Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Gideni Geri Getirme >
 • Geri Döndürme Büyüsü Nedir, Geri Döndürme Büyüleri Nasıl Yapılır?                  

Geri Döndürme Büyüsü Nedir, Geri Döndürme Büyüleri Nasıl Yapılır?                  

Geri döndürme büyüsü nedir, nasıl yapılır? Geri döndürme büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında gerekli bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Geri Döndürme Büyüsü Nedir, Geri Döndürme Büyüleri Nasıl Yapılır?                  

Geri döndürme büyüsü sayesinde ayrılan evli çiftler veya sevgililer yeniden bir araya gelerek ilişkilerine ikinci bir şansı daha verir. Bunun sonucunda sevgililer ve çiftler birbirlerine olan sevgilerini hiçbir koşulda kaybetmeyerek daha çok bağlanır. Geri getirme büyüsünün yapılmasında medyum hocalarına gidilmelidir. Medyum hocalarının özel deneyim ve bilgileri sayesinde büyü kolay bir şekilde hazırlanabilir.

Geri Döndürme Büyüsünün Anlamı

Geri döndürme büyüsü ile birçok dağılan yuvalar yeniden toparlanır. Bunun dışında hiçbir şekilde anlam veremediğiniz sevgiliniz sizi sebep yokken bırakması sonucunda büyünün yapılması ile acılarınızı biraz da olsa kapatabilirsiniz.  Geri döndürme büyüsünün yapılması sonucunda sizi bırakıp giden partneriniz yaklaşık olarak 7-10 gün içerisinde kapınıza kadar gelecektir. Siz de her iki duyguyu aynı anda yaşayabilirsiniz. İntikam ve bağlanma duygusunu aynı zamanda yaşayarak karşınızdaki kişiden hem intikam almış olursunuz hem de bir ömür boyu sizden ayrılmasını engelleyerek onunla güzel bir sonsuzluğu yaşayabilirsiniz.

Geri döndürme büyüsü herkesin yapabileceği bir büyü  türüdür. Fakat büyünün yapılması için uzman medyum hocalarından destek alınması gerekir. En ufak bir hatada bile büyü etkisini göstermeyebilir. Bunun dışında büyünün çabuk bir şekilde tutması için de deneyim ve bilgi çok önemlidir.  Büyünün tutma oranının ve süresinin erken olmasını isteyenler, medyum hocasına gidebilir.

Yedirme ve içirme ile yapılan büyülere yazımızdan bakabilirsiniz.

Geri Döndürme Büyüsünün Tarifi

Geri döndürme büyüsünün yapılışı oldukça detay ve tecrübe gerektirir. Aşağıda geri getirme büyüsünün nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Geri getirme büyüsü öncelikle dolunay zamanında yapılmalıdır. Yani gece 24:00’ı geçtikten sonra büyünün yapılması gerçekleşmelidir.
 • İlk olarak iki aynanın arkasına tek tek kendi  resminizi ve geri dönmesini istediğiniz kişinin resmini  kurdele ile  bağlayın.
 • Daha sonra resimler birbirine bakacak konumda camın olduğu tarafa koyulmalıdır. Bundan sonra ayın ışığının altında resimler bir gece beklemelidir.
 • Sabah olduğunda camın önünde resimler alınır ve evde diğer dolunay çıkana kadar kimsenin görmeyeceği yerde saklanır.
 • Geri döndürme büyüsünü yaparken muhakkak içten ve samimi bir şekilde duaların ve niyetlerin edilmesi gerekir.

Yukarıda verilen adımların tamamlanması sonucunda geri döndürme büyüsünün yapılması biter. Böylece 1 hafta içerisinde eski sevgilinizin veya eşinizin size geri döndüğünü görmüş olacaksınız.

Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Yapma

Sevgiliyi geri döndürme büyüsünün yapılması sonucunda sizi bırakıp giden kişiyi anında kendinize bağlayarak geri döndürebilirsiniz. Bunun için istenilen adımların eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Sevgiliyi geri getirme büyüsünün yapılması için aşağıda verilen adımların sırasıyla uygulanması gerekir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • Büyüye başlanmadan önce 5 adet gül yaprağı, 3 dilim Hindistan cevizinin içi, 1 şeker kaşığı siyah çay, kuru nane, kekik, kişniş ve limon yaprağı gibi malzemeleri temin etmek gerekir.
 • Malzemelerin hepsinin eksiksiz bir şekilde satın alınmasından sonra bütün malzemeler bir demliğe koyularak üzerine 3 bardak su ekleyip karıştırılmalıdır.
 • Tüm malzemeler karıştırıldıktan sonra 10 dakika demlenmesi için bırakılır.
 • Daha sonra oluşturulan bu çayı sıcak bir şekilde eski sevgilinize bal ile içirmelisiniz.
 • Bunun sonucunda 7 gün içerisinde büyünün etkisi karşı tarafta tamamen belli olur. Bu sayede eski sevgiliniz size geri dönerek size olan sevgisini ve bağlılığını göstermiş olur.

Yukarıda verilen sevgiliyi geri döndürme büyüsünü yaparken muhakkak dönmesini istediğiniz eski sevgiliniz hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir. Niyetlerin doğru bir şekilde edilmesinden sonra istediğiniz kişi size geri döner ve size kör kütük aşık olur.

Geri Döndürme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsünün doğru ritüellerle yapılması sonucunda sonuçlar her zaman olumlu olur. Geri döndürme büyüsünün yapılmasından hemen sonra 1 hafta içerisinde size geri dönmesini istediğiniz kişinin davranışlarında ve psikolojilerinde bazı değişimler meydana gelir. Aşağıda bu değişimler ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Geri döndürme büyüsünün etkisinde olanlar, psikolojik olarak çöküntüye uğrar.
 • Bununla birlikte sosyal hayatlarından tamamen uzaklaşırlar.
 • Sürekli olarak rüyalarında sizi görür.
 • Sizden ayrıldıkları için her zaman pişmanlık duygusu ile yaşamaya başlarlar. Bunun dışında her zaman size karşı özlem duygusunu hisseder.
 • Uykuları hiçbir şekilde düzenli olmaz. Yani çok az uyurlar.
 • Bunun haricinde agresif ve öfkeli bir kişiliğe bürünürler.
 • Aynı zamanda sıklıkla hasta olurlar ve her gün halsizlik hissederler.

Yukarıda verilen belirtiler 1 hafta içerisinde görülmeye başlanmalıdır. 1 hafta sonra büyüyü yaptığınız kişide bu etkilerin meydana gelmesi durumunda bilin ki size sırılsıklam aşık olup bağlanmıştır. Geri döndürme büyüsünün hızlı bir şekilde tutması için büyünün doğru medyum hocaları ile birlikte yapılması gerekir.

Geri Döndürme Büyüsünün Tutma Süresi

Geri döndürme büyüsünün tutma süresi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Yani büyünün tutmasında kişinin fiziksel ve zihinsel özelliklerinin etkisi de vardır.  Her insanda aynı zamanda etki göstermeyebilir.  Veya her zaman aynı sürede büyünün  tutması imkansızdır. Yaklaşık olarak büyü normal koşullarda 7-10 gün içerisinde tutmalıdır. Fakat bu süre uzayıp kısalabilir. Geri döndürme büyüsünün kısa sürede tutmasını isteyenler, işinde ehli olan hocalara giderek yaptırmalıdır. Çünkü, evde yapacakları büyünün sonucunda meydana gelen hatalar büyünün tutma süresini daha da uzatabilir.

Bunun haricinde geri döndürme büyüsünün çabuk etki etmesi için evde yapıldığı zaman istenilen ortama ayak uydurulması gerekir. Yani büyüyü yaparken sessiz ve karanlık bir alanda bulunulmalıdır. Büyünün yapılma aşamasını kimse görmemelidir. Veya geri döndürme büyüsünün yapım aşamalarını tamamlarken yanınızda kimse olmamalıdır. Bu şartların yerine getirilmesi sonucunda büyü hızlı bir şekilde tamamlanır.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Geri döndürme büyüsünün yapılmasından sonra tutup tutmadığını anlamak oldukça kolaydır.  Bunun için ilk önce büyüyü yaptığınız kişinin davranışlarına ve hareketlerine bakmak gerekir. Büyünün etkisinde olan taraf, size karşı içerisinde bir anda özlem ve bağlanma duygusu barındırıyorsa, bilin ki büyü tutmuştur. Bunun dışında eski sevgiliniz veya eşiniz size geri dönmek için yanıp tutuşuyorsa,  bu da büyünün çok iyi bir şekilde etki ettiğini gösterir. Aynı zamanda büyünün yapıldığı kişiler, ailesinden veya arkadaşlarından da birden uzaklaşıp sadece sizinle olmak istiyorsa, büyü tamamen etkisini göstermiş olur.

Bütün bu belirtilerin sayesinde eski sevgiliniz, nişanlınız veya eşiniz size geri döner ve bir daha sizi ölene kadar hiçbir koşulda yalnız  bırakmaz.  Siz de bu büyü sayesinde sevdiğiniz insanı bir başkasına kaptırmamış olursunuz.

Geri Döndürme Büyüsünde Uzman Olmak

Geri döndürme büyüsünün yapılmasında uzman olmak gerekir. Büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yanlış yapılması durumunda karşı tarafa büyü ters etki yaratır. Size bağlanmak yerine, tamamen sizden uzaklaşabilirler. Geri döndürme büyüsünün birçok türü vardır. En uygun olanını seçmek için muhakkak profesyonel medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Medyum hocalarına, karşı taraf hakkında vereceğiniz bilgiler doğrultusunda geri dönmesini istediğiniz kişinin yıldız namesine bakılır ve ona göre hangi büyünün yapılması gerektiğine karar verilir. Bunun sonucunda da en doğru geri döndürme büyüsü yapılarak istediğiniz insanı geri getirebilirsiniz.

Büyünün yapılmasında bu yüzden profesyonel hocalara danışmak gerekir. Daha sonra medyum hocasına eski sevgilinizin veya eşinizin adını ve doğum tarihi bilgilerini tam bir şekilde vererek geri döndürme büyüsünü yaptırabilirsiniz.  Bu sayede ayrıldığınız kişi size delicesine aşık olmuş bir pozisyonda dönerek amacınıza ulaşmış olursunuz.

Su serpme büyüsü nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Geri Döndürme Büyüsü Kuvvetli Mi?

Geri döndürme büyüsünün kuvveti ve etkisi çok fazladır.  Doğru adımlarla ve malzemelerle büyünün yapılması durumunda en geç 10 gün içerisinde etkisini gösterir. Büyünün aynı zamanda doğru hocalarla yapılması gerekir. Büyü hakkında bir bilginiz veya tecrübeniz yoksa evde denememeniz tavsiye edilir. Medyum hocasına gidilerek büyünün yapılması ile etkileri kısa sürede ortaya çıkarılabilir. Büyünün yapılmasından sonra karşı tarafta aşık olma ve bağlanma durumları çok güçlü bir şekilde meydana gelir. Özellikle her daim karşı taraf sizi rüyalarında görür ve her anlarında sizinle olmak ister. Bu durum da büyünün aşık etme ve bağlama konularında ne kadar güçlü olduğunu gösterir. Bu yüzden büyünün etkili olmasında kullanılan malzemeler ve profesyonel eller çok  önemlidir.

Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranlar Memnun Mu?

Geri döndürme büyüsünü yaptıranların hepsi büyünün etkisini gördükten sonra memnun kalır.  Fakat büyünün yapılma aşamalarının çok doğru bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Özellikle kullanılan malzemelerin tam ve kullanılması gereken oranda olması gerekir. Bunun sonucunda büyü istenildiği şekilde karşı tarafa etki eder ve büyüyü yapanlar, istedikleri sonucu başarılı bir şekilde elde etmiş olur. Geri döndürme büyüsünün sonucundan memnun kalmak için aşağıda verilen malzemelerin temin edilmesi gerekir:

 • 3 adet geri dönmesini istediğiniz kişinin saç teli,
 • 1 adet kırmızı mendil,
 • 5 adet taze gül yaprağı,
 • Çeşitli otlar(çay, nane, kekik, kişniş, vb.) gibi ürünlerin eksiksiz bir şekilde satın alınması gerekir. Malzemelerin tam olması durumunda büyünün de etki etmesi ve tutma oranı daha fazla olur.  Bu sayede siz de yapılan geri döndürme büyüsünden memnun kalmış olursunuz.

Geri Döndürme Büyüsünün Bozulması Nasıl Gerçekleşir?

Geri döndürme büyüsünün bozulması imkânsız değildir. Fakat büyünün çok kuvvetli olmasından dolayı herkesin bu büyüyü bozması mümkün değildir.  Büyünün bozulması için ilk olarak medyum hocasına gidilerek büyünün yapılıp yapılmadığını öğrenmek gerekir. Büyünün yapılmış olması durumunda medyum hocası büyünün bozulması için özel tılsımlar ve vefkler hazırlar.  Bu vefkler veya tılsımlar evin bir bölümünde saklanmalıdır.  Muhakkak kimsenin ulaşamayacağı yerde muhafaza edilmelidir. 1 hafta boyunca evde tılsımlar ve vefkler saklandıktan sonra büyü tamamen etkisini kaybeder ve karşı tarafın hareketleri eski haline döner.  Yani yine sizi terk ederek büyünün etkisiyle bu davranışları yaptığını zamanla idrak eder.

Geri döndürme büyüsünün bozulması için 7 gün boyunca bazı duaların da eksiksiz bir şekilde okunması gerekir. Aşağıda geri döndürme büyüsünün bozulması için okunması gereken dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde inceleyebilirsiniz:

 • Fatiha Suresi: Elhamdulillâhirabbil’alemin, Errahmânir’rahim Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Yukarıda verilen duaların dışında Ayet el Kürsinin de muhakkak okunması gerekir. Bu duaların okunması sonucunda büyü tamamen etkisini kaybeder ve bu dualar, büyünün yapılmasında yardım alınan şeytani güçleri direkt olarak kişinin üzerinden uzaklaştırır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz