Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Ağaç Dalı Büyüsü Nedir, Ağaca Asılan Büyüler Nasıl Yapılır?

Ağaç Dalı Büyüsü Nedir, Ağaca Asılan Büyüler Nasıl Yapılır?

Ağaç dalı büyüsü nedir- nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Ağaç dalına asılarak yapılan büyüler nelerdir? Ağaç dalı büyülerini kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Ağaç Dalı Büyüsü Nedir, Ağaca Asılan Büyüler Nasıl Yapılır?

Ağaç dalı büyüsünün yapılmasında seven çiftleri birbirinden ayırmak amaçlanmaktadır. Medyum hocalarının ağacın dallarına tılsımlı sözcükleri okuması sonucunda istediğiniz kişiyi sevdiğinden ayırabilirsiniz. Ağaç dalı büyüsü, günümüzde çok talep edilen ayırma büyüleri arasındadır. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, medyum hocalarına giderek gerekli ritüelleri öğrenebilir.

Ağaç Dalı Büyüsünün Tanımı

Ağaç dalı büyüsü ile evli çiftler ve sevgililer kısa sürede ayrılır. Bu büyünün doğru ritüellerle  yapılmasının  sonucunda  aşık insanlar artık  birbirlerinden  soğuyarak  bir araya  gelmemek üzere ayrılır. Ağaç dalı büyüsü, ağacın dallarına okunan sözcüklerle birlikte yapılır. Dallar tılsımlı bir hale gelerek büyünün yapılmasında büyük rol oynar.

Ağaç dalı büyüsü, etkisini yapıldıktan hemen sonra gösterir.  Bu büyü ile insanlar hiçbir şey yokken kavga etmeye başlar ve aralarında büyük tartışmalar olur. Bunun sonucunda da evlilikler ve ilişkiler hüsranla biter. Büyünün yapılmasında işinde uzman medyum hocalarının tercih edilmesinde yarar vardır.

Odkara büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Neden Ağaca Büyü Asılır?

Genellikle ağaca asılan büyülerin yapılmasının altında iyi niyet yatmaktadır. Ağaca büyünün asılarak yapılması sonucunda kavuşamayan çiftler birbirlerine kavuşur. Bununla birlikte kısmeti her zaman kapalı olanlar, ağaca büyüyü asarak kısmetlerini açabilir. Aynı zamanda çocukları olmayan çiftler de ağaca asılan büyüyü yaparak çocuk sahibi olma şansını elde edebilir.

Yapılan büyülerin etkili bir şekilde meydana gelmesi için genellikle ağaca büyüler asılır. Çünkü, rüzgarın yardımı ile büyüler savrularak etki edecek kişiye daha çabuk ulaşır. Bunun için istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmek veya hayatınızda her şeyin olumlu bir şekilde gitmesini istediğiniz zaman ağaca asılan büyüleri yapmanız gerekir. Bunun için medyum hocasına danışarak hangi büyüyü yapmanız gerektiği hakkında bilgi almalısınız.

Ağaca Asılan Büyünün Uygulanışı

Ağaca asılan büyünün uygulanmasında teknik detaylar vardır. Bu detaylara uyum sağlandıktan sonra büyünün etkisi kısa sürede kendini gösterir. Ağaca asılan büyünün yapılmasında sadece medyum hocasının yöntemleri kullanılmalıdır.  Bunun dışında büyünün medyum hocası tarafından yapılmasından sonra ağaca asılma işlemini sadece siz yapmalısınız. Sizin adınıza büyüyü bir başkası ağaca asamaz.

Medyum hocasının büyüyü özel tılsımlı sözcüklerle hazırladıktan sonra büyüyü hocadan alıp  asacağınız ağacın yanına gitmelisiniz. Ağaca büyüyü asarken medyum hocasının size ve büyüyü yapacağınız kişiye özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükleri söylemeniz gerekir. Bununla birlikte içten bir şekilde niyetlerin ve duaların da edilmesinde yarar vardır. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra büyüyü asma işleminiz bitince ağacın yanından ayrılmalısınız.

Yapılan büyü ertesi gün bile etkisini gösterebilir. Büyünün yapıldığı niyete göre, ertesi gün sevdiğiniz insan size aşık olabilir, çocuk sahibi olamıyorsanız, hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz veya kısmetiniz kapalı ise kısa sürede evlilik aşamaları yapabilirsiniz.

Ağaca Asılan Büyü Ne Tür Büyüdür?

Ağaca asılan büyü, eski zamanlardan günümüze kadar adını duyurmayı başarmıştır. Bu büyü herkesin tercih ettiği büyülerin başında gelir. Büyünün yapılmasında medyum hocalarını  hazırladığı muskalar veya başka türden malzemelerin okunması veya üflenmesi sonucunda ağaca asılma işlemi uygulanır. Büyü ağaca asıldıktan sonra etkisini göstermesi için  muhakkak rüzgarın büyüye dokunması gerekir.

Ağaca  asılarak yapılan büyülerin sonucunda evli çiftler veya sevgililer birbirlerine   daha çok bağlanır. Ayrılmasını istediğiniz aşıklar ortada hiçbir sebep yokken kısa sürede hemen ayrılır. Bununla birlikte kısmetinizi açarak hayatınızda her zaman mutlu olabileceğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Bu yüzden ağaca asılarak yapılan büyülerinin yapılma aşamalarını muhakkak medyum hocaları tamamlamalıdır. Büyünün hazırlanmasından sonra kendiniz ağacın yanına giderek dallarına tılsımlı sözcükler ve dualar okuyup büyüyü asabilirsiniz.

Ağaca Asılan Büyü Çeşitleri

Ağaca asılan büyülerin birçok türleri vardır. Bu büyü türleri istenilen amaca uygun olarak yapıldığı zaman etkisini hemen gösterir. Ağaca asılan büyü türlerinin neler olduğu aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Ağaca asılan büyülerin en başında muska ile yapılan büyü gelir. Kâğıda Kuran-ı Kerim’den ayetler ve dualar yazılır. Bu işlemden sonra kâğıt muska şekline getirilir. Daha sonra bu okunmuş ve üflenmiş muska ağaca asılarak istediğiniz bütün dilekleriniz gerçek olur.
 • Bunun dışında ağaca asılan büyüler rüzgâr ile birleşerek de yapılır. Bu yöntem büyünün tutmasında oldukça önemlidir. Rüzgarın etkisi ile yapılan büyülerin sonucunda dilediğiniz her şey gerçeğe dönüşür.
 • Ağaca asılan büyülerin yapılması sonucunda istediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak aşık edebilirsiniz, evlilik hayali olanların kısmetleri açılabilir, sevmediğiniz bir insanı sevdiğinden ayırabilirsiniz veya ekonomik anlamda bol kazançlar elde etmenize yardımcı olur.

Yukarıda verilen ağaca asılan büyü türlerinin muhakkak medyum hocası tarafından yapılması gerekir. Medyum hocalarının tecrübesi ve bilgileri ile hazırladığı büyülerin ağaca asılması  sonucunda bütün dilekleriniz ve  istekleriniz kısa  sürede gerçekleşir.

Çam Ağacı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Çam ağacı büyüsü kara büyülerin arasında yerine alır. Bu büyüyü yaparken her zaman karşı  tarafın hayatının  kötü gitmesini dileyerek  uygulanır.  Çam ağacı büyüsünün etkisinin güçlü olmasından dolayı yapıldıktan hemen sonra büyünün etkisinde kalanın hayatında her şey  olumsuz  bir şekilde  gider. Üstelik bu büyünün sonucunda ölüm bile meydana gelir.

Çam ağacı büyüsü yapılırken ağacın iğneleri kullanılır. Bununla birlikte bu iğneler keçi sütü ile beraber pişirilerek yapılır. Çam ağacı büyüsünün yapılmasının sonucunda karşı tarafın  davranışlarında ve hareketlerinde değişmeler meydana gelir. Özellikle bu kişilerin psikolojileri bozularak akıllarını yitirip delirme noktasına gelir. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişiler kendilerini kaybederek hayatlarına son verebilir.

Çam Ağacı Büyüsü Yapılan Nasıl Davranır?

Çam ağacı büyüsünün yapıldığı kişilerin davranışlarında meydana gelen değişimler açık bir şekilde gözle görülür. Özellikle bu kişiler, sosyal hayatlarında arkadaşları ve aileleriyle iyi  giden  ilişkilerini daha  kötüye götürür. Çevrelerine sürekli olarak nefret ve öfke dolu yaklaşır.  Bunun dışında karşısına gelen herkese kin besleyerek onlara kötülük yapma eğilimde olurlar.

Bunun dışında çam ağacı büyüsünün etkisi altında olanların bedensel ve ruhsal sağlıkları sekteye uğrar. Bedensel anlamda hep kendilerini halsiz ve yorgun hisseder. Bununla birlikte herkesten kendilerini soyutlaştırarak yalnızlığa kendilerini mahkûm ederler. Bunun  sonucunda da canlarına kıyma eğiliminde bulunarak hayatlarına son  verirler.

Çam ağacı büyüsünün etkisinin sonuçları çok kötü olduğu için bu büyüyü yaptırmak isteyenler çok iyi bir şekilde düşünmelidir. Çünkü büyünün yapılmasından sonra geri dönüşü olmayan  durumlar  meydana gelir.

Çam Ağacı Büyüsünü Yok Etme

Çam ağacı büyüsünün bozulması oldukça zor bir iştir. Bu yüzden büyünün bozulmasında  muhakkak medyum hocasına gitmek gerekir. Medyum hocasının hazırlayacağı vefk ve  muskalar sayesinde büyünün  bozulması  hemen gerçekleşir. Bu işlemden sonra yaklaşık   olarak  1 hafta içerisinde büyünün etkisi altında olanlar  eski hallerine döner.

Bunun dışına çam ağacı büyüsünün etkisinden korunmak ve kurtulmak isteyenler, her gün sabah ve akşam düzenli bir şekilde Kuran-ı Kerim’den dualar ve sureler okumalıdır. Bu surelerin ve duaların her gün okunması durumunda çam ağacı büyüsünün etkisi hemen yok olur. Aşağıda büyünün bozulmasında okunması gereken sureler yer alır:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Bakara Suresi: Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki süleyman ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm lev kanu la’lemun. Ve lev ennehüm amenu vettekav le mesubetüm min ındillahi hayr lev kanu ya’lemun.

Ya eyyühellezıne amenu la tekulu raına ve kulünzurna vesmeu ve lil kafirıne azabün elım. Ma yeveddüllezıne keferu min ehlil kitabi ve lel müşrikıne ey yünezzele aleyküm min hayrim mir rabbiküm vallahü yehtessu bi rahmetihı mey yeşa’ vallahü zül fadlil azıym. Ma nensah min ayetin ev nünsiha ne’ti bi hayrim minha ev misliha e lem ta’lem ennellahe ala külli şey’in kadır. E lem ta’lem ennellahe lehu mülküs semavati vel ard ve ma leküm min dunillahi miv veliyyiv ve la nasıyr. Em türıdune en tes’elu rasuleküm kema süile musa min kabl ve mey yetebeddelil küfra bil ımani fe kad dalle sevaes sbil.

Yukarıda verilen sureleri okuyanlar büyüden korunur ve büyünün etkisini üzerlerinden uzaklaştırır.

Define bulma ilmini nasıl öğrenebilir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ağaca Asılan Büyü Kaç Günde Tutar?

Ağaca asılan büyüler genellikle muskadan yapıldıkları için tutma süreleri büyü yapıldıktan hemen sonra da gerçekleşebilir. Yaklaşık olarak ağaca asılan büyülerin tutması en geç 1 ayda gerçekleşir. Bu büyülerin tutmasında rüzgârın da etki etmesi gerekir. Rüzgârla temas halinde olan muskalar etkilerini hemen gösterir.  Bunun sonucunda istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir veya kısmetinizi açabilirsiniz.

Ağaca asılan büyülerin etkisini daha çabuk bir şekilde göstermek için kesinlikle muskanın  medyum hocası tarafından hazırlanması gerekir. Ağaca asılan büyülerin tutmasında ve yapılmasında tek etkili olacak kişi medyum hocalarıdır.

Ağaca Asılan Büyü Bozulduğunda Ne Olur?

Ağaca asılan büyülerin bozulmasından sonra kişilerin ruhsal ve bedensel açıdan hastalıkları ve rahatsızlıkları tamamen ortadan kalkar. Bununla birlikte psikolojik açıdan girdikleri depresif halden hemen çıkarak eski ruh durumlarına dönerler. Bunun sonucunda da kişiler ruhsal anlamda huzura ve feraha kavuşmuş olur.

Bunun haricinde büyünün bozulmasından sonra büyünün etkisi altından çıkanlar, sosyal çevreleri ile iletişimlerini daha da güzel bir konuma getirerek onlara karşı olan öfkeli ve sinirli tutumlarını geride bırakarak sevgi ve saygı içerisinde ilişkilerini sürdürür. Büyünün bozulmasından sonra bir daha bu kişilere büyü kesinlikle yapılamaz. Yapılsa bile hiçbir şekilde büyü etkisini göstermez. Bu yüzden ağaca asılan büyülerin yapıldığı kişiler,  bunu anladıkları zaman muhakkak medyum hocalarına gidip büyünün etkisinden hemen kurtulmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz