Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ayrılan Sevgiliyi Pişman Etme Duası Ritüeli

Ayrılan sevgiliyi pişman etme duası ritüeli nasıl yapılır, kimler yapabilir, kaç günde etkisini gösterir? Ayrılan sevgili nasıl pişman edilir? Ayrıntılı ve denenmiş bilgileri sistemimizden inceleyebilirsiniz.

 Ayrılan Sevgiliyi Pişman Etme Duası Ritüeli

Ayrılan sevgili geri döndürüp pişman etmek için yapılan ritüeller arasında nohut ritüeli, düğüm ritüeli, resim ritüeli, vb. gibi ritüeller yer almaktadır.

Ayrılan Sevgiliyi Pişman Eden Ritüel

Terk eden sevgilinin pişman olup geri dönmesi için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Bir miktar karabiber alınmalıdır.
 • Kara biber ile birlikte bir miktar tuz karıştırılmalıdır.
 • Oluşan karışıma “terk eden sevgilim dönsün, büyük bir aşk olsun” denilmelidir.
 • Karışım bir kaba alınmalıdır.
 • Terk eden sevgili için yemek yapıldığında bu karışımdan yemeğe konulmalıdır.

Ritüel yapıldıktan sonra bir kere tekrarlanması yeterlidir. Etki süresi kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir. Genellikle 1 hafta içerisinde ritüel etkisini tamamen göstermektedir.

Giden Sevgiliyi Pişman Eden Ritüel

Eğer terk edilmiş iseniz dua ritüeli ile kısa sürede sevdiğinize kavuşursunuz. Bunun için aşağıda yer alan dua okunmalıdır:

 • Elhamdülillahillezi men ve şekka bihi lem yekün ila gayrihi Elhamdülillahillezi yarucu gammen ve yedfeul bela ve Annan velhamdülillahillezi lem yettehiz veleden velem yekünlehü veliyyün minez zulli ve kebbirhü tekbira allahü ekber allahu ekber la ilahe illallahu vallahu ekber kebira vel hamdülillahi hamden kesiren fesubhanallahi bükreten ve asila hasbunallahi ve nimel Mevla ve nimen nasırGufraneke Rabbena ve ileykel nasır ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve alihi ecmain allahümme es’elüke bi hakkıl arşi ve men ala ve levha ve men cae ev cae es’elüke bi hakkı muhammedin vein yercu ammes saati ve inneke halimün alimün allahümme inni es’elüke bi izzetike ya aziz. Ve bi kudretike ya kadim ve bi izzetike ya aziz ve birahmetike en tahfezeni bi imamin feinnema kaiden ve rakian ve saciden ve hayyen ve meyyiten ala küllü halin rabbi rahmetike ya erhamerrahimin allahümme salli muhammedin seyyidil edna allahümme salli ala muhammedin seyyidil nebiyyil haşimi allahümme salli ala muhammedin seyyidina nebiyyil kureyşi allahümme salli ala muhammedin seyyidil nebiyyil arabiyyi. Allahümme salli ala muhammedin nebiyi hatemen nebiyyine allahümme salli ala muhammedin seyyidil resulül alemin.

Ayrılan Erkeği Pişman Etmek İçin Ritüel

Bırakıp giden erkeklerin dönmesi için yapılacak ritüelde gerekli malzemeler şu şekildedir:

 • Nergis
 • 3 tane mum
 • Kabuk tarçın
 • Çakmak
 • Yarım metre ip
 • Bardak

Uygulamaya öncelikle nergislerin ayrılması ile başlanır. Daha sonra bardağın içerisine su konulur ve kabuk tarçın ilave edilir. Ardından 3 tane mum yakılır ve üçgen şekli elde edilir. Bu mumların arasına ipler, iplere de nergisler asılır. Bu şekilde bir aşk üçgeni elde edilir. Mumların tamamı bitene kadar yakılır. Mumlar bittikten sonra giden sevgili arar ve sizi özlediğini söyler.

Birini Pişman Etmek İçin Uygulanacak Ritüel

Pişmanlık duygusunun yaşatılması için sabaha karşı aşağıda yer alan ritüel yapılmalıdır:

 • Boş bir kağıda pişman olmasını istediğiniz kişinin ismi yazılmalıdır.
 • İsmin yanına hangi olaydan dolayı üzüldüğünüz yazılmalıdır.
 • Kağıdın en altına da o kişinin gelip sizden özür dilediği yazılmalıdır.
 • Yazma işlemi yapılırken her bir olay aynı zamanda hayal edilmelidir.
 • Kağıt evin bahçesinde herhangi bir yere gömülmelidir.

Ritüelden yaklaşık 10 gün geçtikten sonra sizi kim üzdüyse pişman olup geri döner ve özür diler. Bazı zamanlarda bundan daha büyük etkiler de görülebilir. Birini köpek gibi pişman etmek isteyenler bu ritüel sayesinde mucizevi gördükleri olayları yaşar.

Ayrıca ayrılan sevgiliyi geri çevirme duası ritüeli bilgilerine bakabilirsiniz.

Ayrılan Kadın İçin Dua Ritüeli

Sevdiği kadın tarafından terk edilen erkekler şu duayı okumalıdır:

 • Allahümme salli ala muhammedin mimeaş şemsi iza talaat. Allahümme salli ala muhammedin meaş şemsi iza üzlifet. Allahümme salli ala muhammedin meal ardi iza rukkibet allahümme salli ala ya alimis sırrı ven necva ve ya keşifed durri vel belva alli emrihi pecen ve mahracen bi rahmetike ya erhamerrahimin iyyake nabudu ve iyyake nestain. Allahümme lekel hamdu ce entel müsteani ve aleykel teklulati illa ilallahi tasirül umur feseyek fike hümüllah ve hüves semiül alim ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve alihit tayyibinet tahirin vel hamdülillahi rabbil alemin ya Allah (üç kere) ya rab (üç kere) bi ismikel azim en terzukni rızkan helalen tayyiben ve imanen sadıkan ve kalben haşian ve lisanen zakiren ve şaen tavilen ve veleden salihen bi rahmetike ya erhamer rahimin allahümme ente rabbi la ilahe illa ente halakteni ve ene abdüke ve ala ene ahdike ve vadike meste’tatü euzu bike min şerri ma sanatu ebuu leke bi nimetike aleyye ve ebu bizenbi fağfirli zunubi feinnehü la yağfirez zunube illa ente allahümme la maniü lemma tayte vela muti lemma kazayte vela mübeddilü hikmete vela yenfeu za bihatti minke bihaddi bi rahmetike ya erhamerrahimin.

Dua sabah namazı kılındıktan sonra okunmalıdır. Fakat Güneş’in doğuşundan önce okunması gerekir. Dua ettikten sonra sevdiğinin ismi söylenmelidir.

Ayrılan Sevgiliyi Yeniden Döndüren Ve Pişman Eden Ritüel

Ayrılan sevgili için yapılan bu ritüel sayesinde hem erkekler hem de kadınlar deli gibi pişman olarak geri dönmek ister.  Ritüel yapıldıktan sonra sabırlı bir şekilde beklenmelidir. Uzakta olan sevgililer için de bu uygulama yapılmalıdır. Tarif şu şekildedir:

 • Bir kaba bir miktar küp şeker konulmalıdır.
 • Küp şekerler ateş üzerinde eriyinceye kadar pişirilmelidir. Macun kıvamına geldikten sonra içerisine gül yağı damlatılmalıdır. Bu miktar 3 damlayı geçmemelidir.
 • Karşım iyice homojen olacak şekilde karıştırılmalıdır.
 • Küçük buz kalıplarına konularak kalıp halinde çıkması için buzdolabında bekletilmelidir.
 • Dolaptan çıkarırken “sevdiğim geri dönsün” denilmelidir ve o şekilde kalıptan alınmalıdır.
 • Küpün bir şekilde terk eden sevgili tarafından yenmesi gerekir. Bunu başaranlar ritüeli tamamlamış olur.

Büyü Ritüelleri İle Ayrılan Sevgiliyi Pişman Etme

Pişmanlık büyüsü genellikle papaz büyüsü ve canbar büyüsü ile yapılmaktadır. İki büyü türünün de çok etkili olmasına rağmen tehlikelidir. Hatalar yapılması durumunda sevgililer arasındaki soğukluk artar. Bu sebepten dolayı başarılı medyumlar tarafından yapılmalıdır.  Çoğunlukla büyü ritüeli için kullanılan malzemeler şu şekildedir:

 • Sevgiliye ait resim,
 • Sevgilinin tırnağı ya da saç teli,
 • Pişman edilmek istenilen kişinin kıyafeti,
 • Ayna,
 • Mum,
 • Düğüm atma adımları için halat,
 • Yakmak için ateş.

Sayılan melemelerin tümü ile hem pişmanlık hem de aşk duygusu yaşatılabilir. Büyüler tutmaya başladıktan sonra sevgililer arasındaki muhabbet artar ve birbirlerine daha bağlı olur. Pişmanlık büyüsü aldatan sevgililer için de yapılabilir. Aldatan ve tekrar dönmesi mümkün olmayanlar, bu büyüler sayesinde bıraktıkları sevgililerine geri döner.

Ayrılan Sevgiliyi Pişman Edip Sıkıntı Veren Dua

Kötülük yapan sevgilinin pişman olmasını isteyenler aşağıda yer alan duayı okumalıdır:

 • Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak.

Dua yatsı namazından sonra okunmalıdır. 7 defa okunduğu takdirde Allah duayı kabul eder ve kötülük yapan yaptıklarının affı için geri döner. Size çok kötülüğü olan diğer insanlar için de dua edilebilir. Duadan sonra o insanın kalbine Allah sıkıntı verir ve vicdanı rahat etmez. Ritüelin uygulanmasına istenildiği kadar devam edilebilir.

Sevdiğine Özür Dileten Ritüel

Sevdiğinin hatasından dolayı özür dilemesini sağlatan ritüel için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • 3 tane siyah zeytin alınmalıdır.
 • Zeytinlere dua edilmelidir. Bu dua kalpten nasıl geliyorsa öyle yapılır. Örneğin, Allah’tan özür dilemesi istenilen birinin ismi söylenerek yardım istenilmelidir.
 • Zeytinler sevgiliye yedirilmelidir.

Zeytinleri yiyen sevgilide bir hafta içerisinde davranışsal olarak değişimler görülür. Bu değişimler şu şekilde sıralanabilir:

 • Özür dilemeyi sevmeyen sevgili özür dilemenin önemi anlar.
 • Sevgililer yaptığı davranışlarda kırıcı olmaz ve söylediklerine daha çok dikkat eder.
 • Ritüel sayesinde sevgisini belli etmeyenler sevgilerini gösterir.
 • Duygularından emin olmayanlar hislerinin gerçek olduğunu anlar.

Özür diletme ritüeli sadece sevgili için değil, küs olunan bir arkadaş için de yapılabilir. Hatasını bir türlü anlamayanlar bu ritüel sayesinde yanlışlarının farkına varır.

Sevgiliyi Pişman Edip Döndürme Ritüeli

Ayrılan sevgilinin geri gelmesini isteyenler tatlı bir yiyeceğe aşağıda yer alan iki kısa duayı okumalıdır:

 • Allâhümme âfinî fî cesedi ve afinî fî basarî ve’calhü’l-vârise minnî lâ ilâhe illâ ente’l-halîmu’l-kerîmu. Sübhânellâhi Rabbi’l-Arşi’l-Azîmi ve’l-hamdü lillâhi Rabbi’l-âlemîn.
 • Amener resûlü bimâ ünzile ileyhi min rabbihî vel mü’minûn. Küllün âmene billâhi ve melâiketihi ve kütübihi ve rusulih; lâ nuferriku beyne ahadin min rusulih. Ve kâlu, semi’na ve etâ’na, gufraneke rabbena ve ileykel masıyr. Lâ yukellifullahu nefsen illâ vüs’aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet. Rabbena lâ tuahızna innesiyna ev ahta’na. Rabbena ve lâ tahmil aleyna ısran kemâ hameltehu alelleziyne min kablina. Rabbenâ ve lâ tuhammilna ma lâ tâkatelena bih. Va’fuanna, vağfirlena, verhamna. Ente mevlâna, fansurna alel kavmil kâfiriyn.

Dualar 77 defa okunmalıdır. Ritüellerde belirtilen sayıların yapılmaması etkisini yok eder. Bu uygulama sayesinde terk eden kocalar ya da sevgililer anında arar. Uzun bir zaman ayrı olanlar ve sevgililerinin dönmesini imkansız bulanlar umutsuzluğa kapılmadan 77 kez bu duayı okumalıdır.

Eşlerin aileleri arasında sıkıntı yaşayanlar ve bu sebepten dolayı ayrılanlar da duayı okumaya devam ettikleri takdirde aileler ve eşler birbirini sevmeye başlar. Büyük kavgalar yaşayanlar ve evinde huzuru olmayanların duaları okuması halinde hane içerisine huzur gelir.  Nişanlanıp ayrılanlar da tekrar mutlu günlerine kavuşur.

Ritüelin uygulanmasından sonra bazen ertesi gün bazen de bir hafta sonra etkiler görülmeye başlar. Bu sürede sabırlı olup sevgilinin aramasını beklemek gerekir. Genel olarak yapılan tüm pişmanlık ritüellerinde en büyük hata, uygulamadan sonra sabırsız olup hemen sevgilinin aranmasıdır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz