Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Yalan Konuşan Kişinin Yalan Konuşmamasını İsteyenler için Ritüel

Yalan konuşan kişinin yalan konuşmamasını isteyenler için ritüel var mı, nasıl yapılır? Yalancılar için okunacak dualar nelerdir? Ayrıntılı ve gerçek bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Yalan Konuşan Kişinin Yalan Konuşmamasını İsteyenler için Ritüel

Yalan söyleyen insanlara yapılan ritüellerin temel amacı yalan söylenmesinin önüne geçmek ve yalan söyleyen insanların pişmanlık duymasını sağlamaktır.

Yalan Söyleyenler İçin Sarı Mum Ritüeli

Sarı renginin enerjinin açığa çıkarması ile insanların söyledikleri yalanlar da ortaya çıkar. Ritüelin uygulanışı şu şekildedir:

 • Öncellikle 3 tane sarı renkte mum alınmalıdır. Başka bir renk kullanımı ritüelin etkili olmasına engel olur.
 • Gece 12’de bahçeye çıkılmalıdır.
 • Bahçede üç mum yan yana konulmalıdır.
 • Sonra üç mum sırasıyla yakılmalıdır.
 • Burada mumlar yakılırken her seferinde söylenen yalanın ortaya çıkacağı düşünülmelidir.

Ritüel bir hafta boyunca her gün tekrarlanmalıdır. Bir haftanın sonunda yalan söyleyenlerin yalanı ortaya çıkar. Sarı mum ritüeli yapılırken tek başına yapılmalıdır.

Yalan Konuşanlar İçin Anahtar Ritüeli

Yalan söyleyenlere uygulanacak anahtar ritüelinin uygulaması şu şekildedir:

 • Öncelikle bir adet büyük bir anahtar alınmalıdır.
 • Ritüelde anahtarın rengi önemli değildir.
 • Anahtar bir ağaca bağlanmalıdır.
 • Anahtar bağlanırken yalan kapılarının kapanması ve gerçeklerin ortaya çıkması dilenmelidir. Bu söz üç defa tekrarlanmalıdır.
 • Ritüel günün her saatinde yapılabilir.
 • Gerçekler açığa çıkana kadar ritüele devam edilmelidir.

Anahtar bağlama işlemi yapılırken dualar da edilebilir. Dua edilecekse gece ya da sabaha karşı yapılması uygulamadan daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Yalan Söyleyenlere Yapılan Ritüellerin Etkileri

Yalan söyleyenler için ritüellerin uygulanması sonucunda aşağıda yer alan olaylar gözlemlenmektedir:

 • Kim yalan konuşuyor ise yalan söylerken kelimeler birbirine dolanır ve yalan söylemesi engellenir.
 • Yalan söylemiş birine uygulandığında söylenen yalan en kısa sürede açığa çıkar.
 • Yalan söylenilen kişi bütün gerçeği öğrenir ve kendine yapılan haksızlıkların farkına varır.
 • Haksızlığa uğrayanlar ritüeller sonucunda doğruluğa kavuşur ve haklarını geri almış olur.
 • Kötülük yapmak için yalan söyleyenler emellerine ulaşamaz ve yapacakları kötülüğün cezasını çekerler.
 • Birine iftara atıp yalan söyleyenler aynı olay yüzünden kendileri suçlanır.

Yalan söyleyenlere yapılan uygulamaların etkisi ortalama olarak bir hafta ile bir ayda ortaya çıkmaktadır. Bu sürede sabırlı bir şekilde her gün devam edilmelidir.

Papaz Ritüeli İle Yalan Konuşulmasını Engelleme

Papaz büyüsü birçok kötülüklere karşı yapılan ve etkisi kısa sürede görülen büyü türlerinden bir tanesidir. Büyü için öncelikle alanında uzman medyumlara gidilmelidir. Medyumluk, eğitim alınması gereken ve bu konuda tecrübe kazanılması gereken bir meslektir. Bu sebepten dolayı büyü yaptırmadan önce internette yer alan yorumlara bakılmalıdır. Papaz büyüsünün uygulanışı temelde aynı olsa da kullanılan malzemeler medyumlara göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, bazı medyumlar sadece resim ile büyü yaparken, bazı medyumlar büyü yapılacak olanın kıyafetlerine büyü yapar. Burada medyum hangi eşyayı istiyorsa eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir. Ardından medyumlar kullanacakları malzemelere “yalan söyleyenin yalanı ortaya çıksın, yaptığı kötülükler kendine dönsün.” sözünü okur. Bu sözlerin yanında kendilerine has tılsımlı sözleri de söylerler.

Büyünün yapım işlemi yaklaşık olarak 30 dakika ile 45 dakika arasında değişmektedir. Büyü tamamlandıktan sonra bir hafta boyunca sabırlı bir şekilde beklenilmelidir. Papaz büyüsü bir yandan da tehlikeli bir uygulamadır. Yapım aşamasında herhangi bir yanlışlık yapılması halinde büyü ters etkiler yaratabilir ve insanların hayatlarında geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkar.

Patronun seni sevmesini sağlayan ritüel bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Yalan Söylenmemesi İçin Çarşamba Günü Ritüeli

Yalan söylenmesinin önüne geçmek için Çarşamba günü bir adet kağıt alınarak aşağıda yer alan uygulama yapılmalıdır:

 • Siyah bir kalem alınmalıdır. Kalem kurşun kalem olmamalıdır. Yazılan yazılar silinirse uygulama etki etmez.
 • Beyaz kağıda yalan söyleyen insanların isimleri alt alta yazılmalıdır. Eğer tek bir isim varsa bir isim yazılmalıdır.
 • İsim yazıldıktan sonra alta “yalan söyleyenlerin yalanı ortaya çıksın.” yazılır.
 • Daha sonra cümlenin sonuna bir tane yıldız çizilmelidir. Bu yıldız dileğin gerçekleşmesini sağlar. Ritüeldeki en önemli nokta yıldızın çizilmesidir.
 • Yıldızın çizilmesinin ardından kağıt dörde katlanır. Bu şekilde dilek dört vakitte gerçekleşmektedir. Bu süre dört gün ya da dört ay demektir.
 • Katlanan kağıt kimsenin görmeyeceği yerde saklanmalıdır.
 • Saklanan yeri kimse görmemelidir. Yalan söyleyenin yalanı açığa çıkınca kağıt açılmalıdır. Bu şekilde aynı kişi tekrar yalan söylemeyecektir.

Düğümleri Çözme Ritüeli İle Söylenen Yalanları Açığa Çıkarma

Özellikle hayatlarında çıkmaza düşenler ve kendilerine çözülemez yalanlar söyleyenlere karşı ne yapacağını bilemeyenler aşağıdaki ritüeli uygulamalıdır:

 • Bir adet siyah renkte ip alınmalıdır. İp halat olarak seçilmelidir. Bu şekilde çözülemez gibi duran her bir yalan kolay ve hızlı bir şekilde çözümlenmektedir.
 • Halata tek tek düğüm atılmalıdır. Düğüm atılırken kendine yalan söylenen düşünülmelidir. Bununla birlikte söylenen yalanlar da düşünülebilir.
 • Daha sonra düğümlerin her biri tek tek çözülür ve yalanların açığa çıkacağı düşünülür.

Düğüm ritüelleri yalan ritüellerinin içerisinde en hızlı etki gösteren bir ritüeldir. Fakat uygulamaya sabırlı ve dikkatli bir şekilde devam edilmelidir.

Yalan Söyleyenlerden Korunma Ritüeli

Yalan söyleyen insanlardan uzak durmak isteyenler şu ritüeli yapmalıdır:

 • Bir adet kağıt alınmalıdır. Kağıdın rengi herhangi bir şekilde önemli değildir.
 • Kağıda “Bismillahirrahmanirram, Bismillahi ve billahi bismillahi hayrul esmai bismillahi rabbül ardı vessemai. Bismillahillezi la yadurru measmihi şey’un fil ardı ve la fissemai ezeni. Bismillahiftetahtu ve billahi hatemtu ve bihi amentu. Bismillahi asbahtu ve alellahi tevekkeltu. Bismillahi ali kalbi ve nefsi bimillahi ali akli ve zihni. Bismillahi ali ehli ve mali. Bismillahi ali ma agtani rabbi. Bismillahişşafi bismillahil mugafi. Bismillahil vafi bismillahillezi la yadurru muasmihi şey’un fil ardı ve la fissemai ve huvessemiul alim. huvallahu allahu allahu allahu allahu rabbi la üşriku bihi şey’en. Allahu ekberu allahu ekberu allahu ekberu allahu ekberu ve eazzü ve ecellu mimma ehafu ve ahzeru ve es’eluke allahumme bihayrike min hayrikellezi la yu’tihi gayruke” yazılmalıdır.
 • Kağıda yazılan yazı tükenmez kalem ile yazılmalıdır.
 • Ardından kağıt katlanmadan açık bir şekilde evin girişinde yer alan duvara asılmalıdır.

Uygulama sonucunda eve kim gelirse gelsin herhangi bir şekilde yalan söylenemez. Bu ritüel iş yerlerinde de yapılabilir. Etkisi 3 gün ile 5 gün arasında görülmeye başlar.  Birinden kötülük görenler de bu uygulama ile kötü olanların benzer durum yaşadıklarını görür. Uygulamada dikkat edilmesi gereken nokta, kalp temiz olmalıdır ve herhangi bir nefret dolu söylem kullanılmamalıdır.

Birinin Yalan Söylememesi İçin Rüya Ritüeli

Bazı insanların rüyaları gerçek olurken bazı insanların gördükleri olaylar sadece düşüncelerinden kaynaklıdır. Fakat zihnin etkili bir şekilde kullanılması sonucunda rüyaların da yönetilmesi mümkündür. Kimin yalan söylediğini, kimin doğru söylediğini anlamak için gece sessiz bir ortamda gözler kapatılmalıdır. Daha sonra arkaya yaslanılmalıdır ve zihinde ne varsa hepsi atılmalıdır. Boş bir beyinle yapılan çalışmalar etki vermektedir. Gözler kapatıldıktan sonra yalan söylediği düşünülen kim varsa akla o getirilmelidir ve onun hayali kurulmalıdır. Daha sonra yavaş yavaş uykuya dalınmalıdır.  Bu şekilde gece yalan söyleyen insanlar ve söyledikleri yalanlar rüyada görülmeye başlar. Bunun yanı sıra rüyada o insana temkinler yapılarak bir daha yalan söylemesi de engellenebilir.

Yalan Ve Kötülüklerden Korunma Ritüeli

İnsanlar hayatlarındaki kötülüklerden kurtulup yalan söyleyenlerden uzaklaşmak için özellikle bahar aylarında yenilenme ritüeli yapmalıdır. Bu etkili ritüelin uygulanışı aşağıda yer almaktadır:

 • Baharın gelişi ile birlikte doğada yer alan bitkiler toplanmalıdır. Bu bitkiler aynı zamanda çayları yapılıp içilen bitkiler olmalıdır.
 • Ardından bitkilerin tamamı bir tencereye alınmalıdır ve üzeri su ile doldurulmalıdır.
 • Tenceredekiler kaynatıldıktan sonra süzülmelidir.
 • Süzülen bitkilerin suyu başka bir kaba alınmalıdır. Geriye kalan bitkiler ise tekrardan ocağın üstünde ısıtılmalıdır.
 • Tütsü haline geldikten sonra evin her yerine gezdirilmelidir ve kötülüklerden kurtulmak için dilekler dilenmelidir.
 • Bitkilerin suları sabah akşam birer defa içilmelidir. Bu şekilde sadece zihinsel olarak değil, bedensel olarak da yenilenme ve rahatlama görülmektedir.

Ritüel bahar aylarında sık bir şekilde uygulansa da evde olan diğer bitkiler ile de yapılabilir. Haftada bir kez yapılması hem yalan söyleyenlerden hem de kötülüklerden korur. Bunun yanı sıra psikolojik olarak da her hafta bir rahatlama görülür. Ritüele tüm yıl boyunca devam edilebilir.

Yalan Konuşanlara Dua Ritüeli

Müslümanların en çok başvurduğu ritüellerden bir tanesi de dua ritüelleridir. Özellikle Perşembe ve Cuma günleri mübarek günler olduğu için yapılan ritüellerin de etkisi daha hızlı bir şekilde görülmektedir.  Dua ederken yapılması gereken en önemli noktalardan bir tanesi, ruhsal ve bedensel temizliktir. Özellikle namaz kıldıktan sonra edilen dualar da makbul olan dualardır. Bu sebepten dolayı namaz kılmadan önce abdest alınıp namazı bitirdikten sonra dua edilmelidir.

Bunun yanı sıra hacet namazları da dilenilen her şeyin gerçekleşmesi için kılınması gereken bir namazdır. Burada iki rekat namaz kılındıktan sonra yalan söyleyenlerin doğru söylemesi ve kimsenin yalan konuşmaması için dua edilebilir. Hacet namazının en etkili olduğu vakit sabah namazının kılındığı vakittir. Bu vakitte dört rekat sabah namazı kılındıktan sonra üstüne 2 rekat da hacet namazı kılınmalıdır ve ardından dua edilmelidir.  Dinimizde kötülük yapanlara ve yalan söyleyenlere karşı sadece Allah’a sığınmak emredilir. Bu sebepten dolayı dualara sığınarak Allah’tan yardım istenilmelidir.

Siyah Boncuk Ritüeli İle İnsanların Yalan Söylemesini Önleme

İnsanların zihninde siyah renk kötülükleri temsil etse de aslında kötü olan düşünceleri ve yalanları yok eden bir renktir. Siyah boncuktan yapılan kolye ya da bileklikler ile yalan söyleyen insanların önüne geçilebilir. Diğer bir ifade ile belirtmek gerekirse, bu takıları takanlara kimse yalan söyleyemez. Ritüelin yapılışı şu şekildedir:

 • Öncelikle bir miktar siyah boncuk alınmalıdır. Bu boncukların mat ya da parlak olması önemli değildir.
 • Kolye ya da bilekliklerden hangisi yapılacaksa buna karar verilmelidir.
 • Bileğin ya da boynun ölçüsüne uygun olarak ip seçilmelidir. Burada misine kullanılması kullanımı açısından da daha pratiktir.
 • Boncukların her biri tek tek ipe dizilmelidir. Boncukları ipe dizerken Felak ve Nas sureleri okunmalıdır. Bu iki dua kötülüklerin gelmesini önlemektedir. Bunun yanı sıra isteyen Ayetel Kürsi de okuyabilir. Aynı şekilde bu dua da etkisi büyük olan bir duadır.
 • Boncukların dizimi tamamlandıktan sonra ip sıkıca bağlanmalıdır. Burada önemli olan nokta ipin hiçbir şekilde tekrar açılmamış olmasıdır.
 • Kolye ya da bileklik takıldıktan sonra çıkarılmamalıdır. Geceleri de bu takılar ile uyunabilir.
 • Evden çıkmadan önce takıldığı için dışarıdaki her türlü kötü insanlardan uzak durulmasını ve hiçbir zaman yalan söylenilmemesini sağlar.

Siyah boncuk ritüeli erkekler, kadınlar ve çocuklar için yapılabilir. Bu ritüelin çocukları da kötülüklerden ve yalanlardan koruma özelliği bulunmaktadır.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz