Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

İple bağlama duası nasıl yapılır? İple bağla büyüsünün etkileri nelerdir, kaç günde etkisini gösterir? İple bağlama büyüsü bilgilerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

 İple Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

İple yapılan büyü, bağlama büyülerinin içerisinde epeyce etkili olan büyülerdendir. Bu büyü sayesinde insanlar birbirilerine bağlanarak derin aşk duyguları yaşar. Bunun  sonucunda sonsuza kadar mutlu ilişkiler sürmeye devam eder ve  sevenler birbirlerine kavuşarak aşklarını yaşamış olur.

İple Bağlama Büyüsünün Yapılma Amacı

İple yapılan bağlama büyüsünde sevgiliyi ya da eşi kendine bağlama amaçlanır. Büyülerin öncelikle bu konuda uzman medyumlara gidilerek yaptırılması gerekir. İple yapılan büyü, hem tehlikeli hem de çok fazla yararlı olan büyülerdir. Tehlikeli olmasının sebebi büyüde yapılacak hatalar sonucunda geri dönüşü olmayan sonuçların ortaya çıkmasıdır. Bu sebepten dolayı medyumlar hakkında daha detaylı araştırma yapılarak büyünün yaptırılması gerekir.

Bağlama büyülerinde iplerin kullanılması sonucunda düğümler atılır. Bu düğümler büyünün daha sağlam bir şekilde tutmasını sağlar. Atılan düğümler ile birlikte insanlar birbirilerine daha sıkı bir şekilde bağlanır. Evinden uzak olanlar da bu büyü sayesinde evine bağlanır. Evli ise eşine ve çocuklarına daha çok vakit ayırmaya başlar. Bağlama büyüleri ile birlikte insanların aşka bakış açıları da değişir. Daha önce aşka inanamayanlar büyünün etkisi ile birine bağlanmanın ve ona aşık olmanın ne kadar güzel olduğunun farkına varır. İple yapılan bağlama büyülerinin etkileri sonucunda insanlar ömürlerinin sonuna kadar birbirlerinden başkasını sevmez. Sürekli aklında hayatındaki insan olur. Hayatının geri kalanında onu mutlu etmek için uğraşır. Bu büyü sayesinde ileride kalıcı evlilikler de oluşabilir.

İple Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İple yapılan bağlama büyülerinde düğümler atılır. Bu düğümlerin sayısı 40’dır. Atılan düğümlerin sayısının tam ve doğru olması gerekir. Aksi takdirde büyünün etkileri görülmez. İplere her düğüm atılışta tılsımlı sözler söylenir. Bu sözler insanları birbirine aşık etmek ve onları birbiri ile bağlamak içindir. Medyumların kendilerine özel büyü tarifleri bulunur. Bu tarifler sayesinde her bir medyum kendine özel bağlama sözleri söyler. Burada alanında başarılı medyumlara gidilmesiyle etkili ve kalıcı iple bağlama büyüsü yaptırılabilir.

Her bir düğümde sözler söylenir ve düğüm atılır. Daha sonra 40 defa bu işlem tekrarlanır. 40 kere tekrarlanmasının ardından büyü tamamlanır. Büyünün tamamlanmasının ardından bekleme süresi başlar. Bu süre yaklaşık olarak 10 günü bulur. 10 günün sonunda büyü tutar ve etkilerini göstermeye başlar.  İple yapılan bağlama büyüleri kalıcı olduğu için büyünün bozulması için tekrardan medyuma gidilmesi gerekir. Eğer büyü bozma işlemleri yapılmazsa büyünün etkileri ömür boyu devam eder. Bu şekilde de bağlanmak istenen herkes kolay bir şekilde kendine bağlanabilir.

İple Bağlama Büyüsünün Evde Yapılması

Bağlama büyüsünü medyuma gitmeden evde yapmak isteyenler için özel tarifler uygulanır. Bu tariflerde kullanılan malzememler kağıt, masa örtüsü, mum ve iptir. Kullanılan malzemelerin bazılarının renkleri önemlidir. Örneğin; kullanılan masa örtüsü ve mum kırmızı olmalıdır. Kırmızı renk, büyülerde aşkı temsil eder. Büyülerde renklerin enerjisi oldukça fazladır. Kullanılan malzemelerin seçiminde renklere de oldukça dikkat edilmelidir. Bu sebepten dolayı bağlama ve aşk büyülerinde genellikle kırmızı renk kullanılır. Daha sonra bu malzemelerle büyü yapılır. Büyüye ilk olarak masa ile başlanır. Masanın üzerine kırmızı örtü serilir ve üzerine kağıt ile ip konulur. İpe her defasında tılsımlı sözler söylenerek düğümler atılır. Daha sonra masadaki kağıda da tılsımlı sözler söylenir. Bu sözler büyüde etkiyi arttıran sözlerdir.  Sözlerle birlikte dualar da edilebilir. Aynı şekilde dualar da büyünün kalıcı olmasını sağlar. Büyü bu şekilde tamamlanır. Bundan sonraki süreçte yine bekleme süresi başlar.

Erkeklere İple Bağlama Büyüsünü Uygulama

Erkekler için yapılan büyülerde düğüm büyüleri epeyce etkili olan büyülerdir. Bazı erkeklerin gözü sürekli dışarıda olur. Yanındaki kadınla ilgilenmez. Sadık olmayan erkeklerin gözü dışarıda olduğu için aldatmaya daha müsait bir yapıları vardır. Bu sebepten dolayı kadınlar bazı durumlarda kendilerini çaresiz hisseder. Sevdikleri adamı kaybetme korkusu içerisinde olurlar. Fakat bu durumda ümitsizliğe kapılmamak gerekir. İple yapılan bağlama büyüleri ile birlikte erkekler de hayatlarındaki insana oldukça sadık bir hale gelebilir.

Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra erkekler sevgililerine ya da eşlerine daha ilgili davranır. Uzaktalar ise sürekli onları aramaya başlar. Sevgilerle birlikte eşlere yapılan büyüler sayesinde kocalar da evleri ile daha çok ilgilenmeye başlar. Eşlerine daha çok sadık hale gelir. Evde vakit geçirmek istemeyen kocalar da büyünün etkisi ile birlikte sürekli evde yaşamak ister.  Aile kavramını çok fazla önemsemeyen erkekler büyüden sonra ailelerine daha düşkün olur ve çocuklarıyla ve eşleri ile sürekli vakit geçirmek ister.  Hem kocasını hem de sevgilisini bağlamak isteyenler medyumlara giderek bağlama büyüsü yaptırmalıdır.

İple Yapılan Bağlama Büyülerinden Korunma Yolları

Kötü insanların yaptıkları büyülerden bir tanesi olan bağlama büyüsünden korunmak çok kolaydır. Medyumlar bu konuda özel tarifler uygular. Kendini geliştirmiş ve başarılı medyumlara gidildiğinde büyülerden ve nazarlardan koruyan özel tarifler bulunur. Bu tarifler ile kötü niyetli insanlar hiçbir zaman kötü niyetli büyüler uygulayamaz. Bunun yanı sıra Allah’a dua edilerek de bağlama büyülerinin kötü etkilerinden korunmak mümkündür.

Dinimizde her sıkıntıya düşüldüğünde dua edilmesi gerektiği söylenir. Tüm sıkıntılar için Allah’tan yardım istenmelidir. Bu sebepten dolayı kendini darda ve sıkıntıda hisseden herkes dua etmelidir. Diğer konular gibi kötülüklerden korunmak için de oldukça etkili dualar bulunur. Bu dualar sayesinde kötü niyetli insanların yaptıkları büyüler etki etmez.  İnsanları koruyan dualardan bir tanesi Ayetel Kürsi’dir. Etkisi oldukça fazla olan bu duayı okuyanlar kendilerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde hisseder. Özellikle içinde sıkıntı hissedenler gün içerisinde bu duayı tekrarlamalıdır. Bununla birlikte kötülüklerden koruyan diğer dualar da bulunur. Tüm bu dualar hem gece hem de gündüz okunduğunda insanları sıkıntıdan kurtarır.

7 düğüm büyüsü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İple Yapılan Bağlama Büyüsünü Yok Etme

İplerle yapılan büyülerin bozulması için medyumlar kendi tariflerini uygular. Günümüzde büyü yaptırmak istenildiğinde çok sayıda medyum bulunur. Bu medyumlar arasında seçim yapmak oldukça zor bir durumdur.  Bazı medyumlar yaptıkları büyüleri sadece para için yapar. Ve genellikle istedikleri fiyatlar oldukça yüksektir. İnsanlar dolandırma konusunda dikkat etmelidir ve araştırma yapmadıkları ya da güvenmedikleri medyumlara gitmemelidir. İnternete kolay erişilebilir bir dönemde olunması ile birlikte medyumlar hakkında bilgi edinmek daha kolay bir durum olmuştur. Bu sebepten dolayı medyumlar hakkında yapılan yorumlar insanları yönlendirmek için etkili bir yoldur. Bu yorumlardan yola çıkarak büyü yaptırmak ve büyü bozdurmak isteyenler medyum seçimlerini kolay bir şekilde yapabilir.

Medyumlara gidildiğinde büyü bozmak için ipler çözülmeye başlanır. Büyü yapılırken her bir düğüm atılışta tılsımlı sözler söylenir. Bu sefer de düğümler çözülürken bağlanmanın ortadan kalkması için sözler söylenir ve 40 tane düğüm tek tek açılır. Düğümler açıldıktan sonra insanlar arasındaki bağlılık ortadan kalkar.

İple Bağlama Büyüsünün Evde Bulunması

İple yapılan büyülerin evde bulunması sonucunda insanlar paniğe kapılabilir. Fakat burada önemli olan bu büyülerin hemen fark edilerek evden uzaklaştırılmasıdır. Büyü bulunduktan sonra yapılacak işlemlerden ilki hocaya ya da medyuma gitmektir. Giderken bulunan büyünün de alınması gerekir. Daha sonra medyumlar ya da hocalar bu büyünün bozulması için işlemler yapar. Büyü bozulduktan sonra da büyünün etkileri ortadan kalkar.

Evde büyülerin etki etmesini istemeyenler evin girişine dualar asabilir. Özellikle kapı girişinde bulunan dualar sonucunda evin içerisinde kötü enerjilerin bulunması engellenmiş olur.  Evleri koruyan dualar arasında Felak ve Nas Sureleri yer alır. Bunların bir kağıda yazılarak evin içerisinde bulundurulması durumunda eve gelen insanların kötü enerjilerinden korunur ve onların yapabilecekleri kötü niyetli büyüler de etki etmez. Bu sebepten dolayı evde büyü bulunmadan önce de tedbirler alınarak bu büyülerin etki etmesinin önüne geçilebilir. Böylece de insanlar istemedikleri birine bağlanmak zorunda kalmaz.

İple Yapılan Bağlama Büyülerinde Kullanılan Renkler Nelerdir?

Bağlama büyüleri yapılırken kullanılan renklerin önemi,  renklerin enerjisine göre faklılık gösterir. Her rengin kendine göre enerjisi vardır. Renkler kendi içerisinde barış, aşk, bağlılık, vb. çeşitli anlamlar ifade eder.  İple yapılan büyülerde de her bir renkteki ipe düğüm atılabilir. Bu düğümlerin sayısı da aynı şekilde 40 tanedir. Her düğümde sözler söylenir ve renge göre insanlara gizemli sözler telkin edilir.  Örneğin; kırmızı renkle yapılan düğümler sonucunda insanlar birbirine aşık olur ve birbirlerini deli gibi sevmeye başlar. Bunun yanı sıra beyaz renge yapılan düğümler sonucunda çiftler arasında masum bir sevgi bağı oluşur. Bu masumiyet sonucunda insanlar birbirlerine karşı daha şeffafli bir şekilde davranmaya başlar.

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Neden Tutmaz?

Bağlama büyülerinde ipin kullanılması büyünün güçlü olmasını sağlasa da bazı zamanlarda büyünün tutmama gibi durumları da söz konusu olabilir. Bunun birçok sebebi olabilir. Eğer evde bağlama büyüsü yapılırsa büyünün uygulanışında yapılan hatalar büyülerin tutmamasına sebep olabilir.  Bunun yanı sıra medyumlar da büyüleri yaparken hatalar yapabilir. Özelikle tecrübeli olmayan medyumlara büyü yaptırıldığında büyünün tutmama durumu söz konusu olabilir. Düğümler atılırken çiftleri bağlamak için sözlerin söylenmemesi de büyülerin tutmamasına neden olur. Bu sebepten dolayı her bir adımın olması gerektiği gibi yapılmasına özen gösterilmesi gerekir.

Bunun yanı sıra bazı insanlara büyü etki etmez. Ne kadar kuvvetli büyü yapılırsa yapılsın o insana tesir etmediği için büyünün sonucunu görmek imkansız bir hal alabilir. Büyüler tutmayabilir ya da etkisini daha uzun sürede gösterebilir. Bu nedenden dolayı büyü yapıldıktan sonra sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Sonucunu hemen gözlemlenmemesi büyünün tutmadığı manasına gelmez. Yaklaşık olarak iki hafta beklemek de fayda vardır. Eğer büyü tutmazsa medyuma gidilerek yeniden büyü yaptırılması gerekir.

İple Yapılan  Bağlama Büyüsü İle Evlenme

İple yapılan büyüler sonucunda insanların kısmetlerinin açıldığı da görülür. Evlenmek isteyip bir türlü istediği olmayanlar büyü sonucunda hayatlarındaki insanı evliliğe kolay bir şekilde ikna edebilme imkanı bulur.  Evlenmek istemeyenler büyü ile ikna olur. Akıllarında evlenme fikri yokken aile kurup çocuk sahibi olmak isterler. İpe atılan her bir düğümde evlilik hayali ile ilgili sözlerin söylenmesi ile birlikte büyü yapılanın içerisine evlenme isteği oluşur.

Bunun yanı sıra hayatında biri olmayanlar da ip büyüsü sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde kısmet bulabilir. Birden hayırlı bir kısmetin çıkması ile evliliğe adım atılır. Büyü yaptıran bu duruma oldukça şaşırır. Çünkü büyünün etkilerini görmek kısa sürede mümkündür.  İple yapılan bağlama büyüsü ile kısmetini açmak isteyenler ve evlilik hayali kuranlar hemen medyuma giderek büyü yaptırmalıdır. Daha sonra büyünün inanılmaz etkisi sayesinde murtlu bir hayat elde edilir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua
Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde etkili yöntemlerden bir tanesi resimle yapılan büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar dilediklerini kendilerine kolay... Devamını oku

Bağlama Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

baglama buyusu nasil yapilir
Bağlama büyülerinde kullanılan malzemeler sayesinde medyumlar insanları birbirine bağlayarak onların aralarındaki aşkın daha da kuvvetli olmasını... Devamını oku

Bağlama Büyüsünün Tutması için Ne Yapmalı? 

baglama buyusu ne ise yarar
Bağlama büyüsünün doğru zamanda ve doğru ritüellerle yapılmasından sonra etki etme süresi en kısa sürede meydana... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz