Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Bir kişiyi ömür boyu aşık etmek için okunacak dua nedir, uzaktan aşk büyüsü ve duası nasıl yapılır sorularının yanıtları ve bilinmesi gereken tüm detaylar yazımızda…

 Eşini Kendine Aşık Etmek ve Bağlamak İçin Dua

Eşini kendine aşık etme duası özellikle aralarında soğukluk yaşanan ve evlilikleri bitme noktasına gelen kişilerin sıklıkla başvurduğu manevi bir yöntemdir. Eşleriyle aralarındaki sorunların çözümü için tüm yöntemleri denemiş ancak etkili bir yol bulamamış kişiler, tesirli aşık etme ve bağlama büyüleri ile eşlerini yeniden kendilerine aşık ederek, bağlayabilirler. Sevdiği kişiyi aşık etmek ve bağlamak için insanlar geçmişten günümüze kadar farklı birçok yöntem kullanmışlardır. Bu yöntemler arasında aşk büyüleri ve özel dualar büyük bir etki alanına sahiptir.

Bağlama duası ve aşık etme duaları büyük ölçüde etkilidir. Eşini kendine aşık etme ve bağlama duası herhangi bir nedenle evinden ve eşinden uzaklaşan kişinin yeniden eşine dönmesine ve aralarındaki buzların çözülmesine yardımcı olmaktadır. Bu duaların yüksek tesir gücüne sahip olması için kişinin imanın yüksek olması ve dini vecibelerini yerine getirmesi en önemli unsurlardan biridir. Bu konularda insanlara yardımcı olan kişilerden destek alarak, manevi gücüne güvendiğiniz kişilerin sizin adınıza temiz bir niyetle en etkili duaları etmesini sağlayabilirsiniz.

Aşık Etme ve Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası adı altında İslami kaynaklarda birçok farklı dua bulunmaktadır. Ancak insanların büyük bir bölümü bu dualardan ziyade daha etkili ve kesin çözüm sunduğu için büyülere yönelmektedir. Unutulmamalıdır ki büyüler, insanlar üzerinde olumsuz birçok etki yaratabilir. Bu nedenle mutlaka işin ehli kimseler tarafından yapılmalı ve hem duadan hem de büyüden en yüksek tesirle yararlanmanız sağlanmalıdır. Bağlama ve eşini yeniden bağlamak için her bir duanın farklı sayılarda ve zaman dilimlerinde okunması gerekmektedir.

Birini aşık etmek ve bağlamak için dualara sığınmak yapacağınız en etkili yöntemdir. Halis bir niyet ve Allah’a tam bir teslimiyet ile edeceğiniz bu dualar sevdiğiniz kişinin yeniden size dönmesini sağlayabilir. İçine düştüğünüz zorlu süreci aşmak adına derin ilimler konusunda uzmanlaşmış ve ümmeti Muhammet yararına hizmet veren kişilerden yardım alabilirsiniz.

Bir Kişiyi Ömür Boyu Aşık Etmek İçin Okunacak Dua

Ömür boyu aşık etme duası düzenli olarak kişinin ibadetlerinden sonrası okuması ve Allah’a sığınması ile kısa sürede tesir edebilir. Aşık etmek için okunacak duasını 1 hafta boyunca düzenli olarak okumanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra:

  • 14 gün okumadan sonra 40 gün boyunca başka dua okunmaması,
  • 1 hafta boyunca düzenli olarak okunması,
  • Duaların iyi niyetle yapılması vb.

Gibi konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Birbirleri ile bir türlü kavuşamayan veya sevdiği kişiyi elde edemeyen kişilerin yapacakları bu dualar Allah’ın takdiri ile kısa sürede o kişilerin size geri dönmesini sağlayacaktır.

Bir kişinin ömür boyu size bağlanması ve aşık olması için yapacağınız en etkili dualar arasında, her hayırlı işin başında yapıldığı gibi Besmele –  i Şerif’in okunması yer almaktadır. Eşini kendine aşık etme ve bağlama duası yapılmadan önce temiz bir kalp ve tam bir itikat ile kişinin 41 defa kalbinden sevdiği kişiyi geçirerek Besmele – i Şerifi okuyup, üflemesi bu dileğinin gerçekleşmesinde etkili olacaktır. Bu tip dualarda sayıların çok önemi yoktur. Önemli olan düzenli olarak kişilerin temiz bir niyetle bu işlemi yapmalarıdır. Bağlama büyüsü nasıl yapılır, gerçek bağlılık büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Tesirli Aşık Etme Duaları Nelerdir?

Etkili aşık etme duası genellikle iki kişinin aralarında yeniden bir sevgi ve muhabbet bağının ortaya çıkması için uygulanan gizemli bir ilimdir. Bu nedenle herkes bu duaları okuyarak istediğine kavuşamayabilir. Bu duaların garantili olarak kişilere tesir etmesi adına havas vb. derin dini ilimlerde bilgi sahibi olan kişilerin duaları yapması ve farklı uygulamalarla duanın tesirini arttırması gerekmektedir.

Tesirli aşk büyüleri ve duaları genellikle iyi niyet taşıdığı için bu taleplere sahip kişilerin olumsuz etkilerden korunmasını sağlamaktadır. Manevi ilimler açısından kendini geliştirmiş ve insanlara hizmet veren birçok kişi bu tip sorunların çözümü için en etkili dualarla hizmet vermektedir.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Dua

Birini kendine aşık etme duası denenmiş ve etkileri kısa sürede ortaya çıkan birçok farklı yönteme sahiptir. Bu duaların tesiri ve etki süreleri ömür boyu sürebilir. Sevdiğiniz fakat sizi sevmeyen birine karşı farklı tür bağlama duaları yaparak onun yeniden size dönmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle evinden ve eşinden giderek uzaklaşan erkekler için:

  • Dil bağlama duası,
  • Göz bağlama duası,
  • Eve bağlama duası vb.

Farklı tür tesirli dualar edilerek kişinin yeniden karısına ve ailesine ilgi duymaya başlamasına neden olacaktır. Bu duaların etki etmeye başlaması ile kişiler başlarda derin bir buhran ve üzüntülü ruh haline kapılabilir. Ancak zaman içinde dua etkisini göstererek eşler arasında yeniden huzur, saygı ve sevgi ortaya çıkar.

Sevdiğin Kişiyi Aşık Etmek İçin Tılsımlı Dualar ve Büyüler

Kuranda birini kendine aşık etme duası adıyla veya benzer şekillerde herhangi bir ayet bulunmamaktadır. Ancak kuran ve hadis başta olmak üzere diğer birçok derin İslami ilimlerde ilerlemiş kişiler tarafından, kuranda verilen ipuçlarından yola çıkarak etkili aşk vekfi ve duaları yapılabilmektedir. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek için bu tılsımlı dualar ve büyüler kısa sürede etkisini göstermektedir.

Eşi veya sevgili ile sorun yaşayanların yanı sıra, sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesi için bu tip bağlama ve aşık etme büyülerini, derin ilimlerde uzmanlaşmış kişilerden alacağınız destek ile yapabilirsiniz.

Körkütük Aşık Etme Duası

Deli gibi aşık etme duası olarak dini kaynaklarda birçok alternatif yöntem belirlenmiştir. Bu yöntemler arasında denenmiş ve en etkili olanlardan biri için 41 gün boyunca özel bir yöntem uygulayabilirsiniz. Bunun içi:

  • 41 gün boyunca Tebbet suresini okunur,
  • Her gün için bir adet siyah nohut tanesi (41 tane) sure okunduktan sonra ateşe atılır.

Bu yöntemin oldukça dikkatli ve temiz bir niyetle yapılması gerekmektedir. Genellikle alternatif büyü ve tesirli duaların halk arasından kimseler tarafından yapılması tavsiye edilmez. Bunun için icazet sahibi, derin ilimlerde bilginliğini kanıtlamış kişilerin özetimi ve tavsiyeleri olması gerekmektedir.

Birini kendine kör kütük aşık etmek ve onun size deli divane bağlanmasını sağlamak adına yapacağınız bu uygulamaların yanlış yapılması halinde büyü ve dua tesir etmeyeceği gibi size zarar bile verebilir. Büyü nasıl yapılır, gerçek büyü çeşitleri ve tarifleri  başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Uzaktan Aşk Büyüsü ve Duası Nasıl Yapılır?

Uzaktan aşık etme büyüsü yaptırmak ve etkilerini kısa sürede görmek mümkündür. Sadece alanında uzmanlaşmış ve hem iman hem de ilim açısından derin bilgi sahibi kişiler tarafından yapılacak bu büyü ve dualar, etki etmesini istediğiniz kişinin bazı kişisel eşyalarının kullanılarak uzaktan da aşık edilmesi sağlanabilir.

İnsanlık tarihi boyunca aşk birçok acıya ve kedere neden olmuştur. İnsanlar aşık olduklarında büyük ölçüde gözleri bağlanır ve aşklarına ulaşmak için her yolu denerler. Bu yollardan biride İslam dinice kesinlikle yasaklanmış olmasına rağmen büyülerdir. Uzaktan aşk büyüleri iyi niyetli olarak yapılabileceği gibi kişinin saadetinin engellenmesi içinde yapılabilir. Bu nedenle eşini kendine aşık etme ve bağlama duası ve büyü yaptırmadan önce mutlaka ortaya çıkabilecek bazı zararları önceden düşünmeniz gerekmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz