Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Yarasa Büyüsü Nedir, Yarasa Büyüleri Nasıl Yapılır?

Yarasa Büyüsü Nedir, Yarasa Büyüleri Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Evde yarasa büyüsü yapılır mı? Kimler yarasa büyüsü yapabilir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

 Yarasa Büyüsü Nedir, Yarasa Büyüleri Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüleri, çok eski toplumlardan bugünlere gelen bir kara büyü türüdür. Birçok toplumda büyüyle uğraşan kişiler niyetlerini gerçekleştirmek için yarasanın gücünden yararlanmıştır. Günümüzde hala güçlü bir kara büyü yapmak isteyen medyum en önemli malzemelerden biri olarak yarasadan yararlanır. Yarasa büyüsü birçok farklı amaç için yapılabilmektedir ve kara büyüler arasında en etkili büyülerden biri olarak da kabul edilir.

Yarasa Büyüsü Nedir?

Yarasa büyüsü nedir diye araştırıldığı zaman genellikle güçlü etkilere sahip kara büyü tarifleri karşıya çıkar. Kara büyü sınıfına girmesinden de anlayabileceğimiz gibi bu büyü kötü niyetlerle de kullanılabilecek güçte bir büyüdür. Büyünün gücü çok fazladır, etkisi oldukça hızlıdır ve bozulmadığı takdirde hiçbir zaman kişi büyünün etkisinden çıkamaz.

Yarasa büyüsü çok eski zamanlardan beri özellikle Hristiyan ve Yahudi medyumlar, büyücüler tarafından yapılan bir büyüdür. Bizim ülkemizde de bağlamak, aşık etmek, soğutmak, ayırmak gibi birçok niyette medyumlar bu büyüden yararlanmaktadır. Bu büyü gücünden, enerjisinden ve kötü amaçlarla kullanılmasından dolayı çok tercih edilen bir büyü değildir. Fakat bazı büyük medyumlar kendilerini bu konuda uzmanlaştırmıştır ve talep edilirse yarasa büyülerini yapmaktadır.

Wicca büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yarasa Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılmaktadır?

Yarasa büyüsü neden yapılır sorusunun birçok cevabı bulunmaktadır. Bu büyü etki alanı oldukça geniş bir büyüdür ve etkisini çok hızlı ve kuvvetli olarak gösterir. Yarasa büyüsü yapmak için en önemlisi niyettir. Bu büyü neredeyse tüm niyetlerin yerine getirilmesine yardımcı bir büyüdür. İyi niyetlerle yola çıkılsa bile mutlaka bir zarar doğurmaktadır. Çünkü yarasa büyüsü, büyü yapılan kişiyi tamamen etki altına alan bir büyüdür. Onun duygularını, düşüncelerini ve hislerini değiştirmeye, yönlendirmeye yarar. Bu nedenle de kişiyi zihinsel olarak zarara sokmaktadır.

Yarasa büyüsü kara büyü sınıfına giren bir büyüdür ve kara büyüler genellikle iyi sonuçlar doğuran büyüler değildir. Aslında büyüyü yaptıran kişi amacına ulaşır, karşı tarafa ya zarar verir ya da kendisi için fayda sağlar. Bu büyü kötü amaçlarla da sık sık kullanılan bir büyüdür. Özellikle eski kaynaklara, büyücülük araştırmalarına bakılırsa yarasa ile yapılan büyüler genellikle insanlara zarar vermekte, onların hayatlarını kötü etkilemektedir. Bu sebeple de her medyum yarasa büyüsü yapmayı tercih etmeyebilir.

Yarasa Büyüleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Yarasa büyüsü çeşitleri ve amaçları bakımından farklılık göstermektedir. Bu büyü hangi niyetle yapılırsa o niyet mutlaka gerçekleşir. Yarasa büyüsü eğer iyi bir medyum tarafından yapılırsa başarılı sonuç verme garantisine sahip bir büyüdür. Yarasa büyüleri nelerdir ve ne amaçlarla kullanılır sorusuna kısaca şunları sıralayabiliriz:

 • Birini kendine aşık etmek için,
 • İki kişinin arasını yapmak ya da bozmak için,
 • Birini kendine bağlamak için,
 • Eski sevgiliyi/eşi geri getirmek, bağlamak için,
 • Birine zarar vermek için,
 • Gözü dışarıda olan eşi eve bağlamak için,
 • Sevgilinize/eşinize yanaşan birine zarar vermek, uzaklaştırmak için.

Yarasa, büyü yapılırken farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Büyünün türüne göre yarasa gömülerek büyü yapılabilir, yarasanın kanı kullanılabilir ya da yarasanın kemiği kullanılabilir. Bu kullanım alanları büyüye göre farklılık gösterir.

Yarasa Büyüleri Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı da yukarıda bahsedildiği gibi büyünün türüne göre değişiklik gösterebilir. Öncelikle isminden de anlaşıldığı gibi bu büyüyü yapabilmek için yarasaya ihtiyaç vardır. Yarasa bulmak çok kolay olmayacaktır özellikle de coğrafi koşullara göre bazı yerlerde bulmak daha zor olabilir. Özellikle geceleri daha rahat yarasa bulunur ve bu büyü gerçekleştirilir.

Yarasa büyü yapma işlemi sıklıkla yarasayı keserek yapılır. Yarasa kanı, bu büyüde en fazla kullanılan maddedir. Yarasanın kanı büyü yapılacak olan kişinin eşyalarına, kıyafetlerine ya da direkt olarak üzerine sürülmelidir.

Yarasa büyüsü her ne kadar kolaymış gibi görünse de oldukça tehlikeli bir büyüdür çünkü tüm işlem yarasayı kesip, kanını sürmek değildir. Bunun ritüelleri ve medyumlara göre farklı yapılış şekilleri bulunmaktadır. Bu büyüyü iyi bir medyum yapmalıdır. Çünkü aşamalardan yalnızca biri bile eksik ya da yanlış olduğunda büyü farklı tepki verebilir ve tehlikeli olabilir.

Yarasa Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yarasa kanı büyü yapılmasında büyük önem taşımaktadır. Yarasa kanı eski toplumlarda da büyünün tesirini arttırmak için tercih edilen bir malzeme olmuştur. Okunacak dualar, söylenen sözler, tılsımlar gibi büyünün parçaları yarasa kanıyla daha kuvvetli bir hale getirilir. Yarasa kanı ile yapılan büyü kısa sürede büyü yapılan kişi üzerinde etkisini gösterir.

Yarasa kanı büyüsü genellikle insanları etki altına almak ve istediğini yaptırmak için kullanılmaktadır. Bu büyü yapılan kişi sonsuza kadar size aşık olabilir ya da istediğiniz her şeyi yapan tabiri caizse bir köle gibi olabilir.

Yarasa kanı büyüsü yaptırmak için medyuma bulduğunuz yarasayı götürürsünüz. Medyumlar genellikle yarasayı ölü isterler. Yarasa kanıyla medyum kendi yöntemlerini kullanarak büyüler yapar. Medyumlara göre değişse de yarasa kanıyla genelde bu şekilde büyüler yapılmaktadır:

 • Yarasa kanı medyum tarafından bir kağıda ya da beze sürülür. Cin kabilesi yardımı ile bu beze büyü yapılacak kişinin ismi ve yapılacak büyü yazılır. Bunlar farklı alfabelerde yazılan büyülerdir. Medyumlar hariç kimse anlamaz. Bu muska yarasa kanıyla yazıldığı için çok kuvvetlidir. Muska büyü yapılacak kişinin evine saklanır. Bu muska orada olduğu sürece kişi büyünün etkisinde olacaktır.
 • Yarasa kanı içirilerek de büyü yapılabilmektedir. Medyumun okuduğu ve büyü yaptığı yarasa kanı bir içeceğe karıştırılarak kişiye içirilir ve kişi büyü altına alınır.
 • Yarasa kanının kişinin kıyafetine ya da vücuduna sürülmesi de büyü çeşitlerinden biridir.

Birçok farklı yarasa kanı büyüsü bulunur fakat medyumlar daha etkili olması için muska, vefk ya da tılsımlar ile desteklenen yarasa büyülerini tercih ederler.

Yarasa Kemiği Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yarasa kemiği büyüsü bir diğer yarasayla yapılan büyü türüdür. Bu büyü için de bir yarasa bulmalı ve medyuma götürmelisiniz. Medyum yarasanın çatal kemiğini kullanarak büyü yapar. Bu büyüyü yapan çok fazla medyum bulunmamaktadır, zor bir büyüdür, tesiri çok kuvvetlidir ve eski büyücülük geleneklerindendir. Büyü yapılan kişi tamamen etki altına alınır ve zihni kontrol edilir.

Yarasa kemiği büyü sırasında kişiyi ele almaya başlar. Bu büyüler genellikle karşıdaki kişiyle ilişkiyi, muhabbeti arttırmaya ve kişiyi kendine bağlamaya yarayan büyülerdir. Yarasa kanı büyüsüyle aynı etkilere sahiptir. Yarasa kemiği tılsım yapımında da kullanarak gücü arttırılabilmektedir.

Evde Yarasa Büyüsü Yapılır Mı? Kimler Yarasa Büyüsü Yapabilir?

Yarasa büyü evde yapmak kolay değildir hatta imkansızdır diyebiliriz. Çünkü bu büyü etkili olduğu kadar yapması da bozması da zor bir büyüdür. Bu yüzden yarasa büyüsü gibi kuvvetli kara büyüleri alanında uzman bir medyum yapmalıdır. Yarasa büyüsü çok yaygın olarak ülkemizde yapılan bir büyü değildir. Bu yüzden büyünün uzmanı birini bulmak gerekmektedir. Büyünün yanlış giden herhangi bir aşaması her şeyi mahvedebilir, büyüyü ters teptirebilir ve taraflara zarar verebilir.

Yarasa büyüsü yalnızca yarasa kesmek, kanını ve kemiğini çıkarmakla yapılmaz. Bu yalnızca büyünün tesirini arttırmak için kullanılan malzemelerdir. Büyücünün ya da medyumun yazdığı kağıtlar, okudukları ve tılsımları asıl büyünün parçasıdır. Bu evde normal bir insan tarafından yapılabilecek bir şey değildir.

Yarasa Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Yarasa büyüsü etkileri en büyük kara büyülerden biridir. Bu büyü genellikle insanları elinde tutmak, parmakta oynatmak, aşık etmek, istediği hale sokmak için yapılan büyülerdir. Yani bu büyüyü yaptığınız kişi tamamen sizin etkiniz altında olacaktır. Bu da o kişinin zihnini ve bedenini ele geçirmek demektir.

Yarasa büyüsü etkisi kişinin hem zihnini hem duygularını hem de bedenini ele geçirir. Yarasa kanı ya da kemiği kullanarak birine büyü yapıldığı zaman kişiyi tamamen kontrol altına almış olursunuz. Tüm hareketleri, büyüyü yapan kişinin doğrultusunda şekillenir. O ne isterse onu yapar ve onu hisseder.

Yarasa büyüsü ‘Vodoo Büyüleri’ gibidir. Kişi tamamen büyü yaptıran kişinin ellerinde olur. Bu saatten sonra herhangi bir özgür iradesi kalmaz. Ne istenirse onu yapar, hiç yanından ayrılmaz.

Tuz büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Yarasa Büyüsüyle Aşık Etmek

Yarasa büyüsü aşk konusunda en çok tercih edilen kara büyülerden biridir fakat bu hiçbir zaman saf ve temiz bir aşk olmayacaktır. Çünkü yukarıda da bahsedildiği gibi yarasa büyüsü kişiyi tamamen ele geçiren ve kukla pozisyonuna sokan bir büyüdür. Yarasa büyüsüyle aşk büyüsü yaptığınız zaman kişi size kör kütük aşık olacaktır. Nerede isterseniz orada olur, ne düşünmesini isterseniz onu düşünür ve ne isterseniz onu yapar. Onu bir aşk kölesi gibi kullanabilirsiniz.

Yarasa büyüsüyle aşık edilen bir kişi hiçbir zaman ayrılmayı düşünmez. Ömür boyu kendisini büyü yapan kişiye ait hisseder ve onun yanında olur. Büyü bozulana kadar da güçlü bir aşk söz konusu olacaktır. Bu büyü aşık etmenin yanı sıra her anlamda kişiyi bağlar ve gözünün başkasını görmesini engeller.

Yarasa Büyüsü Etkisini Ne Zaman Göstermeye Başlar?

Yarasa büyüsü etkileri kısa sürede görünen bir büyüdür. Büyünün aşamaları tamamlandıktan, tılsımları okunduktan ya da muska kişinin evine, koyulması gereken yerlere koyulduktan sonra büyü etkisini göstermeye başlar.

Yarasa büyüsü kaç günde etkisini gösterir diye soranlara net bir cevap verilmemektedir. Büyüyü yapan ve kullandığı yöntemler bunu gösterecektir. Genel olarak bakıldığı zaman yarasa büyüsü en az 3 gün içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır.

Yarasa Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürmektedir?

Yarasa büyüsünün etkisi bozulmadığı sürece ömür boyu sürmektedir. Eğer muska ile yapılıyorsa bu büyü muskanın kesinlikle bulunmayacak bir yere saklanması gerekmektedir. Muska bulunduğu zaman büyü bozulması için bir medyuma götürülür ve büyü bozulur.

Büyü bozulmadığı, fark edilmediği ve özellikle iyi bir şekilde yapıldığı sürece ömür boyu etkisini kişide sürmekte ve göstermektedir. Örneğin büyüyü yaptıran kişi ayrılmadığı sürece büyülü olan kişi asla ondan ayrılmaz, aşkı bitmez ya da azalmaz.

Yarasa Büyüsü Bozulabilir Mi?

Yarasa büyüsü bozmak mümkündür. Tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de bozulma mümkün olur. Fakat yarasa büyüsü bir kara büyüdür ve yapılması zor olduğu gibi bozulması da zordur. Bunun için alanında iyi bir medyuma danışılması gerekmektedir.

Yarasa büyüsü bozma işlemi uzun ve tabii ki zor bir işlemdir. Eğer muska bulunduysa, tılsım ya da vefk ele geçirildiyse onlar etkisiz hale getirilebilir. Yoksa medyum kendi yöntemlerini kullanarak ters dualar vb. yöntemlerle büyüyü bozar. Büyüyü bozmak için iyi bir medyum gerekir. Alanda uzman olmayan bir medyum durumu daha kötü bir hale getirebilir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz