş, gelecek ve yaşanılan zaman içerisinde nelerle karşılaşılacağına ve hangi fırsatlar elde edileceğine ulaşılır. Ücretsiz kahve falı ile birlikte yaşama yön verilerek hataların da önüne geçilebilme imkânı elde edilir.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

medyum nasil olunur
Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz