Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

24 Saatte Hızlı Aşık Etme Duası 

24 saatte tutan hızlı aşık etme duası var mı, hangisi etkili? Aşık etme duaları nasıl okunur? 24 saatte tutan aşık etme dualarına yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 24 Saatte Hızlı Aşık Etme Duası 

24 saatte aşık etme duasının okunması sonucunda sevdiğiniz insanın size kısa sürede aşık olduğunu göreceksiniz. Bu dua sayesinde büyü yapmaya gerek bile kalmaz. Fakat 24 saatte aşık eden duanın okunması için uyulması gereken kurallar vardır. Bu kurallara uyum sağlandıktan sonra dua etkisini 1 gün içerisinde hemen gösterir.

24 Saatte Aşık Eden Dua Ne Zaman Okunur?

24 saatte aşık eden duanın okunmasında istenilen şartların yerine getirilmesi gerekir. Mesela bu duanın ilk önce abdestli bir şekilde okunması gerekir.  Daha sonra 1 gece boyunca hiç uyumadan 24 saat içerisinde duanın okunması gerekir. Dua okunurken size aşık olmasını istediğiniz kişinin adını da geçirmeniz gerekir ve onunla ilgili iyi niyetlerde bulunmalısınız. Bu sayede 1 gün sonra dua hemen etkisini gösterir ve aşıklar kavuşur.

24 Saatte Aşık Eden Duanın Uygulanışı

24 saatte aşık eden duanın okunmasında uygulanması gereken adımlar vardır. Bu adımların doğru bir şekilde uygulanmasından sonra dua etkisini 1 gün içerisinde göstermeye başlar. Aşağıda 24 saatte etki eden aşık etme duasının nasıl okunması gerektiği ile ilgili bilgiler yer alır:

 • İlk olarak duanın okunmasından önce muhakkak abdest alınıp 2 rekat hacet namazının kılınması gerekir.
 • Daha sonra 41 kere zikir çekilmesi gerekir.
 • Ardından duanın 1 gece boyunca sürekli okunması gerekir.
 • Bunun dışında 24 saatte etki eden aşk duasının Arapça okunmasında fayda vardır.

24 Saate Aşık Eden Duayı Herkes Okuyabilir Mi?

24 saatte aşık eden duayı dileyen herkes okuyabilir. Duanın istenilen koşullarda okunması durumunda platonik olan aşklar her zaman karşılık bulur. Bunun dışında evli çiftler veya sevgililer bu duayı okudukları zaman eskisinden daha çok birbirlerine bağlanır. Aynı zamanda aralarında sorun olan çiftler duayı okuduktan sonra bütün problemleri ortadan kaldırır.

Bunun haricinde 24 saatte aşık eden duanın okunması ile evliliği hiçbir zaman düşünmeyenler birdenbire evlilik yolunda ilk adımlarını atarak sevdiği insanla mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaya başlar.

Şahmeran Duası İle 24 Saatte Aşık Etme

Şahmeran duasının etkisi oldukça güçlüdür. Bu duanın istenilen zamanda ve sayıda okunması durumunda aşık olduğunuz insanın da size karşı olan hisleri bağlılığa döner ve o da size aşık olur. Bunun sonucunda da mutlu bir aşka yelken açmış olursunuz.

Şahmeran duasının okunması için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Örneğin; bu duanın 10 yatsı namazının ardından hemen okunması gerekir.  Duanın aynı zamanda 3 defa okunması talep edilir. Şahmeran duasının okunması esnasında size aşık olmasını istediğiniz kişiyi de düşünerek onun hakkında iyi niyetlerde bulunmalısınız. Bu duanın toplam 10 gün boyunca okunması durumunda etkisini hemen gösterir.  Bu sayede istediğiniz kişinin size deliler gibi aşık olmasını sağlamış olursunuz.

Kadınlar İçin 24 Saatte Aşık Eden Dua

Özellikle kadınların erkekleri kendilerine bağlamaları için etkisini kısa sürede gösteren duaları okumaları gerekir. Bunun için Şahmeran duasının Arapçasını yatsı namazından sonra okumaları durumunda 24 saat içerisinde dua etkisini gösterir ve sevdikleri adamı kendilerine bağlarlar. Aşağıda Şahmeran duasının Arapça okunuşu yer alır:

 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin. Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin.

24 Saatte Aşık Eden Duanın Kabulü

Aşk dualarının okunmasından sonra kısa sürede kabul olması için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Örneğin; aşk dualarının etkili bir şekilde ve kısa sürede kabul olması için büyü işi ile uğraşmamak gerekir. Büyüyle daha önceden uğraşan veya yaptıran kişiler, tövbe ederek Allah’a sığındıkları zaman ettikleri dualar her zaman kabul olur.

Bunun dışında aşk dualarının kabul olmasında muhakkak Allah’ın varlığına ve gücüne inanmak gerekir. Yani duaların içten ve kalpten bir şekilde okunması durumunda Allah bütün edilen duaları kabul eder. Bu yüzden her zaman aşk duasını okurken samimi olmak gerekir.

Bursa medyum hocaları ve yorumlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

24 Saatte Aşık Etme Duasında Edilen Niyet

24 saatte aşık eden duanın okunmasında niyetlerin önemi oldukça fazladır. Çünkü duanın okunması esnasında edilen niyetin doğru olması sonucunda dualarınız her zaman doğru kişiye etki eder ve o kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar.

24 saatte aşık eden duanın okunmasında niyetlerin edilmesi için sabahları seher vaktinin seçilmesi gerekir. Seher vaktinde kalktığınızda sessiz bir odaya geçiniz. Daha sonra dizlerinizin üzerine çökerek kıbleye doğru yönünüzü dönünüz. Ardından ellerinizi yukarıya doğru açarak 77 kere Besmele çekmelisiniz.

Besmeleyi çektikten sonra “Allah’ım sen kalpleri evirip çevirensin, senin kudretin her şeye hakim olduğu gibi cüce ilmin de her şeye vakıftır. Kalbimdeki masum niyetin ve gönlünden geçenlerin en doğru bilgisi senin katındadır, sana içtenlikle yönelen masum niyetimi en güzel şekilde bilen sensin. Yüce kudretinin ve derin hikmetinin hatırı için kalbimdeki samimi içtenliğe ve gönlümdeki masum talebe cevap vererek beni niyetime kavuştur. Amin.” duasını sesli bir şekilde okuyunuz. Bu sayede niyetinizi ederek  24 saatte aşık eden duayı okuma aşamasına geçmiş olursunuz.

Felak Suresi İle 24 Saatte Aşık Etme

Felak suresinin istenilen zamanda ve sayıda okunması durumunda istediğiniz kişiyi 24 saatte kendinize aşık edebilirsiniz. Bu duanın okunmasından önce muhakkak abdest almanız gerekir. Abdestsiz bir şekilde edilen duaların hiçbiri kabul olmaz. Bu yüzden Felak suresini okumadan önce abdest alınız. Aşağıda Felak suresinin okunuşu ile ilgili detaylar yer alır:

 • Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Yukarıda verilen Felak suresinin okunmasından hemen sonra başka duanın da edilmesi gerekir. Bu dua aşağıda şu şekilde verilmektedir:

 • “Allah’ım evrendeki bütün varlıkların en gizli ihtiyaçlarına bile cevap veren derin ve sonsuz kudretine teslim olan kullarının hatırı için, seni canı gönülden seven ve senin bütün emirlerine riayet eden bağrı yanık aşık kullarının yüzü suyu hürmetine, bana şimdiye kadar yaşattığın türlü türlü güzelliklerin bir benzerini de şimdi yaşat ve beni en güzel şekilde muradıma kavuştur. Amin.”

Yukarıda verilen duanın Felak suresinden sonra 7 defa okunmasının ardından bütün dilekler kabul olur ve sevdiğinize sonsuza kadar kavuşmuş olursunuz.

Esma İle 24 Saatte Aşık Etme

Esmalar ile de 24 saatte aşık etmek mümkündür. Bunun için ilk olarak 21 defa “ Ya Rahman” denilmelidir. Bu esmanın 21 defa tekrarlanmasından sonra aşağıda verilen duanın hemen ardından okunması gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • “Rahmetinin enginliği, şefkatinin zenginliği ve merhametinin sonsuzluğu hatırına, kudretinin egemenliği, ilminin derinliği ve hikmetinin sınırsızlığı hatırına kalbimdeki güzel duyguların en güzel şekilde tatmin olmasını bana nasip eyle. Kullarına hayırlar ve güzellikler yaşatan yüce zatının hürmetine katından bana da güzellikler ve hayırlar nasip eyle. Amin.”

Yukarıda verilen duanın da okunması durumunda 24 saat içerisinde istediğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz.

Vedüd İle 24 Saatte Aşık Etme

Vedüd esması ile de 24 saatte aşık olmasını istediğiniz kişinin size karşı olan duygularının tutkuya ve aşka dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak 21 defa “Ya Vedüd” diyerek içinizden iyi niyetlerde bulunmalısınız. Daha sonra Vedüd esmasının okunmasının ardından aşağıda verilen duanın da okunması gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • “Allah’ım niyazım sana yöneliktir ve kalbim sana dönüktür. Beni benden iyi bilen ve bana güzellikler ve hayırlar verme konusunda beni benden fazla düşünen yüce merhametine sığınıp, sevginin ve muhabbetin hükümran olduğu Ya Vedûd esmaül hüsnana dileğimi arz ediyorum. Kainata sevgi ve muhabbet mührü nakşeden ve bütün mahlukatın kalbine sevda tohumunu eken Ya Vedûd esmasına itimat ederek senden kalbimdeki masum arzuların kabulünü ve gerçekleşmesini talep ediyorum. Amin.”

Yukarıda verilen duanın 3 gün boyunca art arda seher vaktinde okunması durumunda bütün dilekleriniz gerçeğe dönüşür.  Bunun için duaların her zaman içten ve samimi bir şekilde okunması tavsiye edilir. Allah ile kurulan ilişkilerin her zaman kalpten olması durumunda Allah duaları kısa sürede gerçeğe dönüştürür.

Rahman  Suresi İle 24 Saatte Aşık Etme

Rahman suresinin etkisi oldukça kuvvetlidir. Bu surenin abdestli bir şekilde okunmasından sonra dua hemen kabul olur ve 24 saat içerisinde sevdiğiniz insana kavuşmuş olursunuz. Bunun için muhakkak surenin içten bir şekilde okunması gerekir. Aşağıda Rahman suresinin okunuşu yer alır:

 • Er rahman.
 • Alleme lkur’ane.
 • Halekal insane.
 • Allemehul beyan.
 • Eş şemsu vel kameru bi husban.
 • Ven necmu veş şeceru yescudan.
 • Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.
 • Ella tatğav fil mizan.
 • Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan.
 • Vel erda vedaaha lil enam.
 • Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani.
 • Vel habbu zul asfi ver rayhan.
 • Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Halekal’insane min salsalin kelfahhari.
 • Ve hale kalcanne min maricin min narin.
 • Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni.
 • Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Mereclbahreyni yeltekıyani.
 • Beynehuma berzahun la yebğıyani.
 • Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

Yukarıda verilen sure birini aşık etmede oldukça etkilidir. Bu yüzden bu surenin bir gece boyunca sürekli bir şekilde okunmasından sonra ertesi gün size bağlanmasını istediğiniz kişinin deliler gibi aşık olduğunu göreceksiniz.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz