Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

1 Günde Sevdiğini Kendine Aşk Ritüeli ile Bağlama 

1 günde sevdiğini kendine aşk ritüeli ile bağlama nasıl yapılır, gerekli olan malzemeler nelerdir? Aşk ritüeli ile bağlama hakkında kesin tutan bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 1 Günde Sevdiğini Kendine Aşk Ritüeli ile Bağlama 

Sevdiğini kendine bağlayan ve aşık eden ritüellerde kullanılan malzemeler daha çok kırmızı renktedir. Aşk ve bağlama ritüellerinin etkileri yaklaşık olarak bir haftadır.

Bağlama Ritüeli Nasıl Yapılır?

Sevdiğini kendine bağlama ritüeli için aşağıda yer alan malzemeler kullanılmaktadır:

 • Bir adet beyaz kağıt gerekmektedir.
 • Masa örtüsü kullanılmaktadır. Örtü kımızı ya da siyah renkte olabilir.
 • Mum kullanılmaktadır. Mumun rengi kırmızı ya da beyaz olabilir.
 • Bir tane ayna gerekmektedir. Bu aynanın kristal olması önemlidir.
 • Bir adet kap gerekmektedir. Bu kabın içerisine su konulmalıdır.

Uygulamaya odaya masanın konulması ile başlanmalıdır. Masa yuvarlak olduğunda daha etkili olmaktadır.  Masanın üzerine kırmızı veya siyah renkte masa örtüsü örtülmelidir.  Kağıt, üçgen şeklinde kesilmelidir. Daha sonra bu kağıt parçası masanın ortasına konulmalıdır.  Ardından mum sağ elde tutulmalıdır. Sağ elde tutulduktan sonra mum sol ele alınmalıdır. İçten sevdiğinin aşık olacağına ve bağlanacağına inanılmalıdır. Mum soldan sağa doğru ayna etrafında döndürülmelidir.  Kapta yer alan su masanın üzerindeki kağıdın üzerine dökülmelidir. Ardından da ritüel tamamlanmalıdır. Uygulama istenilen vakitte yapılabilir. Birkaç kez tekrarlanmasının ardından etkileri 1 hafta veya 14 gün içerisinde görülmeye başlamaktadır.

Resimle Yapılan Aşk Ritüelinin Uygulanması

Sevdiğinin resmi ile aşık etmek ve bağlamak isteyenler bu ritüeli kendileri evde yapmamalıdır. Bunun için alanında uzman bir medyuma başvurulması gerekir. Medyuma gidildiğinde kime uygulama yapılacaksa ona ait resim götürülmelidir. Resme çeşitli tılsımlı sözler söylenmelidir. Ardından her bir söz resimdeki kişiye etki ederek onun içerisinde aşk ve bağlılık duyguları uyandırır. Bu ritüeli hem evli hem de bekar olanlar yaptırabilir. Platonik olarak aşık olanlar da bu ritüel sayesinde aşklarına karşılık bulur.

Uygulama sırasında çeşitli bağlama ve aşk duaları da edilebilir. Uzakta olan birini aşık etmek isteyenler için de son derece etkili bir yöntemdir. Mesafe ne kadar olursa olsun insanlar birbirine kısa sürede aşık olup bağlanır.

Aşk Ve Bağlama Ritüelinin Belirtileri

Birinin aşk ve bağlanma duygusu yaşaması için yapılan ritüellerin etkileri şu şekildedir:

 • Uygulama yapılan sürekli heyecan halinde olur. Özellikle uygulamayı yapanı gördüğü zaman çok fazla heyecanlanır.
 • Gece uykuda sevdiği kişiyi görür. Hatta bazı zamanlarda kabus şeklinde rüyalar ile de uyanır.
 • Kalp atışlarında ani bir artma meydana gelir.
 • Özellikle yapılan büyü ritüelinde halsizlik ve yorgunluk gibi durumlar görülmektedir. Bununla birlikte bağlama büyülerinde aşırı sinirlilik hali de ilk başlarda görülen etkiler arasında yer alır.
 • Ritüel uygulandıktan sonra çiftler arasındaki tartışmalar son bulur. Hem evliler hem de sevgililer daha iyi anlaşmaya başlar ve aralarındaki sevgi bağları kuvvetlenir.
 • Çiftler arasındaki kıskançlık sorunları ortadan kalkar.
 • Terk etmiş sevgililer uygulama sonucunda geri döner ve görüşmek ister. Bu şekilde ilişkiler yeniden başlar ve çiftler birbirine yeniden aşık olup bağlanır.
 • Evli insanların ailelerinden dolayı tartışma yaşamaları son bulur. Eşler evliliklerini sadece iki kişi arasında yaşamaya başlar.

Ayrıca pişman etme, kendine aşık etme geri getirme ritüeli bilgilerine bakabilirsiniz.

Sevdiğini Bağlama İçin Düğüm Ritüeli

Düğüm atarak aşık etmek ve bağlamak için öncelikle bir adet kalın ip alınmalıdır. Ardından düğümler teker teker atılmalıdır. Her bir düğüm atılırken aşağıda yer alan dua söylenmelidir:

 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem.Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim .Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm.Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma.Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.

Düğümler atılırken içten sevdiğinin bağlanması ve aşık etmesi dilenmelidir.  Her bir düğümün son derece sıkı bir şekilde atılması ritüelin daha kuvvetli olarak etki etmesine yardımcı olur.

Aşk Ve Bağlama Ritüel Türleri

Aşık edip bağlayan büyü çeşitleri aşağıda yer almaktadır:

 • İnsanlar sevdikleri için dil bağlama büyüsü yaptırabilir.
 • Yapılan bağlama büyüsü türleri arasında göz bağlama büyüsü de yer almaktadır.
 • İnsanlar sevgililerine bağlama büyüsü yaptırabilir.
 • Eşler için de bağlama büyüsü yapılabilir.
 • Terk etmiş kocalar bağlama büyüsü ile geri döner.
 • Terk etmiş sevgiliyi döndürmek için bağlama büyüsüne başvurulur.
 • Uzaktaki sevgili için bağlama büyüsü ritüeli uygulanabilir.
 • Aşık olmayan sevgili aşk ritüeli ile aşık edilebilir.

Aşk Ritüellerinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Aşk uygulamaları için gerekli olan malzemeler şu şekildedir:

 • Mumlarla etkili aşk ritüelleri yapılabilmektedir. Kullanılan mumlar daha çok pembe ve kırmızı renktedir. Bunlar aşkın sembolü olan renkler olduğu için etkisini daha fazla göstermektedir.
 • Sabun yardımı ile bağlama ve aşk ritüelleri yapılabilmektedir. Uygulamada genellikle sabunların üzerine çiftlerin isimleri yazılmaktadır. Bu şekilde çiftlerin arasındaki aşk sıkı olur ve kalıcı bir aşkın oluşması sağlanır.
 • İpler ve düğümler ile bağlama ve aşk ritüeli yapılmaktadır. Halatların kullanılması aşkın güçlenmesine yardımcı olur. Bu ritüel sayesinde imkansız olarak görülen aşklar bile gerçek olur. Geri dönmesi ihtimali olmayan sevgililer geri döner.
 • Uygulamalar da mercimek de kullanılmaktadır.
 • Karabiber aşk ritüellerinde sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Özelikle 41 tane kullanılmaktadır.
 • Aşk ve bağlama uygulamalarında nohut da kullanılmaktadır.
 • Adet kanı bağlama büyülerinde başvurulan bir malzemedir. Erkeğe bu kanın içirilmesi sonucunda erkekler birden bağlanır ve tekrar uzaklaşmaz.
 • Evde yapılabilecek ritüellerde genellikle kalem ve kağıt kullanılmaktadır. Uygulamaların çoğunda kağıda sevilen ve aşık olunması istenilen kişinin ismi yazılır. Bazı uygulamalarda bu kağıtlar ömür boyu saklanır ve bu şekilde sevginin de ömür boyu süreceğine inanılır. Evdeki yapılan uygulamalarda aynı zamanda resim ya da uygulama yapılacak kişiye ait malzemeler de kullanılır. Bunlar arasında saç, tırnak, vb. gibi kişisel malzemeler de yer almaktadır.
 • Aşk ve bağlılık için etkili olan malzemelerden bir tanesi de tuzdur. Tuz yardımı ile aradaki sevgi bağları kuvvetlenir. Özellikle kaya tuzunun kullanılması aşkların da kaya gibi sert ve dayanaklı olmasına yardımcı olur. Evliliğinde sorun yaşayanlar ya da sürekli ayrılma noktasına gelenler aşklarının dayanıklı olabilmesi için kaya tuzu kullanmalıdır.
 • Beyaz renkte bezler de aşk ritüellerinde kullanılmaktadır. Bu bezler yakılır ve aşkın da bu şekilde alev alacağına inanılır. Ömür boyu aşk yaşayıp mutlu olmak isteyenler uygulamalarında bez kullanmalıdır.

Tütsü İle Aşk Ve Bağlama Ritüelinin Yapılması

Sevdiğinin aşık olması ve bağlanması için tütsü ile uygulama yapımı evlerde de yapılabilir. Bunun için aşağıda yer alan malzemeler gerekmektedir:

 • Bir adet cezve kullanılmaktadır. Cezve bakır olursa ritüeldeki etki daha fazla olur.
 • Çeşitli kokularda tütsüler gerekmektedir.
 • Bir adet kırmızı mum kullanılmaktadır.

Uygulamaya öncelikle tütsülerin cezveye koyulup ocağın üstüne alınması ile başlanılmalıdır. Ardından 5-10 dakika geçtikten sonra tütsü evin her yerine yayılacak şekilde gezdirilir. Bu arada kırmızı mum yakılır. Bir elde cezve diğer elde mum olacak şekilde evin içerisinde gezilir. Bu uygulama aynı zamanda aşık edilmek ve bağlamak istenilenin de evinde yapılabilir. Hatta böyle yapılması aşkın daha kısa sürede ortaya çıkmasına yardımcı olur.  Ritüelin uygulanmasından bir hafta sonra etkiler görülmeye başlar.

Yıldız Haritası İle Aşk Ritüeli

Yıldız haritasına bakılıp aşkın yakalanabilmesi için burçların hangi insanlar ile uyumlu oldukları göz önünde bulundurulmalıdır.  Bunun için öncelikle bir astrolog ile görüşülmelidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, danışmanlık hizmeti alınan kişinin bu konuda başarılı ve deneyimli olmasıdır. Daha sonra yıldız haritasına bakılarak hangi burçlarla uyumlu aşk yaşanılacağı ya da hangi zamanda doğru insanla karşılaşılacağı ile ilgili bilgiler alınmalıdır. Bu şekilde insanlar hayatlarına kolay bir şekilde yön verebilme imkanı bulmaktadır. Ayrıca günlük burç yorumları takip edilerek de aşk hayatlarında nelerin olacağını öğrenebilirler.

Geceleri Yapılan Bağlılık Ritüeli Nasıl Uygulanır?

Birini bağlamak için gece yarısı yapılacak uygulama şu şekilde aşağıda yer almaktadır:

 • Öncelikle abdest alınmalıdır ve vücudun her yeri güzel bir şekilde temizlenmelidir. Bununla birlikte kıyafetlerin de temiz olmasına özen gösterilmelidir.
 • İki rekat namaz kılınmalıdır. Burada namaz kılınan odanın da düzenli ve sessiz bir yer olması gerekir.
 • Namazın ardından “Yâ vedûdü yâ vedûdü yâ vedûdü yâ zel arşil mecîdi yâ mübdiü yâ müıydü yâ fe’âlün limâ yürîdü es’elüke bi nûri vechikellezî lâ mele erkâne arşike ve es’elüke bi kudratikelletî kadderte bihâ alâ halkıke ve bi rahmetikelletî vesiat külle şey’in lâ ilâhe illâ ente eğısnî yâ mugıysü eğisnî yâ mügıysü eğisnî yâ mugıys” duası okunmalıdır.
 • Dua bittikten sonra sevdiğinin ismi ile birlikte aşk ve bağlılık için dua edilmelidir. Bu şekilde dua doğru adrese ulaşmış olmaktadır.

Bu ritüeli uygulamaya her gece devam edilmelidir. Özelikle Cuma günü gece yarısında yapılan dua ritüeli kısa sürede etki eder.

Renk Ritüelleri

Renk uygulamaları ile istenilen biri kolay bir şekilde aşık edilip bağlanabilir.  Bunun için önemli olan nokta doğru renklerin anlamlarına uygun bir şekilde kullanılmasıdır. Karşındaki kişiyi aşık edip kendine bağlamak isteyenler için en etkili renk kırmızı olarak bilinmektedir. Özellikle birlikte geçirilen zamanlarda kıyafet olarak kırmızı rengin seçilmesi karşı tarafta bağlılık etkisi yaratmaktadır.

Aynı zamanda alınan hediyeler için de kırmızı renkler tercih edilebilir. Eşi ya da sevgilisi ile arası bozuk olanlar aradaki bağlılığın artması için beyaz renkli kıyafetler giymelidir. Beyaz renk aynı zamanda masumiyetin ve saflığın da simgesidir.

Bununla birlikte mavi renkteki tonlar da kullanılabilir. İkili görüşmelerde siyah renkler tercih edilmemelidir. Bu iki tarafın da birbirlerine daha negatif bir şekilde bakmasına sebep olabilir. Özellikle dargın ya da küs olan çiftler ilk görüşmelerinde siyah rengini seçmemelidir. Kullanılması uygun olan diğer bir renk ise yeşildir. Yeşil muradın rengi olarak bilinmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz