Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Yıldız Düşüklüğü Nedir, Neden olur? Belirtileri ve Nedenleri 

Yıldız düşüklüğü neden olur, nasıl anlaşılır, belirtileri nedir ve nasıl geçer? Yıldız düşüklüğü ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Yıldız Düşüklüğü Nedir, Neden olur? Belirtileri ve Nedenleri 

Yıldız düşüklüğü belirtileri ve nedenleri özellikle gönül ilişkilerinde istedikleri kadar etkili olamayan ve bir türlü karşı cins ile istediği etkileşimi kuramayan kadın ve erkeklerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak tabir edilen şey esasında aura adı verilen ve uzak doğu öğretilerinde çok yakından bilinen manevi kalkanın zayıf olması sebebiyle kişinin kötü enerjilere açık olmasından başka bir şey değildir. Kendi kültürümüzde ve inanışımızda nazar ile de yakından ilişkilendirilebilecek yıldız düşüklüğü hususu hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kadın ve erkekler, yıldız düşüklüğü neden olur, belirtileri ve nedenleri nelerdir sorularının yanıtlarını aramaktadır.

Yıldız düşüklüğü üzerinde kadim öğretilerin insanlara tembihlediği bazı hususlara dikkat etmek faydalı olmaktadır. Bu sebeple yıldız düşüklüğü nedir sorusundan başlayarak bu konuda bilinmesi gerekenlere değinmek daha yerinde olacaktır.

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Manevi ilimler ile yakından ilgilenen kişilerin çok sık duyduğu konulardan biri de yıldız düşüklüğüdür. Yıldız düşüklüğü, günümüzde yeni bir şeymiş gibi lanse edilip karşımıza çıkarılsa da esasında günümüzden yüzyıllar hatta binlerce yıl önce Uzak Doğu medeniyetlerinde çok sık telaffuz edilen bir manevi olumsuzluğu konu edinmektedir. Yıldız düşüklüğü adı verilen kavram, aslında aura adı verilen manevi kalkanları zarar görmüş kişilerin içinde bulunduğu durum anlamına gelmektedir. Söz konusu auralar, yani kişinin bedeni üzerinde yer alan manevi kalkan, pek çok farklı sebeple zarar görüp zayıf duruma düşmüş olabilmektedir. İşte bu tür durumda olan kişilerin yaşadığı şanssızlıklar, sağlık problemleri, maddi ve manevi kayıpların her biri yıldız düşüklüğü kavramı ile açıklanmaktadır.

Kısmet bağlılığı nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Yıldız Düşüklüğü Neden Olur?

Yıldız düşüklüğü esasında kötü ya da negatif olarak adlandırılan enerjilerin, sürekli aurası zayıf kişilerin karşısına çıkmasına ve bu kişilerin olumsuz olaylar yaşamasına neden olmaktadır. Dolayısıyla yıldız düşüklüğü neden olur sorusunun temel ve ilmi yanıtı, kişinin manevi kalkanının yeterli düzeyde kuvvetli olmaması, delinmiş olması veya tamamen etkisini yitirmiş olması şeklinde açıklanabilir.

Negatif enerjilerin yıldızı düşük kişilere kolay ve çok çabuk etki etmesi de kendi içinde pek çok belirtiye sebep olabilmektedir. Kişinin aurası kuvvetlendirilmediği takdirde aura üzerinde yani manevi kalkanda bazı yırtıklar meydana gelmektedir. Söz konusu aura üzerindeki yırtıklardan alt boyut negatif enerjili varlıklar oradan enerji çekmeye başlamaktadır. Bu süre boyunca yıldız düşüklüğü kişinin manevi gücünü ve çekiciliğini yitirene kadar sürekli devam etmektedir. Bu sebeple yıldız düşüklüğü tedavisi için öncelikle söz konusu olumsuzlukları hayatında devamlı olarak yaşayan kişilerin manevi kalkanlarının yani auralarının onarılması ve negatif enerjilere karşı kuvvetlendirilmesi gerekmektedir.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Anlaşılır?

İnternet üzerinde yıldız düşüklüğü hakkında küçük bir araştırma yapıldığında bile pek çok kişinin kadın ya da erkek demeden, evli veya bekar fark etmeksizin kendilerinde yıldız düşüklüğü olduğundan şikayet ettikleri görülmektedir. Ancak yıldız düşüklüğü nasıl anlaşılır sorusunun yanıtını gerçekten verebilen çok az kişi vardır. Çünkü insanlar kolay yöntemi yani bahane bularak kendi üzerlerindeki şanssızlığı başka unsurlara bağlamak eğilimindedir. Bu yüzden yıldız düşüklüğünün nasıl anlaşılacağına dair bilinmesi gereken detaylara bakmadan doğrudan teşhis koymaya niyetlenmektedirler. Ancak kişinin üzerinde gerçekten yıldız düşüklüğü olup olmadığını yani aurasının zarar görüp görmediğini tespit edebilmesi için birtakım belirtilere dikkat etmesi temel şarttır.

Yıldız Düşüklüğü Belirtileri Nelerdir?

Uzak Doğu öğretilerinin temel bel kemiği olan aura felsefesi hakkında bilgi sahibi olan kişiler, bu tür auraların yani manevi kalkanların kuvvetlenmediği takdirde kötü amaçlı varlıklar tarafından saldırı altında olacağını da iyi bilmektedir. Bu yüzden kişi kendi aurasını kuvvetlendirmediği durumlarda zaman içinde hiçbir olumsuz durum yaşamadığını düşünse dahi aurada bazı yırtıklar meydana gelmektedir. Dolayısıyla bu yırtıklar kişinin manevi dünyasını alt boyut negatif enerjili varlıklar tarafından saldırıya açık bir hale getirmektedir. Bu fırsatı kaçırmayan olumsuz niyetli varlıklar da kişinin karşısına sürekli, dert, tasa, şansızlık, maddi ve manevi kayıplar çıkarmaktadır.

Yıldız düşüklüğü belirtileri hakkında bazı hususlara dikkat ederek kişinin üzerinde gerçekten aura zararları bulunup bulunmadığı tespit edilebilmektedir. Yıldızı düşük olan kişinin aurasının nere derece zarar gördüğü muhakkak söz konusu manevi yeteneklere ve ilmi birikime sahip medyum hocalar tarafından tespit edilmesi gereken bir konudur. Ancak yıldız düşüklüğünün olumsuz etkileri üzerinde gözlem yaparak da auranın hasarlı olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Bu belirtilerden bazıları şunlardır:

 • Fiziki anlamda sürekli baş ve göz ağrısı yaşamak, tıbben sebebi bulunamayan baş ağrılarından muzdarip olmak,
 • Esneme nöbetleri geçirmek, özellikle sabah uyandıktan sonra ve akşam saatlerinde çok esnemek,
 • Enerjisi çekilmiş hissetmek, göz kapakları ağırlaşmak
 • Odaklanamamak, herhangi birisi birisi konuşurken ne dinlediğini anlamakta zorlanmak
 • Yıldız düşüklüğünden muzdarip olan kişiler zihinsel olarak; Kişi artık hayata karşı umudunu kaybetmiştir. Yalnız kalmak istiyor ve kimseyle görüşmek istemiyordur. Mutsuzdur.
 • Hayatında ise; her şey ters gidiyordur. Olmasını beklediği şeyler bile son anda iptal oluyordur. Maddi manevi kayıplar yaşıyordur.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Tedavi Edilir?

İnsanın yıldız düşüklüğü nasıl yükseltilir sorusu da bu şikayetlerden muzdarip kişilerin en çok merak ettiği ve internette araştırdığı sorulardan biridir. Özellikle yoğun bir negatif enerji saldırısına maruz kalan kişiler enerjisini giderek kaybedebilmektedir. Bu tür durumlarda vakit kaybetmeden aurayı yani manevi kalkanları devreye sokarak kişiyi koruma altına almak gerekmektedir.

Esasında bu tür anların hissedildiği durumlarda yani yıldız düşüklüğü belirtileri görüldüğü durumlarda yapılması tavsiye edilen ilk şey sirkeli su ile düş almaktır. Bir miktar elma veya üzüm sirkesi konularak hazırlanan su ile duş almak aura üzerinde oluşan yırtılmaların kapanmasında çok etkili olmaktadır. Fakat bu içinde bulunulan ortam dolayısı ile her zaman mümkün olmayabilir. İşte bu durumda göbek deliğin bulunduğu bölge el ile kapatılarak dua okumaları yapılmalıdır. İnsanın pozitif ve yaşam enerjisi solar pleksus çakrası adı verilen bölgeden çekilmektedir. Bu bölge göbek deliğinin tam üzeridir. Bu yüzden bölgenin el ile kapatılarak dua edilmesi çok faydalıdır. Yıldız düşüklüğü tedavisinde okunacak dua uygulamalarından bazılarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yıldız Düşüklüğünde Okunacak Dua Uygulamaları

İslam dininde her türlü görünür veya görünmeyen şer odaklarından, kötü niyetli enerjilerden ve varlıklardan korunmak için okunması tavsiye edilen bazı dualar bulunmaktadır. Yıldız yükseltmek için okunacak dua uygulamalarında öne çıkan dualar Felak ve Nas Suresidir. Bu duanın okunmasında Arapça okunuşlarına ve diğer ritüellere de dikkat edilmesi, duanın faziletinden en iyi şekilde faydalanılmasını sağlayacaktır.

Negatif enerjiden korunmak için okunacak dua ve surelerden önce mutlaka abdest alınmalıdır. Abdestli bir şekilde okunması gereken niyaz, Arapça usulüne uygun olarak bir kez okunmalıdır:

 • “Bismillahi la yedirru maasmihi şeyün fil ardı ve la fissemai ve hüves semiül alim.”

Niyaz bittikten sonra Felak Suresi art arda 7 defa okunur. Felak suresinin okunuşu ve Türkçe anlamı şöyledir:

 • “Bismillah Bismillahirrahmanirrahim
 • “Kul e’uzü birabbil Felak. Min şerri ma halak. Ve min şerri ğasikın iza vekab. Ve min şerrin neffasati fiylukad. Ve min şerri hasidin iza hased” i la yedirru maasmihi şeyün fil ardı ve la fissemai ve hüves semiül alim.”
 • Anlamı: “Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. De ki: Sabahın Rabbine sığınırım. Yarattığı şeylerin şerrinden. Karanlık çöktüğü zaman gecenin şerrinden. Düğümlere üfleyen büyücülerin şerrinden. Ve haset ettiği zaman hasetçinin şerrinden.”

Felak suresinin faziletinden en iyi şekilde yararlanabilmek için bu duanın okunuşunda Türkçe anlamının da bilinmesi etkili olmaktadır. Dolayısıyla 7 kere okunan bu uygulamada 1’er defa da duanın Türkçe okunmasında fayda vardır. Ayrıca duanın etkili olacağına iman edilerek okunması önem teşkil etmektedir. Negatif enerjilerden ve olumsuzluklardan korunmak için bu Surenin üzerine 1 kere de Nas Suresi okunmalıdır. Nas Suresi de Arapça okunuşuna sadık kalınarak okunmalıdır ancak surenin ne anlama geldiği mutlaka bilinmelidir. Nas suresinin okunuşu ve anlamı şöyledir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • “Kul e’uzü birabbinnâsi. Melikinnâsi. İlâhinnâs. Min serrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs.”
 • Anlamı: Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, İnsanların hükümdarına, İnsanların ilahına, O sinsi vesvesecinin şerrinden. O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. Gerek cinlerden, gerek insanlardan.

Geri döndürme büyüsü nedir? İnceleyebilirsiniz.

Negatif Enerjiden Kurtulma Duaları

İnsanın üzerindeki üzüntü ve olumsuzlukları ortadan kaldırarak insanın gönlüne ferahlık ve huzur veren bazı duaların okunmasına önem verilmelidir. En güzel dualar arasında ruhani üzüntüyü bertaraf eden ve enerjinin çekilmesini engelleyen dualardan bazıları şunlardır:

 • “Rabbenâ âtinâ fid’dünyâ haseneten ve fil’âhireti haseneten ve gınâ azâbennâr. Birahmetike yâ Erhamerrahimîn.”
 • “Rabbenâğfirlî ve li-vâlideyye ve lil-mü’minîne yevme yekumü’l hisâb. Birahmetike yâ Erhamerrahimîn.”
 • “Ve imma yanzeğanneke mineşşeytani nezğun festeiz billah innehu huves semiul alim.”
 • “Allahümme rabbes semavatis sebi ve rabbel arşil aziymi ikfini külle mühimmin min haysü şite min eyne şite.”
 • “Allahümme inni euzu bike mineş şikaki ven nifaki ve suil ahlaki bi hurmetike ya erhamer rahimiyn.”
 • “Bismillahirrahmanirrahim” ”Bismillahillezi, la yedurru, me’asmihi, şey’un fil ardi, ve la fisseme, ve huves-semiul Alim.” (amin)

Manevi Saldırılardan Korunma Duaları

Yıldız düşüklüğü duası olarak bilinen korunma duaları okunarak manevi saldırılardan korunmak mümkün olabilmektedir. Çok faydalı dua okumalarından bazıları ve Türkçe anlamları şunlardır:

 • YUSUF-64. ayeti
 • “fallâhu hayrun hâfizâ ve huve erhamur râhimîn”
 • Anlamı: Allah en iyi koruyandır ve O, merhametlilerin en merhametlisidir”
 • MU’MİNÛN Suresi 97. ayet
 • “Ve rabbi eûzu bike min hemezâtiş şeyâtîn”
 • “Ey Rabbim! Şeytanların vesveselerinden sana sığınırım.”

“Allah’ım beni koru yıldızımı yükselt, şansı talihi açık kullarından eyle..” diyerek 71 Ayetel kürsi, 71 felak ve 71 nas suresini bir suya okuyup o sudan içmek ve o suyu başınızdan aşağı dökerek duş almak da çok etkili koruma uygulamaları arasında gösterilmektedir. İnşirah suresinin fazileti ile de olumsuz enerjilerden kurtulmak mümkündür.

 • “Bismillahirrahmanirrahim”
 • “Elem neşrah leke sadrek
 • Ve vada’na ‘anke vizreke
 • Elleziy enkada zahreke
 • Ve refa’na leke zikreke
 • Feinne me’al’usri yüsren
 • İnne me’al’usri yüsren
 • Feiza ferağte fensab
 • Ve ila rabbike ferğab”

Bunun yanı sıra Allah’ın isimlerini her fırsatta zikrederek olumsuz saldırılardan korunmak mümkün olmaktadır. 12 Esma okuması şöyledir:

 • “Bismillahirrahmanirrahim”
 • “Ya Rahmân
 • Ya Rahîm
 • Ya Halîm
 • Ya Azîm
 • Ya Vâcid
 • Ya Macîd
 • Ya Zâhir
 • Ya Bâtın
 • Ya Kaviyy
 • Ya Veliyy
 • Ya Evvel
 • Ya Âhir
 • “Hasbinallah ve ni’mel vekil ve ni’mel Mevla ve ni’mel nasir.” (amin)

POPÜLER YAZILAR

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

medyum nasil olunur
Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz