Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır, çeşitleri nelerdir ve etki süresi nasıldır? Evde aşk büyüleri, evde kendi başına birini aşık etmek için okunacak dualar, Esmalar, Zikirler ve Ayetler nelerdir? Evde yapılacak aşk büyülerinin tarifleri ve yapımı ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark etmeksizin sevdikleri tarafından sevilmek ve aşklarına karşılık bulmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Kadim büyü kitaplarının ve ezoterik öğretilerin en çok tercih ve icra edilen manevi uygulamaları arasında yer alan aşk ve bağlama büyüleri, yüzyıllar öncesinde olduğu gibi günümüzde de yoğun bir talep görmektedir. Bu yazımızda evde yapılan aşk büyüleri hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Bilindiği üzere aşk, bir insanın yaşayabileceği duyguların en güzeli ve en yücesidir. İnsanın başına ne zaman geleceği belli olmayan bu kadar güzel duygu, kimi zaman acı ve ıstırap veren bir duruma dönüşebilir. Nitekim halk arasında kara sevda olarak tabir edilen ve insanların aşklarına karşılık alamadığı yani platonik aşık oldukları durumlarda moral bozucu sonuçlar meydana gelebilmektedir. Bu tür durumlardan sakınmak ve aşkın en güzeli olan karşılıklı halini yaşamak isteyen kadın ve erkekler evde aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını merak etmektedir.

Aşk ve Bağlama büyüsü hakkında veya normal bir büyü bozulduğunda, büyü bozulduğunda ne olur? sayfamızda etraflıca anlattık bakmanızı tavsiye ederiz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Büyüler ve ezoterik öğretilere karşı ciddi seviyede ilgi duyanların yakından takip ettiği en etkili  aşk büyüleri, bağlama büyüleri arasında geniş yer tutan ve yüzyıllar boyunca pek çok insan tarafından başarılı bir şekilde icra edilen manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Aşk büyüsünün günümüzde nasıl yapıldığına dair birçok söylenti ve iddia bulunmaktadır. Ancak iki kişinin birbirini sevip aşık olmasında çok ciddi etkileri olduğu bilinen bu tür uygulamalar medyumlar tarafından icra edilmektedir. Bu büyüden en etkili sonuçların alınması için medyum hocaların desteğine başvurulması her daim faydalı olacaktır.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarından günümüze kadar nesilden nesle aktarılarak gelen manevi uygulamalar arasında yer alan aşk ve bağlama büyüleri, özellikle halk arasında kara sevda olarak adlandırılan durumlarda en çok tercih edilen büyü ritüellerindendir. Aşk büyüsü etkileri, istenen sonuçlara ulaşmada uygulanan ritüellere ve büyünün kadim büyü kitaplarında belirtildiği usullere uygun olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak aşk büyüsünün en belirgin etkiler şu şekilde öne çıkmaktadır:

 • Platonik aşıkların yani sevdiği kadar sevilmeyenlerin sevdikleri kişiden aşklarına karşılık bulmaları,
 • Evli kişilerin arasında yaşanan sorunların ortadan kaldırılarak dağılmak üzere olan evliliklerin kurtulması, karı kocanın yeniden birbirlerine aşık olmasını sağlanması,
 • Evlilik yolunda ilerleyen sevgililerin, sözlülerin veya nişanlıların kısa sürede dünya evine girmelerine vesile olunması,
 • Oğullarına veya kızlarına hayırlı gelin ve damat adayı bulan annelerin bu kişiler arasında aşk ve bağlanma tesirini kurması

Bağlama Büyüsü ile Aşk Büyüleri Tılsımlarının Amacı

Görüldüğü üzere bağlama ve aşk büyüleri ile tılsımlarının amaçları aynı olsa da farklı hedeflerin yakalanmasında etkili olabilmektedir. Öte yandan terk edilen sevgililerin veya eşlerin yeniden birbirlerine dönüp aşklarını ilk günkü gibi yaşamalarında da etkili olan aşk ve bağlama büyüleri, günümüzde manevi ilimler konusunda deneyimli ve yüksek bilgi birikimine sahip kişiler tarafından icra edilmektedir. Örneğin evden ve karısından uzaklaşan bir kocanın tekrardan karısına sımsıkı tutku ile aşık olması ve bağlanması için yapılan bu tılsımların etki süresi oldukça uzundur. Bu sürecin uzamasında etkili olan bazı faktörler bulunmaktadır.

Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Gösterir?

Aşk büyüsünün etki süresi, bu tür uygulamalara başvuracak kişiler tarafından merak edilmektedir. Kaç günde etki göstereceğine dair kesin bir bilgi bulunmayan aşk büyüleri, hangi büyünün icra edildiğinden, büyüde uygulanan ritüellere kadar pek çok faktörden etkilenerek buna göre belirlenen sürede etki göstermektedir. Örneğin, adet kanı büyüsü çok hızlı ve kuvvetli bir bağlama büyüsü etkisi gösterirken, kırmızı mumla yapılan aşk büyüler, bu tür bağlama büyülerine göre daha az tehlikeler içerdiği için daha uzun sürede belirtilerini göstermeye başlayabilir.

Evde Yapılan Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Ancak genel olarak aşk büyüsü kaç günde etki eder sorusunun yanıtı olarak, büyüyü icra eden deneyimli medyum hocanın da bu konudaki ilmi ve uygulamalarına göre 2 hafta ile 2 ay arasında etki gösterebildiklerini söylemek mümkün olmaktadır.

En Etkili Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarından günümüze kadar nesilden nesle aktarılarak gizli kalmayı başarmış aşk ve bağlama büyüleri, pek çok geleneğin ve çalışmanın ürünü olduğundan birbirlerinden birtakım farklılıklar gösterebilmektedir. Evde yapılan aşk büyüsü ve bağlama büyüsü uygulamalarının da içinde bulunduğu çalışmalar genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü
 • Sabunla yapılan aşk büyüsü
 • İp ve düğümle yapılan aşk büyüsü
 • Mercimek ile yapılan aşk büyüsü
 • 41 karabiber tanesi ile yapılan aşk büyüsü
 • Nohut tanesi ile yapılan aşk büyüsü
 • Adet kanı içirilerek yapılan aşk büyüsü
 • Kağıt, kalem ve fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü
 • Tuzla yapılan aşk büyüsü
 • Bez parçası yakılarak yapılan aşk büyüsü
 • Saç teli, vücut kılı, deri parçası ve el ya da ayak tırnakları ile yapılan aşk büyüsü..

Aşk ve Bağlama Büyülerinin Çeşitleri

Aşk ve bağlama büyüleri oldukça çeşitlilik gösterebilmektedir. Bunlar arasında evde tek başına yapılmaması gereken çok ciddi büyüler olduğu gibi, bazıları da evdeki malzemeler ile kişinin kendi başına yapabileceği manevi uygulamalardan meydana gelmektedir. Bu bağlamda evde yapabileceğim aşk büyüsü şeklinde araştırmalar yapan kişiler için kadim büyü kitaplarında ve Havas ya da Ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocaların tavsiye ettiği bazı büyü çeşitleri bulunmaktadır.

Domuz yağı büyüsü nedir? Merak ediyorsanız inceleyebilirsiniz.

Evde Kolay Yapılan Aşk Büyüsü Uygulaması

Evli veya bekar fark etmeksizin evde kolay aşk büyüsü yapmak için bazı ritüellere ve uygulama şartlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Evde kırmızı mum büyüsü yapmak isteyenlerin sahip olması gereken malzemeler, 4 adet kırmızı mum ve iğnedir. Bu mumların üzerine iğne ucu yardımıyla bazı semboller çizilmelidir. Kırmızı mumla aşk büyüsü yapılışı şu şekildedir:

 1. İlk mum kadını temsil ettiğinden üzerine çember çizilmelidir.
 2. İkinci mum erkeği temsil ettiği için üzerine kılıç sembolü çizilir.
 3. Üçüncü mum aşkın önündeki engelleri temsil ettiği için yılan figürü çizilir.
 4. Dördüncü mum ise kadın ve erkeği birleştirici güç olan mum olarak kabul edileceğinden bunun üzerine sol el figürü çizilir.

Daha sonra mumlar gümüş tepsi üzerinde doğu batı yönüne göre belirtilen şekilde yerleştirilir. Kadını temsil eden mum doğuya, erkeği temsil eden mum batıya, kötü niyetli insanları temsil eden mum kuzeye ve birleştirme mumu güneye gelecek şekilde dikilir.

Bir sonraki aşamada niyet edilerek yani sevenlerin kavuşmasına yönelik tılsımlı sözler söylenerek mumlar teker teker yakılır. Birinci mum yakıldıktan sonra ikinci muma geçilir. İkinci mum yakılınca birinci mum söndürülür. Üçüncü mum yakıldığında ise ikinci mum söndürülür. Bu zincir birinci mumdan son muma kadar devam eder. Bu ritüele tam 14 defa tekrar edilir. Çünkü büyünün tesiri 14 günde etki göstermesi beklenmektedir.

Evde Çok Etkili Aşk büyüsü Tarifi için Son Aşamaya Dikkat!

Evde aşk büyüsü yapma uygulamasında son aşamada, 4 adet mum bir söndürüldükten sonra ufak parçalara ayrılıp gümüş tepsi üzerinde bir araya getirilir. Bir araya getirilen 4 adet mumun parçaları iyice karıştırıldıktan sonra ateşe atılarak erimesi sağlanır.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Nurane 25 Mart 2020 22:52

  Iwlerim duz getmir sevgilim sozunde durmur eve gelmir

POPÜLER YAZILAR

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Katagori: Aşk Büyüleri
Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz