Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Yedirme ve İçirme ile Yapılan Büyüler Nedir, Nasıl Yapılır?

Yedirme ve İçirme ile Yapılan Büyüler Nedir, Nasıl Yapılır?

Yedirme ve içirme büyüleri nedir, nasıl yapılır ve etkileri nelerdir? Yedirme ve içirme büyülerini kimler yapabilir? Yazımızdan detaylara bakabilirsiniz.

 Yedirme ve İçirme ile Yapılan Büyüler Nedir, Nasıl Yapılır?

Yedirme ve içirme ile yapılan büyüler büyü yapılan kişiye doğrudan etki ettiği için kuvvetlidir. Yedirme içirme büyüleri yapılmadan önce çok iyi düşünmek gerekir. Çünkü bu tür büyülerin bozulması çok zor hatta bazen imkansız olabilmektedir. Bir kişiyi kendinize bağlamak için yedirme ve içirme büyülerinden faydalanabilirsiniz. Bu tarz büyüler özellikle erkekler üzerinde etkili olsa da, kadınlar için de yedirme ve içirme büyüleri yapılabilir. Bu tarz büyüler en çok karşısındaki insanı kendine aşık etme amacıyla yapılır. Çok eski zamanlardan beri okunmuş yiyeceklerin karşı tarafa yedirilip içirilmesi ile büyü yapıldığı bilinmektedir. Uzun yıllardan beri yapılan büyünün amaca göre yapılış şekilleri değişmektedir. Çok kuvvetli büyüler olmaları sebebi ile medyum hocalardan yardım alarak büyünün yapılması tavsiye edilmektedir.

İş için kısmet açma duasına da yazımızdan bakabilirsiniz.

Yedirme ve İçirme Büyüleri Neden Yapılır?

Yedirme ve içirme ile yapılan büyülerin yapılma amacı çok çeşitli olabilir:

 • Bir kimsenin aşık edilmesi,
 • İki kişi arasındaki muhabbetin artması,
 • Küs olan kişilerin barışması,
 • Yeni arkadaş edinilmesi,
 • İki kişinin arasının açılması,
 • Komşu ile ilişkilerin güçlenmesi,
 • Hayırsız çiftlerin ayrılması amacı ile yedirme ve içirme büyülerinden faydalanıldığı bilinmektedir.

Özellikle bir kimsenin size aşık olup bağlanmasını istediğiniz durumlarda yedirilerek yapılan büyüler çok etkili olur. Bu büyüleri yapmak etkili olduğu kadar zordur da. Çünkü bir insana fark ettirmeden bir şey yedirmek her zaman mümkün olmayabilir. Ama bilin ki bir kere bunu başardıktan sonra dileklerinize kavuşmuş olacaksınız.

Yedirme ve İçirme Büyülerinin Yapılması için En Uygun Zaman Nedir?

Yedirme ve içirme ile yapılan büyülerin yapılma zamanı büyünün yapılış amacına göre değişiklik göstermektedir. Her büyünün yapılması için uygun bir zaman bulunur. Bu zamanın dışında yapılan büyüler yarım yamalak olur ve etkilerini göstermeyebilirler.

 • Bir kimsenin aşık edilmesi için büyü zamanı sabah namazı saatleridir.
 • Hayırsız çiftler ayrılmak isteniyorsa akşamüzeri 5 gibi işleme başlayın.
 • Komşu ile ilişkilerin güçlendirilmesini isterseniz tam saat 3’te büyüyü yapın.
 • Yeni arkadaş edinmek isteyen kişiler öğle vakitlerinde büyü yapmalılar.
 • Küs olan kişiler ne zaman küstülerse, o saatlerde büyü yapmalıdırlar.
 • İki kişi arasındaki muhabbetin artırılması için günün her saatinde büyü yapılması mümkündür.

Yiyeceklere yapılan büyüler için özel bir zaman her zaman yoktur. Kişilerin yalnızca sessiz ortam bulabildikleri, yalnız kalabildikleri zamanı kollamaları gerekmektedir. Bu zaman kişinin yaptığı işe, bulunduğu yere hatta kişisel özelliklerine göre bile değişiklik gösterecektir.

Yiyecek Büyüsü ile Sevdiğim Kişiyi Kendime Nasıl Aşık Ederim?

Yiyecek büyüsü yaparak sevilen kişinin aşık edilmesi kolay bir işlemdir. Yiyecek büyüsü ile aşık etme en çok yapılan büyüler arasında yer alır. Bu büyüyü yapmanın ilk aşaması büyü yapılacak olan kişinin en sevdiği yemeği öğrenmektir. Sevdiğiniz kişinin yemek istediği yemeği öğrendikten sonra, bu yemeği kendiniz pişirin. Pişirme işlemine başlamadan önce “başladım yemek yapmaya, sevdiğim aşık olacak bana.”  İfadesini 3 kere tekrar edin. Yemeğinizi hazırladıktan sonra en zorlu kısım aşık etmeniz gereken kişinin bu yemeği yemesidir. Bir şekilde bunu sağaldığınız zaman, hemen ardından:

Rabbenâ takabbel minnâ inneke ente’s-semî’ul-‘alîm.

Ve tüb ‘aleynâ yâ Mevlânâ inneke ente’t-tevvâbür-Rahîm.

Duasını tekrar edin. Ardından hazırladığınız yemekten bir kaşık da siz alın.  Büyü etkisini göstermeye başladığı zaman, yemeği yiyen kişi sizi arayacak ya da size bir şekilde ulaşacaktır.

Yedirme ve İçirme Büyüleri Ne Zaman Etki Eder?

Yedirme ve içirme büyülerin etki etme zamanı ortalama 7 gün ile 30 gün arasında değişir. 30 gün sonra etki eden büyüler tutması zor olan büyü türleridir. Eğer kendinize aşık etmek istediğiniz bir kişi varsa ve bu kişi evli ise, sevgilisi varsa, büyüden sonuç almak zor olur. Büyü işleminden önce kişi üzerinde çeşitli bakım çalışmalarının tamamlanması gerekir.  Papaz büyüsü ise etkili ve kısa sürede etkisini gösteren bir büyü türü olduğu için halk tarafından sıkça tercih edilmektedir. Eğer büyünüzün kısa sürede etki etmesini isterseniz, güçlü büyü türlerini tercih edin. Ayrıca büyü işlemini kendi başınıza yapmak yerine mutlaka bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi bir medyum hocadan destek alın. Aksi halde her yerde karşımıza çıkan kulaktan dolma bilgiler yanlış büyüyü yapmanıza ve istemediğiniz sonuçları elde etmenize yol açabilir. Çok dikkatli olmak gerekir.

Muhabbeti Artırmak için Yedirme ve İçirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Muhabbetin artırılması için yedirme ve içirme büyüleri için genellikle sudan faydalanılır. Su aynı zamanda mükemmel bir bağlama büyüsü aracıdır. Kısa sürede etki etmesi ve kolay yapılması ile bilinir. Arkadaşınız, eşiniz, akrabanız, kayın valideniz, patronunuz, öğretmeniniz, tanıdıklarınız ile muhabbetinizin artmasını istiyor fakat bunu başaramıyorsanız yedirme içirme büyülerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu işlem için bir bardak temiz içme suyu alın ve suya tılsımlı kelimeleri söyleyin:

Va’fü ‘annâ yâ Kerîm. Va’fü ‘annâ yâ Rahîm.

Vağfir lenâ zünûbenâ bi fadlike ve keramike yâ ekramel-ekramîn.

Allâhümme zeyyinnâ bi zînetil-Kur’ân.

Duası ile birlikte suyun mükemmel bir enerjisi olur. Bu suyun yarısı büyü yapan kişi tarafından içilir. Su içtikten sonra “İçtim bu suyu, arttı güzel huyu.” İfadesi 5 kere tekrar edilir. Son aşama, suyun büyü yapılan kişi tarafından içilmesidir. Burada en önemli olan nokta suyun aynı bardaktan içilmesi gerektiğidir. Ardından 7 gün büyünün etki etmesi için beklenir.

Yedirme ve İçirme Büyüleri Kimlere Yapılamaz?

Yedirme ve içirme büyülerinin etki etmediği kişilere büyü yapmamak gerekir. Aksi halde büyünün etkileri azalır ya da daha kötüsü büyü hedef şaşırabilir ve istenmeyen etkiler ile karşılaşılabilir. Yedirme büyüsü yanlış yapıldığı zaman tehlikesi en fazla olan büyü türüdür. Büyünün hedefi bir kere şaştığı zaman olmadık kişiler üzerinden etki göstermeye başlayabilir. Kişinin akrabaları dahi büyünün etkisine girebilir. Eğer büyü yapmak istiyorsanız, büyü yapmadan önce işlemi yapmak istediğiniz kişilerin:

 • Kuran hafızı,
 • Din adamı,
 • Doğuştan görme engeli bulunan kişilerden biri olmadığından emin olun.

Büyü işleminden önce mutlaka işlem yapmak istediğiniz kişi hakkında detaylı bilgi sahibi olun. Bu bilgileri medyum hoca ile de paylaşın. Büyü için vekf hazırlığı sırasında alınan bilgilerden faydalanmak gerekir. Eğer büyünüzü bu kişilerden birine yaparsanız, büyünüz size zarar vermeye başlar.

Yedirme Büyüsü ile Birini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Yedirme büyüsü ile birini kendine aşık etmek en çok yapılan büyüler arasında yer alır. Yedirme büyüleri aşamaları kolay olduğundan tercih edilir. Bu büyü türü hem erkekler hem de kadınlar üzerinde etkili olur.

 • Büyüyü yapmadan önce büyü yapmak istediğiniz kişi hakkında bilgi edinin. Doğum yeri ve annesinin kızlık soyadını bilmek şarttır.
 • Bilgiler alındıktan sonra bu bilgilerin yer aldığı bir kağıt hazırlanması gerekir. Bu kağıtta yer alan bilgiler kırmızı kalemle yazılmış olmalıdır. Kalemin en önemli özelliği daha önce kullanılmamış olmasıdır. Aksi halde büyü etkisini göstermez.
 • Hazırlanan kağıdın, su içine batırılması ve bekletilmesi gerekir. Bu esnada büyüyü yapan kişi pirinç pilavı hazırlar.
 • Pilavın yapımında 100 adet pirincin kullanılması gerekir.
 • 100 tane pirinç kağıdın içind e olduğu suyun içine sokulur ve çıkarılır.
 • Pilav yapımı sonlandıktan sonra suyun içindeki kağıt çıkarılır ve kurumaya bırakılır.
 • Yapılan pilav yenir.
 • Kağıt kuruduğu zaman büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kısmet açma duası nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Üzerimde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Kişinin üzerinde büyü olduğunu anlaması için büyünün belirtilerine bakması yeterli olur. Özellikle aşk büyüsü gibi gönül işlerini ilgilendiren büyülerde , etkiler kişinin kendi de dahil olmak üzere bir çok kişi tarafında belirgin olur.

 • Büyü etkisi altında lan kişi herkes ile kavga etmek ister. Eskiden çok iyi anlaşılan kişiler bile artık birer yabancı gibi olmuştur.
 • Büyü yapılmış kişi sevdiği kişi yanında olmadığı zaman depresyona girer. Kişiyi sürekli yanında ister. Bunun için de elinden geleni yapmaya hazırdır.
 • Kişinin aklında yalnızca ona büyü yapmış kişi vardır. Kişi ne işe odaklanabilir ne de başka bir şey düşünebilir.
 • Büyü etkisi ile birlikte kişinin başka bir kimseyi gözü görmez.
 • Büyülenmiş kişi ailesi ile geçinemez. Ailesi onun iyiliği için konuşsa da kişinin kulakları bunu duymaz.
 • Büyü etkisi yüzünden kişiler yeme içmeden kesilir. Kişi kısa süre içinde zayıflar.
 • Sevilen kişi ile birlikte olunduğu zaman kişi abartılı sevgi gösterilerinde bulunur.
 • Büyü yapılmış kişi için yüksek miktarda para harcanabilir. Kişi sevilen kişi için maddi değeri yüksek olan hediyeler almak ister.

Yedirme ve İçirme ile Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yedirme ve içirme yöntemi ile büyü bozulması bir hayli zordur. Büyü bozmada amaç büyünün etki ettiği alanın temizlenmesidir.  Kişi zaten büyüyü yediği ya da içtiği için, büyüden kurtulmak olay olmaz. Zaten bu tarz büyüleri yapmadan önce en az 40 kere düşünün denmesinin sebebi budur. Çünkü geri dönüşü kolay olmaz.

Büyüyü bozma işlemi için eğer içirme yöntemi ile büyü yaptıysanız yine içirme işlemi üzerinden gitmeniz gerekir. Bir bardak su alın ve içine bir yemek kaşığı sirke koyun. Bu sırada “Sirkeyi koydum, büyüyü bozdum.” Demeyi unutmayın. Bu suyun tamamını için. Ardından aynı işlemi farklı bir bardak için yapın ve büyü yaptığınız kişiye aynı sudan içirin. Sirkenin büyü etkilerini nötrleyen özelliği bulunmaktadır. Evin sirkeli su ile temizlenerek büyüden korunmak bu nedenle etkili olur.

Eğer büyü yedirilerek yapıldıysa, daha şanslısınız. Çünkü yalnızca sizin yemek yemeniz büyünün bozulması için yeterli olur. Büyü yapmak için hazırlanan yemeğin aynısı yapılır ve bu sırada “yemeği yaptım, büyüyü bozan enerjiyi kaptım.” Denir. İfadeyi en az 15 kere tekrar ettiğinizden emin olun. Yemeğinizi yedikten sonra, aynı işlemi 3 gün art arda tekrar ettiğinizden emin olun. Büyünün bozulmaya başladığını göreceksiniz.

Yedirme ve İçirme ile Yapılan Büyüler İşe yarar mı?

Yedirme ve içirme yöntemi ile büyünün işe yaraması elbette söz konusudur. En etkili büyüler arasında yedirme ve içirme büyüleri ardır. Bu büyülerin etkisini göstermesi için, emin olunması gereken nokta, büyü tariflerinin doğru uygulanmasıdır. Büyü yapmak için gerekli olan ritüellerin eksiksiz şekilde yapıldığında emin olmak şarttır. Aksi halde büyü etki etmeyebilir. Yedirme içirme büyülerinin tam manası ile etkisini göstermesi için önerilen nokta, büyülerin profesyonel bir medyum aracılığı ile yapılmasıdır. Medyum hocalar bilgili, tecrübeli ve tesirli olurlar. Hangi işlem için büyü yaptırmak istiyorsanız, bunu anlarlar ve buna göre size bir büyü haritası çıkarırlar. Siz de bu haritaya göre hareket edersiniz.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz