Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Wicca Büyüsü Nedir, Wicca Büyüleri Nasıl Yapılır?

Wicca Büyüsü Nedir, Wicca Büyüleri Nasıl Yapılır?

Wicca büyüsü nedir, wicca büyüleri nasıl yapılır? Wicca büyüsü kime yaptırılır? Wicca büyüsü bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Wicca Büyüsü Nedir, Wicca Büyüleri Nasıl Yapılır?

Wicca büyüsü, doğadan gelen pozitif enerjiler aracılığı ile yapılır.  Bu enerjilerin sonucunda insanların ruhlarında her zaman iyi enerjiler oluşur ve bu enerjiler sayesinde bütün olumsuz durumlar ortadan kalkar. Wicca büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum Bestami hocaya giderek büyü hakkında detaylı bilgileri öğrenebilir.

Wicca Büyüsü

Wicca büyüsü, geçmişten günümüze kadar etkisini en kuvvetli şekilde gösteren büyülerin başında yerini alır. Büyünün yapılmasının sonucunda kişinin karakterine göre büyü etkisini yansıtmaya başlar. Yani büyünün yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişinin karakteri iyiyse, büyü tamamen bu kişinin hayatına olumlu yönde etki eder. Hayatı tamamen pozitif yönde değişerek bütün olumsuz durumlar ortadan kalkar.

Papaz büyüsü bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Wicca Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Wicca büyüsünün yapılışında doğadan gelen enerjilerin gücünden yararlanılır. Bununla birlikte bu büyünün yapılması hayal gücünün etkisi ile gerçekleşir. Yani büyüyü yaptıran kişi,  büyüyü yapma esnasında zihninde tamamen olumsuz düşüncelerin üzerini çizerek tamamen olumlu durumlara odaklanmalıdır. Bunun sonucunda büyünün hayal edilen doğrultuda yapılması durumunda büyüyü yaptıran kişinin hayatında her zaman pozitif enerjiler ve güçler  meydana gelir. Wicca  büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum Bestami hocaya yaptırabilir.

Wicca Büyüsü İle Kötülüklerden Korunma

Wicca büyüsü ile karşılaşılan bütün kötülüklerden ve kara büyülerin etkisinden korunma durumu meydana gelir. Wicca büyüsünün yapılmasından sonra kara büyülerin etkisi altında  olanlar, tamamen  bu büyülerin etkisinden kurtulur ve sonsuza kadar kara büyülerden uzaklaşmış olur. Bu sayede meydana gelen hastalıklar veya mutsuzluklar ortadan kalkar. Wicca büyüsü ile her şeyden korunmak isteyenler, medyum hocasına giderek kişiye özel bir korunma vefki hazırlatmalıdır. Bu vefkin sürekli olarak kıyafetlerde taşınması durumunda ölene kadar kötü enerjilerin ve güçlerin etkisinden korunmak mümkündür.

Wicca Büyüsünde Neler Yapılır?

Wicca büyüsü, şaman gelenek ve göreneklerinden esinlenerek günümüze kadar adını   duyurmayı başarmıştır. Wicca büyüsü, Paganizm akımından aldığı enerji ve güçler sayesinde doğadaki canlılar ile iletişime geçerek evrendeki bütün canlıların ayağa kalkıp canlanmalarına yardımcı olmak amacı ile yapılır. Bu yüzden Wicca büyüsünde çok fazla ritüeller kullanılır. Bu ritüellerin doğru bir şekilde uygulanmasından sonra doğadaki denge tamamen değişir ve büyüyü yaptıran kişinin karakterine göre insanların yaşamları şekil alır. Bu da hayatın daha dengeli ve adaletli bir şekilde olmasını sağlar.

Wicca Nasıl Olunur?

Wicca olmak için önceden özel olarak tercih edilmiş kişiler arasında olmanız gerekir. Çünkü Wicca büyüsünü yapanlara özel güçler ve enerjiler bahşedilmiştir.  Bu özel seçilmiş kişiler, Wicca büyüsünü yaparken, enerjilerle karşı karşıya gelip onlara gücünü gösterir. Bunun yanı sıra tılsımın yapılması için tılsım ilmini de çok iyi bilirler. Bu doğrultuda da istenilen ritüellerle iyi Wicca büyüsünü yaparak insanların hayatlarında daha pozitif durumların meydana gelmesini sağlayabilme şansını elde ederler.   Bunun için herkes Wicca olamaz.  Bu yüzden bu büyüyü yaptırmak için de muhakkak işinde ehli olan ve özel seçilmiş kişilerin arasında olan medyum Bestami hocaya gitmek gerekir. Hocanın üstün güçleri ve yetenekleri sayesinde büyünün yapım aşamaları kolay bir şekilde tamamlanır.

Wicca Büyüsü Kime Yaptırılır?

Wicca büyüsünü istediğiniz insanın yaşamında değişiklikler olması için yaptırabilirsiniz. Bu büyüyü yaptırdığınızda size kötülük yapan kişiler, size yaptıkları kötülüklerin on katını yaşamış olur. Bunun dışında hayatta size iyiliği dokunmuş insanlara Wicca büyüsünü yaptırdığınız zaman bu kişinin hayatında her zaman olumlu durumlar meydana gelir ve hayatı hep pozitif şekilde ilerlemeye devam eder.  Bunun için Wicca büyüsü, tamamen doğada ve evrende dengeyi korumuş olur. Her zaman iyiler, hayatlarına hak ettiği gibi devam ederken, kötüler ise kendi karakterleri doğrultusunda oluşturdukları hayatı yaşamaya mahkûm olur. 

Wicca Büyüsünün Yapılma Amacı

Wicca büyüsünün yapılmasındaki amaç, size iyilik veya kötülük yapan kişinin de aynı şekilde yaptıkları davranışları hayatının içerisinde her adımında yaşamasını sağlamaktır.  Bu büyünün yapılmasından sonra hayatta her zaman iyilik yapanlar, büyünün etkisi ile ölene kadar hep güzel şeylerle karşılaşır. Bunun dışında hayatlarını kötülük üzerine kurmuş kişiler ise büyünün yapılması ile yaptıkları kötülüklerin cezasını misliyle çeker. Bunun için bu büyü adaletli bir düzenin olmasına da yardımcı olur. Büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyüyü yaptırmak isteyenler, muhakkak medyum Bestami hocaya gitmelidir. Bu sayede büyünün  yapım aşaması uzman  hoca  eşliğinde doğru ritüellerle gerçekleşmiş olur.

Wicca Büyüsünün Geçmişi

Wicca büyüsü, Pagan inanışlarına göre günümüze kadar etkisini sürdürmeye devam etmektedir.  Bu büyünün yapılmasında inanılan şey doğanın her zaman merkezde olması gerektiğidir. Yani bu büyüyü yapabilen, özel güçleri ve yetenekleri olan kişiler,  doğadan gelen enerjilerden ve güçlerden yararlanarak büyüyü yapmanın daha verimli olduğunu düşünür.

Bunun yanı sıra büyünün yapılmasında malzemelerden çok hayal etme ve düşünme eylemleri etkili olur.  Wicca büyüsü yapanlar, doğadaki enerjilerin ve pozitif güçlerin farkına vararak evrenin adaletli bir yer olması gerektiğinin altını çizer. Büyüyü de bütün herkesin yaşamda eşit bir şekilde yaşamaları için yapmayı amaçlarlar. Wicca büyüsünün yapılmasından sonra bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden büyüyü bozdurmak isteyenler, büyüyü yaptırdıkları medyum hocasın gitmelidir.

Sevgi Kadını Büyüsünün Yapılma Teknikleri

Sevgi kadını büyüsünün yapılmasına geçmeden önce istenilen ritüellerin medyum Bestami hocadan öğrenilmesi gerekir. Bütün aşamaların dikkatli bir şekilde öğrenilmesinden sonra aşağıda verilen adımların sırasıyla uygulanması gerekir. Bu adımlar şu şekildedir.

 • İlk olarak Cuma günü güneş doğduktan sonra yeşil bir ipe 6 adet yeşil düğmelerin dizilmesi gerekir.
 • Düğmelerin dizilmesinden sonra ipin ucuna 13 cm uzunluğunda bir düğüm atılmalıdır.
 • Düğümün atılmasının ardından bir tutam saç alınarak ipe bağlanmalıdır.
 • Saçın ipe bağlanmasından sonra ise gülün koyulduğu vazonun altına bu ip yerleştirilmelidir.
 • Daha sonra büyüyü yapan kişi, gül yağını alarak bir süre kokuyu içine çekmelidir.
 • Bu işlemden sonra “Yeşil kadını en tepelerden sevgi gücünü bana gönder. Benim için atel kanatlarında bulunan kalbin görünüşünü gönder. Layık olduğumu göstereyim ve bu sayede gerçek sevgiyi bulayım.” tılsımlı sözcüğü söylenmelidir.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra büyünün etkisi kısa sürede ortaya çıkar ve büyüyü yaptıranların hayatlarında her zaman olumlu durumlar meydana gelir.

Yukarıda verilen adımların eksiksiz bir şekilde tamamlanıp büyünün etkisinin doğru bir şekilde tutması için muhakkak medyum hocasının talimatları ile büyünün yapılması gerekir.

Voodoo büyüsü nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Wicca Büyüsü Yapılırken Okunması Gereken Dua

Wicca büyüsünün yapılmasında büyünün etkisini arttırmak ve kötülüklerden korunmak için bazı duaların düzenli bir şekilde her gün okunması gerekir. Bu dualar aşağıda şu şekilde yer alır:

 • Taha Suresi: Taha, Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka, İlla tezkiratel limey yahşa, Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula, Errahmanü alel arşisteva, Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera, Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa, Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna, Ve hel etake hadiysü musa, İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda, Felemma etaha nudiye ya musa, İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva, Ve enahtertüke festemı’ lima yuha, İnnenı enallahü la ilahe illa ene fa’büdnı ve ekımıs salate li zikrı, İnnes saate atiyetün ekadü uhfıha li tücza küllü nefsim bi ma tes’a, Fe la yesuddenneke anha mel la yü’minü biha vettebea hevahü fe terda, Ve ma tilke bi yemınike ya musa, Kale hiye asay etevekkeü aleyha ve ehüşşü biha ala ğanemı ve liye fıha mearibü uhra, Kale elkıha ya musa, Fe elkaha fe iza hiye hayyetün tes’a, Kale huzha ve la tehaf se nüıydüha sıratehel ula, Vadmün yedeke ila cenahıke tahrüc beydae min ğayri suin ayeten uhra, Li nüriyeke min ayatinel Kübra, İzheb ila fir’avne innehu tağa, Kale rabbişrah lı sadrı, Ve yessir lı emrı, Vahlül ukdetem mil lisanı, Yefkahu kavlı, Vec’al li vezıram min ehlı, Harune ehı yÜşdüd bihı ezrı, Ve eşrikhü fı emrı, Key nüsebbihake kesıra, Ve nezkürake kesıra, İnneke künte bina besıyra, Kale kad ütiyte sü’leke ya musa, Ve lekad menenna aleyke merraten uhra, İz evhayna ila ümmike ma yuha, Enıkzi fıhi fit tabuti fakzi fıhi fil yemmi fel yülkıhil yemnü bis sahıli ye’huzhü adüvvül lı ve adüvvül leh ve elkaytü aleyke mehabbetem minnı ve li tusnea ala aynı, İz temşı uhtüke fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzen ve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunen fe lebiste sinıne fı ehli medyene sümme ci’te ala kaderiy ya musa, Vastana’tüke li nefsı, İzheb ente ve ehuke bi ayatı ve la teniya fı zikrı, İzheba ila fir’avne innehu tağa, Fe kula lehu kevlel leyyinel leallehu yetezekkeru ev yahşa, Kala rabbena innena nehafü ey yefruta aleyna ev ey yatğa, Kale la tehafa innenı meaküma esmeu ve era.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz