Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Ayırma büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir? Ayırma büyüsünün yapıldığı nasıl anlaşılır, etkileri kaç günde belli olur? Ayırma büyüsü ile ilgili gerçek ayrıntılara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Ayırma büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar ve sebepler bulunmaktadır.  Bu büyüyü genellikle ilişki içerisinde olup karşı taraftan bir türlü ayrılamayan kişiler yaptırmaktadır.  Bu büyü uzman medyumlar tarafından ve doğru ritüellerle yapıldığı zaman büyü etkisini hemen gösterir ve ayrılmak istediğiniz kişi sizden hemen soğumaya başlar ve ayrılık kararı alır.

Ayırma Büyüsünün Tanımı

Ayırma büyüsünün yapılmasındaki nedenlerden en önemlisi kişilerin eşinden veya sevgilisinden ayrılamamasıdır. Bu büyünün doğru malzemeler ve adımlarla yapılmasından sonra istediğiniz kişiden kolay bir şekilde ayrılabilirsiniz. Ayırma büyüsünün yapılmasında işinde uzman olan medyumların tercih edilmesi gerekir.

Medyumlar büyünün yapılacağı kişinin özel eşyalarından birkaçını ister.  Bu özel eşyaların üzerine çeşitli dualar ve tılsımlı sözcükler okunduktan sonra ayırma büyüsünün etkisi hemen kendini göstermeye başlar. Bunun için büyünün yapılmasında kullanılan malzemeler ve medyum oldukça etkili bir konuma sahiptir. Dileyen herkes işinde profesyonel olan medyumlara giderek ayırma büyüsünü yaptırabilir.

Ayırma Büyüsü Gerçek Mi?

Ayırma büyüsünün uzman ellerde yapılması durumunda büyünün etkisi gerçek bir şekilde kendini göstermeye başlar. Çünkü bu büyü kara büyülerin arasında yer aldığı için etkisi ve belirtisi oldukça kuvvetlidir. Ayırma büyüsünün doğru işlemlerle yapılmasından sonra evli çiftler veya sevgililer birbirlerinden aniden soğur ve bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılır. Bunun sonucunda da bir türlü ayrılamayan çiftler ayrılma aşamasını bitirmiş olur.

Bunun dışında dışarıdan üçüncü kişi tarafından sevenlere yapılan ayırma büyüsü sayesinde de aniden ayrılmalar meydana gelir.  Bunun sonucunda büyünün etkisinde olan kişi ayırma büyüsünü yapan kişiye aşık olur. Bu yüzden büyünün etkilerinin gerçek bir şekilde yansıması için kullanılan malzemelere ve medyumların seçimine çok dikkat etmek gerekir.

Erkeklere Ayırma Büyüsünün Yapımı

Erkekleri eşinden veya sevgilisinden ayırarak kendilerine aşık etmek isteyen kadınlar ayırma büyüsünde kullanacakları malzemelere ve adımlara çok dikkat etmelidir. Çünkü büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı ayırma büyüsü yanlış yapıldığı zaman ters etkiler meydana getirir.

Erkeklere ayırma büyüsünün yapılmasında çeşitli malzemeler kullanılır. Özellikle yeşil mum, kırmızı ve beyaz iplik parçası, vanilya yağı, vb. gibi malzemeler işinde uzman olan medyum hocası tarafından talep edilir. Bu malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra medyum hocasına size aşık olmasını ve eşinden ayrılmasını istediğiniz erkeğin kişisel bilgilerini vererek kısa sürede büyü hazırlanır ve etkisi 1 hafta içerisinde kendini göstermeye başlar.

Ayırma Büyüsünün Uygulanması

Ayırma büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımlar ve kullanılması gereken önemli malzemeler vardır. Bu büyünün istenildiği koşullarda yapılması durumunda kısa sürede etkisi net bir şekilde görülür. Ayırma büyüsünün yapımında ilk olarak büyünün yapılacağı kişinin özel eşyalarından bir parça alınır. Daha sonra işinde uzman olan medyumlar bu özel eşyaların üzerine çeşitli sayıda dualar ve tılsımlı sözcükler okur. Daha sonra büyünün etkisinin kuvvetli bir şekilde ortaya çıkması için 1 hafta boyunca üzerine okunan özel eşyalar evde saklanır.

1 haftanın sonunda sizden ayrılmasını istediğiniz kişi kolay bir şekilde ayrılır. Bunun dışında aşık olduğunuz kişinin de sevgilisinden veya eşinden aniden ayrılmasına da vesile olabilirsiniz.  Ayırma büyüsünün hemen etki etmesinden dolayı yapımının çok doğru bir şekilde olması gerekir. Bunun için her zaman işinde uzman olan medyumların tercih edilmesinde yarar vardır.

Ayırma Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

Ayırma büyülerinin arasında en çok tercih edilen büyülerden birisi de papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü kara büyülerin arasında yerini aldığı için her zaman tehlikeli sonuçlar meydana getirir. Bu yüzden bu büyünün yapımında işinde ehli olan medyumların tercih edilmesi gerekir.

Papaz büyüsünün daha etkili ve kısa sürede belirtilerini göstermesi için kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Bu büyünün yapımında özellikle muskalar, büyünün yapılacağı kişinin özel eşyaları, ölmüş veya diri hayvanların parçaları veya ölmüş insanların mezarından alınan kefen parçaları kullanılır. Bu malzemelerin eksiksiz bir şekilde getirilmesinden sonra medyum hocaları papaz büyüsünü kolay ve kısa sürede yapar.  Papaz büyüsünün sonucunda da ayrılamayan çiftler ayrılır veya aşık olduğunuz kadının veya erkeğin var olan evliliğini veya ilişkisini bitirmiş olursunuz.

Ayrıca aşk büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Amacı Nedir?

Ayırma büyüsünün yapılmasındaki amaçlar oldukça fazladır. Bu büyünün yapılmasında edilen niyetler de oldukça önemlidir. Genellikle ayırma büyüleri mutlu giden evliliklerin veya ilişkilerin bozulması için üçüncü kişi tarafından yapılır. Bunun dışında ayırma büyülerini bir türlü boşanamadığınız eşinizden ayrılmak için de yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda artık sevgilinize karşı bir şey hissetmediğinizi anlayıp ondan ayrılmak istediğinizde karşı tarafın buna itiraz etmesi durumunda da ayırma büyüsünü yaparak sevgilinizden ayrılabilirsiniz.  Bu amaçlar ve niyetler doğrultusunda yapılan bütün büyüler başarılı bir şekilde sonuçlarını gösterir. Önemli olan tek şey, niyetlerin ve duaların net ve doğru bir şekilde edilmiş olmasıdır.

Ayırma Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsünün uzman medyumlar ve doğru malzemeler ile yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin davranışlarında değişmeler meydana gelir. Aşağıda ayırma büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen değişimler detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

  • Büyünün yapıldığı kişi birdenbire eşinden veya sevgilisinden uzaklaşmaya başlayarak soğur.
  • Bununla birlikte ayırma büyüsünün evli çiftlere veya sevgililere dışarıdan üçüncü kişi tarafından yapılması durumunda çiftler veya sevgililer birbirlerinden nefret etmeye ve tiksinmeye başlar.
  • Bunun dışında özellikle evli çiftlerin arasında yaşanan cinsel ilişkiler de tamamen bitmiş olur.

Yukarıda verilen belirtiler sonucunda ayırma büyüsünün yapıldığı kolay bir şekilde fark edilir.

Ayırma Büyüsü İçin Hangi Medyuma Gidilmelidir?

Ayırma büyüsü kara büyülerin arasında yer aldığı için bu büyülerin yapımında aynı zamanda cinlerin yardımı da alınır. Bu yüzden cinlerle iletişim kurulacağı zaman kesinlikle medyumlara gidilmesi gerekir. Medyumların arasından da en iyi olanının seçilmesinde yarar vardır.

Özellikle doğuştan yetenekleri olan ve ruhen iletişimleri çok kuvvetli olan medyumların seçilmesi durumunda yapılan büyünün etkisi hem kısa sürede hem de doğru bir şekilde yansımaya başlar. Bu sayede ayırma büyüsünü hangi niyetle yaptıysanız sonuçları da o şekilde yansır.

Ayırma büyüsünün yapılmasında aynı zaman medyumların Havas ilmini de çok detaylı bir şekilde bilmesi gerekir. Bununla birlikte daha önceden ayırma büyüsünü yapmaları da tecrübe kazanmalarında oldukça önemlidir.

Ayırma Büyüsünün Bozulması

Ayırma büyüsünün bozulması oldukça zordur. Çünkü bu büyünün yapılmasında cinlerden ve şeytanlardan yardım alınır. Bunun için ayırma büyüsünün etkisinde olan evli çiftler veya sevgililer direkt olarak işinde uzman ve tecrübeli olan medyumlara gitmelidir.

Medyum hocaları bile ayırma büyüsünü bozarken oldukça çaba sarf eder. Bu yüzden bu büyünün bozulması çok büyük yetenek ve donanım gerektirir.  Ayırma büyüsünün bozulmasında medyum hocaları genellikle yeni bir büyü hazırlar. Bu büyünün yapımı sonrasında eski büyünün etkisi tamamen ortadan kalkmış olur.

Bunun dışında ayırma büyüsünün etkisinden kurtulmak isteyenler aynı zamanda 1 hafta boyunca Kuran-ı Kerim’de yer alan duaları ve ayetleri okumalıdır. Bu dualar ve ayetler sayesinde cinlerin etkisi tamamen yok olur ve ayırma büyüsü bozulur. Aşağıda okunması gereken dualar detaylı bir şekilde yer alır:

  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
  • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.

Kaşık Büyüsü İle Ayırma İşlemi

Kaşık büyüsü kara büyülerin arasında yer alan büyülerden bir tanesidir. Bu büyünün yapılmasından sonra mutlu giden evlilikler veya ilişkiler kavgalar ve tartışmalar sonucunda tamamen bozulur. Kaşık büyüsünün doğru bir şekilde etkisini göstermesi için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesi gerekir.

Medyumlar büyünün daha etkili bir şekilde kendini göstermesi için bazı malzemeler ister. Özellikle kaşık büyüsünün yapımında olmazsa olmaz malzemelerden birisi de tahta kaşıktır. Tahta kaşığın temin edilmesinden sonra medyum hocası kaşık büyüsünü yaparak istediğiniz kişinin eşinden veya sevgilisinden ayrılmasını sağlar. Bunun sonucunda da ayrılan çiftlerden istediğinizi kendinize aşık edip bağlayabilirsiniz.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

ayrilik buyusunu kimler yapabilir
Ayrılık veya ayırma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne... Devamını oku

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

sogutma buyuleri nasil yapilir
Soğutma büyüsü yapılması amacı evli iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evli Çiftlerin Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nelerdir?

evli ciftlerin arasi nasil bozulur
Evli çiftlerin arasını bozmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacı ile üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyüler... Devamını oku

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ayirma buyusu
Resimle yapılan ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldıktan sonra ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri kısa... Devamını oku

Ayırma Büyüsünün Yan Etkileri ve Belirtileri Nelerdir? 

ayirma buyusu nasil yapilir
Ayırma büyüsü, geçmişten günümüze kadar uygulanan kara büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün yapılması sonucunda mutlu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz