Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır, etkisi ne kadar sürede belli olur ve kimler yapabilir? Uzaktan birini ayırmak için ne yapmalı, Ayrılık büyüsü nasıl yapılır, iki kişiyi ayırmak için en etkili dualar ve zikirler. Uzaktan ayırma büyüleri yapmak hakkında tüm detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

 Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra edebileceklerini merak etmektedir. Manevi ilimler hakkında bilgi sahibi olan ve bu tür uygulamalara büyük bir ilgi duyan kadın ve erkekler, kadim büyü kitaplarında belirtilen bazı büyü çeşitlerini kendi başlarına başarılı bir şekilde uygulayabilirler. Esasında bağlama veya ayırma fark etmeksizin büyü yapmak için kişilerin birtakım manevi yeteneklere sahip olması gerekmektedir. Ancak bazı büyü çeşitleri vardır ki üzerinde çok çalışmadan tek seferde etkilerini gösterebilmektedir. Uzaktan yapılan ayırma büyüleri ve benzeri manevi uygulamalar da bu çeşit büyüler arasında yer almaktadır.

Karı Koca ve Eşleri Ayırmak için Yapılan Büyüler

Eşleri birbirinden ayırmak isteyen kişiler, ayırma büyülerini dilerlerse bekar kadın veya erkeğe, dilerlerse de evli karı ve kocaya çok rahat bir şekilde uygulayabilirler. Ancak her manevi büyü çalışmasında olduğu gibi bu tür uygulamalarda da en sağlıklı sonuçları alabilmek için kadim büyü kitaplarında belirtilen ritüellere birebir sadık kalma ihtiyacı duyulmaktadır. Bu sebeple eşlerin arasını açmak ve evli karı kocanın kısa zaman içinde boşanmalarını sağlamak isteyenler, uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını merak etmektedir.

Aşk vefki nasıl anlaşılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Gerçekten Etkili Midir?

Manevi ilimler ve kadim büyü öğretileri hakkında araştırma yapan kişiler, uzaktan yapılan ayırma büyüsü uygulamalarında gerçekten etkili sonuçların alınıp alınmadığını da merak konusu haline getirmektedir. Özellikle kişilerin yanında olmadan, uzak mesafeden sert bir şekilde insanların arasına yıkılmaz duvarlar örmek isteyenler, uzaktan ayırma büyülerinin ne gibi etkilerinin olacağını da merak etmektedir.

Uzaktan Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Uzaktan ayırma büyüleri, büyünün icra edilmesi sırasında görevlendirilen hüddam aracılığıyla icra edilebilen ayırma büyüsü türüdür. Dolayısıyla büyüde görev verilen hüddam, kişilerin birbirleri arasındaki bağların tam olarak kopması için yapılması gereken tüm manevi işlemleri teker teker uygulamaya koymaktadır. Hüddamlar aracılığıyla gerçekleştirilen büyülerin başarılı ve etkili olmasından başka şansları yoktur. Dolayısıyla büyünün doğru bir şekilde icra edilmesinin ardından sadece sabırla beklemek ve er ya da geç eşlerin birbirinden ayrılmasına tanıklık etmek mümkün olabilmektedir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan ayırma büyüleri arasında en etkili büyüler, eşlerin birbirinden ayrılması için bu kişilere ait şahsi eşyalar veya saç teli, tırnak parçası, vücut kılı ve sakal gibi malzemelere ihtiyaç duyulmadan yapılan manevi uygulamalardır. Dolayısıyla bu tür gereksinimlere ihtiyaç duyulmadan büyünün en kısa sürede tesis edilmesi sağlanabilmektedir.

Ayrılık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Ayrılık büyüsü yapıldığında çok hızlı ve 7 günde etkisini göstermektedir. Konu hakkında Uzman bir Medyum hocadan destek almanızı tavsiye ederiz iletişim sayfamızdan yardım alabilirsiniz. Yazımızın devamında kadim büyü kitaplarında en etkili uzaktan ayırma büyüsünün yapılışına ve ritüellerine dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ancak bu konuda ilim ve irfan sahibi medyum hocaların uyarılarına mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu uyarılar, eşleri ayırma büyüsünün, usullerine göre yapılmadığı takdirde ve yanlış işlem yöntemleri tercih edildiğinde oldukça tehlikeli bir büyü haline geldiğini hatırlatmaktadır. Büyü yaptıranların veya yapanların bu konuda dikkatli olmaları ve ciddi zararlar ile karşılaşabileceği uyarısı yapılmalıdır. Bunun ardından uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak uygulamanın detaylarından bahsetmek mümkün olacaktır.

Eşleri Ayırma Büyüsünün Amaçları Nelerdir?

Herhangi bir kişinin, kadın veya erkek olması fark etmeksizin birbirlerine layık olmadığını düşündükleri iki kişiyi birbirinden ayırmak ve bu kişi kişinin de kalbine soğukluk verebilmek amacıyla başvurduğu büyü yöntemlerine eşleri ayırma büyüsü denilmektedir. Daha önceki sevgiliniz, sizi terk edip giden eşiniz ya da sevdiğiniz kişinin evliliğini sonlandırmak için uzaktan eşleri ayrıma büyüsü uygulamalarını icra edebilirsiniz. Bunun için kadim büyü kitaplarında yer alan uzaktan ayırma büyüsü uygulamalarını belirtilen usullere ve tarifte yer alan adımlara göre birebir uygulamanız yeterlidir.

Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüsü Malzemeleri

Uzaktan yapılan ayırma büyüsü uygulamalarında kullanılan büyü malzemeleri oldukça basit ve her evde bulunan malzemelerden oluşmaktadır. Bu sayede başka birinin yardımına ihtiyaç duymadan kendi başınıza ayırma büyüsünü başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Bu malzemeler şu şekilde açıklanmaktadır:

 • Kırmızı kurşun kalem
 • Düz beyaz kağıt

Kırmızı kurşun kalemin daha önce hiçbir surette yazı yazmak için kullanılmamış olmasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle kırtasiyelerde daha önce denemek maksadıyla bile yazı yazılmamış kırmızı kurşun kalemi temin edebilirsiniz. Kullanacağınız kağıdın cinsi ve ebatı hiç önemli değil, sadece aşağıda tarif edeceğimiz şekilde bazı ifadeleri o kağıdın üzerine yazmanız ve kağıdın bu ifadeleri alabilecek büyüklükte olması yeterli olacaktır.

Karı kocayı birbirine bağlamak için okunacak dualar nelerdir? Bilgiler yazımızdadır.

Eşleri Ayırma Büyüsünün Görevli Hüddamı

Eşleri ayırma büyüsünün hüddam aracılığıyla gerçekleştiğini bir kez daha hatırlatmak gerekmektedir. Eşleri, sevgilileri, karı kocaları birbirinden ayırmaya yönelik uygulanan büyüde görevli varlık Hüddam Garaminar Efendi’dir. Uzaktan büyü yapmak istiyorum diyenlerin öncelikle bu varlık ile iletişime geçip onu göreve çağıracaklarını söylemek gerekmektedir. Bu nedenle bu tür uygulamalardan korkup çekinen ve uygulamayı yarıda bırakacak kadar şüphe duyanların en baştan eşleri birbirinden ayırma büyüsüne kalkışmamaları tavsiye edilmektedir.

Hüddam Garaminar Efendi, özellikle ayırma büyülerinde diğer görevli varlıklar içerisinde oldukça nüfuzlu bir pozisyona sahip olmasıyla bilinmektedir. Aşk ve bağlılık gerektiren manevi uygulamalarda kendisine başvurulan hüddam aynı zamanda ayrılık tılsımlarında da etkili olmaktadır. Hüddam Garaminar Efendi’ye ait özellikler kadim büyü kitaplarında geniş yer kaplamaktadır. Bu varlık hakkında detaylı bilgileri almak isteyenler araştırma yaptıktan sonra büyü uygulamasına geçebilirler.

Uzaktan Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan eşleri ayırma büyüsünde en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de büyünün niyet kısmıdır. Kendinizi hissettiğiniz zaman niyeti de başarılı bir şekilde gerçekleştirebileceğinizden şüpheniz olmasın. Uzaktan ayırma büyüsü yapılışı konusunda şu adımları uygulamanız tavsiye edilmektedir. Sessiz ve sakin bir yere geçtikten sonra güneşin doğduğu yer olan doğuya yüzünüzü dönüp gözlerinizi kapattıktan sonra 77 kere “Ya Hüddam Garaminar Efendi” tılsımlı sözlerini tekrar etmeniz gerekmektedir.

Bu sürede aklınızdan niyetinizi geçirmeli ve hangi iki kişiyi birbirinden ayırmak istiyorsanız o kişilere odaklanıp onları niyet etmeye gayret göstermelisiniz. Daha sonra ayrılık büyüsünde görevli “Hüddam Garaminar” Efendiyi göreve çağırmanız gerekmektedir.

Ayırma Büyüsü için Okunacak Dua Şöyledir

Bunun için daha önceden kağıda yazdığınız şu tılsımlı sözleri okumalısınız:

 • “Ya hüddam Garaminar Efendi, daha önce binlerce insana destek olduğunu ve onların amaçlarına ulaşmasına ve muratlarına nail olmasına kapı araladığını biliyorum, işte bu bilinç ve bu farkındalık ile ben de senin kapına müracaat ettim. Senin yüce gücüne ve sonsuz kudretine itimat ederek bana yardım elini uzatacağını biliyorum ve bana destek olacağını bilmenin huzuru içerisindeyim. İşte senin mübarek ismini az önce gözlerim kapalı bir şekilde telaffuz ettim ve işte kalbimdeki sırlara ve aklımdaki düşüncelere vakıf olmanı sağlayabilmek adına elimden gelen her şeyi yaptım. İşte şimdi de kırmızı kurşun kalemle istediğin şekilde kağıdın üzerine yazmam gerekenleri yazıyorum ve bu ifadeleri senin de en güzel şekilde anlayacağını ve en doğru şekilde hareket edeceğini biliyorum. Artık hüküm tamamdır ve artık bundan sonraki kısımlar senin elinde ve senin yetkindedir. Bana en güzel yetki ile görevini ifa etmenin mutluluğunu yaşat ve beni muradıma kavuşmanın huzuru ile tatmin et.”

Bu yazıyı da büyünün malzemeleri olan kırmızı kalem ile düz beyaz kağıda yazmanız gerekmektedir. Daha sonra kırmızı kurşun kalemi kağıdın içerisine yerleştirip rulo yaptıktan sonra, herhangi bir toprak parçasının altına bu 2 büyü malzemesini gömmeniz büyünün sonlanması için yeterlidir.

Yorumlar (4 Yorum)

 1. Mine 23 Ekim 2020 00:24

  Hocam bende 3 varlık var peki bende işe yararmı

 2. Haneli 16 Nisan 2020 00:29

  Ayırma büyüsü hakkında bilgi verirmisiniz

 3. gayem 22 Şubat 2020 14:09

  kesin yararmı işe

 4. gayem 22 Şubat 2020 14:04

  musalat olmasınlar yapcam ona göre

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

ayrilik buyusunu kimler yapabilir
Ayrılık veya ayırma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne... Devamını oku

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

sogutma buyuleri nasil yapilir
Soğutma büyüsü yapılması amacı evli iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evli Çiftlerin Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nelerdir?

evli ciftlerin arasi nasil bozulur
Evli çiftlerin arasını bozmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacı ile üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyüler... Devamını oku

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ayirma buyusu
Resimle yapılan ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldıktan sonra ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri kısa... Devamını oku

Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

ayirma buyusu icin gerekli malzemeler
Ayırma büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar ve sebepler bulunmaktadır.  Bu büyüyü genellikle ilişki içerisinde olup karşı taraftan... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz