Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kısmet Bağlılığı Nedir, Kısmet Bağlılığı Nasıl Çözülür? 

Kısmet bağlılığı nedir, nasıl çözülür? Kısmet açan dualar hangileridir? Kısmet ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Kısmet Bağlılığı Nedir, Kısmet Bağlılığı Nasıl Çözülür? 

Kısmet bağlılığının açılması, günümüzde özellikle ikili ilişkilerde kadın veya erkek fark etmeksizin pek çok kişinin hakkında bilgi sahibi olmak istediği konuların başında gelmektedir. İnternet üzerinden aşk ve gönül ilişkilerinde yaşadıkları bahtsızlıkların çözüme kavuşmasını ve insanların nasibi üzerindeki kara bulutların dağılmasını isteyen kişiler kısmet bağlılığı konusunu gündeme getirmektedir. İslam dinimizde kişinin üzerinde kurulan manevi etki ve tesirler, büyü, nazar ve kısmet bağlılığından oluşabilmektedir. Sevdikleri ile mutlu ve mesut bir yuva kurmak isteyen ancak sürekli birtakım olumsuzluklar yaşayan kadın ve erkekler kısmet bağlılığı nasıl çözülür sorusunun yanıtlarını merak etmektedir.

Kısmet bağlılığı, insanların hayatlarındaki en önemli seçimlerinden biri olan evlilik üzerinde çok ciddi olumsuz etkilerin yaşanmasına neden olmaktadır. Evlenmek için bütün şartları uygun bir hale getiren, işini ve birikimini hazırlayanlar bir şekilde sürekli hayırlı kısmet bulamama, bulsa da evlenemeden ayrılıkların yaşanması sorunlarından muzdarip olmaktadır. İşte bu noktada İslam dininde de açık bir şekilde olduğu belirtilen kısmet bağlılığı konusu gündeme getirilmektedir. Kısmet bağlılığı diye bir şey var mıdır sorusunun yanıtlarını arayanlar bu yazımızda merak ettiği tüm konularda değerli bilgilere ulaşabilir ve kısmet bağlılığını ortadan kaldırmak için gerekli manevi uygulamaların neler olduğunu öğrenebilirler.

Büyü çeşitleri nelerdir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kısmet Kapalılığı Nedir?

Kısmet bağlılığı veya kısmet kapalılığı, bir kişinin gönül işlerinde yaşadığı sıkıntıların tabir edildiği bir manevi etkidir. Kısmet bağlılığı adından da anlaşılacağı üzere bir kişinin kısmetinin bağlı olması yani aşk ve evlilik konularında olumlu adım atamaması anlamına gelmektedir. Kısmet kapalılığının pek çok sebebi olmakla birlikte bir anda insanların hayatında ani bir şekilde görülmesi durumunda ne yazık ki büyü ve nazar gibi manevi yöntemlerin icra edilerek kişinin kısmetinin kapatıldığını söylemek mümkün olmaktadır.

Kısmet bağlılığı bir insanın manevi dünyasına etki ederek, o insanın karşı cins tarafından ilişki yaşanacak veya evlenilecek biri gibi görülmemesini sağlayan bir nevi manevi engeldir. Bu kişinin karşılaşacağı hayırlı nasipler bir türlü karşısına çıkmamaktadır. Çıksa dahi bu kişiler, evlilik veya gönül ilişkisi yaşamaya sıcak bakmamakla birlikte kısa süreli sevgililikler de ayrılıklarla sonuçlanmaktadır. Kısmeti bağlanmış kimseler, bu kapalılığı çözüme kavuşturana kadar hiçbir suretle ciddi anlamda aşk veya sevgi yaşayamamakta ve hayallerini kurdukları evliliği bir türlü gerçekleştirememektedir. Kısmet bağlılığından nasıl kurtulabilir sorusunun yanıtlarına geçmeden önce bu problemin anlaşılması için birtakım belirtilere ve başvurulması gereken manevi yöntemlere değinmek gerekmektedir.

Kısmet Bağlılığı Nasıl Anlaşılır?

Kısmet bağlılığının anlaşılması hem bu olumsuz durumdan muzdarip kişinin kendisi tarafından hem de bu kişinin çevresindeki sevenleri tarafından gözlemlenebilecek bazı durumlar ile belli olmaktadır. Kısmet bağlılığı nasıl anlaşılır sorusunun cevabını arayan kadın ve erkeklerin öncelikle kendi hayatlarını ve karşılaştıkları olayları mercek altına almaları gerekmektedir. Öte yandan kısmet bağlılığından şüphenilen kişi başka birisiyse de o kişinin yaşamına dışarıdan dikkat edilerek bazı ipuçlarına ulaşmak mümkün olmaktadır. Yani oğlunuzun veya kızınızın kısmetinin bağlandığından şüpheleniyorsanız da gözlem yapabilirsiniz.

Kısmet bağlılığını anlamak için dikkat edilmesi gereken bazı olay ve durumlar şunlardır:

 • Evlilik için gerekli görülen tüm hazırlıkları tamamlamış ve evlilik çağına geldiğiniz düşündüğünüz halde çevrenizde evlenebileceğiniz kişilerin hiç olmaması ya da çok az olması,
 • Yeni tanıştığınız kişilerle amacınız karşılıklı gönül bağı kurup evlenmek dahi olsa bu kişilerden evliliğe dair olumlu yanıt alınamaması,
 • Bakımlı, güzel ya da yakışıklı olmanıza rağmen taliplerinizin olmaması,
 • Sevgili olunan kişilerin kısa zamanda terk etmesi,
 • Uzun süreli ve ciddi ilişki yapılamaması,
 • Görücü usulü ile tanıştırılan kişilerin dahi evlenmekten vazgeçmesi,
 • Kısmet bağlılığı olan kişinin karşı cinsle konuşurken zorluklar yaşaması, derdini anlatamaması

Görüldüğü üzere kişinin kısmetinin bağlandığını gösteren pek çok ciddi belirti bulunmaktadır. Kısmet bağlılığı belirtileri kendi başına kişinin üzerinde büyü veya nazar olduğunu ortaya koymamaktadır. Çünkü kısmet bağlılığının büyüden mi, nazardan mı yoksa kişinin kendi iradesinden dolayı mı olduğunun bu alanda uzman kişiler tarafından tespit edilmesi gerekmektedir.

Kısmet Bağlılığı Büyüsü

Eğer erkek veya kadın fark etmeksizin bir kişi üzerinde kısmet bağlılığı büyüsü olduğundan şüpheleniliyorsa, bu alanda öncelikle medyum hocaların desteğine başvurulması gerekmektedir. Havas ve ledün ilimlerinde engin bilgi ve birikime sahip medyum hocalar bu alanda manevi destek sunmaktadır. Gerçek medyum hocalar, sıradan insanlara göre yüksek olan manevi yetenekleri sayesinde bir kişinin üzerinde kısmet bağlılığı büyüsü olup olmadığını bir bakışla anlayabilmektedir. Bu yüzden büyü olduğunu düşünen kişilerin, dolandırıcı olmayan, gerçekten Allah rızası için hizmet veren deneyimli medyum hocalardan bakım hizmeti alması tavsiye edilmektedir.

Kısmet bağlılığı büyüsü kadın ve erkeklere yönelik icra edilebilmektedir. Bu yüzden kadın ya da erkek bekar veya dul fark etmeksizin pek çok kişiye kısmet bağlılığı büyüsü yapılabilmektedir. Kısmet bağlılığı büyüsü kişilerin güzelliğini, yakışıklılığını veya maddi durumunu çekemeyen insanlar ya da kişilerin eski gönül ilişkisi yaşadıkları sevgilileri tarafından yapılabilmektedir. Kara büyüler arasında yer alan kısmet bağlılığı büyüsünden kurtulmak için yapılması gereken bazı uygulamalar bulunmaktadır.

Kısmet Bağlılığı Nasıl Açılır?

İnternet üzerinde de en çok araştırılan konular arasında yer alan kısmet bağlılığı nasıl çözülür sorusunun yanıtı, adeta bu dertten muzdarip olan insanların mutluluğuna açılan kapının bir anahtarı konumundadır. Kısmet bağlılığını çözüp ortadan kaldırmayı başaran kişiler, çok kısa süre içinde hayırlı nasipler ile karşılaşıp mutlu ve mesut olacakları dünya evine de girmeyi başarmaktadır. Bir an önce mutlu bir evlilik yapmak isteyen kişilerin bilgi sahibi olmak istediği kısmet bağlılığını açma konusunda manevi uygulamalar çok başarılı sonuçlar vermektedir. Bu nedenle kadın ya da erkek fark etmeksizin kısmetinin bağlı olduğunu düşünenler ile oğullarının veya kızlarının kısmetinin bağlandığına kanaat getirenler bazı dua uygulamaları ile etkili sonuçlara ulaşabilmektedir.

Kısmet Bağlılığı Çözmek İçin Ne Yapılır?

Kısmet bağlılığını çözmek için yapılması gerekenlerin başında dua uygulaması gelmektedir. Kısmet bağlılığı nasıl açılır sorusunun yanıtını şu şekilde vermek mümkündür:

 • İslami kaynaklarda geçen dua okumaları yine İslami usullere uygun olarak düzenli bir şekilde yerine getirilir.
 • Kısmet açmak için medyum hocalardan manevi destek alınır.
 • Aşk ve nazar bozma vefklerine başvurarak kişiye özel kısmet bağlılığı açma uygulamaları icra edilir.

Eğer çevrenizde kısmet bağlılığı için bakım hizmeti ve çözümü için vefk uygulamaları yaptırabileceğiniz deneyimli, güvenilir bir medyum hoca yoksa yazımızın devamındaki dua uygulamalarına başvurarak da faydalı sonuçlara kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kısmet Bağlılığını Çözmek Okunacak Dualar

Bilindiği üzere İslam dinimizde içinde bulunan her türlü olumsuz durum için etkili çözümlere ulaşılmasını sağlayan dua ve ibadet uygulamaları bulunmaktadır. Dini bütün Müslümanlar yaşadıkları tüm olumsuzlukların geçici olduğunu ve merhamet sahibi Yaradan’a sığınanların kısa sürede bu olumsuzluklardan kurtulduğunu bilmektedir. Bu bilinç ve inanç sayesinde kısmet bağlılığını için okunacak dualar ile özellikle evlilik çağına gelmiş ve hatta geçmekte olan kişiler kısa zamanda mutlu ve mesut evliliklere imza atabilmektedir.

Kısmet bağlılığında en çok karşı cinsle konuşurken yaşanan zorluklar belirleyici olmaktadır. İlişkinin geleceğini tepe taklak eden bu sorunun çözülmesi ve sonu evliliğe varan hayırlı sevgililer edinilmesi için okunacak dua ve Türkçe anlamı şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Kale rabbişrah lı sadrı
 • Ve yessir lı emrı
 • Vahlül ukdetem mil lisanı
 • Yefkahu kavlı (amin)

Mûsâ dedi ki: “Rabbim! Gönlüme ferahlık ver. İşimi bana kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz ki sözümü anlasınlar.” (Taha suresi 25-28)

Hayırlısı ile kısmete ulaşmak için her gün 33 kere okunması gereken dua ve Türkçe anlamı şudur:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • İnnellezıne amenu ve amilus salihati se yec’alü lehümür rahmanu vüdda (amin)
 • Bismillahirrahmanirrahim
 • İnanıp salih ameller işleyenler için Rahmân, (gönüllere) bir sevgi koyacaktır. (Meryem suresi- 96)

Cin çağırma nasıl yapılır? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Kısmet Bağlılığını Çözen Dua

Kısmet bağlılığını kısa sürede ortadan kaldırılması için okunacak duaların özellikle yatsı namazından sonra okunanları makbuldür. Kısmet bağlılığını çözmek için okunacak sure ile yatsı namazından sonra 7 kere okuma yapılarak Allah’ın rızası kazanılıp kişinin üzerindeki olumsuz nazar ve büyü etkisi ortadan kaldırılabilmektedir.  Ancak bu duanın Türkçe manasını bilerek gönülden gelecek bir şekilde okunmasına gayret edilmelidir. Aksi halde boşa kürek çekilmiş olur. Duanın hayırlara vesile olacağına derinden iman ederek ve Türkçe anlamını bilerek okumak kısa sürede istenen hayırlı nasiplerle karşılaşmayı mümkün kılacaktır:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum la te’huzühu sinetüv vela nevm lehu ma fis semavati ve ma fil ard men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih ya’lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm ve la yühıytune bi şey’im min ılmihı illa bi ma şa’ vesia kürsiyyühüs semavati vel ard ve la yeudühu hıfzuhüma ve hüvel alıyyül azıym (amin)
 • Duanın anlamı: Allah kendisinden başka hiçbir ilah olmayandır. Diridir, kayyumdur. Onu ne bir uyuklama tutabilir, ne de bir uyku. Göklerdeki her şey, yerdeki her şey onundur. İzni olmaksızın onun katında şefaatte bulunacak kimdir? O, kulların önlerindekileri ve arkalarındakileri (yaptıklarını ve yapacaklarını) bilir. Onlar onun ilminden, kendisinin dilediği kadarından başka bir şey kavrayamazlar. Onun kürsüsü bütün gökleri ve yeri kaplayıp kuşatmıştır. (O, göklere, yere, bütün evrene hükmetmektedir.) Gökleri ve yeri koruyup gözetmek ona güç gelmez. O, yücedir, büyüktür. (Bakara suresi- 255)

Bu duadan sonra Allah’a el açıp yalvararak O’ndan hayırlı evlilik nasip etmesini dilemek gerekmektedir. Bu usullere göre yapılan dualar Yüce Allah katında çok makbul olduğu için kısa sürede olumlu sonuçlar alındığı denenmiştir.

Kısmeti Açan Dua Okumaları

Özellikle sağlık sorunları sebebiyle kısmetinde kapalılık yaşayan ve dünya evine girecek hayırlı nasiplerle karşılaşamayan kişilerin okuması tavsiye edilen kısmeti açan dua okumaları şu şekildedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Ezhibil bese rabben nasi eşfi ve enteş şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame. (amin)
 • Anlamı: Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın. ( Müslim, Buhârî, Ebû Dâvud)

Gönül İlişkileri İçin Okunacak Esma

Bekar erkek ve kadınların saf duygularla Allah’ın hayırlı bir izdivaç nasip etmesini dilemek için okuyacakları esma yatsı namazından sonra okunmalıdır. Hayırlı nasip için okunacak Esma ve okuma usulleri şu şekildedir:

 • El-azim esması 7 kere okunur.
 • Er-rahman esması 7 kere okunur.
 • El- batın esması 10 kere okunur.
 • El- hekim esması 10 kere okunur.
 • El- vedud esması 10 kere okunur.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz