Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir, nasıl yapılır, kaç günde etki eder? Bağlama büyüsünü kim yapar? Bağlama büyüsü zararları nelerdir? Gerçek ve yalın bilgiler yazımız içerisindedir.

 Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını sağlar.  Bu yüzden bu büyüyü yaptırmak isteyenler medyum hocasına giderek kullanılacak malzemelerin neler olduğunu öğrenip eksiksiz bir şekilde temin etmelidir.

Göz Bağlama Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Bağlama büyülerinden biri olan göz bağlama büyülerinde büyü yapılacak kişiye ait resimler kullanılır. Bu resimlere bakılarak çeşitli tılsımlı sözler söylenir. Sözlerle birlikte edilen dualar sayesinde de büyünün daha etkili bir şekilde tutulması sağlanır.

Göz bağlama büyüleri özellikle gözü dışarıda olanlara yapılan büyülerdendir. Sürekli çapkınlık yapan sevgililer göz bağlama büyüsünün ardından davranışlarından vazgeçer. Gözleri sevdiklerinden başkasını görmez. Ayrıca göz bağlama büyüleri evli insanlara da yapılabilir. Evlerine bağlı olmayan kocalar ve evden giden kocalar bu büyü sayesinde yaptıklarının yanlış olduğunu anlar. Daha sonra evlerine geri dönerler.

Bağlama büyüleri aşk büyüleri gibi insanların hayatlarını düzene sokan ve hayatlarına mutluluk getiren büyülerdir. Büyüler yapılırken bu konuda bilgili medyumlar tercih edilmelidir. Aksi takdirde büyünün etkilerinde aksilikler meydana gelebilir. Bu sebepten dolayı da insanlar verdikleri çabanın karşılığını alamaz.

Terk Edeni Bağlama Büyüsünün Yapılması

Terk edenleri geri döndüren ve onları sevdiklerine geri bağlayan büyüler sayesinde insanlar aşk acısı çekmekten kurtulur. Terk edilmek kimi zaman erkeklerin kimi zaman da kadınların başına gelen bir durumdur. Geride kalmak ve terk edilmek her zaman acı veren bir olaydır. Genellikle terk edilenlerin hayatlarının yıkık bir dönemine girer. Bazı insanlar bu durumun verdiği olumsuz etkilerden kurtulamaz. Bunun sonucunda da çeşitli depresyon olayları ile karşılaşılır.

Terk eden kişileri geri döndürmek zor olsa da yapılan büyüler ile bu işlem çok kolaydır. Alanında başarılı bir medyuma gidilerek gidenler tekrardan geri getirilir. Burada büyü yapılırken büyünün yapılacağı kişinin eşyaları kullanılır. Diğer bağlama büyülerinde olduğu gibi bu büyüde de medyumların çeşitli sayıda sözleri vardır. Söylenen her söz sihir etkisi yaratır ve gidenlerin yeniden dönmesini sağlar. Terk eden kocaya ya da sevgiliye üzülmek yerine medyuma gidilerek bu durum için büyü yaptırılmalıdır. Daha sonra da büyünün mucizevi etkileri görülecektir.

Bağlama Büyüsü İle Nasıl Aşık Edilir?

Bağlama büyüleri aşık olma konusunda etkili güçlere sahip olan bir büyüdür. Bu büyü ile birlikte insanlar birbirilerine ilk görüşte aşık olur. Bağlama büyüleri yaptırıldığı zaman insanlar ilk olarak birbirine aşık olup daha sonra birbirlerine bağlanmaya başlar. Bu sebepten dolayı aşık olma durumu olmadan bağlamak zordur.

Sevdiğini kendine bağlatmak isteyenler öncelikle iyi bir araştırma yapmalıdır. Daha sonra medyuma giderek bağlama büyüsü yaptırmak istediğini söylemelidir. Her medyumun kendine özgü büyü yapımı vardır. Büyüde söylenen sözler ve büyüde kullanılan malzemeler kişiden kişiye değişen durumdur. Bağlama büyüsünün etkili tutması için büyü yapıldığında güzel reçetelerin uygulanması gerekir. Kimi zaman eksiklikleri olması sonucunda beklenen büyü etkileri kendini göstermeye başlamaz.

Bağlama büyüleri ile birini aşık etmek için aşk büyüleri de kullanılabilir. Bu aşk büyüleri ile herkes sevdiğini kendine kolay ve hızlı bir şekilde aşık eder. Aşk büyüsü tuttuktan sonra büyü yapılan deli gibi aşık olmaya başlar. Gözü sevdiğinden başkasını görmez. Aklında sürekli sevdiği insan olur ve sürekli onu düşünür. Aşk büyüsünün yapıldığı kişinin hayattaki amacı sevgilisini mutlu etmektir. Bu sebepten dolayı sürekli onu mutlu edecek şekilde davranır. Büyülerin sonucunda da arada kuvvetli bir aşk oluşur. Daha sonra bu aşk duygusu ilerler ve gün geçtikçe yerini bağlanma duygusuna bırakır.

Bağlama Büyüsü Kime Yaptırılır?

Bağlama büyüsü için gidilmesi gereken kişiler medyumlardır.  Fakat günümüzde medyum olduğunu söyleyen çok sayıda insan bulunur. Burada hem maddi hem de manevi olarak herhangi bir şekilde kayıp yaşamamak için nerede büyü yaptırılacaksa orada iyi bir araştırma yapılmalıdır. Bunun yanı sıra internet sitelerine medyumların isimleri yazılarak da medyumlar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak mümkündür.

Medyumların bazıları büyü işini sadece ticaret amaçlı yapmaktadır. Bu tarz insanlardan uzak durarak onların oyununa gelmemek gerekir. Fakat tüm medyumlar için aynı şeyi söylemek doğru değildir. Bu konuda oldukça uzman ve işinde başarılı medyumlar da vardır. Özellikle bağlama büyüsünün yapılması konusunda uzman olanlara gidilerek bu büyünün yaptırılması gerekir.

Bağlama büyüleri yapılırken söylenen sözlere de özen gösterilmesi gerekir. Bununla birlikte insanların yaptırdıkları büyülerde bazen dualar da edilir. Medyumlar bu duaları dikkatli bir şekilde etmelidir. Öncelikle hem bedensel hem de ruhsal olarak temizlik yapılmalıdır. Bu temizlik ile insanlar her şeyden arınmış olur. Ayrıca dua edilirken samimi ve içten olunmalıdır.

Ayırma büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Erkeklere Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünün erkeklere yapılması sonucunda erkeklerde mucizevi değişimler ortaya çıkar. Özellikle ilgisiz erkeklerin büyü sonucunda birden ilgili olmaya başladığı görülür. Bazı erkekler hayatlarındaki kadınla çok fazla ilgili değildir. Onunla vakit geçirmeyi ya da onu mutlu etmeyi çok fazla önemsemez. Kadınlar ise ilişkilerde erkeklerden çok daha fazla duygusaldır. Erkeklerin umursamaz tavrı çoğu zaman onlara oldukça sinir bozucu bir hal aldırır. Bu konuda medyumlara gidilerek destek alınmalıdır.

Yapılan bağlama büyüsü ile istenilen türde büyü yapılabilir. Dil bağlama, göz bağlama, vb. tarzdaki büyü türleri bağlama büyüsü çeşitleridir. Erkeklere yapılan bağlama büyüsü sayesinde ayrılmak isteyen erkekler de bu durumdan vazgeçer. Onlar için amaç sadece sevdiklerini mutlu etmek olur.

Bağlama büyüleri evliliğe sıcak bakmayan erkeklerin de değişime uğradığı büyülerdir. Özellikle aile kurmak istemeyen erkekler bu büyü sayesinde aile kurup baba olmak ister. Bağlama büyüleri hayatı boyunca aşık olamayan erkeklerin de aşk duygusu yaşamasına olanak verir. Kısaca erkeklere yapılan bağlama büyüleri insanlara mucizevi etkiler yaratır.

Kadınlara Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyülerinin sadece erkeklere yapıldığı yargısı toplumumuzda çok sık karşılaşılan bir durumdur. Fakat bir kadın kadar bir erkeğin de aşık olmaya ve sevilmeye ihtiyacı vardır. Erkekler de en az kadınlar kadar sevgi duygusunu yaşamak ister. Onlar da hayatlarında kendilerine sadık ve hayatlarında onlara mutluluk verecek birini ister. Bu noktada araya bağlama büyüsü girmektedir. Yapılan bağlama büyüleri sonucunda erkekler da kadınlara inanılmaz ölçüde aşık olabilir.

Kadına yapılan aşk ve bağlama büyülerinde genellikle ona ait bir eşya istenir. Daha sonra bu eşyaya sözler söylenir ve kadının erkeğe aşık olması sağlanır. Bunun sonucunda da kadınlar erkeklere deli gibi bağlı davranır. Sevgilisi tarafından terk edilen adamlar da bağlama büyüsü ile hayatlarındaki kadını yeniden döndürebilir. Burada önemli olan nokta büyünün tutacağına inanılmasıdır. Bir büyü yapılmadan önce medyumlara kadınlarla ilgili istenilen eşyalar götürülmelidir. Medyumlar kişilerin isteklerine göre çok sayıda ve türde büyü yapar. Fakat medyumlara gidilmesi sonucunda da insanların hayatları çok güzel olma yoluna gider.

Bağlama Büyüsünde Nazardan Korunma

Bağlama büyülerinin yapılmasının ardından bazı zamanlarda arada oluşan aşka ve bağlılık duygusuna nazar değme durumu söz konusu olabilir. Genel olarak nazardan korunma ya da nazarın etkisini yok etme olayı dualarla sağlanabilir. Özellikle dinimizde bizleri nazardan koruyan dualar yer alır. Bu duaların etkileri oldukça fazladır. Bu dualar edilmeden önce imkan varsa gusül abdesti alınmalıdır. Eğer böyle bir durum için imkan yoksa normal abdest alınarak bedensel temizliğin sağlanması gerekir.

Vücutla birlikte dua edilecek mekanın da son derece temiz olması gerekir. Nazar duaları edilirken buna daha fazla dikkat edilmelidir. Dua edilecek mekanın temiz ve düzenli olması gerekir. Çevre düzenlendikten sonra orada bulunan ve dikkatleri dağıtan unsurlar da ortadan kaldırılmalıdır. Bunların varlığı dua edecek kişinin dikkatini dağıtarak işine daha az odaklanmasına sebebiyet verebilir. Nazar duaları edilirken tüm bunlara dikkat edildiği zaman oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkar. Bu dualar sayesinde insanlar kötü enerjilerden kurtulur.

Bağlama Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Bağlama büyülerinden kurtulmak isteyenler için özel büyü bozma tarifleri yer alır. Bu tarifler ile birlikte yapılan her büyü hızlı ve kolay bir şekilde bozulabilir. Bağlama büyüleri bozulurken medyumlardan yardım alınmalıdır. Büyü bozma işlemlerinde medyumlar genellikle resim ister. Bu resimlere bakılarak insanların uzaklaşması ve bir daha aşk duygusunu hissetmemesi ile ilgili çalışmalar yapılır.

Büyü bozulduktan sonra büyünün etkileri o an görülmemeye başlar. Bağlı olan ve aşk duygusu ile dolu olanlar büyü bozulduktan sonra bu etkilerden kurtulmuş olur. Bağlama büyülerinin etkileri kalıcı ve kuvvetlidir. Fakat bu konuda uzman medyumlar etkisi ne kadar ağır olursa olsun büyüyü bozacak özel reçeteler uygular.

Bağlama Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Bağlama büyüsü konusunda herhangi bir şekilde yaş ayrımı bulunmaz. Gençler medyumlara giderek aşık etmek istedikleri insanlara bağlama büyüsü yaptırabilir. Bu şekilde karşılarına çıkan insanların kendilerine daha bağlı olmasını sağlarlar. Yapılan bağlılık büyüsü ile insanların evliliğe daha sıcak bir şekilde bakmalarına da yardımcı olunur. Bağlama büyüsünü yaptıran gençler evlenme kararı alarak hayatlarını birleştirir. Çoğu zaman büyünün olumlu etkilerinin ardından çocuk sahibi olma düşüncesi de ortaya çıkar. Özellikle büyüden sonra daha mutlu ve sadık çiftler yaşamlarına huzurlu bir şekilde devam eder.

Bunun yanı sıra hayatlarının belirli bir döneminden sonra mutlu olmak isteyen yaşlılar da sevdikleri için bağlama büyüsü yaptırabilir.  Bu şekilde insanlar yaşlansa da gerçek aşk ve bağlanma duygusunun ne demek olduğunu anlayarak yaşamlarına devam eder. Bu büyü sayesinde tanışıp ve birbirine bağlanıp evlenen çok çift bulunur. Yaşlılar da gençler kadar büyülere ilgi gösterir. Kısacası bağlama büyüleri ile her yaş gurubundaki insan hayatının aşkını bularak kendine mutlu bir hayat sunabilir.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Bağlama büyülerinin etkilerinin gerçekleşme süresi büyüyü yapana ve büyünün nasıl yapıldığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Fakat büyü yapıldıktan yaklaşık bir hafta içerisinde insanların size nasıl bağlandığını görürsünüz.  Özellikle büyüde kullanılan ürünlerin kaliteli olması ya da büyüde herhangi bir hata olmaması durumunda büyü etkisini yapıldıktan birkaç gün içerisinde göstermeye başlar.

Bağlama Büyüsünde Ceylan Derisinin Kullanılması

Sevdiğini bağlamak isteyenler için değişik bir büyü yöntemi olan canbar büyüsünde medyumlar bağlanmak isteyen sevgilinin adını ceylan derisinin üzerine yazar. Bu şekilde deriler üzerine yazılarak yapılan büyülerin ölümsüz olması o büyünün ne kadar mucizevi bir büyü olduğunu gösterir. Yapılan ceylan derisi büyülerinde aynı zamanda deriye çeşitli sözler de yazılır. Bu sözler de benzer şekilde çiftlerin birbirine bağlanmasına ve onların aşık olmasına yardımcı olur. Ceylan derisi, bağlılık büyülerinin içerisinde etkisi çok kuvvetli olan bir büyü çeşididir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

iple baglama duasi nedir
İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak... Devamını oku

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsünün Tutması için Ne Yapmalı? 

baglama buyusu ne ise yarar
Bağlama büyüsünün doğru zamanda ve doğru ritüellerle yapılmasından sonra etki etme süresi en kısa sürede meydana... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz