Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Su Bakımı Ve Yıldızname Bakımı Yapan Medyum

Ücretsiz su bakımı ve yıldızname bakımı yapan medyum hangisi? Ücretsiz bakım uygulaması nasıl gerçekleşir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Ücretsiz Su Bakımı Ve Yıldızname Bakımı Yapan Medyum

Ücretsiz su bakımı ve yıldızname bakımı yapmak mümkündür. Fakat her medyum hocası ücretsiz olarak su ve yıldızname bakımı yapmaz. Genellikle bu bakımlar her zaman ücretli olur. Bunun için ücretsiz bakım yaptıklarını söyleyen ve kendilerini medyum hocası gibi tanıtan kişilere hiçbir koşulda inanmayınız. Ücretsiz su ve yıldızname bakımını yapan tek güvenilir medyum hocası Bestami hocadır. Dileyen herkes, Bestami hocaya müracaat edebilir.

Ücretsiz Medyum Hizmeti

Ücretsiz medyum hizmeti ile insanlara ücretsiz bir şekilde bakımlar yapılarak onların üzerinde büyü olup olmadığı kontrol edilir. Büyünün yapılması durumunda kişilerin talepleri üzerine medyum Bestami hoca ücretsiz bir şekilde büyünün bozulması için kişiye özel vefk veya muska hazırlar. Bu muskanın veya vefkin evde saklanması durumunda büyü hemen bozulur.

Bunun dışında ücretsiz bir şekilde bazı kolay büyüleri de Bestami hoca yapabilir. Örneğin; aşık etme, bağlama, geri döndürme veya sohbet muhabbet arttırmak için yapılan büyüleri ücretsiz bir şekilde yaparak bütün herkesin bu imkanlardan yararlanmasına vesile olur. Dileyen herkes medyum Bestami hocaya giderek ücretsiz bakım ve büyü hizmetlerinden yararlanabilir.

Ücretsiz bakım yapan en iyi medyumlar ve hocalar için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Bakım Yapılması

Ücretsiz bakım yapılmasında her hoca görev almaz. Çünkü, medyum hocalarının birçoğu büyü veya bakım yapma işlemlerini ticari amaçlı yaptıkları için genellikle para talep eder. Fakat işinde profesyonel olan Bestami hoca, bakımların yapılmasında hiçbir şekilde ücret talep etmez. Bununla birlikte bazı büyülerin ve vefklerin hazırlanmasında da ücretsiz bir şekilde görev alır. Bunun için ücretsiz bakım yaptırmak isteyen herkes medyum Bestami hocaya ulaşarak hocanın sunduğu imkânlardan yararlanabilir.

Ücretsiz Bakım İle Eş Geri Döner Mi?

Ücretsiz bakım ile eşi geri döndürmek mümkündür. Bunun için güvenilir medyum hocalarına başvurmak gerekir. Çünkü, medyum hocalarının birçoğu sahtekarlık yaparak insanların paralarını sömürmektedir. Bu yüzden ücretsiz bakım ile eşinizin dönmesini istiyorsanız, Bestami hocaya ulaşmanız gerekir. Bestami hoca ücretsiz bir şekilde ilk önce bakımlar yaparak eşinizin size geri dönmesi için eşinizin kişisel bilgileri ile vefk veya büyü hazırlar. Bu büyünü n veya vefkin evde saklanması sonucunda 1 hafta içerisinde eşiniz size geri döner ve bir daha hiçbir şekilde sizi bırakıp gitmez. Bu sayede ücretsiz bir şekilde eşinizi geri döndürme imkânından yararlanmış olursunuz.

Ücretsiz Bakım İle Kısmet Açılır Mı?

Ücretsiz bakım ile kısmetin açılması gerçekleştirilebilir. Özellikle medyum Bestami hoca ücretsiz bakımları yaptıktan sonra özel dualar ile bir vefk hazırlar. Bu vefkin içilmesi veya yenmesi sonucunda kısmeti kapalı olan kişilerin anında kısmetleri açılır ve hayatlarının aşklarını bularak sonsuza kadar mutluluğa imza atar. Üstelik kısmet açma işleminde herhangi bir ücret ödenmez. Bunun için ücretsiz bakımlar ile kısmetlerini açtırmak isteyenler, Bestami hocaya gönül rahatlığı ile gidebilir.

Ücretsiz Bakım İle Vefk Yapma

Ücretsiz bakım ile vefkin hazırlanması için ilk olarak medyum Bestami hocanın iletişim hattı üzerinden kişisel bilgilerinizi atmanız gerekir. Daha sonra Bestami hoca sizin kişisel bilgileriniz ile özel tılsımlı sözcükler ve dualar hazırlar. Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra ücretsiz bakımlar ile bakım yaptıran kişiye büyünün yapılıp yapılmadığına bakılır. Büyünün yapıldığının anlaşılmasından sonra medyum Bestami hoca özel vefkler hazırlayarak büyünün bozulmasını gerçekleştirir. Bunun sonucunda da büyünün etkisi altında olan kişi, büyünün ve cinlerin etkisinden tamamen kurtularak eski hayatına geri döner. Medyum Bestami hoca bütün bu işlemleri ücretsiz bir şekilde yapmaktadır.

Ücretsiz Bakım Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

Ücretsiz bakım uygulamasının gerçekleşmesinde süre oldukça önemlidir. Çünkü, bu bakımların yapılmasında kısa sürenin kullanılması gerekir. Bu yüzden ücretsiz bakım yaptırmak isteyenler, bu alanda uzman olan ve bakım veya büyü yapma konusunda tecrübeleri ve donanımları olan medyum hocalarını tercih etmelidir. Özellikle bu alanda ismini duyurmayı başaran Bestami hocaya gidilmelidir. Bestami hoca, özel vefkler ve basit büyüler ile bakımlar yaparak kişinin kötülüklerden ve yapılan herhangi bir büyünün etkisinden korunmasına yardımcı olur. Dileyen herkes, ücretsiz bakım konusunda işinde uzman olan medyum Bestami hocayı tercih edebilir.

Ücretsiz Bakım İle Yıldızname Bakma

Ücretsiz bakım ile yıldızname bakılması biraz zordur. Çünkü, yıldıznamenin bakılmasında hem zaman hem de enerji sarf edildiği için birçok medyum hocası yıldıznameye ücretli bir şekilde bakar. Fakat, medyum Bestami hoca, ücretsiz yıldızname bakma konusunda oldukça tecrübelidir. Bu alanda ücretsiz bakım ile yıldızname bakan sayılı hocaların arasında yer alır. Bestami hoca, annenizin ve sizin adınızı, doğum tarihinizi isteyerek yıldız haritası oluşturur. Yıldız haritasında sizin konumunuzu belirleyerek ölümünüze kadar olan süreci net bir şekilde ortaya çıkarır. Bütün bu işlemleri yaparken kesinlikle ücret talep etmez. Bu alanda güvenilir bir şekilde ücretsiz yıldızname baktırmak isteyenler, muhakkak Bestami hocaya müracaat etmelidir.

Ücretsiz Bakım Yaptırırken Neye Dikkat Edilmeli?

Ücretsiz bakım yaptırırken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle ücretsiz bakım ve büyü yaptıklarını iddia eden medyum hocalarına inanmamak gerekir. Çünkü, genellikle çoğu medyum hocaları, bakımları bile ücretli bir şekilde yapar. Bunun için ücretsiz bakım yaptıracaklar,  işinde güvenilir olan medyum hocalarını çok iyi bir şekilde araştırmalıdır. Bakım yapmada gerçekten ücret talep etmeyen hocalardan birisi medyum Bestami hocadır. Bestami hoca telefon üzerinden veya yüz yüze ilk olarak ücretsiz bakımlar yaparak büyünün yapılıp yapılmadığını ortaya çıkarır. Bunun sonucunda da büyünün bozulması için yine ücretsiz olarak kişiye özel vefk veya büyü hazırlar. Bunun için ücretsiz bakım yaptırmak isteyenler, kafalarında soru işareti kalmadan medyum Bestami hocayı tercih edebilir.

Ücretsiz Su Falı Bakma

Ücretsiz su falına bakılabilir.  Fakat, bunu her medyum hocası yapmaz. Bunun yanı sıra her medyum hocası su falına da bakamaz. Çünkü, su falının bakılmasında çok detaylı ritüellerin ve adımların uygulanması gerekir. Bunun için su falına hem ücretsiz bir şekilde hem de doğru ritüeller eşliğinde bakılması için işinde ehli olan Bestami hocaya gidilmelidir.

Bestami hoca,  su falına bakılması için ilk olarak büyüyü yaptıran kişinin bir kaba doldurduğu suyun içerisine özel dualar ve ayetler okur. Bu duaların ve ayetlerin okunmasından sonra suyun içerisinde şekiller oluşmaya başlar. Suda oluşan şekiller sonucunda falı baktıran kişinin hayatı ile bağdaştırılır. Bu sayede falın etkisi kendini kısa sürede gösterir. Medyum Bestami hoca su falını ve su falından önce yapılması gereken bütün bakımları ücretsiz bir şekilde yaparak bütün herkesin yararlanmasına katkıda bulunur. Dileyenler, medyum Bestami hocaya giderek ücretsiz bir şekilde su falına baktırabilir.

Tuz büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Su Falına Bakılırken Okunacak Dua

Medyum Bestami hoca, ücretsiz su falına bakarken suyun üzerine Kuran-ı Kerim’den sureler okuyarak suyun üzerinde şekillerin meydana gelmesine yardımcı olur. Bu şekiller fal baktıran kişinin yaşamı ile bütünleştirilir. Aşağıda su falına bakılırken okunması gereken dualar ve sureler sırasıyla verilmektedir:

  • Ayet El Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin.
  • Mendel Duası: Şeyşeruhin, Baruhin,Taruhin,maruhin,yaruhin. Ecibu eyyühel ervahül ulviyetti ven nariyyeti vel maiyyeti vel havaiyyeti vet turabiyyeti ves sahabiyyeti vel ğamiyyeti ves sufliyyeti ecibu minel kenayisi vel harabati vel amarati vel ardil münkatiati vel hanadiki vel mekabiri bihakki fatihatül arşi elmelik Taykal ve bi-hakki seyyid Meytatarun elhakimü aleyküm Elvahan Elvahan Elvahan Elacele Elacele Elacele Essaate Essaate Essaate.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
  • Cin Suresi: Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi’nâ kur’ânen aceben yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb’asellahü ehaden ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben ve ennâ künnâ nak’udü minhâ makaide lissem’ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

medyum nasil olunur
Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz