Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

12 Saatte Etkili Aşk Duası

12 saatte etkili aşk duası hangisidir, nasıl okunmalıdır? Aşık etme dualarının en etkilisi hangisidir? Aşık etme duası ile ilgili gerçek bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 12 Saatte Etkili Aşk Duası

12 saatte etkisini gösteren aşk duaları sayesinde sevdiğiniz insanı kendinize kısa sürede aşık edebilirsiniz. İstenilen aşk dualarının kabul olmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle aşk dualarının abdestli bir şekilde okunması gerekir. Bunun dışında duaların içten ve samimi bir şekilde okunarak niyetlerin iyi bir şekilde edilmesinde yarar vardır. Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra aşk duaları 12 saatte hemen kabul olur.

Birini 12 Saatte Aşık Etme

Platonik olarak aşık olduğunuz insanın size de aynı duyguları beslemesini istemeniz durumunda yapmanız gereken işlemler vardır. Özellikle aşk dualarının okunması ile kısa sürede istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamış olursunuz. Bu duaların kalpten bir şekilde okunmasından sonra sevdiğiniz insan size deliler gibi bağlanır ve hep sizinle birlikte yan yana olmak ister.

12 saatte etkisini gösteren aşk dualarının istenilen zamanda ve sayıda okunmasından sonra istediğiniz kişinin kalbine sizin aşkınız düşer. 12 saatte etkili olan aşk dualarının günde 3 defa okunması gerekir. Aynı zamanda bu duanın abdesti bir şekilde okunması tavsiye edilir. Aşağıda 12 saatte etkisini gösteren aşk duası yer alır. Bu dua şu şekildedir:

  • La havle ve la kuvvete illa billahi sihibul cevli vet tavlis semiıs-seriıl mücibil kahiri allahümme leyse fi mülkiki seyin yağzebü-anke ve la galibü leke ilahül alihetü ve rabbü külli seyin ve ente ala külli seyin kadir.Eselüke bil ismillezi azze fi’len ve celle fe’huz bin nevasi ve enzil mines siyasi ve ismikel a’zamüz zatillezi sehharte bihil bahri li musa bin imran fenfelaka fekane bil ismillezi elente bihil hadide li davude tenühu muzillün külli azizin ve mutiın külli samihın. Ve eselüke allahümme bima kane mektuben ala hatemi Süleyman ellezi kane lehü ayetün kübra Allahü Allahü vahyen vahyen ve mehmehübin ahızin bin nevasi vel kulübi vel ızamin nehırati. Eselüke bima ev haytehü ila habibike muhammedin sallallahü aleyhi ve sellem. Elfatihıl hatemi hine dena fetedella fekane kabe kavseyni evedna fe sehharte lehül kulübü infialen kahriyyen fela tükaısi an taatihi illa men hacebe an müsahedeti envarihi en tü sahharali keza. Ve nasıyetihi hatta etesarrafü fihi kema üıbbü minhü ve hüve melhuzü bi cemiı ru’bi ver rehbi ya ehadü ya ehadü ya ehadü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ya Allahü ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ce ala kaffeti rasulihi ecmeine ve selemle teslimen kesira.

Aşk Duaları Nasıl Edilmeli?

12 saatte etkisini gösteren aşk dualarının okunmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle bu noktalara dikkat edildiği zaman aşk duaları hemen etkisini gösterir ve duayı eden kişinin muradına ermesine yardımcı olur.  Aşk dualarının okunmasının sessiz ve kimsenin olmadığı bir yerde yapılması gerekir.

Bununla birlikte bu duanın kalpten bir şekilde okunarak Allah’a sığınılması gerekir. Aynı zamanda aşk duasının 3 gün boyunca art arda okunması gerekir. Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra edilen dualar hemen kabul olur ve seven aşıklar sonsuza kadar birlikte mutlu bir şekilde yaşamaya başlar. Dileyen herkes platonik aşklarına karşılık bulmak için aşk dualarını istenilen şartlara uygun olarak okuyabilir.

Aşk Duaları Ne Zaman Tutar?

Aşk dualarının kabul olmasında belli bir zaman vardır. Bu duaların istenilen sayılarda ve zamanlarda okunmasından sonra edilen dualar hemen kabul olur. Özellikle 12 saatte etki eden aşk duasının her gün geceleri yatmadan önce okunmasından sonra dua 12 saatte hemen etkisini gösterir ve aşık olmasını istediğiniz insan deliler gibi size bağlanır.

Bunun dışında aşk dualarının kabul olmasında edilen niyetin de doğru ve içten bir şekilde olması gerekir. Duaların okunmasından hemen sonra edilen niyetler 12 saatte etkili olan aşk duasının etkilerini göstermesine yardımcı olur. Bu yüzden aşk dualarının istenilen zamanda ve sayıda okunması sonucunda 12 saatte etkisini göstermesi beklenir. Aynı zamanda aşk dualarının hemen kabul olması için muhakkak duaların abdestli bir şekilde okunması gerekir.

Aşk Dualarının Kuvveti

Aşk dualarının kuvveti oldukça fazladır. Fakat bu duaların kalıcı bir etki yaratması için sürekli olarak dua okuma işlemlerinin yapılması gerekir. Aynı zamanda aşk dualarının etkili bir şekilde sonuç göstermesinde her zaman samimi ve içten bir şekilde duaların edilmesi gerekir. Kalpten gelen her dua Allah tarafından çabuk kabul olur ve uzun süre etkisini korumaya devam eder. Bu yüzden aşk dualarının etkisinin çok güçlü olması ve duanın kalıcı bir etkiye sahip olması için muhakkak duaların her gün sık sık okunmasında yarar vardır.

Bunun dışında duaların abdestli bir şekilde okunması da etkili sonuçlar göstermesine yardımcı olur. Dileyen herkes aşk dualarını usulüne uygun olarak okuyup istedikleri kişileri kendilerine aşık edebilir.

Birini Hemen Aşık Etme

Birini hemen aşık etmek için uygulanması gereken yöntemler vardır. Özellikle aşk dualarının hemen sonuçlar vermesinden dolayı aşık olmasını istediğiniz kişiye aşk dualarını okuyarak kısa sürede ve etkili bir şekilde kendinize aşık edebilirsiniz. Aşk duaları oldukça fazladır. Bu duaların okunmasından önce muhakkak işinde uzman olan medyumlara giderek size aşık olmasını istediğiniz kişiye en uygun olan aşk duasını seçip okumanız gerekir. Bu sayede uzman ellerle hangi duanın daha doğru olduğunu ve nasıl okunması gerektiğini öğrenmiş olursunuz.

Usulüne uygun olarak okunan aşk duaları sayesinde istediğiniz insan size kısa sürede bağlanır ve sonsuza kadar onunla mutlu bir şekilde yaşama fırsatını elde edersiniz.

Hollanda ünlü büyücü medyumlara yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Daha Önce Okunan Aşk Duaları Nelerdir?

Daha önceden okunup denenmiş ve etkili sonuçlar alınmış aşk dualarının okunması her zaman daha doğru tercih olacaktır. Özellikle bu alanda uzman olan medyumlara giderek hangi duanın daha etkili sonuçlar meydana getireceğini öğrenmek gerekir.  Bunun sonucunda da kişiye özel olarak seçilen aşk dualarının istenilen sayıda ve zamanda okunması durumunda karşılıksız aşklar her zaman iki taraflı hale dönüşür.

Bunun için aşkınıza karşılık bulmada daha önceden etkili olmuş olan aşk dualarının okunması daha yararlı olacaktır. Dileyen herkes işinde uzman olan medyumlara giderek gerekli bilgileri alabilir.

Kesin Tutan Aşk Duaları

Kesin olarak etkisini gösteren aşk duaları vardır. Bu duaların hemen kabul olması için ilk olarak kalbin temiz tutulması gerekir. Yani hiçbir koşulda aşk dualarını okuyan kişilerin büyü gibi haram işlere bulaşmaması gerekir. Bunun dışında kesin etkisini gösteren aşk dualarının okunması için muhakkak niyetlerin içten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir.

Aynı zamanda Allah’a sığınarak O’na yalvarmak duaların kabul olmasında çok etkilidir. Bütün bunların yapılmasından sonra istediğiniz insanın size hemen aşık olduğunu ve bağlandığını göreceksiniz. Bu sayede helal yolla sevdiğiniz insanı kendinize bağlayarak onunla mutlu bir ilişki yaşayabilme fırsatına sahip olursunuz. Dileyen herkes aşk dualarını okuyarak sevdikleri kişiyi kendilerine aşık edebilir.

Başkasına Aşk Duasının Edilmesi

İki insanın birbirlerine kavuşması için bir başkası tarafından aşk duaları da okunabilir. Bir başkası tarafından okunan aşk duaları da etkili bir şekilde sonuçlarını gösterebilir.  Bu duaların okunmasında muhakkak içten ve kalpten olunması gerekir. Aynı zamanda aşk dualarının iki aşık için okunmasında kimseye duyuru yapılmamasında yarar vardır. Aşk duasını okuyacak kişinin sadece kendisi duayı okuyarak kavuşamayan aşıklar için iyi niyette bulunması gerekir.

Bütün bunların yapılmasından sonra aşk duaları kabul olur  ve birbirini çok seven çiftler  bir ömür boyu yan yana ve el ele mutlu bir şekilde yaşamaya başlar. Dileyen herkes sevdikleri insanlara da kendileri ve aşık oldukları kişiler için aşk dualarını okutabilir.

Aşk Dualarında Esmaların Kullanılması

Aşk dualarında esmaların kullanılması duaların etkili bir şekilde sonuçlarını göstermesine yardımcı olur. Esmaların her duadan önce  okunması ile  aşk dualarının  etkisi daha da güçlenir ve sevdiğiniz kişi  size  sonsuza kadar bağlı  bir şekilde kalır. Özellikle “Ya Rahman”, “Ya Vedud”, “Ya Nur”, “Ya Hamid” esmalarının aşk dualarından önce telaffuz edilmesi okunan duaların daha kalıcı ve etkili olmasında çok önemlidir. Bu yüzden bu esmaları okuyacaklar muhakkak abdest almalıdır. Abdestsiz bir şekilde Allah’ın isimlerinin söylenmesi günah olarak kabul edilir. Bu esmalarla okunan aşk dualarının sonucunda sevdiğinize kavuşarak bir ömür boyu sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde edersiniz.

Aşk Duası Türleri Nelerdir?

Aşk duaların türleri edilen niyete göre farklılık gösterir. Yani okunacak aşk dualarının çeşitleri hangi amaçla duanın okunacağına göre şekillenir. Genellikle aşk duaları platonik olarak beslenen aşklar için okunur. Bunun sonucunda da karşılıksız olan aşklar her zaman karşılık bulur.

Bunun dışında aşk dualarını evli insanlar da okuyabilir. Aşk dualarının evli çiftler tarafından okunmasından sonra evliliklerde meydana gelen tartışmalar ve kavgalar son bulur. Bu sayede evli çiftler eskisinden daha çok birbirlerine bağlanır. Aşağıda sıklıkla okunan aşk dualarının birkaçı verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
  • Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
  • Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz